Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Цитувати

«Бандерштат» може переїхати, бо Луцьк ніхріна не тішить – арт-директор

На фестиваль "Бандерштат" лучани купують набагато менше квитків, ніж, приміром кияни чи львівяни.

Про це повідомив арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк у Фейсбуці.

"Ми з колегами вчергове підняли статистику продажу квитків, цього разу, зокрема, і по містах. І знаєте що - більш ніж 200 тисячний Луцьк ніхріна не потішив", - написав Мартинюк.

При тому він наголошує: фестиваль є одним з найатмосферніших в Україні. має "як ніколи крутезний склад учасників", різнопланову програму та серйозно рекламується у Луцьку.

Все ж "декілька інших міст показують значно кращу статистику" - каже Мартинюк.

Він уточнив: набагато більше на Луцьк квитків на "Бандерштат" купують у Львові та Києві. А у Тернополі продається як мінімум не менше квитків, ніж у рідному Луцьку.

"Питання - для чого нам "такий" Луцьк без віддачі та підтримки? Після дев'яти років проведення фестивалю!.. Давайте тоді не плакатися про перенесення фестивалю, звинувачуючи нас в тому, що ми хочемо такими кроками нажити побільше бабла і так далі" - додав арт-директор "Бандерштату".

Утім, він наголосив: "Бандерштат" цьогоріч, пройде в Луцьку "а там будемо розбиратися".

http://www.volyn24.com/news/69670-bandershtat-mozhe-pereihaty-bo-luck-nihrina-ne-tishyt-art-dyrektor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Приходьте з дітьми, буде весело

:0103:

TbBEpJn2sW0.jpg

a0NHmYOVlM0.jpg

#Спорт_на_Бандерштаті #Бандерштат 

Детальна інформація та положення на квести Бандерштату 2016. 

Нагадуємо про попередню реєстрацію за даними нижче посиланнями. Також реєстрація буде проводитись в інформаційному наметі на території фестивалю.

Реєстрація на Sun Quest:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScv0Cx0-tWrw..

Реєстрація на Night Horror Quest:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7T72rxbbLc.

 

3KNOwwiTw94.jpgrFXDjcmMIh0.jpg

VkZXrM-ctOI.jpg5mNR9d8GKg8.jpgKfknDWFgadE.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фест вроді безалкогольний? Там, вроді і курити ніззя? Але стільки бухих впополам, волаючих, матюкаючих, з пивом в транспорті, які не хочуть платитти за проїзд бородатих в 17 років любітєлєй говнорога я не бачив навіть під час Дубно-94 (чи 95?), де бухло не забороняли і гопота різала під сценою. Альо бльо? Нах це збіговисько із міста. Хай буде в Києві. І не тому, що я там написав, а тому, що там в афіші одне гогно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, SunSeth сказал:

Фест вроді безалкогольний? Там, вроді і курити ніззя? Але стільки бухих впополам, волаючих, матюкаючих, з пивом в транспорті, які не хочуть платитти за проїзд бородатих в 17 років любітєлєй говнорога я не бачив навіть під час Дубно-94 (чи 95?), де бухло не забороняли і гопота різала під сценою. Альо бльо? Нах це збіговисько із міста. Хай буде в Києві. І не тому, що я там написав, а тому, що там в афіші одне гогно.

Хейтерський пост вийшов. Це проблема не фестивалю, а особистого виховання тих кого вам не пощасливилось побачити. Афіша слабенька, на 10-річчя моглиб дати жару, несклалось. За Бульбу не треба, там була інша атмосфера .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, AnimaNoir said:

За Бульбу не треба, там була інша атмосфера .

О! Точно! То був "Бульба". А ну розкажи мені, як то воно ночувати під мостом через мєсну сапалаївку, замість готелю, щоб тебе не вкокошили. Адреналін близький до стрибка з парашутом. Окуенна була атмосфера, в 20 років саме то. І да, я не отріцаю, пост хейтерський, бо який підарас відбирає шіт-ліст на Бандерштат? Та і вобще, в ці самі дні проходит Waсken Open Air, дивишся і понімаєш, нам но Європи, як Бандерштату до Вакена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

О! Точно! То був "Бульба". А ну розкажи мені, як то воно ночувати під мостом через мєсну сапалаївку, замість готелю, щоб тебе не вкокошили. Адреналін близький до стрибка з парашутом. Окуенна була атмосфера, в 20 років саме то. І да, я не отріцаю, пост хейтерський, бо який підарас відбирає шіт-ліст на Бандерштат? Та і вобще, в ці самі дні проходит Waсken Open Air, дивишся і понімаєш, нам но Європи, як Бандерштату до Вакена.

Кожен отримав те чого хотів.Хтось їхав напитися до реанімації, хтось гарно провести час. Сам там з майбутньою дружиною познайомився. На рахунок Бандерштату, хотіли хорошої музики треба було їхати На Файне Місто або Захід.  На Вакені круті групи але і цінник в 1000 раз більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SunSeth сказано:

Фест вроді безалкогольний? Там, вроді і курити ніззя? Але стільки бухих впополам, волаючих, матюкаючих, з пивом в транспорті, які не хочуть платитти за проїзд бородатих в 17 років любітєлєй говнорога я не бачив навіть під час Дубно-94 (чи 95?), де бухло не забороняли і гопота різала під сценою. Альо бльо? Нах це збіговисько із міста. Хай буде в Києві. І не тому, що я там написав, а тому, що там в афіші одне гогно.

 

Виsрався, то йди підітрись....

не подобається - не йди.

створи тему про Waсken Open Air  і там пиши як ти там круто відтягнувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Европейскость, оказывается, проявляется в концертах Therapy? и Arch Enemy ? :D С таким подходом рачковать туда ещё лет 150 :D

А из Луцка - срочно всё нахер у Киёв да у Львов. Даёшь ментальное клабище на волынских болотах! 

 

Ну вот чё ты тошнишь тем Бандераштатом? Не нравится - твои проблемы. Кому-то это интересно, думаешь?

Не хватает денег на Waсken? Так едь в Швецию на ягоды - глядишь, и подсобираешь на поездку к тру-блэкерам в соседнюю страну. А может даже и на Германию хватит. Тогда вживую увидишь трезвых и толерантных европейских посетителей фестивалей ;)

 

Без обид, но засунь ты себе глубоко свой метал. 95% населения срать на него хотели. Что есть правильно и нормально. А то ведь сегодня металюг будут признавать и продвигать (это ж Европа, ля!), а завтра - ЛГБТ (ну а чё, это ж тоже Европа!) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Є повне відео першого дня?

Шукай на сайті волинський новин. там була трансляція і сьогодні йде трансляція другого дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Maniko сказано:

Один вже добандерштатився http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-vtopyvsia-hist-bandershtatu/

Якось трохи цинічно виглядає оте ваше-добендерштатився... Втопився молодий хлопака, 18 років, і, судячи з написаного,тверезий 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, bublik007 сказано:

судячи з написаного,тверезий 

Сумніваюсь, в сільпо в цумі часто можна побачити як молодь з браслетами бандерштату затарюється алкоголем, причому гребуть по декілька пляшок різного: водки і вина і коньяку і пива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Maniko сказано:

Сумніваюсь, в сільпо в цумі часто можна побачити як молодь з браслетами бандерштату затарюється алкоголем, причому гребуть по декілька пляшок різного: водки і вина і коньяку і пива...

та ж ніхто не каже, що там самі непитущі )))) Коню зрозуміло, що вживають не тільки мінеральну воду. Але не завжди люди гинуть на воді, від великої кількості вжитої горілки. Судоми від холодної води і банальна паніка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці всі гульки,то нормально,я і спорити не буду,всі гуляли і всіх колись у 16-25(приблизно)крутило!але чому страждають прості(яким я і є) лучани??? я після роботи завжди( ну ладно троха брешу)ну майже завжди))),їду у свій любимий парк до центрального пляжу щоб відпочити,скупатися,випити чаю,їду по дорозі та що біля зоопарку,а  зараз,потребують якусь перепустку,я останнім часом не нєрвний,розумію роботу поліції  їм так сказали і зась,але троха обідно(((((. Я став на Глушець і не парюся)),я дуже простий і можу і пройтися до центрального пляжу колись так тільки і робив,але та дорога що веде до нашого! пляжу ну та що біля зоопарку,а потім направо,то мені здається для лучан,і щоб там не було, її перекривати якось не тойво!!! абідка.

PS: Абажаю  наш пляж центральний і доїзд туди хороший,і люди там якісь останні роки адекватні(алкашів не бачив),і майданчик для качків є,і взагалі то всьо для лучан крутодобре.

.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Простые лучане" в парк ходят пешком. И парк - не для машин, вообще-то, а для того, чтобы можно было отдохнуть от этих извергающих газы монстров ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, ursa сказано:

"Простые лучане" в парк ходят пешком.

Бред!повний!,я простий і я постійно гуляю у парку пішком,але,після роботи інколи,я не маю змоги пертися додому ставити авто і йти пішком,бо це тороха далеко і цей факт що є дорога до нашого пляжу мене не тільки радує я цим користуюся,не треба перекручувати.

 

21 хвилин тому, ursa сказано:

. И парк - не для машин, вообще-то,

Звісно!я і не їду по пішохідним доріжкам,а по ДОРОЗІ !!!! спеціально призначеній для доїзду до пляжу!!!!

PS: це дорога біля зоопарку,яка веде до самої річки,може Ви цього не знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім дивуємось з тих, хто машину в дворі на ніч залишає де попало.. "То ж дорога, значить можна їхати"

Прошу вибачення за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто був, підтвердить чи спростує?

На "Бандерштаті" як тільки на лекцію (це вже смішно) вийшов Парасюк, люди відразу почали розходитися матюкаючись. Вот и вся любовь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

Хто був, підтвердить чи спростує?

На "Бандерштаті" як тільки на лекцію (це вже смішно) вийшов Парасюк, люди відразу почали розходитися матюкаючись. Вот и вся любовь.

Ти до Парасюка явно не байдужий :) . На рахунок нього не знаю, але на Савченко сходилось найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Mila_guko сказано:

Там таких кандидатів на премію дарвіна посмертно багато, понапиваються, понакурюються трави і дуріють, більшість просто злегка калічаться ну а цьому неповезло по повному.

і от з такими дурами я живу в одному місті...
перед тим як писати включайте мозок. кажуть, допомагає будувати логічні ланцюги.

1) якщо хтось п"є і курить- це не означає що хлопчина пив і курив.
2) Тебе там не було а значить бути впевненою в тому що він пив чи курив ти не можеш
3) зранку в чужому місті біля річки йдуть скупнутись, а не напитись. Логічно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Mila_guko сказано:

ільшість просто злегка калічаться ну а цьому неповезло по повному

Триндєц,  Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Mila_guko сказано:

Там таких кандидатів на премію дарвіна посмертно багато, понапиваються, понакурюються трави і дуріють, більшість просто злегка калічаться ну а цьому неповезло по повному.

таке враження що Бандерштат прирівняли з підйомом на Еверест. Там теж багато може скалічитись і ще немало взагалі не повернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...