Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Ді, з Днем Народження! Мирного неба, душевного спокою, здоров'я... Дай Бог тобі здоров'я, за ту безкорисливу волонтерську роботу, яку ти робиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро вітаю друга, одного, з нажаль не надто великої кількості людей, дякуючи яким, наші вояки на Сході, мають змогу воювати краще й так би мовити комфортніше, дякуючи яким, в нашої країни ще є шанси стати такою країною, в мріях за яку віддали життя Небесна Сотня й інші патріоти. Вітаю друже, наснаги тобі й терпіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої вітання, багато тобі здоров'я та наснагі у тій нелегкій справі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Днем народження!

Незгасаючого натхнення у твоїй нелегкій справі та здоров'я! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з Днем народження людину, яка своїми фанатизмом і невичерпним джерелом енергії дала поштовх не лише для велотусовки, а й для LifeSaveIndustry-руху Волині.

Для когось він - взбалмошений друг, комусь - непунктуальний партнер, ще хтось бачить в ньому фанатичного веломана. А для багатьох він став просто Ангелом-хранителем.

Нехай і тебе життя береже. З Днем народження!

Підписуюсь під кожним словом.

За цей рік ти відкрився (для мене особисто) в новому (вартому поваги та білої заздрості) світлі.

Завжди любила тебе за щирість емоцій, незалежно від того, чи були вони позитивні, чи ти виливав на когось негатив. Ти це робиш завжди щиро і відкрито.

Залишайся таким завжди. Нехай вистачає тобі сил та натхнення на добрі вчинки. Підтримки тобі від друзів та любові від близьких!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюся! Сил, здоров'я, розуміння, допомоги, і побільше зустрічати небайдужих людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вітаю Діма!

Ти мути, а ми допоможемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітаю з днем народження, тьозко! в житті ти вибрав дорогу не найлегшу, то нехай завжди вистачатиме сил та наснаги рухатись нею вперед. бажаю на шляху зустрічати тільки тих, хто підтримає та допоможе, а хто тобі заважатиме – най мандрують до біса :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...