Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Район Лучеська не працює МТС, вибиває зразу. Біля там тама така ж ситуація.
Хто що знає стосовно цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

26 хвилин тому, k1ss7s1n сказано:

Хто що знає стосовно цього?

 

 ті хто щось знає - ті тут не бувають... :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У старому місті як у кого - дехто не може додзвонитись, а у декого нормально працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Щойно нас повідомили про обрив волоконно-оптичної лінії зв'язку, через це у частини абонентів можливі тимчасові труднощі зі зв'язком. Фахівці компанії уже виїхали на місце для проведення ремонтних робіт. Будемо вас оперативно інформувати про вирішення ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А взагалі існує поповнення мтс без комісії ? Щось я не можу надибати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову задублювалось повідомлення... :(

Юра писав що під постами є кнопавка "опції" через яку можна видалити дубль. Сорі, може я сліпий, але я в упор не знаходжу такої кнопки, може мені хтось тицьнути в неї пальцем ? Я тільки редагування бачу, але воно не дозволяє повного видалення поста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А взагалі існує поповнення мтс без комісії ? Щось я не можу надибати

а офіційний сайт навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А взагалі існує поповнення мтс без комісії ? Щось я не можу надибати

https://secure.privatbank.ua/ua/company/#mts

платіжною картою - без комісії

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Coding сказано:

а офіційний сайт навіщо?

А що офіційний сайт, він пропонує оплатити через приват чи портмоне, а вони беруть комісію. Принаймні я через ці сервіси пробував і в мене знімає комісію

 

5 хвилин тому, rrid сказано:

https://secure.privatbank.ua/ua/company/#mts

платіжною картою - без комісії

Ну звичайно що я платіжною карткою поповняю, але ніби приват гривню знімає, хіба в цьому сервісі інакше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, інакше. Якщо брати з сайту МТС за допомогою Портмоне, то комісії не бере 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз, мені здається що останнього разу я якраз так і переходив з офіц. сайту, попадав на портмоне, поповняв, а потім помітив що загальний і доступний залишок на картці стали відрізнятись на 1 грн. Не те щоб та гривня грала якусь суттєву роль, але може статись що от саме її не вистачає до круглої суми яку плануєш знімати, і в самий відповідальний момент це підстава ! Так що хотілось би точно знати, коли платиш, скільки справді з тебе буде знято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо поповняєш з офіційного сайту - переадресовує на ПБ чи портмоне, але комісія тоді не береться. Якщо зайти зразу на сайти для оплати - беруть. Те саме і КС

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Coding сказано:

якщо поповняєш з офіційного сайту - переадресовує на ПБ чи портмоне, але комісія тоді не береться. Якщо зайти зразу на сайти для оплати - беруть. Те саме і КС

 

А, можливо й так ! Можливо я після попереднього поповнення зберіг собі ссилку зразу на сторінку портмоне, куда мене переадресував мтс, і наступного разу вже заходив прямо з неї, не заходячи з офіц. сайту мтс, і зняло комісію. Можливо маєте рацію, не думав що від цього може залежати. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла смс: у ТП Супер 3D - з 1 квітня буде знімати не 50к а 80к вдень (або 50к замість 30к у тих, у кого підключені умови від 15 06 2015)

Рік без абонплати буде 200 (зараз 128грн !!!! )

 

Тому раджу поповнитись, і підключити "рік без абонплати"  - *365# - так виходить 35к вдень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

128 грн,- це лише на розмови, тобто, рік без абонплати на розмови (без зняття 75 коп. щодня), але інтернет платний.

А 200 грн - це два безліміти (типу), тобто, +інтернет-пакети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да той мтс останнім часом дістав до печінок вже.... утримую його більше по звичці вже, з поваги до старих абонентів що дзвонять з мтс :)  Підкажіть який зараз самий економний тариф в ньому, такий щоб мінімум послуг і відповідно за символічну плату ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

128 грн,- це лише на розмови, тобто, рік без абонплати на розмови (без зняття 75 коп. щодня), але інтернет платний.

А 200 грн - це два безліміти (типу), тобто, +інтернет-пакети

мені особисто (думаю і багатьом іншим) - потрібні тільки дзвінки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене на тарифі Смартфон 3G перший підключена послуга рік без абонплат за 128грн входить 500мб 3G інтернету на місяць (надалі безліміт з обмеженням 32кб) і безлімітні дзвінки.. підключав послугу щоправда перед Новим Роком.

P.S. Якістю мтс взагалі не довольний... Інтернет норм, но голос...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тарифі  "Смартфон 0-50" беруть по 1 гривні в день, якщо користуєшся послугами (двінки або інтернет). При цьому надають 200 мб 3G інтернету на день. Якщо ти підключив послугу "-33%" ( тобто ти платиш за раз 20 грн в місяць, не залежно від того, користуєшся ти якимись послугами чи ні) , то надають 500 мб інтернету на місяць. А коли ти заплатив за цілий рік (200 грн) - то надають по 100 мб інтернету на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минуты назад, YouRich сказал:

В тариф "Смартфон 0-50" беруть по 1 гривні в день, якщо користуєшся послугами (двінки або інтернет). При цьому надають 200 мб 3G інтернету на день. Якщо ти підключив послугу "-33%" ( тобто ти платиш за раз 20 грн в місяць, не залежно від того, користуєшся ти якимись послугами чи ні) , то надають 500 мб інтернету на місяць. А коли ти заплатив за цілий рік (200 грн) - то надають по 100 мб інтернету на день.

Дивна політика: сплатив на 33% менше в місяць, отримай більше інету, проплатив наперед за рік, отримай менше інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серьога, ти щось неуважно прочитав... Коли проплачуєш на рік, отримуєш 100 мб в день, тобто 3000 мб в місяць. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Услуга «Роуминг, как дома» от Vodafone с 1-го апреля будет действовать 7 дней для пользователей припейд пакетов

Цитувати

Оператор Vodafone меняет условия использования услуги «Роуминг, как дома», которая с 1 апреля для припейд пакетов будет действовать не 30, а 7 дней. «С 1.04 действительно изменяются условия предоставления услуги «Роуминг, как дома» для абонентов предоплаченных тарифов Vodafone Red. Новый срок действия услуги – 7 дней. Также расширяется список стран действия услуги. Теперь льготным роумингом можно будет пользоваться и во Франции» – сообщают в пресс-службе оператора.

Напомним, что услуга «Роуминг, как дома» была запущена 16 ноября 2015 года вместе с тарифными планами Vodafone Red и предлагала за дополнительную плату использовать свой тариф на протяжении 30 дней в одной из 15 европейских стран.

Теперь пользователи предоплаты могут рассчитывать на 7 дней работы услуги «Роуминг, как дома», и при этом её стоимость не меняется. Это вряд ли можно назвать улучшением даже несмотря на подключение Франции, так как за 7 дней пользователи предоплаты вряд ли смогут использовать свой тариф в полном объёме. Контрактным абонентам в этом плане повезло больше, для них «Роуминг, как дома» продолжает действовать 30 дней.

 

https://www.vodafone.ua/uk/privatnim-kliyentam/rouming/peredplata

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...