Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

' timestamp='1310128694' post='1052408833']

Ще я додам бензинчику до холівару, мене й досі не покидає відчуття певної неадекватності суджень, візьмемо до уваги наступні моменти:

- чому перші два дні оприлюднено порізане відео на якому зафіксовано лише те як Ландик б’є дівку, за два дні все ж повніша версія з’явилась, але вже народний гнів не спинити.

- теперішнє відео всеодно не включає моменту коли дівка першою зіштовхнула стакан на ноги Ландика (саме перше загострення, не беручи до уваги моменти які могли бути в розмові їхній) а вже потім він відплатив тією ж монетою, обливши її.

- не бив Ландик її перший, він просто у відповідь коли вона плиснула рідиною в лице, вщипнув її за носа, згоден принизливо та неприємно, але удар графінчиком по голові відповідь не адекватна. Така дія спровокувала депутатика на ще більш неадекватні кроки. Дії які пророкують людину на небезпечні вчинки теж мають засуджуватись, так як це є з доведенням до самогубства.

Окремо підкреслю:

- я не виправдовую Ландика і вважаю що він поступив неадекватно і переступив всі допустимі норми в даній ситуації

- оточуючі справді могли розрядити конфлікт, можна було його відтягнути, не спровокувавши тим самим нового конфлікту. Але треба взяти до уваги тамтешнє середовище, коли міліціянт (фігурант іншого сьогоднішнього бойцовського скандалу) зізнався в тому що вони відпустили, тому що нічого вдіяти не можуть (!) Люди ніби наділені відповідними повноваженнями, маючи напевно табельну зброю, при виконанні... то лишається уявляти як населення може сприймати депутатські потасовки...

І на сам кінець: Велика доля провини самої дівки в цьому інциденті Є І новини треба було називати не "Син депутата побив дівчину" а "Син депутата побив агресивну дівицю".

Якщо брати вину то я порівняю як 50/50, якщо брати наслідки то Ландик звісно значно більше перейшов межу. Якось так...

smile-zachot.gif

дію можна оправдати і можна пояснити....

це добре, що ти не оправдовуєш його дії, бо навіть думати про те, що хтось його може оправдати, не хочеться

щодо пояснення дій....

якби вся бійка закінчилась першою частиною - то "скрєпя душой" можна було б погодитись, що обоє рябоє.....

хоча 37-річний мужик і 20-річна дівчина - нда, сили на рівні

але друга частина, коли він через 15 хв. підійшов, схопив за волосся і почав совати по підлозі і лупити ногами її лежачу, і по-моєму навіть по обличчююю...... то тут, шановні, як то кажуть, звиняйте, але цьому пояснення знайти просто неможливо....

хоча, якщо мати цінності ландика....то мейбі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

І на сам кінець: Велика доля провини самої дівки в цьому інциденті Є І новини треба було називати не "Син депутата побив дівчину" а "Син депутата побив агресивну дівицю".

Якщо брати вину то я порівняю як 50/50, якщо брати наслідки то Ландик звісно значно більше перейшов межу. Якось так...

а я б не стала наголошувати на "дівчину" чи "агресивну дівулю"

я б наголосила на "СИН ДЕПУТАТА ПОБИВ....."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, Андрій , перейдем на особистості. Якщо твоя дівчина у пилу форумних баталій, підтримуючи тебе, часом ведеться не надто витримано і отримує у відповідь теж не надто витримані пости, наскільки я пам"ятаю, ти пишеш щось на її захист, а не "дорогая, ти сама вінавата".

А це ти зря на особистості перейшов. А то з графіном прийду в гості, і будеш ти виноватий

Куся, це шо, новий атракціон: влупи графіном- покатайся по підлозі тягана за волосся?:)

соррі, бейб, навряд чи допоможу тобі в цьому:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людські символи моцності невпинно змінюються:

"Человек с ружьем"

"Женщина с веслом"

"Девушка с графином"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акт перший:

Заходить кукуся в маршрутку, вся така буха-в-драва, сідає собі на сідушку і попиваючи пиво з пляшки начинає громко п№*дєть с падругой па тіліфону. В Толіка не витримують нєрви, але він чемна людина, тому ввічливо почав здалека:

- Мадам, ви заважаєте іншим своєю розмовою, чи не можна тихіше? Та і взагалі, розпиття алкоголю у громадських містах заборонено.

Кукуся робить широкі очі, видно, що в неї моральний шок.

- ... я тобі перезваню, тут алєнь якийсь підкотив. (кладе слухавку, до Толіка) ти чьо, дятєл, а%уєл?!! Ти знаєш, хто я? (далі йде словесний потік, який ми скриваєм от глаз глядачів во ізбєжаніє культурного обморока)

Толік поняв, шо його тєрпєніє має межу і цю лярву тра якось провчить - зі словами "Ти мені у доньки годисся!" він легко тицьнув її по щоці долонею. У слєдующу мить він відчув у себе на чолі всю мощь балабановского стєкольного завода у відє півлітровой йомкості.

Ледь отямившись, але будучі в полном опупєнії від проізошедшего, Анатолій хвата нашу гєроїню за шо попало та веде її до дверей, де через паро секунд виштовхує пінком під дупу на асфальт зупинки. Кукуся валяєцця на землі, Толіка з а%уєвшими від стресу очами проводжають об"єктиви камер мобільніків. Двері зачиняються.

На слєдующій ранок всі мєсні газєти пєстрять фотографіями з мобілок із заголовками: "Актівіст грінпіса(а саме ним був Толік) звєрски побив бабулю!"

Акт другий:

борда восьмі суткі підряд осуждає грінпіс.

ЗІ всі пєрсонажі видумані, любоє совпадєніє - ето совпадєніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій хвата нашу гєроїню за шо попало та веде її до дверей, де через паро секунд виштовхує пінком під дупу на асфальт зупинки. Кукуся валяєцця на землі, Толіка з а%уєвшими від стресу очами проводжають об"єктиви камер мобільніків. Двері зачиняються.

На наступній зупинці Толік (справжній мужчина і джентельмен, взірець суспільства, чемна і ввічлива людина) зрозумів, що замало, пішком вернуся, і хвилин 5, за патли, підмітав зупинку Кукусею.

Толіку можна - у нього тато начальник Грінпісу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть. Повний гадюшник моральних уродів - мужики якісь імбіцили, дівки також там не янголи, лярви ще ті... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть. Повний гадюшник моральних уродів - мужики якісь імбіцили, дівки також там не янголи, лярви ще ті... :mdr:

Це ти про народних депутатів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Про народного дерутата і про друзів, які були з ним. Невже так важко відтягнути було свого "корєша" від тої дівулі?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав. Особливо вразив чоловік, який сидів позаду. Сам качок, йому допомогти мені було, що дмухнуть. Я була в шоці.

То не я, я не пью, чесно-чесно blush.gif Вони боялись просто, що прийдеться женитись smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інквізитор, ти ж не чуєш розмов. Може, він їй сказав настільки цікаві речі, за які ти б його взагалі зразу убив табуреткою, не те що віскі хляпнув на страусячі мешти.

провина.. ну да, коли турист в джунглях вирішив з самцем горилли зустрітись поглядом і вияснити хто крутійший, а конг зніс йому за то голову, то винен турист. Шо з мавпи візьмеш, воно ж дике.

Хто що кому сказав має не малу роль, а ми того не знаємо. Він до неї руку протянув, а чи за носик щепнути він її хотів, чи кулаком в носик приземлитись - вона не знала, а інстинкт самозбереження у людей ще ніхто не відміняв. Ось він і спрацював, і правильно зробила!

' timestamp='1310130341' post='1052408851']а я ще раз повторюся - пофігу хто кому шо сказав.

агресія у кращих феміністичних традиціях була спровокована блондою, і вона сама це прекрасно знає.

Тобто ти хочеш сказати що якщо я зараз тут привселюдно (з умовою що мене не забанять) буду крити тебе матами і обзивати різними не гарними словами і в тебе не буде бажання прийти до мене з графінчиком? В такій ситуації ти просто ха-ха позриваєш, а от коли задіне за живе - думаю шо не тільки графігчик в руках буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій хвата нашу гєроїню за шо попало та веде її до дверей, де через паро секунд виштовхує пінком під дупу на асфальт зупинки. Кукуся валяєцця на землі, Толіка з а%уєвшими від стресу очами проводжають об"єктиви камер мобільніків. Двері зачиняються.

На наступній зупинці Толік (справжній мужчина і джентельмен, взірець суспільства, чемна і ввічлива людина) зрозумів, що замало, пішком вернуся, і хвилин 5, за патли, підмітав зупинку Кукусею.

Толіку можна - у нього тато начальник Грінпісу )))

ет по сюжету не підходить, тоді коли дійство відбувалось у Кукусі волоси на голові билі обріти. Паро ходок, тяжоле дєтсво, сістер паріхмахер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310144819' post='1052408991']да, саме це я і хочу сказати. шо хош гавари, шо хош думай, хоть по телевізору виступай - мені похєру.

Карашо! Крию мати, модер мене банить і я його графінчиком! Нє, ну а чьо, він винуватий, він мене спровокував за шо і палучіл графіном в бубєн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот в тебе досвід є, того то ти тут такий розумний і не обідчивий :) А в кіси не було от графінчик то под руку і попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зміну комсомольсько партійній еліті приходять їх діти.Криза загострюється, вона в першу чергу не економічна, а криза моралі та ідеалів.

Царі та царенята вже не знають на якому небі вони і якого бога за бороду вхопили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ви не підтримали мою ідею канонізувати надати цЬому чувачьку якогось ліцарського ордєна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуючись правилом що починаючи з 3-ї сторінки теми флуд вже флудом не рахується, прошу до уваги веселий момент який має пряме відношення до сабжу теми:

Представники опозиції залишили студію "Шустер.Live" на знак протесту проти дії Інни Богословської та монополізації регіоналами ефіру.

Арсеній Яценюк зробив Савіку Шустеру за неприпустимість такої поведінки і монополізації ефіру. Але Шустер не зміг вплинути на Богословську.

Після цього Турчинов, Яценюк, Катеринчук і В'ячеслав Кириленко залишили ефір.

і майже одразу камєнт:

А мне вздремнулось и я увидел дивный сон: У Савика в студии вдруг появляется Рома Ландык и сходу бьет в мерзкое ипало Богословской. Затем хватает ее за гриву и тянет визжащую как свинья на забое Инку за кулисы. И самое прятное - никто за депуташу не заступается! Жаль.что это был всего лишь сон,и то короткий.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте... Впадло 5й раз дивитись те довбане відео...

Ну сиділа ж діваха і сиділо біля неї щось п'яне та лахмате.

Хтобишоби з них не казав і не лив: ЛандиШ туди чого приперся? Захищати здоровенного лахматого дядька від маленької білявочки? Його ж то самого ніхто першим не зачіпав.

Чи я щось не додивилась???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну сиділа ж діваха і сиділо біля неї щось п'яне та лахмате.

Хтобишоби з них не казав і не лив: ЛандиШ туди чого приперся? Захищати здоровенного лахматого дядька від маленької білявочки? Його ж то самого ніхто першим не зачіпав.

Я сам спочатку думавщо там дівчина була, але той дружок Ландика не був таким вже п’яним, він потім вставав з-за столу і щось жестикулюючи пояснював. А як чого приперлись? Ми ж чоловіки настільки естетично-любні створіння що при мінімальній алкогольній інтоксикації нас неодмінно тягне до прекрасного, тобто до жінок... Це вже давно так повелося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда бидла внас завжди хватало

думає як папа дєпутат то пад нагамі нєбо а над галовой(якби була булоб сотрясєніє)звьозди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю скотину вже шукають:

Как сообщили в пресс-службе МВД Украины, уголовное дело против Романа Ландика принято к производству следственным отделом Луганского городского управления УМВД Украины в Луганской области.

В связи с отсутствием Романа Ландика по месту жительства он объявлен в розыск.

Напомним, прокуратура Луганской области возбудила уголовное дело ст. 296 ч. 3 Уголовного кодекса Украины за хулиганские действия в ресторане «Баккара» против Романа Ландика, который является депутатом Луганского городского совета и сыном народного депутата Украины Владимира Ландика.

По данным пресс-службы прокуратуры Луганской области, установлено, что 4 июля Роман Ландик, находясь в указанном ресторане, «грубо нарушил общественный порядок, который проявился в нанесении телесных повреждений молодой девушке и срыве нормальной работы ресторана».

Несмотря на то что депутат Роман Ландик отрицал факт нападения на девушку в ресторане и назвал себя «пострадавшим» в данном инциденте, бесспорным подтверждением его неправомерных действий стала видеосъемка с места события.

Как сообщалось ранее, в ночь на 5 июля 2011 года, по свидетельствам очевидцев, депутат Луганского горсовета Роман Ландик, сын народного депутата Владимира Ландика, избил девушку в ресторане (см. видео драки).

Пострадавшая находится в неврологическом отделении одной из больниц города, у нее черепно-мозговая травма и сотрясение мозга.

Ранее fakty.ua сообщали о том, что 12 марта отец Романа Ландика — народный депутат Владимир Ландик — оказался в центре скандала с участием инспекторов ГАИ. После того как сотрудники Госавтоинспекции остановили автомобиль, в котором ехал депутат, его охранник якобы избил одного из инспекторов. По первоначальной версии Ландика, правоохранитель… нанес себе побои сам. Позже Ландик сообщил, что после скандала с избиением гаишника охранник народного депутата попросил прощения у инспектора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...