Перейти до змісту

Завтра світла не буде... де саме?


aroma

Рекомендовані повідомлення

Кажуть шо на ГПЗ не буде світла пів дня.

Хтось в курсі, на вулицю Даньшина (район депо) це поширюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

альтернативна енергетика рулить! саме схожі вимикання і надихають хвмана...

От побачите збудеться мєчта ідіота, зроблю панель на ват 20-30 + інвертор, акум маю.

А чого не буде хоть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй передзвонити диспетчеру Волиньобленерго. 24-20-97. Думаю він повинен знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альтернативна енергетика рулить! саме схожі вимикання і надихають хвмана...

От побачите збудеться мєчта ідіота, зроблю панель на ват 20-30 + інвертор, акум маю.

Як в тему...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності з 38-го будинку (може й 36-го) і далі нема електроенергії ще з 16-ї години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука (р-н "Сільпо) вже другий день вирубає,то на годину то на пів,то так глюкане.Вже задовбало!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з твоїх кіловат? два акума нехай по 9 а/год - 200 ват - година простою... вот би ноут мав ото було б діло...

мій жере всього 20-30 ват ну 40 на повному навантаженні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репетиція кіця світу

угу

бігом всі збирати сонячні панелі поки ще дешеві :0165:

хоча мені подобається схема газгєн+дізель генератор... тільки встигай дрова закидати і чистити... :0161:

Нада ноут зарядити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таваріщі давайте про "світло" поки потрандим,в кого є цікаві новини.Від апокаліпса вже тошнить :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив в Волиньобленерго. Сказали, шо на мою вулицю не поширюється. Ура.

А по місту пропадає світло через аварійність. Шо за аварійність не уточняв.

А на ГПЗ завтра буде планово. Планово вони попереджують, а аварійно самі розумієте.

Такі справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене 4 батареї трмають приблизно півтори години. маю ще ноут і смарт, думаю вистачить ггг.

а якщо серйозно, то я збираюсь бути на роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут переводиш у сон(щоб він фігню жер від своєї батарейки) і заряджаєш смарт, якщо можна від юсб живити... я так робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернативна енерегетика - це задоволення (цяцька) для багатих, і ті політики що кажуть ура, можна відказатись всім від газу, наставимо вітряків у будемо плювати на постачальників газу, то я б таких відправляв би у жовті будинки, може там толку буде від них більше :)

А якщо серйозно то якось не весело, вроді як і світла коли вдома нема особо й не треба, але як же бути без зомбоящика, і інтернету :) Звичайно іншим людям це напряг, і ще й який, в кого діти чи там ще які проблеми.

Так що треба запастись свічками, акумуляторами і так далі, так провсяк випадок.

Хто вірить у апокаліпсис, може мені перекидати на рахунок гроші, вам то вони може вже й не потрібні, а мені може й згодяться, розгляну пропозиції по перепису вашого майна на мене :) вам то всеодно, ви ж вірите що скоро крандєц всьому, то воно вам не знадобиться теж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернативна енерегетика - це задоволення (цяцька) для багатих, і ті політики що кажуть ура, можна відказатись всім від газу, наставимо вітряків у будемо плювати на постачальників газу, то я б таких відправляв би у жовті будинки, може там толку буде від них більше

Є у мене ще одна мєчта - зібрати кіловатний вітряк із генератора від трактора... є купа ідей, грошей як завжди мало, є більш важливіші речі але згадаєте моє слово, колись то зберу, і в рази дешевше аніж аналогічні рішення в інет магазинах...

Дурацке у мене хоббі правда? і чому я не поступив на факультет енергозбереження? там у мене більше шансів робити щось що подобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...