Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Поснідав сьогодні у Франс.уа(повертайсь на Украіну, ггг). Це кав'ярня-пекаренька на другому поверсі в ПортСіті. Приємний заклад, смачна кавка, апетитні круасани, маффіни, рогалики, сендвічі. Білі столики і кріселка, на кожному вазочка з квіткою. Вранці міняли вчорашні трояндочки на айстри. Персоналу трішки не вистачає невимушеності, а так- привітні:-) рекомендую

Персонал "набьет шишек" и все будет гуд! 3 дня после открытия - это ничтожно мало..... Поверьте мне, я знаю... Был вчера около 21.00 - уютно, спокойно, взял круасан с шинкой и сендвич с салями, было вкусно но - что не понравилось - они пролежали на витрине уже довольно долго..... Бывал я в этих заведениях в других городах и там владельцы чуть по другому подошли - они делают буквально по 4-5 штук каждого, но часто, а тут было наделано много и они просто залежались.... Круассанн, да и булочка стали резиновыми и не хрустящими , но я думаю владельцы со временем это исправят... А в общем - успеха им и процветания.... Нужно иметь смелость в непростое время открываться.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж були сьогодні у Франс.уа. Привітні обличчя, смачні хот-доги, пироги домашні з малиною (так вони, здається, називаються), молочний коктейль та мохіто. Ціни теж радують. Інтер’єр гарний. Дуже здивувала і порадувала жіночка, яка, мабуть, є власницею закладу, яка особисто підходила, питала, чи все смачно і що можна було б зробити краще. Єдиний мінус - дуже вже маленькі столики зі стільцями. Виглядають гарно, а от сидіти так собі. Тим не менше, я тепер там частіш буватиму. Отак. Хай в них добре йдуть справи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяла хот-дог з собою - його незручно було їсти, кетчуп і майонез вивалювались. Чи то у мене руки зі с**ки, чи то у них щось там непродумано і треба їсти тільки сидячи за столиком. (Це про те ж Франс.уа)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж брав з собою. Ніби було нормально. Хот-дог невдалий був, видно, у вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або руки все ж .... :)

теж відвідав цю кав’ярню і протащився від "круасана з сьомгою" та чаю "альпійський щось там"

хоча вдома я б собі сьомги більше поклав :)

ще пробував пиріг з чорницями - смакота

офіціантки правда реально втомлені бо бігають як заводні :) але всеодно приємні і лагідні

а от нова піцерія на третьому поверсі не зацікавила ні разу

по-перше піца лєва якась, по-друге офіціанти непривітні

піцу принесли, пиво завтикали :) добре хоч в рахунок не включили

хйз, мо ще розпробую... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже назріває +1 Presto Pizza (чи як там правильно) на Привокзальному районі. Щойно проходив повз неповішену вивіску поряд з Салютом на Грушевського (замість Надра банку).

Довбаних піцерій більше ніж в Палермо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня то все, ще одна з 100500 полішуцьких забігайлівок, до закладів рівня Pizza Hut, Domino's Pizza, La Vera Pizza, Di Matteo - їм за 500 років не добратись, ні сервісом, ні вихідним продуктом, ні кількістю відвідувачів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже назріває +1 Presto Pizza

нічого спільного з піццою там немає, пляцок що там печуть просто отстой
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нещодавно запросили на день народження у новий як для мене ресторан

ЧЕВЕРМЕТО Ресторація болгарської кухні

foto5_view_165476.jpg

я Вам скажу мені досить сподобалось, ще схожу якось з колегами.

Це другий заклад з такою назвою, перший є в Рованцях, я там не був..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, як в Луцьку болгарська кухня, але в Болгарії вона реально гівно (на мій український смак).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в Болгарії вона реально гівно (на мій український смак).

Сходи побачиш, мені особисто, як такому, що прожив в Варшаві більше 4 років, східноєвропейські кухні (болгарська, чеська, польська, угорська) дуже подобаються, хоч не всі там готувати вміють )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в Болгарії вона реально гівно (на мій український смак).

Сходи побачиш, мені особисто, як такому, що прожив в Варшаві більше 4 років, східноєвропейські кухні (болгарська, чеська, польська, угорська) дуже подобаються, хоч не всі там готувати вміють )))

Куда ходити? У Варшаві болгарська кухня, як суші у Луцьку. Я цього літа був 2 тижні в Болгарії. Ще раз пишу: болгарська кухня, на мій смак, повне ГІВНО! Хулє нє ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, як в Луцьку болгарська кухня, але в Болгарії вона реально гівно (на мій український смак).

Це нетак кухня в Чеверметто дуже смачна!!! і готують її дійсно люди які знають свою справу! Власник сам Болгарин! Тому і кухня відповідно болгарська і відповідного рівня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нетак кухня в Чеверметто дуже смачна!!!

не зовсім погоджуюсь

Замовляли картоплю фрі, салат, морозиво фрі - нормально, але їли смачніше зготоване

але телятина з овочами (не пам"ятаю назви) була дуже смачна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нетак кухня в Чеверметто дуже смачна!!!

не зовсім погодуюсь

Замовляли картоплю фрі, салат, морозиво фрі - нормально, але їли смачніше зготоване

але телятина з овочами (не пам"ятаю назви) була дуже смачна

Певно,так сталося ,бо в них фішка болгарська кухня

а належної уваги картоплі фрі не приділяють,і іншим універсальним стравам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще хотіли попити живого пивка. В меню є, а от в наявності не виявилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно открылся ресторанчик на ул. Кравчука около Олимпии "Patio di fiori" patiodifiori.com Ждёмс коментов ....

Ще б посеред дороги відкрились, по Кравчука і так буває не розминутись (хто їде, хто біжить - добре треба роздивлятись зі всіх сторін). Ні тобі огорожі, ні тротуара, навіть біля самого входу. Зате вікна величезні (на кухні також), щоб всі перехожі бачили унікальність нового закладу і чимдуж поспішали відвідати щось невідоме.

Напевно, в швидкому часі треба очікувати, що сюди нагряне ревізор чи то інспектор Фреймут.

До речі, не відразу зрозуміло, що біля спортивного комплексу, з входом від проїжджої частини, з дивненькою назвою - це ресторан. Так-так, не дивуйтесь, це новий ресторан в Луцьку. Головне, що з символікою. То нічого, що український прапор з"явився згодом після італійського. Требе ж було привернути увагу, що тут італійська кухня високого класу, а лучани такі дивно-нормальні не можуть допенькати що це за "патіо на фіорі" поселилось на Кравчука.

Просто мультинаціональна вулиця: тут тобі і Патіо ді фіорі, і Базилік, і Млин, ще і всім добре відоме Сан-Ремо, вже Престо Піца заїхала, 33 взагалі виїхав, зате дивний і невідомий генделик з"явився в підвалі того ж будинку з іншої сторони, поряд з аптекою!!!!! Скоро, мабуть, варто очікувати якусь оперу по сусідству. Та поряд з ринком, торговими центрами, автостанцією, школами і садочками, купою аптек і перукарень по Кравчука вже нічому дивуватись.

А тротурів і доріжок нормальних так і немає((((((( Парк є невеличкий, гарненький і дуже доречний саме тут. Тільки бідовий він, бо невеликий і в такому "привабливому" з комерційного поглядку місці. Та просто цілий ресторанно-торгово-прибутковий-культурно-розважальний центр міста)))))))

Ласкаво просимо!!! Гостей любимо, а своїх добре знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

brovko,а шо ще має відкриватись в спальному районі? прачєчная або мінкультури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

brovko,а шо ще має відкриватись в спальному районі? прачєчная або мінкультури?

До речi,прачечна ж вιдкривалася недалеко вiд там-таму

Ще працюе,хто знае?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас заклади відкриваються по комерційних задумках, але ніяк не потрібності населення. Ресторани, кафе, то звісно добре. Тільки ж місцева влада хоч трохи має заважати що і де відкривається. А то понабудовують, повідкривають, а в цілому, на загальний вигляд ніхто не зважає. Наче кожен свій город городить: в мене все гарненько, а сусіда бур"ян.

А прачечна в спальному районі дуже доречна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прачечна в спальному районі дуже доречна.

Прачєчна доречна біля гуртожитків. Моя прачєчна в ванній і іншої мені не треба. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прачечна в спальному районі дуже доречна.

Прачєчна доречна біля гуртожитків. Моя прачєчна в ванній і іншої мені не треба. :)

По Кравчука теж є гуртожиток, №6. І студенти живуть не лише в гуртожитках. В цьому районі мешкає чимало винаймачів житла, не лише студентів. І не всі скажемо мають час чи бажання самостійно робити домашню роботу.

Та й суть питання не в прачечній на даній вулиці. Важливо, що хочуть бачити жителі у своєму районі, де б він не знаходився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...