Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

З 01.02.2015 р.  набувають чинності оновлені умови тарифного плану СМАРТФОН 3G вiд МТС:

Щомісячна абонента плата становитиме 20,00 грн.
Після завершення акції «ГІГАБАЙТИ 3G У ПОДАРУНОК!» абонентові надаватиметься 500 МБ Мобільного Інтернету в місяць на максимальній швидкості 3G.
Вартість підключення послуги «Рік без абонплат» становитиме 200 грн.
Вартість дзвінків на інші мобільні мережі України становитиме 0,50 грн./хвилина.

Змінено користувачем Yurik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьгодні поповняв рахунок МТС через он-лайн сервіс Ощадбанку і ось які реквізити банку отримувача вказані в квитанції (див. фото) 

А я то думав що у них хоч рахунки в Українських банках, от наївний.

01.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС повышает тарифы

Мобильный оператор МТС Украина с 1 февраля повышает ряд старых тарифов.

Как сообщила начальник отдела по связям с общественностью МТС Украина Виктория Рубан, новые тарифы Vodafone при этом не меняются, передает Хроника.инфо со ссылкой на ЭП.
Базовая абонентская плата в тарифах линейки Смартфон 3G (Перший, Єдиний) увеличивается с 15 до 20 грн в месяц.
В тарифе Смартфон 3G Плюс - с 20 до 25 грн. Стоимость подключения услуги "Год без абонплат" возрастает со 128 до 200 грн в мес. Стоимость звонков на другие сети увеличивается с 35 до 50 коп за мин.
В Тарифе Смартфон 3G Одесский месячная абонплата увеличится с 10 до 15 грн, годовая - тс 92 до 150 грн. Стоимость звонков на другие сети увеличивается с 35 до 50 коп за мин.
В тарифе Просто Супер (Перший, Український) ежедневный платеж пользования мобильным интернетом вырастет с 3 до 5 грн в день. Звонки на другие сети возрастет с 35 до 50 коп за мин.
Рубан объясняет увеличение расценок возросшими затратами: увеличился сбор за радиочастоты, гривна девальвировала и так далее.
Основной конкурент Киевстар также недавно поднял расценки. Повышение абонентской платы коснулось старых тарифных планов Але, Квартал!, Але, Квартал! Мой регион, Базовый и Классический. Тарифы Наименьший и Рациональный закрыли. Абоненты переведены на Классический.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як в такому випадку знати на номер якого оператора ти здійсеюєш дзвінок.... 

Оператори типу якесь попередження перед гудками ввести мають... чи як...чи всім пох..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Pavelix сказал:

А як в такому випадку знати на номер якого оператора ти здійсеюєш дзвінок.... 

Оператори типу якесь попередження перед гудками ввести мають... чи як...чи всім пох..

ну а шо) тіпа звонеш на мтс а здере як за київстрар)) й всі довольні))

думаю шо код оператора буде змінюватись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Pavelix сказал:

А як в такому випадку знати на номер якого оператора ти здійсеюєш дзвінок.... 

Оператори типу якесь попередження перед гудками ввести мають... чи як...чи всім пох..

Скоріше за все будуть введені нові тарифи, в яких не матиме значення на якого оператора дзвониш. На усі напрямки одна ціна. Чует мое сердце, что мы накануне грандиозного шухера.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минуты назад, СОАД сказал:

думаю шо код оператора буде змінюватись

Не буде - 100%. По перше: бо мій номер вже зайнятий в іншого оператора, на якого я захочу перейти, по друге: до мене ніхто не додзвониться, якщо поміняється код оператора, а саме це було основним аргументом лобістів цього нововведення.

вікі:

Переносимость телефонных номеров (англ. number portability) — это возможность целиком сохранить свойтелефонный номер, включая префикс, после смены поставщика услуг связи. Чаще всего говорят о переносимости номеров мобильных телефонов (англ. mobile number portability, MNP).

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Pavelix сказано:

А як в такому випадку знати на номер якого оператора ти здійсеюєш дзвінок.... 

Оператори типу якесь попередження перед гудками ввести мають... чи як...чи всім пох..

 

Буде або перевірка USSD кодом, або голосове повідомлення перед з'єднанням.

Єдиного тарифу на всі напрямки не буде - так як тоді, немає смислу кудись переходити.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, flashmax сказал:

Єдиного тарифу на всі напрямки не буде - так як тоді, немає смислу кудись переходити.

Навіть якщо в Лайфа усі дзвінки будуть по 50 копійок, а в мтс по 1 гривні, то ти не перейдеш на Лайф?

Почитав як це реалізують в інших країнах, цілком може виявитися що ти правий, і щось мені це не сподобалося, бо в деяких країнах навіть юссд-запити платні, а без запиту ніхто й не повідомляє якому оператору дзвониш, лотерея однако. А взагалі це має посилити конкуренцію на ринку і тепер вони будуть знову боротися за клієнтів і роздаватимуть всякі плюшки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

Навіть якщо в Лайфа усі дзвінки будуть по 50 копійок, а в мтс по 1 гривні, то ти не перейдеш на Лайф?

Почитав як це реалізують в інших країнах, цілком може виявитися що ти правий, і щось мені це не сподобалося, бо в деяких країнах навіть юссд-запити платні, а без запиту ніхто й не повідомляє якому оператору дзвониш, лотерея однако. А взагалі це має посилити конкуренцію на ринку і тепер вони будуть знову боротися за клієнтів і роздаватимуть всякі плюшки.

 

Якщо так - то так. Але якщо таке припустити - то буде взагалі всюди одна ціна на всі оператори. В противному випадку, буде стихійна міграція.

До речі, були вже у операторів такі тарифи єдина ціна - не прижились.

 

Як на мене,  MNP дурна затія. Буде страшна путаниця, і виграють від цього тільки оператори. А якщо врахувати те, що зміна оператора, технічно складна - може бути купа глюків. (з досвіду сусідів). 

Єдиний плюс - оператори почнуть шевелитись по цінам.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З поступовим розширенням і впровадженням 3G (4 і 5 в перспективі) єдиним важливим тарифом буде вартість мобільного інтернету, а дзвінки відійдуть на другий план. Зараз звісно тариф на інет не є таким вже доступним, але прийде час ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rabzy сказано:

З поступовим розширенням і впровадженням 3G (4 і 5 в перспективі) єдиним важливим тарифом буде вартість мобільного інтернету, а дзвінки відійдуть на другий план. Зараз звісно тариф на інет не є таким вже доступним, але прийде час ...

 

Не для всіх - є досить велика категорія людей, кому потрібно тільки подзвонити.

Тай ціни у нас нормальні, просто зп низькі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так, але і для "подзвонити" теж в більшості буде використовуватись інтернет і відповідні мобільні додатки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rabzy сказано:

Все так, але і для "подзвонити" теж в більшості буде використовуватись інтернет і відповідні мобільні додатки

 

Для цього потрібні смартфони, при чому сенсорні, так як простих зараз не роблять.

А це не всім зручно\по кишені. Пенсіонерам наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2016 04:00, flashmax сказал:

До речі, були вже у операторів такі тарифи єдина ціна - не прижились.

У мене дуже навіть прижилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, flashmax сказано:

 

Не для всіх - є досить велика категорія людей, кому потрібно тільки подзвонити.

 

я згоден, нащо я маю платити за моб інтернет, яким ніколи не користуюсь. Майже скрізь куди не глянь вже є вай фай (вдома, на роботі, кафе і тп). Приїжджаю навіть  в село і там вже стоять вай-фай роутери в людей з радіоінтернетом. Краще я заплачу 1-1,5 грн в день користування, ніж кожен місяць по 10 грн буду доплачувати за мобільний інтернет, яким користуюсь раз в місяць-два при форс-мажорних обставинах. 

Одне добре що не переходив з тарифу Супер мтс 3d нуль, 27 коп здається в день користування, а це 4-8 грн в місяць (так як не кожен день дзвоню з нього). Хоча можливо і до цього тарифу доберуться і там будуть зміни

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, charlie said:

я згоден, нащо я маю платити за моб інтернет, яким ніколи не користуюсь. Майже скрізь куди не глянь вже є вай фай.

Вам в тарифі 3Г дали 4ГБ на лютий - не вздумайте ними скористатись.

Куплю смартфон і буду ним користуватись, як Нокією 1100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на роботі одному дятлу подарували смарт Lenovo, він його за 2 тижні зумів приубити, каже заніс у сервіс, йому знесли всі контакти і програми.

- Фігня, кажу, ти ж в інтернет виходив, вони з гуглом синхронізувались. А фіг там, чувак за 2 тижні жодного разу інтернет не врубив - гроші економив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

Вам в тарифі 3Г дали 4ГБ на лютий - не вздумайте ними скористатись.

Куплю смартфон і буду ним користуватись, як Нокією 1100.

мені 3G як зайцю стоп-сигнал, от я дурний, нащо мені в смартфоні вай-фай, якщо я можу корисуватись халявними 3G від мтс. Мені не потрібно кожні 5-10 хв заходити в вк чи перевіряти погоду, мене це зовсім не цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, charlie said:

мені 3G як зайцю стоп-сигнал, от я дурний, нащо мені в смартфоні вай-фай, якщо я можу корисуватись халявними 3G від мтс. Мені не потрібно кожні 5-10 хв заходити в вк чи перевіряти погоду, мене це зовсім не цікавить

"Кожному - своє" - було написано на воротах Бухенвальду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС анонсував підвищення цін на тарифах. Хоча, не тільки МТС... девальвація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який турботливий Operator :) Прийшла СМС

Цитувати

З турботою про Вас ми повертаємо старі умови тарифу: щоденний платіж у розмірі 75 коп замість 1 грн!

:)

Тариф в мене "Смартфон 0,50 Два безліміти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Який турботливий Operator :) Прийшла СМС

:)

Тариф в мене "Смартфон 0,50 Два безліміти"

в цьому тарифі є можливість заплатити на рік авансом,вроді то вартує 130 грн, я так зробив і забувся
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...