Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

такими темпами там скоро нікого не буде.

самі винні... нехай організують нормальний сервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ууу заклад огонь, заходили пару тижнів тому назад. Офіціанта тра допроситись, заказ тра дочекатись, ну і економлять на газі-електриці, бо піцца була сира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ууу заклад огонь, заходили пару тижнів тому назад. Офіціанта тра допроситись, заказ тра дочекатись, ну і економлять на газі-електриці, бо піцца була сира.

зато тепер канцерти організовують, щоб не скучали в очікуванні офіціанта/замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Потрапила у "Карабас" і я. Окрім усього негативного, що тут було написано про цей заклад, додам і від себе: енергетика там жахлива. Думаю, по-іншому і не могло бути, адже побудований він на брехні і людських сльозах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, по-іншому і не могло бути, адже побудований він на брехні і людських сльозах.

і хто там плакав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, я підозрюю, що ті, кому Буратіно краєвид на зелений скверик повністю зіпсував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

2 рази проходив повз нього, розглядаючи

таке відчуття що це "ларьок" з парку перенесли і засунули в приміщення

ремонт аля "евро" в мене з Грузією слабо асоціюється

Якщо це ресторанчик: за інтер’єр 2, за атмосферу 2, ну а хавчик не пробував ібо стрьомно як і в парку

Якщо б назвалися фастфудом – то всьо чьотко

P.S.: можу помилятися звичайно бо перше враження завадило мені туди зайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що скаже про паб лафройг на київській? ціни, обслуговування?

був там, зайшли з другом перекусити, дівчина, яка обслуговувала, чи то не в настрої була, чи це завжди вона така, хамовито якось відносилась, на запитання наші байдуже відповідала "так, ні, я не знаю". Про усмішку на лиці і привітність взагалі мовчу, враження склалось, що ми тут замовляємо, а платити буде вона.

Щодо кухні, то сподобалось, брали деруни, точніше він один великий, з м"ясом, салати теж смачні. загалом обстановка хорошого пабу, де можна посидіти подивитись футбол за кухльом пива, ціни, як на мене, то помірні. Проте загальне враження склалось таке, що більше туди не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що скаже про паб лафройг на київській? ціни, обслуговування?

погортай трохи сторінок і там багато описується цей заклад

імхо, один з небагатьох барів де можна ДЕКОЛИ комфортно попити пива з чимось смачненьким

з бочин:

а) 1 бармен-гопнік, який ставить гівняну попсу і не перемикає канал під час реклами – доводиться насолоджуватися пивом під рекламу прокладок чи "магазин на дивані"

б) часто міняються офіціантки і тому їх рівень дюже хромає

все інше – супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, цілком справедлива характеристика, часом захожу на бізнес ланч, пару раз пили пивко/віскарик під гарну розмову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, з часів останніх відвідин Лафройгу там тільки офіціантки спаскудились.

Кацапська реклама в ірландському барі як була, так і залишилась. Стабільнасть ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто був в ресторанчику Патара-Грузія на Лесі Українки?

сам не був, а на ФБ люди таке пишуть:

Alexander Pisa

був.

цікаво, недешево.

інтер'єр дешевої піццерії.

наїдки адаптовані до звичайних - не гострі.

зачєм замовляв харчо???

Sergej Andrusik Ціни на рівні Бровіна, смачно, інтерєр дуже -дуже дешевий, 2 раз тільки, якщо з собою....

Ira Kowalska ціни космо 1кг шашлика 450гр, хачапурі по 70 гр,а інтерєр дуже скудний і дешевий зовсім не грузинський.

А тут про нього замовна стаття з фотками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дитинства пам"ятаю що проходячи біля всіляких радянських кафе і їдалень відчувався конкретний запах кухні, можна сказати навіть смачний запах кухні. Пройшли роки і аромати кухні кудись пропали, можливо на кухнях почали застосовувати сучасні засоби витяжки .

Але о радість, десь вже місяць як я знову зміг згадати запахи з босоногого дитинства - зупинка ЦУМ , зранку там добряче штиняє кухнею )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив по Соборності, бачив, що біля "Аверсу" на торці будинку відкрилась кафешка "Ровер" чи якось так, з велосипедною тематикою. Хто вже був?

З дитинства пам"ятаю що проходячи біля всіляких радянських кафе і їдалень відчувався конкретний запах кухні, можна сказати навіть смачний запах кухні. Пройшли роки і аромати кухні кудись пропали, можливо на кухнях почали застосовувати сучасні засоби витяжки .

Але о радість, десь вже місяць як я знову зміг згадати запахи з босоногого дитинства - зупинка ЦУМ , зранку там добряче штиняє кухнею )))

то з кухні Сільпо, напевно, тяне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, біля ЦУМу запахи ще ті... Яу зранку не поснідав, то так і кортить завернути в Сільпо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно святкував кой-шо в "Грегорі-кафе" на Ветеранів 11-б.

Заклад новий, відкрився не більше року тому (вроді десь пів-року), на місці ушатаної забігайлівки. Ремонт зроблено з нуля, можна сказати реконструкція, все чистеньке, охайне, нові меблі. Вай фай :). Місце я так зрозумів заточено під бенкети типу днів народження, хрестин, весілль і тд. Кухня сподобалась, хтось навіть казав що шеф-кухар там із Лафрог (чи як там цей ірландський паб на Київській називається), багато оригінальних страв які раніше не куштував, наприклад гриби типу "в сухарях", чи як, з вигляду як шматок гриба але оболонка як в котлети, коротше смачно. Також сказали що весілля там обійдеться 200-220 грн без алкоголя на особу, день народження дешевше. Зал розрахований десь так на 100-120 осіб.

По претензіях - навіть і не знаю що придумати :), тому раджу відвідати. Ну може трохи "зелені" офіціантки, першу пляшку вина довелось нести до них щоб відкоркували, далі вони самі додумувались. Може дійсно новенькі, бо директор пару раз робив їм зауваження.

Також що сподобалось що коли грав лабух, можна було спілкуватись і не перепитувати "шо-шо" після кожної фрази у співрозмовника. При тому що акустичні колонки спрямовані в зал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ещё одно новое открытие кафе под названием "РОВЕР" лисапед по народнму, на Соборности 28 .... проходил вот недавно мимо и висели шарики у входа видимо было открытие ... но до сих пор не добрался туда ... самое главное что есть стоянка под замком для велика ... кто зайдёт первее чем я делитесь впечатлениями .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рінг хороший заклад, обслуговування норм але ціни не маленькі. працює цілодобово, є знижки наприклад по вівторках кальян -50, по понеділках -50 суші. був декілька разів, сподобалось. заклад для того шоб посидіти, поспілкуватися, випити коктель але не для того шоб побухати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ещё одно новое открытие кафе под названием "РОВЕР" лисапед по народнму, на Соборности 28 .... проходил вот недавно мимо и висели шарики у входа видимо было открытие ... но до сих пор не добрался туда ... самое главное что есть стоянка под замком для велика ... кто зайдёт первее чем я делитесь впечатлениями .....

Чисто, світло, з елементами велотематики +++, 3 вида пива - куштував тіко павлівське свіже і добре :) - 10грн. +++, меню не дуже велике (можливо так і задумано, а може ще розшириться), пробував чебургени класичні і з сиром - ціна відповідає якості +++, морозиво з фруктами - добре, горілка така як всюди :)

Персонал привітний, наднормової затримки реакції по замовленнях немає, по тілівізорах крутять роліки велосипедної тематики, музичка тиха і приємна.

Мені наравиться :)

п.с. Нюанси - наявність збоку контори з ставками і як наслідок "некрасівого" контінгента.

а, ще шкода, що пиво з собою не наливають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...