Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Якраз завершився ще один локальний фестивальчик. Я просто залишу це тут.

Прапор України є.

А що це за пісня грає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прапор України є.

не помітив

А що це за пісня грає?

а хз, вона мені не дуже до вподоби. попсовата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну на Бандерштаті було краще. Постелив собі коцика і лежиш, музони слухаєш. От тільки що бруто моцно виступив, булками помахав - всьо круто. Мене влаштовує:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок безпеки я вам стільки можу історій розказати, коли неадекватні волонтери били людей, штовхали дівчат і тд. При цьому самі були не зовсім тверезі. Останні роки правда, ситуація змінилась на краще. Як би там не було, ми ж дружиною вже придбали білети, бо наврядчи цього року ще кудись потрапим.

Останні два роки нічого такого не було. Єдине, в чому проявлялась неадекватність деяких волонтерів так це в тому, що окремі з них дуршляли і не виконували свої функції)

Сам був волонтером останні два роки, тому ситуацію на фесті знаю тільки по цьому досвіду. Цей бандерштат пройшов на ура :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який смисл порівнювати український фестиваль з українськими виконавцями, заточений під українців з якимось амерометалічним сходняком. Ще з гуцульським фестивалем овечого сиру б порівняти:)

Перше - це український фесиваль, який дає якісний контент і яскраві емоції.

Друге - багато гарних, цікавих, відкритих людей. Практично всі вони українці і за народженням і по духу.

Третє - він реально під боком.

Мене в ньому власштовує абсолютно все. Ціна здалась трохи завищена, але як виявилось в ціну закладалась допомога армії, так що питання було знято. Ціни на фастфуд для любителів жареного жиру повністю прийнятні. Цікаві зачіски, вишиванки, футболки, купа дівчат в шортиках вище сраки. Чим бути невдоволеним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який смисл порівнювати український фестиваль з українськими виконавцями, заточений під українців з якимось амерометалічним сходняком. Ще з гуцульським фестивалем овечого сиру б порівняти Перше - це український фесиваль, який дає якісний контент і яскраві емоції. Друге - багато гарних, цікавих, відкритих людей. Практично всі вони українці і за народженням і по духу. Третє - він реально під боком. Мене в ньому власштовує абсолютно все. Ціна здалась трохи завищена, але як виявилось в ціну закладалась допомога армії, так що питання було знято. Ціни на фастфуд для любителів жареного жиру повністю прийнятні. Цікаві зачіски, вишиванки, футболки, купа дівчат в шортиках вище сраки. Чим бути невдоволеним?

Плюсую

Я буду дуже розчарованим якщо його таки "перевезуть" в Київ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На диво фестиваль пройшов дуже якісно і гладко. Дуже порадувала нічна акустична сцена, виконавці були підібрані гарно. Палаток було багато, захарив волонтер який сказав що за деревцем вже палаток ставити не можна, ледве втиснулись. Через півгодини там де не можна вже стояло з 30-40 палаток, якщо ти це читаєш ти баран.

Дуже чекав Карну, новий вокаліст ще притирається, і моментами не витягує. Щодо Brutto, думаю що це крок назад. В Ляпіса були цікаві і круті тексти, а в нового гурту якась недопропаганда розрахована на вуличне бидло. Але грали класно, досвід все таки. Хтось там писав що не минулих років не було забугорних груп, а Cruachan? Якщо на 10 річницю зажмотяться і не привезуть когось такого, тоді сенсу відвідувати Бандер все менше і менше.

В підсумку, потусити, послухати вибірочно пару груп, заночувати в палатці, сходити на цікаві гутірки, фест на тверду 4. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже чекав Карну, новий вокаліст ще притирається, і моментами не витягує. Щодо Brutto, думаю що це крок назад. В Ляпіса були цікаві і круті тексти, а в нового гурту якась недопропаганда розрахована на вуличне бидло. Але грали класно, досвід все таки.

Досвід тільки в Міхалка і інструменталістів :)

Решта - більше спортсмени

Це зовсім інший гурт, не треба хотіти чогось надзвичайного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б хтось виклав відео виступу Брутто...

В офіційній групі можна знайти відео.

Запамятався мужик який стояв ззаду нас, спочатку кричав, "коли вже Ляпіс буде", а коли Бруто почали виступати, після кожної пісні кричав, "Брат, давай Воіни Свєта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло, проти чого саме ти - чи прости саме Парасюка та Семенченка, чи проти гутірок взагалі ... Але в будь-якому випадку - ти неправий.

Якщо ти проти саме цих двох людей, то, по-перше, кого запрошувати на Бандерштат, вирішували у відкритому опитуванні на сторінці у ВК. Організатори задали запитання у своїх підписників, кого б вонги хотіли побачити/почути, і по побажаннях вже робили орієнтацію.

По-друге, я впевнений, що ні Семенченка (його, до речі, й не було, здається), ні Парасюка ти не знаєш особисто, а значить твоє відношення до них - це ніщо інше, як чуже відношення, нав'язане тобі інформаційним простором. Про Семенченка я читав і слухав багато як і негативу, так і позитиву. Як-не-як, але він все ж не сидить вдома на дивані, як ми тут з тобою. Теж ж саме й про Парасюка... Мені він теж не подобається, але я не маю права його засуджувати чи зневажати, так як він все ж йшов і робив. Був на Майдані, був на передовій, пережив полон, пробує щось змінити у Верховній раді... Так, коряво, так, не як профі-Азірови, але він намагається. Щось виходить, щось ні... І він не зобов'язаний всім подобатись. Але розповісти він, все ж, має що. А значить вже користь від нього є (на Бандерштаті, я маю на увазі).

Чи може ти хочеш сказати, що, наприклад, самозакоханий нарцис Макс Кідрук, котрий безперервно тільки й повторював "БОТ", "БОТ-2", "БОТ", був кращий і корисніший? Мене аж нудило він його самозакоханої самореклами...

Але! Потрібно бачити і чути якнайбільшу кількість людей, щоб робити для себе висновки та створювати свій світогляд (я маю на увазі для молодої людини).

Бандерштат - це не просто гецалка чи жопотряска. Бандерштат - це, насамперед, місце, де створену відповідну патріотичну атмосферу, місце, де закладається та закріплюється національна ідея в молодому поколінні. А без гутірок, без діалогів, самою лише недопопсою чи недороком цього не створиш. Потрібно запрошувати якнайбільше відомих і маловідомих особистостей (підкреслю - особистостей), які можуть і мають що розповісти, які можуть поділитись своїм досвідом чи просто своїм пережитим... В таких діалогах, в такому спілкуванні народжуються маленькі особистості, які в майбутньому будуть не стояти осторонь і тихенько мовчати, а зможуть все ж підняти голову і заявити про себе. Може й помпезно скажу, але на таких фестивалях виховується майбутнє нашої України.

І про сам Бандерштат-2015. Організація порядку була, як і минулого року, на висоті. Хлопці молодці! Я бачив, скільки п'яної і обкуреної гопоти і "залатой маладьожи" намагалося пролізти в останній вечір на територію ("відтягнутися") - стражі на вході всіх виявляли і фільтрували. Респект, як кажуть.

Туалети і вода - як завжди, проблемне місце. Ну, на таку кількість народу і не дивно, важко справитись... Але щось думати потрібно і ситуацію виправляти на наступні роки.

Вай-Фай... не знаю... не чув... Не знайшов, але й спеціально не шукав...

ПиСи: з ВК

Слава Україні!

Сьогодні організаційний комітет фестивалю "Бандерштат" провів свою збірку, проаналізував проведення цьогорічного фесту на прийняв наступні рішення:

- "Бандерштат" у 2016 році відбудеться у ЛУЦЬКУ, орієнтовні дати 5-6-7 серпня.

- До наступного ювілейного 10-ого фестивалю буде залучено як мінімум декілька іноземних потужних музичних колективів.

- протягом червня-липня можуть відбутися декілька міні-фестивалів "Бандерштат", зокрема поблизу річки Буг, між Нововолинськом та Володимир-Волинським, що на Волині та в інших містах країни.

- за деякий час оргком оголосить суму коштів переданих для 14-ої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

- про всі інші деталі майбутнього фестивалю трохи згодом...

p.s. Ну і головне, ми Вам всім дуже вдячні за участь в цьогорічному фестивалі, саме завдяки Вам фестиваль буде жити, розвиватися та тішити молоде покоління українців.

До наступних зустрічей! Все буде добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

По секрету: Хто буде ще одним хедлайнером фестивалю «Бандерштат»-2016?

08 жовтня 2015

Фестиваль «Бандерштат» оголосив сьогодні першого хедлайнера у 2016-му році, у якому фестиваль святкуватиме першу «круглу» дату – свій 10-й ювілей.

5-7 серпня 2016-го року на «Бандерштаті» виступатимуть легенди українського року безсмертні «Брати Гадюкіни», на музиці яких виросло не одне покоління українців. Організатори також опублікували оголошення, що у продажу невдовзі з’являться квитки на фестиваль.

«Таблоїду» вдалося по секрету дізнатися, кого ж іще організатори запросили на ювілей. Це революційний білоруський гурт BRUTTO – проект Сергія Міхалка (екс-Ляпис Трубецкой), що активно гастролює Україною.

У вересні 2015-го року група BRUTTO представила кліп на пісню «Человек», яка входить в новий альбом групи «Родны край», і за короткий час встиг сподобатись фанатам і викликав широкий резонанс серед світової музичної громадськості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BRUTTO, уряя, який сюрприз... проект, що активно гастролює Україною

новина варта статті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BRUTTO, уряя, який сюрприз... проект, що активно гастролює Україною

новина варта статті

головною в статті є новина про Братів Гадюкіних, Брутто вже йде 2 номером
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

першого хедлайнера у 2016-му році

Ну так правильно - до Києва багато хто поїде!:) Гузь казав, що треба у Київ переносити :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головною в статті є новина про Братів Гадюкіних

"Гади" без Кузі, то як "Скрябін" без Кузьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Лучанин не хоче, аби міська рада виділяла кошти на проведення фестивалю українського опору «Бандерштат».

Про це написав у петиції Андрій Вишневський.

Цитувати

Вже не вперше в Луцькій міській Раді тривають дискусії стосовно доцільності фінансування і проведення в місті таких фестивалів, як «Ніч в Луцькому Замку», «Луцьк Food Fest» та інших, які вже стали для лучан улюбленими. Натомість містяни спостерігають, як щороку з міського чи обласного бюджетів збільшується фінансування фестивалю альтернативної музики «Бандерштат», який є доволі специфічним і не таким, який претендує на те, аби називатись сімейним чи загальносхвальним. 
Навряд чи доречно проводити дискусію з приводу того, аби проведення «Бандерштату» було взагалі перенесено за межі міста чи просто заборонене, тому заради справедливості і однакового ставлення до організаторських команд всіх заходів, які щороку відбуваються в місті, просимо припинити фінансування фестивалю «Бандерштат» з коштів міського бюджету. 
Нехай кожен з заходів, які щороку проводяться в місті, в т.ч. «Бандерштат», фінансується не за кошти міського бюджету, а лише за ті, які знайдуть організатори цих фестивалів. Тоді все місто побачить, які фестивалі є доречними для Луцька (і такі, які вже полюбились лучанами), а які потрібні лиш обмеженій категорії населення міста.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж якраз сьогодні випадково натрапив на цю петицію, ще думав сюди запостити, але вирішив не робити зайву рекламу дурні.

В нормальних містах громада тільки й видумує, які б заманухи для туристів та гостей нафантазувати, щоб гроші їхали в місто, а тут, бач, "народний бухгалтер" совдепівського розливу винайшовся...

 

"Тоді все місто побачить, які фестивалі є доречними для Луцька (і такі, які вже полюбились лучанами), а які потрібні лиш обмеженій категорії населення міста." - цікаво, і які ж це, він вирішив, фестивалі полюбились лучанам; щО він вирішив "доречним" для міста і кого він обзиває "обмеженою категорією"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно Bit до петицій добрався :) шото йому зовсім зле останнім часом...
Але згоден стосовно "Ночі в луцькому замку" – квитки по 200 грн і при цьому спонсорять з бюджету... куда бабло йде ? не раз тема піднімалась і завжди якось заминають.

"Фудфест" теж прикольна тема, по суті своїй рекламний "сльот" продавців жратви... Нафіга то з бюджету спонсорити ? Там же купа бабла крутиться.

...поклавши руку на серце, варто визнати що і "Бандерштат" лише на половину музичний фестиваль, бо ще добру частину стадіону займають фастфуди і сувенірні крамнички, які комусь за то полюбе платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Тільки потім не просіться назад в Луцьк. Лучани ж добрі, вони вас знову приймуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, snouden сказал:

Тільки потім не просіться назад в Луцьк. Лучани ж добрі, вони вас знову приймуть...

Ти тіпа тут щось вирішуєш, раз так смєло за всіх лучан розписуєшся ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочуть заробити більше бабла? Думають, якщо столиця, то народ побагатший, і народу побільше, і всі попруть? Починали ідейно, а постаршали і перетворились в звичайних "зароблял", Бандерштат перетворюють на "бізнес-проект"?...

Такі тематичні фестивалі завжди якоряться за місцевістю. Його не можна, як табличку, взяти і перенести куди хочеш. В Києвї це вже буде не Бандерштат. Буде інший фестиваль, але вже не Бандерштат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...