Перейти до змісту

Пожежа ЦУМ ЛУцьк


I-Com

Рекомендовані повідомлення

Канал чесних новин сказав, що загасили :)

в будинку на Лесі Українки якраз цього року хтось вже розпочав ремонт.

Щось не помітив поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів однієї працівниці, загорівся спочатку відділ з електротоварами на першому поверсі зліва вкінці. Але оскільки там було багато картонних коробок з-під товару полумя розгорілось швидко і почало поширюватись до правого крила. За 15 хв розгорівся поверх.

Гроші грішми, їх ніколи немає, головне що люди всі живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак... флейм (в прямом и сленговом вариантах) затих....

Вопрос теперь стоит в другом: кого сделают виноватым, и что будет дальше ?

То, что никто из нас не затарится мандаринками и другими праздничными вкусняшками в ЦУМе на 2012 год - факт.

разнобой в инфе

непонятно на каком этаже всё началось.....что то мутно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що в усьому звинуватять несправну проводку і з часом все затихне. підприємці покричать, побідкаються, на них увагу, як завжди, ніхто не зверне, а далі то все замнеться. стандартний варіант розвитку подій, як на мене.

щодо того, що буде далі, то полюбому щось нове зроблять, бо робити ремонт на тому, що лишилось, певно, ніде. питання в тому, хто буде власником і ''зірве куш''. але то вже зовсім інша історія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні (щойно ходив в магазин), так би мовити, "новини" ББС:

- "... комусь було треба, то й спалили!" ;

- "... на 1-му поверсі плавились золоті вироби".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, що в усьому звинуватять несправну проводку і з часом все затихне. підприємці покричать, побідкаються, на них увагу, як завжди, ніхто не зверне, а далі то все замнеться. стандартний варіант розвитку подій, як на мене. щодо того, що буде далі, то полюбому щось нове зроблять, бо робити ремонт на тому, що лишилось, певно, ніде. питання в тому, хто буде власником і ''зірве куш''. але то вже зовсім інша історія...

як це нема на чому ремонт робити? там же не згарище на місці ЦУМу, каркас з цегли то не згорить

Останні (щойно ходив в магазин), так би мовити, "новини" ББС:

- "... комусь було треба, то й спалили!" ;

- "... на 1-му поверсі плавились золоті вироби".

тепер ювелірні відділи перетворились на купу золотих самородків з брюликами і іншими сюрпризами всередині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нифига се стандартный вариант.... спалыты в обласном центре ЦУМ... :0159: и все затыхне....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перспективна темка для підняття репутації, бла-бла-бла

а цум, то будівля, згорить то новий збудують, всеодно старий як світ, а оскільки жертв нема значить все добре

а гроші то дрібниці, згорять - хай горять, так стало жаль підприємців, які неподбали про себе? хто такий співчутливий - допоможіть краще хто чим може бездомним дітям-сиротам, а не тут словами розкидаєтесь

шиномантаж свій спали а потім кричи який ти тут праведний й шо тобі пофігу шо він горить ти дітям помагать будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что то мутно...

Ото точно.

Якщо початок в відділі техніки і пожежа швидко поширилась, то авто стоїть відразу біля цього відділу...

А тут... була загроза - зникла загроза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавський ринок, година десь 11-30, до одного з контейнерів підходить тітонька і говорить :

- Весь ЦУМ згорів !

- Так вже і весь ?

- Так ! Тільки каркас стоїть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поскольку, слава Б-гу, жертв нет, возвращаемся к старинной бордовской традиции - иронии... :)

345965tset.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавський ринок, година десь 11-30, до одного з контейнерів підходить тітонька і говорить : - Весь ЦУМ згорів ! - Так вже і весь ? - Так ! Тільки каркас стоїть !

Це, на жаль, в "Приколи Луцька" тре... :/

Щодо пожежі.

Як тільки по ВолТВ побачив пожежу в ЦУМі, одразу згадалась перерозказана в жовтні розмова: розказували що планується закрити цум на ремонт і багато підприємців лишаються через те без робочого місця, і через те багато з тих підприємців пішли проситись в оренду до ТЦ (назвУ його "Буратіно"), який зараз будується, як сказав VeryFate, в "300 метрах від цуму". Думаю, що через той ремонт багато підприємців могли б і не попасти в відремонтований цум, про що вони певно могли здогадуватись. Через те припускаю, що був певний спротив проведенню ремонту. І тут - НА ТОБІ, ПОЖЕЖА!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же люблять в нас люди позловтішатись і показати, які вони експерти у всьому і все знають краще інших... ну а саме головне в такому топіку -- обов'язково порозвішувати побільше гарненьких і дотепних картинок... а саме головне -- що тепер є про що поговорити на цілий місяць... а там, дивись, і Новий рік, і нова темка... нудить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавський ринок, година десь 11-30, до одного з контейнерів підходить тітонька і говорить :

- Весь ЦУМ згорів !

- Так вже і весь ?

- Так ! Тільки каркас стоїть !

Майже аналогічна ситуація:

Близько обіду повертаюсь з малою із прогулянки. Підійшли до пішоходу, що біля "Північного зі сторони Соборності. Чекаємо поки проїдуть машини, щоб почати перехід вулиці. Раптом якась жіночка середнього віку, що чекала на маршрутку, і стояла поряд не втрималась і з широко відкритими очима і явним захопленням в голосі(напевне приємно було усвідомлювати, що повідомляєш таку новину) просто каже до мене: "А ви знаєте, кажуть, цум горить!!!..." Я їй спокійно відказую: "Так я чув." "Аааа... чули...", - якось сумно та розчаровано відповіла вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шиномантаж свій спали а потім кричи який ти тут праведний й шо тобі пофігу шо він горить ти дітям помагать будеш

таке нести може лише неадекватна або хвора людина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перспективна темка для підняття репутації, бла-бла-бла

а цум, то будівля, згорить то новий збудують, всеодно старий як світ, а оскільки жертв нема значить все добре

а гроші то дрібниці, згорять - хай горять, так стало жаль підприємців, які неподбали про себе? хто такий співчутливий - допоможіть краще хто чим може бездомним дітям-сиротам, а не тут словами розкидаєтесь

шиномантаж свій спали а потім кричи який ти тут праведний й шо тобі пофігу шо він горить ти дітям помагать будеш

таке нести може лише неадекватна або хвора людина

вот ти хвора й неадекватна людина

коли втратиш те що горбом заробив, може по іншому будеш мислити

пс. якщо вже ти так сильно діточками біткаєшся, то усинови собі, більше користі буде чим старі речи нести й т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо автівки в ЦУМі, яка модель? - Славута? - ото вже підніметься в рейтингу як вогнестійка автівка! Щя продажи підуть ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же люблять в нас люди позловтішатись і показати, які вони експерти у всьому і все знають краще інших... ну а саме головне в такому топіку -- обов'язково порозвішувати побільше гарненьких і дотепних картинок... а саме головне -- що тепер є про що поговорити на цілий місяць... а там, дивись, і Новий рік, і нова темка... нудить...

несоглашусь

попробою обосновать почему:

картинки и разговоры есть хорошо, ибо любое тайное когда станет явным

а если неговорить об етом то всё замнут и похоронят

как заминали "голодомор" и как "люди исчезали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без шуток то ще скажу:

Дивився ту програму Ревізор де Олька зайшла в якись заклад, і каже що у вас тут навіс такий над барною стійкою який був у злощасному нічному клубі у Росії "якась там хромая лошадка" і у вас те ж...

Так вот, за стільки років в центральному магазині не зробили ніякої автономної протипожежної системи! Обшили потолки касетонами - я не знаю як вони горять, але в сьогоднішній ситуації могло б обернутись все набагато плачебніше, адже той їдкий дим горючого пінопласу який до того ж падає на голови людей міг залишити не одного там ...

Охорона. Не знаю що вона там охороняє.

Те що є чи немає в кожномі відділі вогнегасника це дуже важливо але, коли вже загорівся 1й поверх, то бідолахи з 2го поверху своїми 3хвилинними вогнегасниками суттєво би ситуацію не покращили. Чому б не зробити водяні магістралі і датчики диму.

Адже мають бути різні вимоги до техніки безпеки в маленькому бутічку і в такому величезному супермаркеті (як для нашого міста).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без шуток то ще скажу:

Дивився ту програму Ревізор де Олька зайшла в якись заклад, і каже що у вас тут навіс такий над барною стійкою який був у злощасному нічному клубі у Росії "якась там хромая лошадка" і у вас те ж...

Так вот, за стільки років в центральному магазині не зробили ніякої автономної протипожежної системи! Обшили потолки касетонами - я не знаю як вони горять, але в сьогоднішній ситуації могло б обернутись все набагато плачебніше, адже той їдкий дим горючого пінопласу який до того ж падає на голови людей міг залишити не одного там ...

Охорона. Не знаю що вона там охороняє.

Те що є чи немає в кожномі відділі вогнегасника це дуже важливо але, коли вже загорівся 1й поверх, то бідолахи з 2го поверху своїми 3хвилинними вогнегасниками суттєво би ситуацію не покращили. Чому б не зробити водяні магістралі і датчики диму.

Адже мають бути різні вимоги до техніки безпеки в маленькому бутічку і в такому величезному супермаркеті (як для нашого міста).

того що це стойть грошей, а орендодавець "Срав" нехотів їх вкладувати, й так оренду платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу так цінуйте кожен день свого життя адже воно може закінчитися у любий момент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все так.. А от сусід-пожежник щойно приходив "знайденим" телефоном хвалитись :)

цікаво як він буде пояснювати якщо прийдуть за тим знайденими телефоном, що він сам йому в карман упав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...