Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В залі табличок понавішували і пару валяних іграшок поставили, всередені змурували мангал, а по суті Нічого Не Змінилось. Сиділи в пустому залі, крім нас лише 2 молодих людей, пиво (немає з чого вибрати) принесли за хвилин 20 може трошки менше, пиво сумне :( - тіко надпили, їсти не стали, потопали далі.

п.с. Дуже дивно виглоядає помаранчева волинянка перед входом напхана зрубаними маленькими соснами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хвалився товаришам з інших міст що в нас кльові пивні клуби.

Тепер якби запитались де пива попити, то окрім забігайлівок "Пивбаза" я б напевно і не назвав нічого.

Останній похід в "Laphroaig" видався не дуже – "магазин на дивані" і дебільна реклама замість відеокліпів на всіх екранах і відсутність більшості позицій пива в меню. Ще мав необережність піти в "Майдан" на концерт товариша, хоч і обіцяв собі того не робити ніколи :) то старе розведене пиво трьох сортів, які ми замовили, поставили крапку в цьому питанні остаточно... даж на концерт не лишився.

P.S.: буду надіятися що власнику пульта в Laphroaig поламають пальці і там з музичкою все буде гаразд. Бо зараз то самий кльовий заклад для розпивання пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо зараз то самий кльовий заклад для розпивання пива.

Позиціонується як ірландський, а музика з динаміків - банальна попса. Конгітивний дисонанс, однако 0_о

Поки що найкращим варіантом є нагребти живого пива в Пивбазі і піти додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось був вже в оновленому "у Миколи" ? що там наміняли ?

Були на відкитті...всі столики були зайняті, виступала група Mad Heads, на всіх офіціантів поставили один кіпер, офіціанти ставали в чергу, щоб пробити замовлення, пива чекали годину, а їжу дві години...власники головою не подумали, що на таку кількість гостей одного кіпера буде мало....можливо економлять...атмосфера порадувала, група виступила на ура...а от власникам великий мінус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що найкращим варіантом є нагребти живого пива в Пивбазі і піти додому.

І шо в тому "живому" пиві знаходите?

на всіх офіціантів поставили один кіпер

хтось пойняв, шо таке "кіпер"? я - нє. хоча, в те місце де є (було) "У Миколи" ходив десь з 1995 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на всіх офіціантів поставили один кіпер

хтось пойняв, шо таке "кіпер"? я - нє.

"Кіпер" - монітор на якому офіціанти ("фіцики") вибивають замовлення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що найкращим варіантом є нагребти живого пива в Пивбазі і піти додому.

І шо в тому "живому" пиві знаходите?

так за "живе" плюсанути хочеться ...

на всіх офіціантів поставили один кіпер

хтось пойняв, шо таке "кіпер"? я - нє. хоча, в те місце де є (було) "У Миколи" ходив десь з 1995 р.

ну але ж бл.. 2 клас анг . мови і чуть-чуть логіки %))000000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кіпер" - монітор на якому офіціанти ("фіцики") вибивають замовлення.

я так і здогадувався. для декого технічний прогрес тільки на шкоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на всіх офіціантів поставили один кіпер

хтось пойняв, шо таке "кіпер"? я - нє.

"Кіпер" - монітор на якому офіціанти ("фіцики") вибивають замовлення.

власники хотіли понтонутись - але жаба задушила :(

"Кіпер" - монітор на якому офіціанти ("фіцики") вибивають замовлення.

я так і здогадувався. для декого технічний прогрес тільки на шкоду.

приємно коли чек надрукований, все одразу видно - але погано коли реалізація через жопу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але ж бл.. 2 клас анг . мови і чуть-чуть логіки %))000000

ну, але ж бл.. мав би бути тоді "кіППер" і по логіці, шо ж вони там бл... зберігають? Моркву? Буряки? Картоплю? Готівку? Я розумію, якби був якийсь кеш-деск, реджістрейтор ітп х-ня, а то бл.. "кіпер"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось був вже в оновленому "у Миколи" ? що там наміняли ?

Оновлення - хіба нові скатерки та вивіски. А, ще екран великий повісили справа від входу і написали нині модне слово "паб".

У всьому іншому ніц не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось був вже в оновленому "у Миколи" ? що там наміняли ?

Були на відкитті...всі столики були зайняті, виступала група Mad Heads, на всіх офіціантів поставили один кіпер, офіціанти ставали в чергу, щоб пробити замовлення, пива чекали годину, а їжу дві години...власники головою не подумали, що на таку кількість гостей одного кіпера буде мало....можливо економлять...атмосфера порадувала, група виступила на ура...а от власникам великий мінус...

Підтверджую. Був на відкритті. За годину нам на стіл принесли знаєте що? Стаканчики і стопочки. Все.

Mad Heads поратували, обслуговування дуже засмутило. Понабирали нових дівчаток, які і в спокійній обстановці не зорієнтувалися б, не те що при такому напливі людей.Дівча приносить замовлення і уявлення не має на який столик це ставити.

В кінці вечора подивував рахунок. Побачили "зайве" пиво, 27 грн. Попросили перерахувати. Переглянули рахунок уважніше. Там ще пляшка "Зубрівки" знайшлася, яку ми не замовляли. Це ще 100 грн.

Залишили запис в книзі відгуків, Олені Василівні також своє фе виказав.

За сусіднім столиком хлопці також в рахунку виявили невідповідності.

Раніше там бував доволі часто. Подобались мені чебуреки печені. Тепер "У Миколи" R.I.P.

Відвідини пабу "ЛучеSk" найближчим часом не планую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну але ж бл.. 2 клас анг . мови і чуть-чуть логіки %))000000

ну, але ж бл.. мав би бути тоді "кіППер" і по логіці, шо ж вони там бл... зберігають? Моркву? Буряки? Картоплю? Готівку? Я розумію, якби був якийсь кеш-деск, реджістрейтор ітп х-ня, а то бл.. "кіпер"!

дані зберігає, тому і кіпер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Дуже дивно виглядає помаранчева волинянка перед входом напхана зрубаними маленькими соснами.

власники хотіли понтонутись - ...

... - але погано коли реалізація через жопу

Думаю це "здерто" звідси

w8QEG.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, щойно звідти. Замовили томатний сік. Ілона (здається) запитала великий (в моєму розумінні 0,3) чи малий (-//- 0,2). Я як відчувала - запитала - малий це скільки? Виявилось 0,3, а великий СІК - 0,5. Ще замовили великий темний виноград. Принесли скількись томатного і темне пиво. Коли сказали, що має бути сік - принесли вродь 0,3 того соку, що ми вибрали (бо темного винограду немає). В рахунку було 2 соки по 0,25. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що може сказати за ресторан "Прага" на проспекті Перемоги?

як там інтер'єр, обслуговування, ціни(якщо можна, наведіть щось для прикладу)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що може сказати за ресторан "Прага" на проспекті Перемоги?

Восставший іззада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що може сказати за ресторан "Прага" на проспекті Перемоги?

Восставший іззада?

ну да))))

тому і питаю, що там зараз і до чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

був вчора в Лучеську... враження неоднозначні

потішила атмосфера, невелика кількість людей, інтер'єр

а тепер про обслуговування... офіціанта чекали хвилин 20

і то підійшов, коли накапали на мізки іншій офіціантці(при тому, що зал майже був порожнім)

замовили пиво, запечений чечіль і мілк-шейк

пиво і чечіль принесли через хвилин 15-20, а мілк-шейк лише за 35 хв і то після нагадування офіціанту

потім вирішили спробувати їхню кухню... повне розчарування... товариш заказав деруни із сметаною, а я картоплю по-селянськи

за пів години дочекалися наше замовлення(при обіцяних офіціантом 15хв)

деруни принесли із грибами(хоча замовляли із сметаною), а картопля по-селянськи взагалі шокувала... це була одна середніх розмірів картоплинка порізана дольками і то ледь тепла... і це на 14грн....

коротше, раз сходили - тепер туди точно не підемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потішила атмосфера, невелика кількість людей, інтер'єр

вище писали, що там з часів "У Миколи" нічого в цьому плані не змінилось.

коротше, раз сходили - тепер туди точно не підемо...

потішила атмосфера, невелика кількість людей

такими темпами там скоро нікого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте хороший паб з демократичними цінами на пиво і до пива

ПАБ на Волі, навпроти Соло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...