Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Часом хочеться вийти з машини, взяти дрючка і вчити, вчити, вчити тих пішолазів. ;) імхо

Я и учил :wacko: ,возле "ГОСТИНЦА",по средине дороги кинул машину,догнал,и зарядил в УХО.

П.С. было скользко,тело переходило метров за 120 до светофора,наверно с "Ориента",вышел и по азимуту пошел домой,необращая внимания на автомобили.Секунда времени его спосла. На мой "ДОЛГИЙ СИГНАЛ" горном,ещё и руку выставил,типа я сейчас пройду,а ты попозжа проедишь.Злой был настолько что несдержался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Якщо це правда, то бачу два варіанта -- або водій лексуса сам якийсь ментовський генерал, або той лексус менти дуже добре знають і зупиняти його їм заборонено, а водій того лексуса десь перед тим потрапив в лапи тим же ментам, коли їхав на якійсь іншій машині і його не впізнали :)

Я думаю що знаю цього водія (якщо лексус був в седані а не джип).Ніякий він не мент і не прокурор,а простий бізнесмен.Менти його всі знають,прізвища озвучувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, з"явилась така тенденція після запровадження штрафів - пішоходи вирішили, що якщо є пішохідна зебра, то все побоку і машини скидають швидкість на них автоматом, а бігти можна в будь-якому напрямку. Хочу розчарувати - це не так. Тому коли переходите не старайтесь закамуфлювати себе під асфальт, оскільки:

а) знаки не кругом є

б) при такій брудній дорозі зебри не видно

г) навіть при всій електроніці, яка напхана в авто зупинити його доволі важко, коли за 5 метрів перед тобою вискакує людина, що не дивиться по сторонах.

4.14. Пішоходам забороняється:

* а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

* б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

* в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

* г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

* ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

* д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Так що, якщо є зебра, то це ще нічого не означає. Піхошід повинен впевнитись, що його руху нічого не загрожує, що автомобілі не знаходяться в 2-3-х метрах від нього і тд. Тільки після цього починати переходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що, якщо є зебра, то це ще нічого не означає. Піхошід повинен впевнитись, що його руху нічого не загрожує, що автомобілі не знаходяться в 2-3-х метрах від нього і тд. Тільки після цього починати переходити.

Угумсь...Але якщо станеться, не дай Бог, наїзд на пішохода, то це все - до одного місця...Водій буде винуватцем і отримає "по самі..." далі по тексту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаєте аварію в Дачному?

Я чув що водій вантажівки помер від розриву серця. Ще чув, що батько одного із померших (не буду показувати пальцем, але думаю всі здогадуються хто це) пообіцяв посадити чолов"ягу, щоб це йому не вартувало.

Правда, чи все ж чутки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пообіцяв посадити чолов"ягу, щоб це йому не вартувало.

Правда, чи все ж чутки?

Якого чолов'ягу? Садити вже нема кого

А на рахунок воддія вантажівки - вперше чую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом хочеться вийти з машини, взяти дрючка і вчити, вчити, вчити тих пішолазів. :( імхо

Я и учил :) ,возле "ГОСТИНЦА",по средине дороги кинул машину,догнал,и зарядил в УХО.

П.С. было скользко,тело переходило метров за 120 до светофора,наверно с "Ориента",вышел и по азимуту пошел домой,необращая внимания на автомобили.Секунда времени его спосла. На мой "ДОЛГИЙ СИГНАЛ" горном,ещё и руку выставил,типа я сейчас пройду,а ты попозжа проедишь.Злой был настолько что несдержался.

Ну ти тут також не правий, були новини не так вже давно, вийшов з машини дав вухо а хлопчина помер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти тут також не правий, були новини не так вже давно, вийшов з машини дав вухо а хлопчина помер ;)

Не,этот начал подыматься,когда я ещё в машину садился.Ну он же "хотел" получить травмы.Вот и получил,чего я неправ? Как говорила моя учительница по Украинскому языку,когда у неё отпрашивался с урока, : "Лучше пусть меня судят за то что я Банк буду грабить,чем отпущу тебя с урока,и с тобой что-то случиться!" . Вобщем Лучше сделать и жалеть,чем не сделать и жалеть!

Канечно гуманно было б с него взять штраф,а не бить. Может в следующий раз так и нада будет сделать.Только сомневаюсь,что я получу с него "кровные",а по сему и результата небудет. А этотму может суждено было дето под машину попасть,а я его на "путь истинный" направил,теперь на пешеходном будет переходить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скайжіть будьласка, що це за воно ганяє містом - Джип Сузукі держномер 5151. Мені здається це щось на зразок серднього між дурнем і мажором або це три в одному - перше друге і плюс третє наркоман! Вчора біля шостої вечора їду по набережній на швидкості міської зони 60-70 а ззаду мене цей дурень притиснувся в саимй хвіст і сидить на ньому так що майже пихає... Я ніколи не шарахаюсь в таких випадках і тут теж не спішив бо справа були авто які я мав би розпихати якби сходив в право. Через секунд 10 я зійшов в право а він ще й почав мене тиснути на узбіччя ніби покарати за те що я його не пропускав.

А сьогодні той самий дурень на парковці біля Юванту розсікав так що ледь не задущив пішоходів. Шкода не побачив його фізіономії але дивлюсь знакомий номер 5151.

Хто буде бачити це чудо на Сузукі 5151 - шарахайтесь в сторону - собі на спокій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні приблизно в 13.00. - перехрестя Дубнівська Глушець.

хто винуватий не знаю, дивіться самі.

post-4550-1228736848.jpg

post-4550-1228736891.jpg

post-4550-1228736999.jpg

post-4550-1228737061.jpg

post-4550-1228737112.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя Дубенської і Глушець, 15хв тому. Якась "дамська" тойота і транспортер. Тойота стоїть на зустрічній в стовбі, транспортер теж кинуло на зустрічну. Хто винен незрозумів, люди живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера ездил в "Н.Л.". За мостом перед маршруткой выскочило какое-то чучело на красной мелковушке (что-то размеров "Гольфа") и тупо начало тормозить прямо перед её носом. Я с малым чуть не улетел в лобовое - стояли возле дверей, готовились к выходу. А это чучело продолжало кидаться и маневрировать почти под колёсами маршрутки. На стекле - наклейка У в треугольнике (уё...???), ниже - дамская туфелька. Потом вроде как попустило и остановилось оно за поворотом. У меня сразу возникло предположение, что за рулём какое-то курицо безмозглое. Я вышел на остановке и направился в сторону "Н.Л.", ну и, соответственно, припарковавшегося транспортного средства. И что вы думаете? Блин. Просто нет слов. За рулём - естественно! - ля, слов нет нормальных, натурально белое БЛОНДИНКО. Сцуко. Я был в истерике :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джип Сузукі держномер 5151
Номери АС 5151 всіх серій належать в Луцьку одній людині яка, займається розмитненнями автомобілів, можливо ще чимось. Не знаю чи мажор, але бабла там більш ніж досить, як і впливових друзів/знайомих у всіх колах міста.

За ним я такої поведінки не помічав, але його машинами часто їздить його брат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора на вул. Суворова Степана Бандери ВАЗ-2107 з написом "страховий комісар" наздогнав і вдарив в зад Opel Vectra. Довго щось вони там стояли, перегородивши вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно о 15.10 на пр. Волі в напрямку Київського майдану Деу Нубіра, виїжджаючи з території відділення Приватбанку, не пропустила , здається, Мітсубіші Галант. В Део подертий бампер і відірваний номер...В японця ж - крило та пасажирська дверка добряче помяті...Дісталося і заднім дверкам....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на Богдана Хмельницького перед виїздом на Воз'єднання була аварія. Близько часу дня маршрутка догнала Лексуса. Пошкодження незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійшли відомості про ДТП біля 5-ої школи за участю трьох авто....Не запостив в основну тему, бо нема інформації....Хтось щось знає??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надійшли відомості про ДТП біля 5-ої школи за участю трьох авто....Не запостив в основну тему, бо нема інформації....Хтось щось знає??

Бачив стояв черевичок на виїзді з кузнецова з битим носом, за перехрестям в сторону досафа 123мерс з битим ЛІВИМ заднім крилом, ще щось було - не роздивився.

Пи.Си. Їхав з роботи - бачив як 123-го вантажили на евакуатор (десь біля 17 години)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два дні назад сам у аварію мало не попав. Їхав по соборності в сторону Гостинця і вже в районі княжого двору їхав за ВАЗ-99 за метрів так 5... їхали напевно 60км за год, тут 99ка різко починае гальмувати але не вспіває а вмазується в Мітсубісі, а я відповідно лечу в 99... за якусь мить встиг вирулити. Об'їжджаючи бачив шо в 99тій бампер став форми букви "М" а в японця був нехилий форкоп :) Пацики вийшли з Мітсубісі, посміялись і напевно поїхали далі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто таке бачив і що це було???

11.12.2008 13:28 на спуску від круга біля Проміня до Набережної на самому виїзді на Набережну стояло два мерседеса (на фото - один великий "кабан" і один маленький А 190), відносно далеко один від одного, обидва цілі, в обох моргали аварійки, людей на дорозі не було, всі сиділи в машинах. На ДТП не схоже. Зібрали величезну пробку, бо всі їх мусили об"їжати. Я зверху від початку клумби до тих мерсів десь хвилини 3-4 котився (навіть встиг розшукати в салоні фотоапарат і пофоткав ті машини).

Дуже якось дивно ті мерси там стояли. Проїжаючи біля А 190 (а стояв він на зустрічній смузі прямо на дорозі) бачив як в ньому народ спокійно собі розмовляв про щось і ніхто не звертав уваги на машини навколо.

Може в них паливо раптово закінчилось чи що?.... Хм.

post-290-1229119932.jpg

post-290-1229120646.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bus та просто кращого місця "а пагаварить" мабудь не знайшлось - и пусть весь мир подождет....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно спостерігав на Ковельській, на світлофорі /поворот на Львівську та Володимирську/. Стоїть машина ДАЙців, посеред дороги стоїть червоне авто, на кшталт Хюндай Гетз...За кермом жінка, в авто відірваний задній бампер і купа всякого мотлоху валяється. Другого учасника ДТП, як і марку авто, не спостеріг, оскільки місце події треба було оминати зустрічною в щільному потоці транспорту. Але заїхали солідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://auto.oboz.ua/news/2008/12/13/14722.htm

Водитель МАЗ насмерть сбил трех девочек

На Волыни водитель автомобиля «МАЗ» не справился с управлением, выехал на обочину дороги и совершил наезд на трех девочек: двоих 1993 г.р. и одну 2007 г.р., которые погибли на месте.

Как сообщает УНИАН, дорожно-транспортное приключение произошло вчера, 12 декабря, в 22.00 в селе Загораны Любомльского района на автодороге Любомль – Шацк.

На месте работала опергруппа Главного облуправления МЧС. Правоохранительными органами проводится расследование.

Всего, по данным МЧС, на протяжении прошлых суток на территории Украины зарегистрировано 87 автомобильных аварий, в которых погибли 15 и травмированы 99 человек.

як же ж це треба на справитися з керуванням...

;) Бідні діти, нещасні батьки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...