Перейти до змісту

Завтра світла не буде... де саме?


aroma

Рекомендовані повідомлення

Молоді 6 не вимикають, сусідній навпроти вимикають, хз.. :)

У тьощі на будинку повісили об’яву, що будуть вимикати по парним числам з 17 до 19 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Десь читав, що графік відключення не оприлюднюють в цілях безпеки. Як то;злодії можуть пограбувати(квартиру, будинок),знаючи графік відключення світла, а значить, і сигналізації.

Якщо відключення будуть сталими ,в одну й ту ж пору - графік складеться сам по собі. :)

І злодіїв це ніколи не зупиняло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключення світла, а значить, і сигналізації.

Це ж яка сигналізація від "світла" залежить? Сама надійна на мій погляд, та що ставить Державна Служба Охорони,світла - немає,сигналка - працює...

Не буду спорити,є різні варіанти... Але,сигналка - повинна працювати в будь-якому випадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитав якщо відверто через "несправедливість" (якщо це можна так назвати)

у місті відключають мало кого і нечасто і недовго

У нас відключають 2 рази в день на 2-3 години

в остальний час напруга в мережі 160-170 вольт. навіть стабілізатор напруги вечорами не справляється

Враховуючи що мала дитина вдома - прати взагалі доводиться вночі, коли і напруга в мережі є, і не сильно переживаю що вимкнуть

а все інше...кошмар коротше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключення світла, а значить, і сигналізації.

Це ж яка сигналізація від "світла" залежить? Сама надійна на мій погляд, та що ставить Державна Служба Охорони,світла - немає,сигналка - працює...

Не буду спорити,є різні варіанти... Але,сигналка - повинна працювати в будь-якому випадку

НЕ спорю)))) В мене сигналка ДСОшна, працює без збоїв. А от на рахунок"яка то сигналізація від світла залежить" , скажу - протипожежна. У нас на фірмі після 15-30 хвилин після відключення струму, такі вимикається)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, акумулятор поміняйте і буде довше тримати.

Всі нормальні системи сигналізації мають в своєму складі джерело аварійного живлення, тобиш акумулятор. Хоча можливий варіант криворуких монтажників чи жадного клієнта і акумулятора може не виявитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка я так зрозумів нема ?

Графіка як такого немає, але на ДПЗ вимикають майже щодня з 15 до 17 години, часом з 17 до 19. Сьогодні був в паспортистів ЖКП№2 (ДПЗ), висить оголошення про зміни в графіку роботи паспортистів, "в зв'язку з щоденним вимкненням електроенергії з 15,00 до 17,00".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка як такого немає

графік є.

Є, тільки ніяка курва нам його не покаже. Бережемо електроприлади і всьо такоє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка як такого немає

графік є.

Так здається, тільки десь не так давно його затвердили? Буквально день,два!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До дупи той список, мого будинку у списку немає, а виключають майже щодня.

Oli, краще ти б лінк на першоджерело виклав. Там скани читабільніше виложені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мого будинку у списку немає

адреса?

п.с. якщо будинок новий то має живитися від 2 і більше ліній, його в списку і небуде, чому незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адреса?

В приваті

п.с. якщо будинок новий то має живитися від 2 і більше ліній, його в списку і небуде, чому незнаю.

Будинок старий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене будинок старий і теж в списку не вказаний, виключали поки двічі з 9 до 11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене будинок старий і теж в списку не вказаний, виключали поки двічі з 9 до 11

в мене аналогічна ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волі 15 обидва ювелірні магазини з11 до 13 працювали без світла В списку теж немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мій будинок взагалі не відмикають, не новобудова

в сусідніх темнота, інет не робить, а світло є

p.s. напевно монтери вирішили зекономити "автомат" і напряму підєднали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора як їхати до вокзала в годині біля часу дня на вулиці всі ліхтарі світились від променя до вокзала, економія :0160: і біля укртелекома на перемоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однажды, мой спутник, по какой-то нелепой случайности, нащупал канал "Россия 24". Оттуда, до скрипа накрахмаленная шатенка, непорочно очерченным ртом вещала "правдивые" новости об Украине. Заглянув в диагональ, я уже не мог остановится, я смотрел и сука, верил. Подобно бандерлогу внимал цветным картинкам, проникновенному голосу и целомудренному декольте журналистки. Там было все: и про хунту, и про карателей, и про внешний долг США, немного, но громко про благополучие России и снова про украинский фашизм, и надвигающийся дефолт Америки... Как вдруг, веерное отключение электричества погасило телевизор, выдернув меня из зазеркалья. Я еще какое-то время молча сидел, уткнувшись в черный телеквадрат Малевича и разбирал завалы употребленного медиахлама на две кучи: правду и ложь. После чего ущипнул себя, чтоб окончательно выйти из транса и зарекся смотреть телевизор, предварительно не покрыв голову шапочкой из фольги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 грудня - виключали з 15 до 17 години

19 грудня - виключали з 15 до 17 години

20 грудня - не виключали.

Будинку в списках немає, значить можна виключати коли завгодно. З понеділка буду закидувати Міськраду скаргами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...