Перейти до змісту

Завтра світла не буде... де саме?


aroma

Рекомендовані повідомлення

бойлер ,і пралка,і посуд омийка,і мультиварка ,і пл ита для готування, праска ..

Цього досить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

бойлер ,і пралка,і посуд омийка,і мультиварка ,і пл ита для готування, праска ..

Цього досить :)

вибачте за флуд ,більше не розтягуватиму тему, але це було і раніше - а так багато не крутило

нехай конвектор додався і світло довше світить... але ж не на 500 квт !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мене до бойлера було 80-120КВт

зараз орієнтовно маю на 400-500КВт вийти :) не знаю скільки точно – за місяць не засікав, але за тиждень десь більше сотні було

бойлер стільки жере бо за стінкою туалету шахта кабельна і щиток, а в коридорі холод собачий бо виродкі двері в під’їзд не закривають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І бойлер,і пралка,і посудомийка,і мультиварка ,і плита для готування,холодильник,телевізор,ноутбук ,зарядка до планшета і телефона ,праска ...

Інколи конвектор включали ,поки опалення не було (на 2-3 години.і не щодня!)

Ніби про всіх згадала

Світло в квартирі не раніше 18.30

Щоправда ,світодіодна лампа лише в ванній . Треба по всій квартирі такі поставити

Теж думаю,що багато

От сьогодні побачу ,скільки накрутило за листопад

xD з такими споживачами навіть якшо і повикручуєте лампочки і сидітимете навпомацки то цифра особливо не зміниться.

І бойлер,і пралка,і посудомийка,і мультиварка ,і плита — кожен з цих приладів може споживати від 1 до 5 квт. лампочки споживають у 100 разів менше.

у вас пробки не вилітають, проводка не плавиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лічильник можливо хоче на повірку :)

доречі, а який тариф на електрику у будинку без газу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, ви платите за себе і за сусіда, серйозно. Перевірте щиток на наявність лєвих підключень до ваших дротів, а ще краще хай це зробить електрик ЖКП. В знайомих було те саме, факт підтвердився, і я такі речі не вперше чую.

Само собою, самостійно пожете перевірити, вимкнувши всі ваші прилади дома з розеток, всякі лампочки і зарядки, і глянути чи "крутить" чи стоїть. Для чистоти експерименту можна пару раз так поексперементувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу надати свої показники, 2-х кімнатна

200 кВт за жовтень - бойлер, пралка 3-4 рази на тиждень, електричний камін, економок тільки половина + галогенки, ТВ, комп, ноут і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас пробки не вилітають, проводка не плавиться?

ні,все добре

лічильник можливо хоче на повірку :)

доречі, а який тариф на електрику у будинку без газу?

paksivatova, ви платите за себе і за сусіда, серйозно

така думка мені закрадалася

треба перевірити

мабуть хоче - треба йому організувати

тариф до 250 квт - 0.24 грн

понад межу - 0 32 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бойлер стільки жере бо за стінкою туалету шахта кабельна і щиток, а в коридорі холод собачий бо виродкі двері в під’їзд не закривають

НЕ вловив ходу думок... До чого бойлер, який гріє воду, до того, що в коридорі собачий холод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бойлер стільки жере бо за стінкою туалету шахта кабельна і щиток, а в коридорі холод собачий бо виродкі двері в під’їзд не закривають

НЕ вловив ходу думок... До чого бойлер, який гріє воду, до того, що в коридорі собачий холод?

Я так зрозумів: бойлер стоїть в туалеті, де дуже холодно, із-за того, що стіна між туалетом і коридором сильно промерзає, а так як бойлер не термос, вірніше не справжній термос, то вода в ньому швидко охолоджується, для утримання заданої температури, термостат бойлера часто вмикає тени.

Обклейте бойлер ізоляцією додатковою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За жовтень 700 квт в однокімнатній квартирі ...

ахрєнєть... в мене більше 200 кВт в любий з місяців не набігає... в приватному будинку

і по темі

У Луцьку понад десять вулиць залишать без світла

23 хвилини тому

Завтра, 04 грудня, у зв’язку з проведення ремонтних робіт на повітряній лінії від ТП №107, з 9:00 до 17:00 години буде припинено електропостачання за такими адресами: вул.Лисенка, 26-54; Малоомелянівська, 5-51; 78-82. Про це йдеться на сайті міськради.

Також, у зв’язку з проведення ремонтних робіт на ТП №149, з 13:00 до 15:00 години буде відсутня електроенергія на вулицях: Івана Франка, 2-42; 1-45; Затишна, 2-12; 3-21; Піонерська, 2; 5; Шевченка, 7; 9.

Через заміну автомата на ТП №455 з 9:00 до 11:00 години не буде подаватись напруга на вулиці: Тиха; провулок Тихий; Нижня; Зарічна; Вереснева; Нижній проїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по телику було багато сюжетів з різних областей. переказувати не буду, але сподобалась ідея — коли вимикають світло по вулиці, люди гуртом виходять на двір і палять костри =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

костри з чогО?) я осінню вирішив спалити трохи зілля що прибрав приготувавши подвір"я і город до зими, так прибіг сусід до паркану і став наїзди робити що йому дим в подвір"я йде). перший раз за пару років сусіда побачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В тему про відключення світла, маленька порада для бордівчан( бордівчанок). Як що ідучи в гості в багато-по верхівку, не знаєте, о котрій годині відключать світло, не сідайте в ліфт. І сміх і гріх, як той казав, але ситуація наступна: були вчора на гостині в мами-тещі, тільки вийшли з ліфта і вимкнули світло. Аж перехрестився в душі))) 3 години в ліфті з власною дружиною не самий поганий варіант, але ж ТРИ ГОДИНИ :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під час вимкнення "світла" ліфти, здається, все-таки працюють

Ніфіга вони не працюють

Співчуваю... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему про відключення світла, маленька порада для бордівчан( бордівчанок). Як що ідучи в гості в багато-по верхівку, не знаєте, о котрій годині відключать світло, не сідайте в ліфт. І сміх і гріх, як той казав, але ситуація наступна: були вчора на гостині в мами-тещі, тільки вийшли з ліфта і вимкнули світло. Аж перехрестився в душі))) 3 години в ліфті з власною дружиною не самий поганий варіант, але ж ТРИ ГОДИНИ :_02:

під час вимкнення "світла" ліфти, здається, все-таки працюють

Я перепрошую , а як же він працює? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую , а як же він працює? :_02:

Від електрики. Ваш кеп.

Ліфти підключені окремою лінією, принаймні так повинно бути. В нас цілий тиждень день у день вимикають "світло", а ліфт їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую , а як же він працює? :_02:

Від електрики. Ваш кеп.

Ліфти підключені окремою лінією, принаймні так повинно бути. В нас цілий тиждень день у день вимикають "світло", а ліфт їздить.

Дякую( без сарказму), не знав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліфти підключені окремою лінією, принаймні так повинно бути. В нас цілий тиждень день у день вимикають "світло", а ліфт їздить.

Якщо світло відмикають у будинку то ліфт може залишитись підключеним, якщо ж відмикають цілу підстанцію, то ліфт вже нікуди не поїде, бо підключений хоч і окремою лінією але до тієї ж підстанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цікавості: які райони міста і коли вікдлючають? бо передмістя і вранці (період 11-14 годин) і ввечері (період 17-20) відключають світло

Цікаво, як з цим у Луцьку? Бо, наскільки язрозумів, деякі райони взагалі не відключають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цікавості: які райони міста і коли вікдлючають? бо передмістя і вранці (період 11-14 годин) і ввечері (період 17-20) відключають світло Цікаво, як з цим у Луцьку? Бо, наскільки язрозумів, деякі райони взагалі не відключають

Як було написано десь вище - відключають тих, де найбільше навантаження.

Є ткакі будинки ,які не вимикають. Не ясно.

Графіка, походу, немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто з цікавості: які райони міста і коли вікдлючають? бо передмістя і вранці (період 11-14 годин) і ввечері (період 17-20) відключають світло Цікаво, як з цим у Луцьку? Бо, наскільки язрозумів, деякі райони взагалі не відключають

Як було написано десь вище - відключають тих, де найбільше навантаження.

Є ткакі будинки ,які не вимикають. Не ясно.

Графіка, походу, немає.

Десь читав, що графік відключення не оприлюднюють в цілях безпеки. Як то;злодії можуть пограбувати(квартиру, будинок),знаючи графік відключення світла, а значить, і сигналізації.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...