Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

bff6a-land4.jpg

Реально показове фото. Необов"язково було б його бити, відсторонили б, щоб вгамувались емоції і дурного не наробив.

А якби забив до смерті з їх мовчазної згоди?

вже "на крайняк" встали б і вийшли, якось би дистанціювались....

а тут сидять і дивляться.... спокійно...

блін, народ, в мене шок!, чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

http://censor.net.ua/ru/news/view/174442/landik_ya_uje_pomirilsya_s_pobitoyi_prekratite_smotret_smontirovannoe_video

він скромняга, як і всі регіАнали...не хоче публічной слави

http://censor.net.ua/ru/forum/view/580622/chechetov_partiya_regionov_i_yanukovich_otlichayutsya_skromnostyu#comment_32549103

(Коди слухаєш Чєчєтова, то мимохідь пригадується фраза з фільму "Івана Васильович міняє професію":

— Когда Вы говорите, Иван Васильевич, впечатление такое, что вы бредите.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально показове фото. Необов"язково було б його бити, відсторонили б, щоб вгамувались емоції і дурного не наробив.

А якби забив до смерті з їх мовчазної згоди?

Ви що, чужі сварки - це чужі проблеми в цьому переконалась на сто відсотків. Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав. Особливо вразив чоловік, який сидів позаду. Сам качок, йому допомогти мені було, що дмухнуть. Я була в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Син голови Апеляційного суду Києва влаштував дебош в одеському клубі

http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/8/6367606/

Ще один невинний....

Бідний синок судді) йог ообразили, побили, ще й міліція якогось чорта приїхала і забрала))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що, чужі сварки - це чужі проблеми в цьому переконалась на сто відсотків. Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав. Особливо вразив чоловік, який сидів позаду. Сам качок, йому допомогти мені було, що дмухнуть. Я була в шоці.

Знаєш, тут всі від людини залежить..Більшість - інертна. Але буває і навпаки. Колись їхала ввечері в

маршрутці, п"яний парєнь заюшився з кимось, дійшло до того, що взяв пляшку пива, розбив

і почав стрибати до всіх. Жінки у вереск, мужчини якось зіщулилися, а один тупо взяв його

за шкибарки, гукнув водію, щоб відкрив двері і викинув на міст. І таке бува.

ЗІ Ласка, то не твій чоловік був? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович: Все что происходит в стране - это скоординированные действия властей

Об этом сегодня на пресс-конференции сказал Президента Украины Виктор Янукович, передает корреспондент УНН.

fc4a1b028f2918f4f4c050cc86d6865e.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЙ СЫН СВЯТОЙ

Взяти б його німб і засунути в те місце, куди його совість заховалась.

Збільшимо окружність для виходу його "чеснот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кожним днем вони все більше “нагинають” цю країну. З кожним днем звужується коло тих інстанцій та людей, кому ти можеш донести свій крик чи біль.

:(

Жалуйтєсь в ЮНЕСКО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кожним днем звужується коло тих інстанцій та людей, кому ти можеш донести свій крик чи біль.

Жалуйтєсь в ЮНЕСКО

ХА-ХА три рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз кудись втручатись може собі дорожче вийти, особливо лізти до таких д*ів, колега розказував як його знайомий з батьком втрутилися в бійку де молодики гамселили міліціянта, так потім ледь відкупились від тих самих міліціянтів, і просидівши трохи в СІЗО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310125092' post='1052408773']

а ще раз повторюся - ця кісо анітрохи не менше ландика винувата у тому що сталося.

Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав.

kykysya5, також сама винувата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310125092' post='1052408773']

а ще раз повторюся - ця кісо анітрохи не менше ландика винувата у тому що сталося.

Ну от ти скажи: вона підійшла до його столика і скакала йому в очі???

Сиділа ж собі тихенько - хляла. Чого було руки викручувати і тягнути її, як шмату?

Не зачіпай .... - смердіти не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310125092' post='1052408773']

а ще раз повторюся - ця кісо анітрохи не менше ландика винувата у тому що сталося.

Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав.

kykysya5, також сама винувата?

а че она в маршрутку полезла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310125092' post='1052408773']

а ще раз повторюся - ця кісо анітрохи не менше ландика винувата у тому що сталося.

Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав.

kykysya5, також сама винувата?

а че она в маршрутку полезла?

от коза, цим спровокувавши музчіну до приставань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310125602' post='1052408783']
' timestamp='1310125092' post='1052408773']

а ще раз повторюся - ця кісо анітрохи не менше ландика винувата у тому що сталося.

Раз в маршрутці п'яне чмо вцепилось, відбиваюсь кричу, а ціла маршрутка мужиків і ні один даж слова не сказав.

kykysya5, також сама винувата?

нікель, емоційно сприймати реальність притаманно жінкам;

намагатися пересперечати цю емоцію - марно.

:0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я додам бензинчику до холівару, мене й досі не покидає відчуття певної неадекватності суджень, візьмемо до уваги наступні моменти:

- чому перші два дні оприлюднено порізане відео на якому зафіксовано лише те як Ландик б’є дівку, за два дні все ж повніша версія з’явилась, але вже народний гнів не спинити.

- теперішнє відео всеодно не включає моменту коли дівка першою зіштовхнула стакан на ноги Ландика (саме перше загострення, не беручи до уваги моменти які могли бути в розмові їхній) а вже потім він відплатив тією ж монетою, обливши її.

- не бив Ландик її перший, він просто у відповідь коли вона плиснула рідиною в лице, вщипнув її за носа, згоден принизливо та неприємно, але удар графінчиком по голові відповідь не адекватна. Така дія спровокувала депутатика на ще більш неадекватні кроки. Дії які пророкують людину на небезпечні вчинки теж мають засуджуватись, так як це є з доведенням до самогубства.

Окремо підкреслю:

- я не виправдовую Ландика і вважаю що він поступив неадекватно і переступив всі допустимі норми в даній ситуації

- оточуючі справді могли розрядити конфлікт, можна було його відтягнути, не спровокувавши тим самим нового конфлікту. Але треба взяти до уваги тамтешнє середовище, коли міліціянт (фігурант іншого сьогоднішнього бойцовського скандалу) зізнався в тому що вони відпустили, тому що нічого вдіяти не можуть (!) Люди ніби наділені відповідними повноваженнями, маючи напевно табельну зброю, при виконанні... то лишається уявляти як населення може сприймати депутатські потасовки...

І на сам кінець: Велика доля провини самої дівки в цьому інциденті Є І новини треба було називати не "Син депутата побив дівчину" а "Син депутата побив агресивну дівицю".

Якщо брати вину то я порівняю як 50/50, якщо брати наслідки то Ландик звісно значно більше перейшов межу. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інквізитор, ти ж не чуєш розмов. Може, він їй сказав настільки цікаві речі, за які ти б його взагалі зразу убив табуреткою, не те що віскі хляпнув на страусячі мешти.

провина.. ну да, коли турист в джунглях вирішив з самцем горилли зустрітись поглядом і вияснити хто крутійший, а конг зніс йому за то голову, то винен турист. Шо з мавпи візьмеш, воно ж дике.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, Андрій , перейдем на особистості. Якщо твоя дівчина у пилу форумних баталій, підтримуючи тебе, часом ведеться не надто витримано і отримує у відповідь теж не надто витримані пости, наскільки я пам"ятаю, ти пишеш щось на її захист, а не "дорогая, ти сама вінавата".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інквізитор, ти ж не чуєш розмов. Може, він їй сказав настільки цікаві речі, за які ти б його взагалі зразу убив табуреткою, не те що віскі хляпнув на страусячі мешти.

Цілком вірно, всі крапки над "і" розставить лише стенограма їхнього діалогу. Але ж відсутність розмов не заважає широкому загалу заклеймити яка той Ландік скатіна.

По наявних відеодоказах я не припускаю що троє чи то четверо молодиків в ресторані... під шоффе... точно не пропонували дівчатам повипилювати лобзиком на досузі фігурки.... Важливу роль відіграватиме те як вони спілкувались.

Для мене особливо важливим здався один фактор, невербальний, в поведінці Ландика (до бійки, на етапі розмов) я не помітив якоїсь вульгарності, вседозволеності чи мажорності. Можливо це все мало суто словесний характер, не виключаю, треба факти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, Андрій , перейдем на особистості. Якщо твоя дівчина у пилу форумних баталій, підтримуючи тебе, часом ведеться не надто витримано і отримує у відповідь теж не надто витримані пости, наскільки я пам"ятаю, ти пишеш щось на її захист, а не "дорогая, ти сама вінавата".

А це ти зря на особистості перейшов. А то з графіном прийду в гості, і будеш ти виноватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...