Перейти до змісту

Завтра світла не буде... де саме?


aroma

Рекомендовані повідомлення

Помиляєшся.

93-94

вже в 95 все було гуд.

Тоді до чого тут Юля, якщо вона прийшла десь біля 2000?? 0_о

Коротше, фіг з нею. Розвели тут офтоп, панімаїш.

Затарюйте свічки, панове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в 94ому пішов в школу, а світло вимикали коли ми вже ходили в другу зміну, тобто мінімум через 3 роки. Так що 93-94 не при ділах ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

ну що ж, почали входити в зиму.

з початку цього тижня уже були аваріні відключення світла зі сторони волиньобленерго у Луцьку.

відключали деякі райони міста у часи пік зранку та увечері. 40й, гпз, деякі інші.

для тих хто не в темі — наша область перевищує ліміт по споживанню електроенергії. такі ліміти встановлені у зв'язку з війною в країні, через що розбомблені деякі енергогенеруючі станції та ЛЕП.

як наслідок декілька тижнів тому Крим відключили майже повністю. з чотирьох ЛЕП зараз помоєму тільки одна працює і то по графіку.

тепер нехватка дійшла і до нас. першим ділом гаситимуть простих людей, а при недостачі візьмуться і до підприємств. їх відключати невигідно і небезпечно, тому це буде в другу чергу.

від себе рекомендую запастись ББЖ, свічкою або ліхтариком, а також максимально економити газ, світло та воду! нам ще 3 місяці зимувати…

п.с. о, бачу я слоупок. вже є окрема тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж, почали входити в зиму.

з початку цього тижня уже були аваріні відключення світла зі сторони волиньобленерго у Луцьку.

відключали деякі райони міста у часи пік зранку та увечері. 40й, гпз, деякі інші.

відключення будуть щоденні

для тих хто не в темі — наша область перевищує ліміт по споживанню електроенергії. такі ліміти встановлені у зв'язку з війною в країні, через що розбомблені деякі енергогенеруючі станції та ЛЕП.
майже вірно, тільки ми перевищуємо не ліміт по споживанню, а ліміт по потужності і саме в години пікового навантаження.

як наслідок декілька тижнів тому Крим відключили майже повністю. з чотирьох ЛЕП зараз помоєму тільки одна працює і то по графіку.

тепер нехватка дійшла і до нас. першим ділом гаситимуть простих людей, а при недостачі візьмуться і до підприємств. їх відключати невигідно і небезпечно, тому це буде в другу чергу.

теж невірно. просто потрібно зменшувати значні навантаження, а проводити селективне вимкнення немає можливості. Тому споживачі будуть вимикатись районами.

від себе рекомендую запастись ББЖ, свічкою або ліхтариком, а також максимально економити газ, світло та воду! нам ще 3 місяці зимувати…

свічки і ліхтарики. ББЖ вимкнення не витягне- ну хіба що там буде висіти тільки роутер.

Вимкнення будуть не менше ніж на 1 годину. Ймовірно збільшення часу вимкнення до 2-3 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за поправки.

звичайно ббж пару годин не протягне, а от убезпечити себе від втрати даних, або чергової поломки вінчестера вийде.

користувачам АДСЛ можна включати ще й роутер, якщо вже геть без інтернету неохота сидіти.

а от в кого локалка, то тут буде залежати від провайдера. поставив він якесь резервне живлення на комутатор будинку чи ні?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж, почали входити в зиму.

з початку цього тижня уже були аваріні відключення світла зі сторони волиньобленерго у Луцьку.

відключали деякі райони міста у часи пік зранку та увечері. 40й, гпз, деякі інші.

відключення будуть щоденні

Вимкнення будуть не менше ніж на 1 годину. Ймовірно збільшення часу вимкнення до 2-3 годин.

А є десь якісь графіки (район/час)?

Вчора. Їду маршруткою в сторону дому десь після 17ї, телефонує вихователька з садочка - "заберіть дитину, бо темно" (зі школи не дзвонили, хоч там те ж саме).

Приїхала - Гнідава темнюща. Але видно, що багатоповерхівки на ГПЗ світяться, тому на гурток вирішено було йти.

Підходимо до будинку, де мало бути тренування - темно. На ГПЗ, як виявилось, світло було вимкнене вибірково, просто я на це не звернула уваги. Тренер сказав, що займатись будуть (при свічці та ліхтарику). Залишила дітей - йду додому - 18,10 - Гнідаву включили. Думаю, класно, діти будуть тренуватись в нормальних умовах. 18,40 йду по дітей - свіло на ГПЗ включено з тих вимкнених будинків чомусь якось вибірково (ті що були весь цей час зі світлом не є якимись стратегічно-важливими). Вийшли з залу біля 19ї - світла в окремих будинках так і не було (мені ніби й все-рівно - в мене то вже було світло, але "за державу (тих людей) обидно"). Як так може бути, що за такі графіки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіків нема, відключати будуть по необхідності, бачив лише список, вулиць які будуть відключати. http://www.volynnews.com/news/society/avariyne-vidkliuchennia-svitla-u-lutsku-vulytsi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін назва теми не радує "завтра не буде світла" і що як пише Біблія ми завтра всі помремо?!?!? :_09:

Безграмотність вашу маму: електрика, або електроенергія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіків нема, відключати будуть по необхідності, бачив лише список, вулиць які будуть відключати. http://www.volynnews...lutsku-vulytsi/

О-о-о. Чому вулиця така-то, а будинки вибіркові?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіків нема, відключати будуть по необхідності, бачив лише список, вулиць які будуть відключати. http://www.volynnews...lutsku-vulytsi/

О-о-о. Чому вулиця така-то, а будинки вибіркові?

бо так підключені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіків нема, відключати будуть по необхідності, бачив лише список, вулиць які будуть відключати. http://www.volynnews...lutsku-vulytsi/

О-о-о. Чому вулиця така-то, а будинки вибіркові?

бо так підключені

При чому тут? Парних будинків, наприклад, по Дружби народів та Бенделіані (та й, думаю, багато ще яких) немає в списку ЗОВСІМ. Вони не так споживають ел-енергію, як інші?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут? Парних будинків, наприклад, по Дружби народів та Бенделіані (та й, думаю, багато ще яких) немає в списку ЗОВСІМ. Вони не так споживають ел-енергію, як інші?

Все значно простіше, просто вони підключені до іншої підстанції, яку відповідно не вимикатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку відповідно не вимикатимуть

Чому? Може я тупа, але не розумію(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Введення зазначених вище графіків передбачено інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики України 23 листопада 2006 року № 456, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 19 лютого 2007 року за № 151/13418.

Графіки вводяться в дію упродовж 3 – 15 хв після розпорядження головного диспетчера ДП НЕК «Укренерго». Відповідно, відключення відбувається без попередження споживачів та попереднього узгодження з місцевими органами влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин може буди багато, можливо її важче відключати технічно, може від цієї ж підстанції живеться соціально важливий об'єкт, можливо вона живиться від іншої лінії. На це питання можуть дати відповідь мабуть лише фахівці з обленерго.

Та і відмикати будуть світло не всім, а лише мінімально необхідній кількості згідно з тим обмеженням яке введе диспетчер з Укренерго. Не буде перевищення ліміту по потужності то не відключать, буде невеликий переліміт, відключать одну чергу, буде більший, ще відключать. Зменшиться споживання включать назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то хай може весь даунбас відключать?? чому ми маєм за когось віддуватись?? хто там кричав рассея? хай "біг бро" кормить!! а Крим то вже Рашка, то блін якого милого туда електроенергію поставляти?!!!!!!

я блін політики України взагалі не розумію... під боком Рівненська АЕС... блін... да її потужності хватить на 4-5 західних областей.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключають всім, і Донбасу і Криму. Крим вон уже другий тиждень нарадуватись не може. Відключають лише коли йде перевищення потужності, для того шоб вся електромережа України не вимкнулась в аварійному порядку.

під боком Рівненська АЕС... блін... да її потужності хватить на 4-5 західних областей.....

Точно? А вікі каже шо не хватить навіть на Львівську область, Рівненська АЕС має потужність 2835 МВт, а лише Львівська область споживає 4 945 МВт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно? А вікі каже шо не хватить навіть на Львівську область, Рівненська АЕС має потужність 2835 МВт, а лише Львівська область споживає 4 945 МВт

о на тобі, а я повівся на "росскази" "аборигенів" шо мол РАЕС це блін проста гігант якійсь по електро видобутку....

то вся електроенергія + тепло в будинказ завязано на ТЕС а ТЕСи працюють на вугіллі(газ- певно дуже дорого, мазут також) вугілля немає... бо війна на сході.... замкнений круг якійсь....

вихід яких відключати населення? на мою думку поганий вихід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключають зараз через те що один із енергоблоків Запорізької АЕС зупинився на аварійний ремонт, а це мінус 1тис МВт, і через це сталось не хватка генеруючих потужностей, на додачу до тих ТЕС що на газові і вугіллі.

Сама ж Запорізька АЕС має потужність 6000 МВт, це так для порівняння з РАЕС

А взагалі наші АЕС генерують менше половини необхідної електроенергії, десь здається 48 чи 49 відсотків від споживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно распечатать и развесить от это http://www.volynpost.com/news/43375-u-lucku-pochalysia-postijni-vidklyuchennia-svitla каждый в своём доме) ато мне кажется, что большая половина жителей даже не подозревает об этом... Може начнут экономить ,чтобы без света не сидеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно распечатать и развесить от это http://www.volynpost...uchennia-svitla каждый в своём доме) ато мне кажется, что большая половина жителей даже не подозревает об этом... Може начнут экономить ,чтобы без света не сидеть.

Особливо мені треба почати

За жовтень 700 квт в однокімнатній квартирі ...

Сама не знаю,де стільки береться :_08:

п.с

Україна купуватиме електрику в Росії - голова Міненерговугілля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За жовтень 700 квт в однокімнатній квартирі ...

або жартуєте або гоните...

горілку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За жовтень 700 квт в однокімнатній квартирі ...

Бойлер?

Пралка?

Праска регулярно

світло в квартирі вже о 16-16,30

Комп.

Телевізор

і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 кВт за місяць явно забагато.

В мене двокімнатна квартира, три комп'ютери, які часто працюють одночасно, холодильник, два телевізори, пральна машинка, яка за тиждень включається, як мінімум 3 рази, світло нормальне, а не в кожній кімнаті одна підсліпувата лампочка, так і все одно по максимуму виходить 250 кВт.

Хіба що ви якийсь обігрівач вмикаєте на повну потужність на весь день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За жовтень 700 квт в однокімнатній квартирі ...

Бойлер?

Пралка?

Праска регулярно

світло в квартирі вже о 16-16,30

Комп.

Телевізор

і т.д.

І бойлер,і пралка,і посудомийка,і мультиварка ,і плита для готування,холодильник,телевізор,ноутбук ,зарядка до планшета і телефона ,праска ...

Інколи конвектор включали ,поки опалення не було (на 2-3 години.і не щодня!)

Ніби про всіх згадала

Світло в квартирі не раніше 18.30

Щоправда ,світодіодна лампа лише в ванній . Треба по всій квартирі такі поставити

Теж думаю,що багато

От сьогодні побачу ,скільки накрутило за листопад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...