Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 hour ago, Dorothy said:

Таке враження, що його писала якась малолітня ТП, родом із ВКонтактє.

П.С. "Карабас" не відвідую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dorothy сказал:

до цього не чув про цю співачку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись з нею заджігав))) нормальна дівка,якщо вже таке написала то дістали конкретно,або зажерлася)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В статті немає пруфа, але описано все доволі точно.

Швидкість і якість обслуговування жадає кращого.

А Галину Конах можна послухати в Кораблику, доволі часто там виступає. Варто завітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, десь так воно і виглядає.

ЗІ. А співає Галя краще, ніж постить.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був нещодавно в Пабі, що в приміщенні колишньої Мармеладки.

38155pos.jpg

 

Доволі непогано, смачні салатики, дуже класна баранина.

 

Знову відвідали боулінг, що в Потрсіті

 

7de40af628e8b44179cfa69b915a251a.jpg

 

Все, як для боулінга непогано і пиво і страви, але обслуговування офіціантами з кожним разом все гірше. 

Кнопки виклику забрали, на підняті руки не реагують, а якщо навіть бачать, демонстративно відвертаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час останнього мого візиту в Карабас. Зайшли на годинку-півтори попити пива, п'ятниця, десь 16-30 - 17-00. Обрали столик на якому не було таблички "замовлено". Сидимо хвилин 10, приходить офіціант:

- Вибачте, столик замовлено. 

- А як нам обрати столик щоб ви знову не сказали що він зайнятий?

- Еее... Он той вільний, поки що. - показує в інший кінець залу.

Пересіли.

- До котрої години?

- Ееее... Незнаю, зараз уточню. - підходить через кілька хвилин, каже до якої години, В результаті в нас з кумом залишається максимум година.

- Принесіть меню.

Несе меню хвилин 5. Просимо щоб підійшов через кілька хвилин, ми швидко придумаємо замовлення. Чекаємо хвилин 10-15, ітого в нас залишається 40 хвилин на почекати і попити пиво. Встаємо, передаємо вітання заторможеному офіціанту Івану через його гарненьку колегу, йдем в Майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво - нафіга наступати на граблі жерти кактус йти в карабас, якщо під боком купа нормальних піцерій і барів?

Читають же, стопудово читають, відгуки і про нещастя в дуратіно, і про вМиколи. Але ж ні, все одно йдуть.

Зачєм? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/13/2016 at 11:48 AM, Antiphase said:

Знову відвідали боулінг, що в Потрсіті

До слова, доки не забув:

Ніколи не ходіть в "10 дерунів" в Адреналіні. Оті перепечені гудзики з картоплі, збризнуті сметаною ніяк не називаються дерунами.

Дивно, як на заклад, що на них орієнтується. Імхо, в "Ровері" набагато смачніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ko3bMa сказал:

Зачєм? 

 

До того в мене не було особливих граблів в Карабасі, хоча і бував там нечасто. Перед цим випадком - може з пів-року не був, бачу що це не випадковість (обслуговування) а починає бути закономірністю.

Натомість були граблі і в Майдані, і в піцеріях, питання, куди тоді піти?

В "У Миколи" останній раз був років з 8 назад, нещодавно знайомі підтвердили що там нічого не змінилось, значить і не піду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ko3bMa сказал:

Мені цікаво - нафіга наступати на граблі жерти кактус йти в карабас, якщо під боком купа нормальних піцерій і барів?

Читають же, стопудово читають, відгуки і про нещастя в дуратіно, і про вМиколи. Але ж ні, все одно йдуть.

Зачєм? :huh:

Квест "тільки українець може наступити на граблі двічі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Vadimm сказано:

В "У Миколи" останній раз був років з 8 назад, нещодавно знайомі підтвердили що там нічого не змінилось, значить і не піду. 

Раніше я доволі часто бував "У Миколи". Подобались мені їхні печені чебуреки. Більше ніде в Луцьку таких не їв. Після "ребрендингу". Був двічі. На відкритті пабу "Лучеськ" і десь через рік. Більше немає жодного бажання відвідати заклад ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене щодо "У Миколи" залишився яскравий спогад щодо передостаннього відвідування. Приїхала до мене в гості моя на той момент майбутня дружина (вона не з Луцька). Водив я її тоді по всяким закладам, і занесло нас в "У Миколи". Добре запам'ятав як довго чекали офіціанта, потім замовлене, і як спостерігали за тараканом який бігав по сусідньому столику. Тоді ще вирішив більше туди не ходити, правда разок там мені проставляли пиво, то обирати не приходилось. Що там зараз з тараканами - не знаю, може й вивели. Але все одно не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ВІтаю кав'ярню «Coffein»  з визнанням ! Ви цього варті

http://volyn.tabloyid.com/smak/lucka-kavyarnya-potrapyla-u-vseukrayinskyy-reytyng

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, GalinkaS said:

ВІтаю кав'ярню «Coffein»  з визнанням ! Ви цього варті

http://volyn.tabloyid.com/smak/lucka-kavyarnya-potrapyla-u-vseukrayinskyy-reytyng

 

Quote

 

«Ще одне старовинне місто України, де затишок дарують вам самі вулиці історичного центру. Зараз воно динамічно розвивається, в місті з'являються все нові і нові заклади. Але нашу увагу ми сконцентрували на одному з них – кав'ярні «Coffein». Вона знаходиться дещо віддалік від центральної частини, зате в ній ви не зустрінете зайвих людей, чи галасливої публіки, – пише видання. –

Тут постійно проводяться художні виставки та інші мистецькі заходи. А ще в ній варять чудову каву, зерна якої випускає відомий кавовий бренд «Julius Meinl», віденська компанія, яка цим займається понад 100 років»

 

зате в ній ви не зустрінете зайвих людей, чи галасливої публіки

VS

Тут постійно проводяться художні виставки та інші мистецькі заходи

:huh:

 

А чим заклад в Лесиному будинку не вгодив, цікаво? А "Золотий Дукат"?

Та й тих кав*ярень останнім часом відкривається як сміття в суботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора добрався до Pub OldSkull і враження дюже позитивні, хоча дещо змішані. Інтер’єр цікавий (хоч і не зовсім асоціюється з пабом) але якось ні разу не поєднується з металопластиковими вікнами та дверима, що лишилися від попередніх власників. Відсутність меню спочатку вибиває, але потім якось втягуєшся і то вже ніби й не недолік бо де ви в фільмах бачили шоби хтось читав меню в барі. По "мінусах" усе. А от плюси там просто таки виносять мозок.

Бармен та музика створюють таку атмосферу що звідти йти не хочеться. Офіціанти приємні та веселі. Таке відчуття що тебе забрали з України і перенесли в справжній паб десь в Ірландії. Ну може не справжній, але якраз такий як я собі малював в голові на основі фільмів та телебачення. Це якраз те чого так бракує усім іншим закладам з назвою "паб", наприклад тому ж "Ляфройгу" з незрозумілою недо-рок-попсою та рекламою прокладок на великих екранах.

Замовити можна лише пиво, сидр і ще щось зі слабоалкоголки (здається) та смаколики (по декілька варіантів м’яса, риби, сиру)

Корочше, така собі варіація на тему Пивбази по "продуктах" але з нереально крутою атмосферою

Особистий вердикт – "я б там жив"

Трішки настрою :)  

 

Hide  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Віднедавна на вул. Задворецькій (на розі з Київським майданом) відкрився ресторан "Грузинська кухня" чи якось так, (колишнє кафе Оріон). Можливо хтось був , щось може сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, electric сказал:

Віднедавна на вул. Задворецькій (на розі з Київським майданом) відкрився ресторан "Грузинська кухня" чи якось так, (колишнє кафе Оріон). Можливо хтось був , щось може сказати?

ми все збираємося туди - та ніяк не завітаємо

Теж цікаво почитати відгуки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був пару раз в Грузинському Домі на Задворецькій, ходив обідати , та додому брав дещо.

Що б сказати, шо щось аж дуже смачне і приємне -- не можу.

Як на мене середня кухня, їв я і хачипурі по аджарськи, чебуреки і Хенкалі  набагато смачніші.

До речі хотіли в цю суботу відсвяткувати там день народження, підійшли близько четвертої, подьоргали за ручку- зачинено!

І ніякої ні вивіски ні об'яви по знизали плечима і пішли в інше місце...

Якось більше туди не тягне, здається від грузинського там лише назва.

Це моя особиста думка, може в когось є інший досвід...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не раджу  сендвіч-бар FreshLine на Волі, 9
Двічі скористався. Перший раз замовив імбирний лимонад з собою. Після першого ковтка зрозумів, що вони самі не пробували цього напою. Я мав враження, що цей охолоджений напій спричинить опіки ротової порожнини. Після лимонаду мусив полоскати рот мінералкою. 
Наступного дня все ж спокусився на сендвіч (мусив щось перегризти на ходу). У меню виявилося 4 позиції стандарт-сендвічів (середньої цінової категорії) по 21 грн. І , о диво! Вони виявилися акційними - береш один, а другий задармо! Я дуже здивувався, бо просто прийшовши вдвох, ви можете оплатити лише за один сендвіч. Якась небачена щедрість. Я сказав, що два не подужаю, офіціантка мене переконала, що я можу взяти його з собою, бо другий все-рівно належить мені і я його оплатив. 
Одним словом, після певних проблем зі шлунком, спричинених першим, другий сендвіч знайшов свій упокій у смітнику. 
Не хочу злословити і наговорювати. Може це випадковість. Але прийшло на думку, що це класна замануха розпродати прострочені продукти.
Заради справедливості скажу, що традиційний лимонний лимонад, який я взяв із сендвічами, виявився смачним

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Можливо вище писали,то повторіться

Хтось відвідував кафе Ватт ?

Як враження? По фото мені дуже подобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На місці "Шехеризади", а також "Талісман" відкрився лаунж-бар "Bengale"

фото з інтернету

 



tmDXD3cItqU.jpg

795qKndXiVQ.jpg

T-2Ohgyw7_o.jpg

NSEZ_ypuGpU.jpg

u9XxawX30c8.jpg

5UfvD_uHjIA.jpg

80s0L0WLWG4.jpg

tzq1AJ-y_Hg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...