Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, jack74 сказано:

перетворились в звичайни[ "зароблял"

такі да... квиток 400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Гузь був в Луцьку - Бандерштат був в Луцьку.

Гузь перебрався в Київ - Бандерштат планують перенести в Київ.

Соупадєніє? Не думау :D

Ой, я це вголос сказав?  

Відать, масштаби відкатів більші.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Basil сказано:

такі да... квиток 400 грн.

хоча був 350... Ще в травні... Мож це "офіційний продавець квитків на фестиваль «Бандерштат» КАСА.in.ua" вирішив свої "комісійні" накинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так було 350... до якогось там числа... так би мовити попередньо...

вже 400... в день фестивалю мо вже пітсот стане....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Гузь був в Луцьку - Бандерштат був в Луцьку.

Гузь перебрався в Київ - Бандерштат планують перенести в Київ.

Соупадєніє? Не думау :D

Ой, я це вголос сказав?

Відать, масштаби відкатів більші.

Hide

100% Кому ж треба це "полісське село" (я про Луцьк)! Як тільки воно вбирається в пір'я, то відразу пнеться бути "сталічним", а не якимось там провінціалом з периферії...

Положинський, тепер Гузь...

Луцьк - вже не ті масштаби! Деньгі здєсь бальшиє нє здєлать! Нада єхать в сталіцу!

 

ПиСи: немала "заслуга" в цьому і нашої міської "влади" на чолі з пенсіонерами... Замість того, щоб хапатись за можливість і всіляко підтримувати хоч якийсь захід, котрий притягує в Луцьк хоч скількись "нелучан" (і захід, котрий народився і виріс без їхньої, міськради, великої участі, без затрат з їх боку), вони або байдуже спостерігали, або навіть ще й намагались тикати палки в колеса... От і результат.

А от зате львівське сміття до себе запросити - отут ми перші! Тут ми завжди готові сприяти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Basil сказано:

так було 350... до якогось там числа... так би мовити попередньо...

вже 400... в день фестивалю мо вже пітсот стане....

ти знав! :)

від 16 травня:

Цитувати

Друзі, поспішайте придбати КВИТКИ НА БАНДЕРШТАТ-2016!!!
Лише до кінця травня ви зможете зробити це всього за 350 грн.
В червні ціна зросте до 400 грн, а в липні - до 450 грн за три фестивальні дні! На самому "Бандерштаті" ви зможете купити квиток за 500 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

ти знав! :)

від 16 травня:

 

не знав... контактів не читаю... провангував.... подумав, якби я діяв на місці організаторів... ;) 

а є вже програма фестивалю?

цікаво коли Джамала буде. Пообіцяв дитині..., але з таким темпом....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

Ти тіпа тут щось вирішуєш, раз так смєло за всіх лучан розписуєшся ?

 

Наш народ дуже терплячий і добрий, інколи аж занадто...

І я знаю, що коли організаторам наваляють в Кийові (їх там дуже чекають, просто жити не можуть), вони жалібно скавча повернуться сюди, і знову всі понесуть свої 300-400-500 грв. Замість того щоб проігнорити хоча б рік, і трошки навернуть на шлях істинний. А якщо хочуть реально великі гроші, чиста канкректна - рубать, то не треба прикриватись іменем Бандери і ліпити начебто якусь соціальну спрямованність до комерційного фестивалю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов, ікспєрди, ви на Бандерштаті хоч раз були? А на інших фестах? 400 гривень на три дні фесту - дорого? Ну то сходіть за 250 тільки на БРУТТО. На три години.

@snouden щодо тебе в маньяка є прекрасне коротеньке відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь і 50 євро недорого на Марун-5 в Кракові і що з того? Полюбасу це цинічно свалювати в Київ. Хіба немає можливості провести там щось паралельне патріотичне залишивши фестиваль в Луцьку? Бандерштат-Волинь і Бандерштат-Київ чи ще якесь слово. Короче якщо то останній Бандерштат в Луцьку, то клав я на нього. Адьйос амігос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Агов, ікспєрди, ви на Бандерштаті хоч раз були? А на інших фестах? 400 гривень на три дні фесту - дорого? Ну то сходіть за 250 тільки на БРУТТО. На три години.

@difoto  Діма, до чого тут "сходіть на БРУТТО"?! Ми ж, типу, не концерт робим, правда?! Ми ж тут, ТИПУ, патріотичних дух підіймаємо! Чи все ж бабло заробляємо? Ну то давай тоді розділим, окремо вхід на гутірки, літературні сцени, вечірки, і окремо на "БРУТТи" будемо пускати за додаткову плату! Чого ж вже!...

Минулого року я вже порівнював Бандерштат зі схожим по атмосфері і непрямку фестом - "Березів Бандер Фест" , повторюватись не буду, просто зацитую себе, але додам, що на сьогодні в них ціна на ТРИ дні 200 гривень!

On 17.07.2015 at 09:23, jack74 сказано:

м-да... Почув тільки-що по ЕспресоТВ анонс фестивалю «Березів бандер фест»...

Показати прихований контент  

Фестиваль в Карпатах влітку "Березів Бандер Фест"

пройде у Вижньому Березові Косівського району Івано-Франківської області 17-19 липня 2015 року

На фестивалі,ти зможеш відвідати майстер-класи,мистецькі заходи та цікаві гуртки, вдосталь покататися на конях, спробувати полонинські молочні вироби, скуштувати гуцульські страви та побувати на справжньому березівському ярмарку, де вибір у товарі буде величезним. Головне дійство буде проходити на сцені під відкритим небом, навколо будуть зеленіти ліси та гори, а ви будете вдихати чисте гірське повітря.

Сорок (!) музичних гуртів, серед яких ТАРТАК, ТІНЬ СОНЦЯ, ВЕРЕМІЙ, ГУЦУЛ КАЛІПСО… Зачарують виступи Ансамблю танцю «Покуття», театру козацького бою «Запорізький спас». Програма арт-сцени також наповнена яскравими, непересічними та цікавими виступами.

Прихильникам шкіряних виробів, буде можливість спробувати себе в цій нелегкій праці, а саме зробити власноруч шкіряний виріб по своєму вподобанню. Всі етапи роботи розкажуть місцеві майстри своєї справи.

Молодь, буде відчувати себе героями теперішнього часу, адже пройде вишкіл в патріотичному дусі. Також будуть проведені «Козацькі Забави», де відвідувачі зможуть порівняти свої сили,та поборотися за перемогу. Це буде зробити легко, тому що будуть проводитися уроки екстремального виживання в горах, де учасники здобудуть певні знання і загартують український козацький дух.

Для тих хто любить активний відпочинок та походи, будуть піші екскурсії, де можна буде розглянути всю красу мальовничих Карпат. А ввечері, щоб краще поспілкуватися та познайомитися між собою, буде розпалена повстанська ватра, де вдосталь можна буде поспівати та вивчити нових патріотичних пісень — це мета фестивалю: збереження та популяризація української пісні та традицій.

Постараємось, забезпечити всім гарний настрій,та незабутні враження. Виховання молоді в патріотичному дусі, буде проходити на гутірках, які проведуть пластуни. ПЛАСТ — це національна скаутська організація України. Вони навчать робити вироби з глини, в’язати різні види вузлів,надавати першу медичну допомогу та ще багато чого цікавого. Можна відвідати майстер-клас, який підходить саме тобі.

Щоб ти справді відчув себе місцевим гірським мешканцем, Ти зможеш покататися на конях .А щоб добре триматися в сідлі, тебе навчать правильній їзді.

Куди ж без українських звичаїв та традицій! Давнім заняттям наших предків був розпис яєць-писанок. На нашому етнофестивалі ви зможете навчитися цій справі і розписати власноруч писанку. Це ще не все! Як українка може прожити без прикрас? Якщо ви забули свої вдома,то відома майстриня допоможе зробити віночок. Буде змога вибрати виріб, який підходить саме тобі, бо різновидів є багато. Вибравши, Ти власноруч зробиш його.

Від всіх прекрасних вражень, захочеться злетіти в небо і ви це зможете! Побачите всю красу місцевості з висоти пташиного польоту. З вами будуть літати – прикарпатські дельтапланеристи і парапланеристи, майстри своєї справи. Всі будуть в захваті від їхніх виступів. Охочі, зможуть на декілька хвилин відчути себе птахом і політати.

Всюди буде панувати гарна атмосфера. Веселий настрій та незабутні враження подарують прекрасні учасники фестивалю, які будуть запалювати наші серця і дарувати іскорку патріотизму в своїх виступах.

Постараємось, щоб всі були задоволені та забули про свої проблеми,поринувши в казковий світ Карпат. Чекаємо саме на тебе. Знань ніколи не буває багато,тому приїзди і отримай нові знання та вміння вправлятися в певній справі на «БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ».

Фестиваль проходить за підтримки Народного депутата України Олександра Шевченка, Івано-Франківської ОДА, Косівської РДА, Гірськолижного та SPA курорту ” Буковель”, ТОВ “Люм’єр Фарма” інтернет магазину “Макстел”, ВАТ “Укртелеком”, ВО “Тризуб”, ГО “Правий сектор”, Жіноча січ, ДУК.

Ми в соціальних мережах:

https://vk.com/berezivbanderfest,

https://www.facebook.com/groups/401156850059934/

Показати прихований контент  



Головними завданнями фестивалю є:
Популяризація української культури, традицій, звичаїв.
Вишкіл молоді в патріотичному дусі.
Репрезентація традиції, відчуття її як комплексу цінностей і норм народної культури, мовного діалекту, народного костюму, декоративно-ужиткового мистецтва та інше.
Пошук та залучення до участі в фестивалі талановитої молоді — майбутнього України.
Розширення інформативних та творчих зв’язків між митцями, фольклорними гуртами, естрадними виконавцями, народними майстрами.
Об’єднання молоді навколо українських цінностей.

Програма Фестивалю:
Фестиваль передбачає мистецькі заходи, концерти та виступи просто неба, майстер-класи, гутірки від ПЛАСТ(у).
Під час Фестивалю будуть виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Для любителів смачно поїсти працюватиме етнічна гуцульська кухня, а також у Вас буде змога скуштувати справжній полонинський будз та бриндзу.
Влаштуємо Козацьккі Забави, уроки екстремального виживання в горах, вишколи від органіції ВО «Тризуб».
Для тих, хто надає перевагу активному відпочинку влаштуємо піші екскурсії мальовничими Карпатами, дамо змогу вдосталь покататися на конях, влаштуємо повстанську ватру та флеш-моби.
Колективи-учасники Фестивалю отримають дипломи і пам’ятні подарунки від організаторів Фестивалю.
Свою участь у Фестивалі вже підтвердили близько 40 відомих гуртів, в тому числі Веремій та Тінь Сонця.

Уже оголошені учасники фестивалю: Fight For Future; НЕ лізь, БО вб’є; Колір Ночі;  MINDS;  Жива; Barahta;  СонЦе; Перекоти Поле; Not Clean Head; Мрія Життя; Земля Мерцани; Веремій; Salo v Chokoladi; X-Rays; ERIS; ЗАЛІЗНИЙ ХРЕСТ; Тінь Сонця; ТОЇА; Bandurband; Друже Музико; Чумацький Шлях; Львівський Танцювальний Клуб; Flying Swan; БраZерс; Коло; Persona Grata; Flashback; ГУЦУЛИ; Нерозгадані; Red.Cat.Fish; Paper Planet; UNDER the TANK; *Salo unlimited; Bugs Bunny; Rift of Silence; ФаМажор; Tamao (I.D.); Сокира Перуна; Малювати Квадрати...

Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в Україні, вважаємо, що без розвитку культури, наших традицій та звичаїв, в нас немає майбутнього.
Фестиваль відвідає велика кількість людей з всієї України та за її меж, засобів масової інформації.

Подробиці:
Придбати квитки: http://2event.com/events/307854
Офіційна сторінка у ВК: https://vk.com/berezivbanderfest
У ФБ: https://www.facebook.com/groups/401156850059934/
Директор Фестивалю — Андрій Негрич.
Співорганізатор, керівник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ — Михайло Перцович.
Фестиваль відбудеться за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Hide  
Hide  

Схожа ідея патріотичного спрямування, теж три дні, теж гутірки від "Пласту", теж гуртки та майстер-класи, теж фіз.змагання, теж екскурсії (плюс на конях Карпатами!), але! - це КАРПАТИ!!! + аж 40 музичних гуртів! і всього 150 гривень (минулоріч!) (а не 200-250-300 як за Бандерштат)! Щось наші заганяються...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому році Бандерштат отримував фінансування з міської ради як в попередні роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А минулого року він нічого, здається, не отримував з міського бюджету... Може й помиляюсь, але щось таке мені на пам'яті крутиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, jack74 сказал:

А минулого року він нічого, здається, не отримував з міського бюджету... Може й помиляюсь, але щось таке мені на пам'яті крутиться

За минулий і сам нічого не знаю, а от в позаминулому, точно отримував і пиляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Оргкомітет фестивалю «Бандерштат» спростовуємо недостовірну інформацію, яку днями поширили ЗМІ, що нібито виконавчий директор Maryna Khromykh на прес-конференції у Рівному заявила, що фестиваль пройде у Луцьку востаннє, а з наступного року відбуватиметься у Києві.

З огляду на це повідомляємо наступне:

1.Десятий ювілейний фестиваль «Бандерштат-2016» відбудеться 5-7 серпня на території іподрому, що у Центральному парку культури і відпочинку Луцька. Під час дійства працюватиме понад десять тематичних майданчиків: головна сцена, URBAN-stage, «тиха» сцена, гутірки, літсцена, Bander Foood Fest, Bander Night Cinema, спортивні змагання, дитяче містечко, ярмарок, майстер-класи.

2.«Бандерштат-2017» проходитиме на новому місці, оскільки фестиваль щороку росте і територія іподрому сьогодні затісна для проведення заходу. Оргкомітет розглядає різні варіанти проведення фестивалю на новій локації, однак мова не йде про перенесення Бандерштату з Луцька.

3.Команда Бандерштату розглядає можливість проведення подібних фестивалів в багатьох обласних центрах для популяризації української ідеї та здорового способу життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз - узбагойтєзь. 

1 година тому, jack74 сказано:

що на сьогодні в них ціна на ТРИ дні 200 гривень!

Не пи*№іть х*йні при пацанах. Зробіть свій фест, пригласіть тартак і ще 39 "нікомуневідомихгуртів" і беріть по 150. Судячи з отого "Березівбандерфесту" - Бандерштат має коштувати біля 10000 на рило. Знаєш, я в минулому музикант, пєвєц ротом і ігрок на ревербераторі, так що х*й з пальцем мені не потрібно тут на підносі з вишиванкою.

І далі, для ікспєртів:

Оргкомітет фестивалю «Бандерштат» спростовуємо недостовірну інформацію, яку днями поширили ЗМІ, що нібито виконавчий директор Maryna Khromykh на прес-конференції у Рівному заявила, що фестиваль пройде у Луцьку востаннє, а з наступного року відбуватиметься у Києві.

З огляду на це повідомляємо наступне:

1.Десятий ювілейний фестиваль «Бандерштат-2016» відбудеться 5-7 серпня на території іподрому, що у Центральному парку культури і відпочинку Луцька. Під час дійства працюватиме понад десять тематичних майданчиків: головна сцена, URBAN-stage, «тиха» сцена, гутірки, літсцена, Bander Foood Fest, Bander Night Cinema, спортивні змагання, дитяче містечко, ярмарок, майстер-класи.

2.«Бандерштат-2017» проходитиме на новому місці, оскільки фестиваль щороку росте і територія іподрому сьогодні затісна для проведення заходу. Оргкомітет розглядає різні варіанти проведення фестивалю на новій локації, однак мова не йде про перенесення Бандерштату з Луцька.

3.Команда Бандерштату розглядає можливість проведення подібних фестивалів в багатьох обласних центрах для популяризації української ідеї та здорового способу життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) і на першоджерелі - РадіоТРЕК, теж вже підправили:

Цитувати

Ювілейний 10-ий «Бандерштат» пройде в Луцьку

Однак, скоріше за все востаннє на центральному іподромі

але кеш Гугла злопам'ятний :)

 

2016-06-22_185245.jpg

 

ПиСи:

@difoto Діма, не треба мене "узбагаювати", я не нервовий по життю, і іншим не варто затикати рот лише через те, що ти ним "в минулому пєвєц ротом". Є факт, є порівняння. Не вистачає в організаторів грошей на "БРУТТО"? - не треба їх і запрошувати. Але перетворювати гарну задумку в "бізнес-проект" і в черговий рядовий "пєсні-пляскі" теж не треба.

...але це ж так по-українськи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 не треба на клаві вистукувити про те, де "дупля не ріжеш". Рота нікому не затикав. Журналістів міцевих як називав, так і буду називати підарасами. Хто ти в цій ситуації - вирішуй сам. Або скріншоти виставляй з підароновин, або сам щось пиши.

Але є одне але... спочатку борда вірить тобі, а мені не вірить, але потім буде навпаки - ні тебе , ні мене не згадають. Мені - похуй, тобі - теж, але зараз ти  - як Ляшко: "аби попиздіти про що я й гадки не маю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бандерштат" давно став кормушкою. Територія надурняк, спонсори, дорогі квитки, купа різноманітних продавців і т.п. Все це покриває не лише виступи зірок але й непогано набиває кишеню "патріоту". Інакше він би тим не займався. І ти, Діма, те чудово розумієш :) просто "своїх не здають".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

"Бандерштат" давно став кормушкою.

А що в цьому поганого, якщо це взаємовигідно і для глядачів і тих, хто на цьому заробляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в 400 гривнях ( хоча для бандеру ціна має бути в кілька раз меншою) Можна  покликати десятки місцевих гуртів і прикриватися тим що, он скільки груп. Справа в тому що кожного року одне і теж. Ті самі обличчя, ті самі гурти. Орги просто взяли формулу яка працювала і нічого не поміняли ( крім Джамали). Подивіться на конкурентів , фестиваль Захід, квиток на 3 дні 750грн, Файне Місто Тернопіль - квиток на 4 дні 660 грн. І гляьне на список гуртів які там будуть, починаючи від Lordi, Hollywood Undead,   Oomph! , DevilDriverCRAZY TOWN, Pain і закінчуючи тими самими Брутто. Девіз Бандеру - і так піде. Я не проти фестивалю, не проти високих цін, проти того відношення яке є. Ходив багато років підряд, цього року не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

"Бандерштат" давно став кормушкою. Територія надурняк, спонсори, дорогі квитки, купа різноманітних продавців і т.п. Все це покриває не лише виступи зірок але й непогано набиває кишеню "патріоту". Інакше він би тим не займався. І ти, Діма, те чудово розумієш :) просто "своїх не здають".

На "Ніч у Луцькому замку" квиток коштує 250 грн. На одну ніч. Мій однокласничок Андрій Покровський дав на це 250 000 грн. спонсорських. Міськрада виділила 50 000, але з оргпідтримкою, логістикою та ін. - вийде така сама сума десь. Це одна ніч без хедлайнерів. 400-500 тисяч спонсорських плюс по 250 грн квитки.

Бандерштатівських три ДОБИ з їх 400 грн - не вспливають.

Я розумію, що кругом #зрада, але ви "пизд*те х*йню при пацанах". Зрозумілою мовою - не знаючи кошторису - не заглядай в карман організатора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

19 квиточків для сімей загиблих на Бандерштат

Цитувати

Щиро дякуємо організаторам цьогорічного "Бандерштату" за 19 безкоштовних квиточків для родин загиблих учасників АТО та Наталія Ариванюк за сприяння. Маємо надію, що відвідування фестивалю принесе приємні миті у їх життя і відволіче від смутку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...