Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Недавно святкував кой-шо в "Грегорі-кафе" на Ветеранів 11-б.

Заклад новий, відкрився не більше року тому (вроді десь пів-року), на місці ушатаної забігайлівки. Ремонт зроблено з нуля, можна сказати реконструкція, все чистеньке, охайне, нові меблі. Вай фай :). Місце я так зрозумів заточено під бенкети типу днів народження, хрестин, весілль і тд. Кухня сподобалась, хтось навіть казав що шеф-кухар там із Лафрог (чи як там цей ірландський паб на Київській називається), багато оригінальних страв які раніше не куштував, наприклад гриби типу "в сухарях", чи як, з вигляду як шматок гриба але оболонка як в котлети, коротше смачно. Також сказали що весілля там обійдеться 200-220 грн без алкоголя на особу, день народження дешевше. Зал розрахований десь так на 100-120 осіб.

По претензіях - навіть і не знаю що придумати :), тому раджу відвідати. Ну може трохи "зелені" офіціантки, першу пляшку вина довелось нести до них щоб відкоркували, далі вони самі додумувались. Може дійсно новенькі, бо директор пару раз робив їм зауваження.

Також що сподобалось що коли грав лабух, можна було спілкуватись і не перепитувати "шо-шо" після кожної фрази у співрозмовника. При тому що акустичні колонки спрямовані в зал.

Відкрилось більше року тому, спочатку було не дуже. Але потім замінили кухаря та персонал і все виправилось. (друзі там святкували христини, смачно)

http://gregorycafe.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ещё одно новое открытие кафе под названием "РОВЕР" лисапед по народнму, на Соборности 28 .... проходил вот недавно мимо и висели шарики у входа видимо было открытие ... но до сих пор не добрался туда ... самое главное что есть стоянка под замком для велика ... кто зайдёт первее чем я делитесь впечатлениями .....

Чисто, світло, з елементами велотематики +++, 3 вида пива - куштував тіко павлівське свіже і добре :) - 10грн. +++, меню не дуже велике (можливо так і задумано, а може ще розшириться), пробував чебургени класичні і з сиром - ціна відповідає якості +++, морозиво з фруктами - добре, горілка така як всюди :)

Персонал привітний, наднормової затримки реакції по замовленнях немає, по тілівізорах крутять роліки велосипедної тематики, музичка тиха і приємна.

Мені наравиться :)

п.с. Нюанси - наявність збоку контори з ставками і як наслідок "некрасівого" контінгента.

а, ще шкода, що пиво з собою не наливають :)

В свою тару наливають Вже, у власну за легендою почнуть наливати з понеділка:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Люди, а що сталось з Честером. Він на ремонт на довго закрився? чи він просто закрився, а табличка так собі висить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Карабас-Барабас - .івно !

Сьогодні довелося туди завітати, обідня пора, людей було зовсім мало.

Салатик принесли швидко, прикиньте тепер скільки піде часу щоб його захавати, ну 5 ну 10 хвилин.

Так ось друге, а конкретно пательню принесли через 50-х хвилин і після трьох нагадувань.

І їхня пательня хіба зрівняїться з Майданівською ?!

.івно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрився новий клуб на 33-му "Баккара" (колишній Талісман) ззовні непогано так і всередині. цікаво як там цінова політика і кухня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карабас-Барабас - .івно !

Після стількох попереджень пан все-таки вирішив наступити на граблі особисто :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карабас-Барабас - .івно !

Сьогодні довелося туди завітати, обідня пора, людей було зовсім мало.

Салатик принесли швидко, прикиньте тепер скільки піде часу щоб його захавати, ну 5 ну 10 хвилин.

Так ось друге, а конкретно пательню принесли через 50-х хвилин і після трьох нагадувань.

І їхня пательня хіба зрівняїться з Майданівською ?!

.івно !

сподіваюсь, хоч "пиво" їхнє не куштували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось, по-друге: пательню принесли через 50 хвилин і після трьох нагадувань.

На їхній кухні заморожують+перезаморожують абсолютно все м"ясо. Тому і логічно, що час приготування гарячих страв 50хв, (повністю розморозити+посмажити). Хоча, при таких обємах гарячого, як в них, їм морозити м"ясо не обов"язково - можна було б свіже м"со готувати - собі швидше і людям смачніше. Я намагався донести цю думку їхньому шеф-повару, але марно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і людям смачніше.

Наскільки я зрозуміла, люди - це взагалі останнє, про що вони думають. От нехай до них на пивко і заходить "близьке коло друзів", яке було на відкритті "Буратіно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і людям смачніше.

Наскільки я зрозуміла, люди - це взагалі останнє, про що вони думають.

В маркетингу, є одне залізне правило - "Забудеш про конкуренцію на ринку - ринок забуде тебе". І на ці "граблі", стають більшість Луцьких закладів. Тільки щось якісне відкриється, налагодили якісну роботу кухні, поставили якісний сервіс, а потім через якийсь час все засрали. Це просто - квінтесенція місцевого бізнесу.

От нехай до них на пивко і заходить "близьке коло друзів", яке було на відкритті "Буратіно".

Якщо, до страв таке відношення, то і пиво скоро таким стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто був в кафе Кульбаба ? Напишіть кілька слів про свої враження : кухня, обслуговування, ціна ... і т.д. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто був в кафе Кульбаба ? Напишіть кілька слів про свої враження : кухня, обслуговування, ціна ... і т.д. Дякую.

у новому нижньому залі не була

Загалом мені там подобається: затишне містечко, смачна кухня, середні ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно побували з дружиною в "Нью Йорк стріт піца". Щоб довго не описувати. Враження вкрай негативні: основна страва(картопля з телятиною) просто ніяка на смак, "як трава"; по вазі явний "недобор". Більше туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно побували з дружиною в "Нью Йорк стріт піца". Щоб довго не описувати. Враження вкрай негативні: основна страва(картопля з телятиною) просто ніяка на смак, "як трава"; по вазі явний "недобор". Більше туди ні ногою.

Моїй подрузі навпаки дуже подобається "Нью Йорк стріт піца". Вчора заходили туди з нею на каву з круасаном. Ніби непогано. Ціни вищі, ніж у "Соло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всьо! "Хурма" для мене на певний час зникла через гірке Опілля, відсутність пивної тарілки (чіпси, чечіль тощо) і волосаті вуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Порадьте, будь ласка, де продають смачні свіжі тістечка / брауні / мафіни на виніс в районі Варшавки. Шось ніяк не пригадаю, де там можна їх взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, Луцьк Тарантіновське місто. Сьогодні кажись було свято кавказької кухні. Ну ми не встигли на нього, попали в центр біля шостої. А поїсти хочеться. Ну йдемо в грузинське кафе на Лесі. А фіг там - немає кафе і вивіски вже не висить. Бляха. Їсти ж хочеться. Ну йдемо в Театральний. Беремо собі гречку - єдиний гарнір і відбивнухи, салатик. Сідаємо собі на столиках на дворі. Темно, центр міста, за столиком їж собі гречку з відбивною і чого ще не вистачає для романтичного вечора? Правильно - гітариста. Хряк за спиною що бренькнуло і я блін вже розумію хто це може бути і ледве не здригаюсь від реготу. А ззаду бринькає здаровий луцький фрік-гітарист всраку бухий і в надії, що хтось підкине на опохмєл. Блін настільки все зійшлось і висока кухня у вигляді гречки з курячою відбивною і гітарист що ледве стоїть на ногах, але ще має силу перебирати струни. Ну реальна романтика гранжового рівня. Настрій піднявся. Чувак відійшов бо навіть по п'яні зрозумів, що в банальній столовій персональна гра на гітарі то не феншуй. Але вечір було зроблено! Не вистачало тільки Тарантіно, щоб це все викласти на плівці.

п.с. Після цього, я вечіром перетнувся з цим гітаристом:

-Блін, мистецтва зараз ніхто не розуміє.

-Да мнє много нє надо, я ж нє Майкл Джєксон. Мнє шоб да-да, нєт-нєт. Чтоб для душі.

Ну я побажав щоб в нього сьогодні все вигоріло. Розійшлись посміхаючись) Гурманіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ліпше святкувати Новорічний корпоратив? До всят ніби далеко, але з досвіду минулого року знаю, що вже пора замовляти, бо прийдеться святкувати в гадюшнику з порченим салатом і жахливою розважальною програмою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоби після закриття закладу вночі п'яною компанією не пертися в Оперу :) тра святкувати в Опері відразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоби після закриття закладу вночі п'яною компанією не пертися в Оперу :) тра святкувати в Опері відразу

Минулого року поперли в Версаль, а чи є заклади , щоб на місці і нікуди вже не йти і посидіти компанією можна було весело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...