Перейти до змісту

Починаємо апгрейд двигуна борди.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

То це я зрозумів, а що це за карта і чому немає прав?

Потому что тестируется. Все будет рассказано позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моменту зміни движка перестали приходити на мейл повідомлення про підписані теми, хоча регулярно жмакаю кнопочку follow this topic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лс глючить, інколи відправляєш повідомлення, все проходить добре, але потім помічаєш що його насправді не відправило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моменту зміни движка перестали приходити на мейл повідомлення про підписані теми, хоча регулярно жмакаю кнопочку follow this topic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моменту зміни движка перестали приходити на мейл повідомлення про підписані теми, хоча регулярно жмакаю кнопочку follow this topic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З моменту зміни движка перестали приходити на мейл повідомлення про підписані теми, хоча регулярно жмакаю кнопочку follow this topic

Настройка уведомлений. Расставь галочки уведомлять на e-mail.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В розділі барахолка у будь-якому з підрозділів доступні лише перша і остання сторінка. (пробував у різних браузерах)

00789f124a347211e61b00bf497278f8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В розділі барахолка у будь-якому з підрозділів доступні лише перша і остання сторінка. (пробував у різних браузерах)

00789f124a347211e61b00bf497278f8.jpg

Fixed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, нє, нє, поверніть нормальні лінки на почті!!!

З 11,45 приходили з нормальними лінками і аж до 18,43, а вже в 18,53 знову кривий лінк:

Адрес темы: http://board.lutsk.u....php?showtopic=

апд: 19,43 знову працює, нічого не чіпайте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не працюють кнопочки +/-, пише що "ви вичерпали ліміт оцінок на сьогодні" хоча я сьогодні ще нічого не "оцінював".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не працюють кнопочки +/-, пише що "ви вичерпали ліміт оцінок на сьогодні" хоча я сьогодні ще нічого не "оцінював".

Одне й те саме запитання.

Оцінювати можуть користувачі з групою вище "Участники". Для переходу в вищу групу тобі потрібно написати 1200 повідомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в мене глюки, але здається раніше в списках тем в останній колонці першим пунктом було дата осту, а потім користувач.

Бо зараз по привичці клацаю і весь час попадаю в профілі користувачів.

post-1728-0-09057200-1321039632_thumb.jp

І ще підкажіть де зараз кнопка, щоб відправляти ПМ користувачу не заходячи в його профіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведи курсор на нік, не клікаючи, з"явиться спливаюче віконце, там і є кнопка "Ответить ЛС".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може комусь стане в пригоді - для того щоб перейти до першої непрочитаної відповіді в топіку, не обов"язково натискати кнопку Go to first unread post всередині топіку. Достатньо біля топіку натиснути зліва на зелений кружечок (дивитися на червону стрілку на малюнку): post-6198-0-15461700-1321052135_thumb.jp

З.І. 2 t0rik - а повідомлення на мило про відповіді в підписаних топіках так і не йдуть, хоча всі галочки в налаштуваннях профіля розставлені правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй натиснути на символ папки зліва. Я так зрозумів ця позначка відрізняється для різних скінів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй натиснути на символ папки зліва. Я так зрозумів ця позначка відрізняється для різних скінів.

навіть, однаковий скін для різних браузерів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вiдсутня в деяких темах кнопка *Поддержал*, наприклад в темi *Доска позора*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вiдсутня в деяких темах кнопка *Поддержал*

У всьому флеймі її немає і, вродь, не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3410-0-03875700-1321086646_thumb.jp

А то мені одному той бурячковий до голубого не пасує, та і місце тому блоку справа, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то мені одному той бурячковий до голубого не пасує, та і місце тому блоку зліва, хіба ні?

В мене Delicate Blue - і все дуже гарно))).

post-8000-0-67568100-1321087336_thumb.jp

Щодо розміщення блоку, то вже просили його перенести, але тиша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Delicate Blue - і все дуже гарно))).

там теж поки є свої "бокА":

А хто ж сперечається?

Я говорила конкретно про кольори)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...