Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

Ааа, точно.

Він?

так написано ж на лобовому "городской автобус Богдан А70522"

модельний ряд автобусів

п.с. хоча дивиться гарно

модельний ряд тролейбусів

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роги я не бачив, так як я трохи менший чим той транспортний засіб,але площадку для них бачив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут є більше фото та інформації стосовно А70522 (гібрида) і
Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Корпорация "Богдан" в консорциуме с польской Ursus S.A. выиграла тендер на поставку 38 троллейбусов Люблину

"Сложилась парадоксальная ситуация – в то время как Украина за деньги налогоплательщиков закупает в Европе подержанный небезопасный электротранспорт, Европа готова покупать украинскую продукцию, потому что она не уступает европейской технике по техническим характеристикам, но при этом дешевле", - отмечает пресс-секретарь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

одному вже і бортове "ім"я" (214-й) присвоїли?

на обслуговування яких маршрутів їх планують поставити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, червоний, очевидно, буде 215-м.

Конкретно поки невідомо, але йде мова про збільшення випуску на Тр1 і Тр2 на 1 одиницю, тому якщо нічого не здохне з ходових, то випуск збільшать і, очевидно, вони підуть туди.

З.І. "Гармошки" відсторонили від експлуатації через недоцільність, знаходяться на консервації.

Змінено користувачем TFA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзд в тролейбусі подорожчає з квітня

Сьогодні, 12:21

Разовий проїзд одного пасажира в луцькому тролейбусі коштуватиме 1,25 гривні. Новий тариф встановлять з 1 квітня 2013 року.

Таке рішення приняли члени виконкому Луцької міськради під час засідання 20 березня.

За словами начальник управління економіки Любові Ковпак, такі зміни є економічно обґрунтованими і спрямоване на те, аби Луцьке підприємство електротранспорту не мало збитків.

Із нею погодився й заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, зазначивши: «Якщо ми не приймемо тариф 1,25 гривні за проїзд у тролейбусі, то підприємство буде нести збитки».

Під час обговорення питання зазначили, що у Луцьку і так мінімальний тариф, порівняно з іншими містами.

Врешті, рішення про підвищення тарифу на проїзд у міському електротрансорті прийняли.

http://www.volynnews.com/news/city/proyizd_v_troleybusi_podorozhchaye_z_kvitnya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то 15-у маршрутку треба прибрати, а запустити тролейбуси з інтервалом 10-15 хв. і можна навіть по 1.5грн. і всім буде добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого 15 не треба прибирати! Для студентів це супер альтернатива тролейбусам. Та й про який інтервал 10-15 хв йде мова?? Це треба всі 15 зняти і на іх місце тролейбуси поставити а це думаю зараз анріал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разовий проїзд одного пасажира в луцькому тролейбусі коштуватиме 1,25 гривні. Новий тариф встановлять з 1 квітня 2013 року.

За словами начальник управління економіки Любові Ковпак, такі зміни є економічно обґрунтованими і спрямоване на те, аби Луцьке підприємство електротранспорту не мало збитків.

Із нею погодився й заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, зазначивши: «Якщо ми не приймемо тариф 1,25 гривні за проїзд у тролейбусі, то підприємство буде нести збитки».

ті 25 коп поможуть ЛПЕ, як мертвому кадило :-/

просто Яковлєв з Ковпаком ніколи в тролейбусі не їздили, і не бачили хто там пасажири...

буває з цілого тролейбуса 4-5 пасажирів олачують проїзд, інші - пільговики... поки держава не буде вирішувати питання з повним відшкодуванням тролейбусникам компенсацій за перевезення пільгових категорій, доти ЛПЕ буде в ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого 15 не треба прибирати! Для студентів це супер альтернатива тролейбусам.

не на багато й швидше 15-ки рухаються за тролейбуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не витримав наших нагрузок

post-13697-0-72377100-1363849149_thumb.j

В Єльчах є одна фіча: якщо навіть якась дрібна поломка, наприклад, щось з контактурою, чи ще щось, то він зразу блокується, в той час як старі ЗіУ і ЮМЗи своїм ходом ще можуть доклигати до депо, в залежності від поломки.

Нічого 15 не треба прибирати! Для студентів це супер альтернатива тролейбусам. Та й про який інтервал 10-15 хв йде мова?? Це треба всі 15 зняти і на іх місце тролейбуси поставити а це думаю зараз анріал

Можна перебудувати маршрути. Наприклад, 4-ку і 12-ку зробити напівкільцевими, так як 1-ка і 2-ка. 4-ка, скажімо, буде їздити по зовнішньому кільці, а 12-ка по внутрішньому. Якщо зараз заявлений інтервал у години пік на Тр1 і Тр2 12 хв, то з додаванням цих маршрутів по кільці інтервал зменшиться до 6 хв. Крім того залишаються 8-ка і 9-ка, яка також їздить по цьому кругу, крім Молоді. На вокзал тоді, скажімо, залишити Тр7, пустити Тр6 і можна додати ще Тр3. Тоді А15/15а можна легко ліквідовувати. Але ясна річ, ніхто цим не буде займатися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ясна річ, ніхто цим не буде займатися.

Я правильно розумію що причиною є те що це не буде вигідно комусь особисто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу через те, що 15-ки приносять значну виручку, а за ці автобуси ще треба платити лізинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку навряд чи вдасться тепер в такому прокататися.

Дуже жаль, як на мене, цей тролейбус один із найкращих у Луцьку, принаймі по звукоізоляції.

Якщо порівнювати з польськіми, які нещодавно надійшли до нас, то цей набагато кращий.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем... Я би так не сказав. Наш 34, в порівнянні, наприклад, з рівненськими побратимами був доходягою. Там багато чого було не автентичним, наприклад, компресор із ЗіУ, відчувався брак запчастин. Та й кузов вбитий був вже. Так що поляки об'єктивно все-таки кращі будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем... Я би так не сказав. Наш 34, в порівнянні, наприклад, з рівненськими побратимами був доходягою. Там багато чого було не автентичним, наприклад, компресор із ЗіУ, відчувався брак запчастин. Та й кузов вбитий був вже. Так що поляки об'єктивно все-таки кращі будуть.

В технічному питанні, можливо та, але в комфорті польський тролейбус поступається місцем нашим. Наприклад, сидіння, там навіть твердої частини на спитці не має...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні бачив на тестовому проїзді нову жовту гармошку. жаль не було як зняти. симпатчний.

хтось що чув про нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...