Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

В ходе митинга одна из присутствующих, которая представилась Татьяной (фамилию девушка не назвала), выступила в защиту депутата Р. Ландика.

«Я хорошо знаю этого человека. И знаю, как всё было на самом деле (инцидент в ресторане «Баккара». – ред.)», - заявила Татьяна.

По словам Татьяны, в тот день Роман отмечал в ресторане с друзьями рождение 5-го ребёнка его друга.

«Девушка (пострадавшая Мария Коршунова. – ред.) вела себя вызывающе, она была пьяной и постоянно материлась. Роман вылил ей сок на штаны не просто так, он несколько раз делал ей замечание. После инцидента он сам вызвал милицию и отдал запись видеокамер, потому что был уверен, что его вины в произошедшем нет. Каждый поступил бы также, если бы его ударили графином по голове», - считает луганчанка.

З поста волинякі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ходе митинга одна из присутствующих, которая представилась Татьяной (фамилию девушка не назвала), выступила в защиту депутата Р. Ландика.

«Я хорошо знаю этого человека. И знаю, как всё было на самом деле (инцидент в ресторане «Баккара». – ред.)», - заявила Татьяна.

По словам Татьяны, в тот день Роман отмечал в ресторане с друзьями рождение 5-го ребёнка его друга.

«Девушка (пострадавшая Мария Коршунова. – ред.) вела себя вызывающе, она была пьяной и постоянно материлась. Роман вылил ей сок на штаны не просто так, он несколько раз делал ей замечание. После инцидента он сам вызвал милицию и отдал запись видеокамер, потому что был уверен, что его вины в произошедшем нет. Каждый поступил бы также, если бы его ударили графином по голове», - считает луганчанка.

З поста волинякі)

Там ще є коменти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ідея має бути адін чєтирє восємь восємь?

я про національну ідею, якої в нас н1*уя нема, а адін чєтирє восємь восємь - погано, я це знаю, про це валід арфуш, по ут1 часто каже, і савік шустер тоже проти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дивишся Валіда Арфуша і Савіка Шустера???:blink: Мля, а шо, нічого цікавішого в житті немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам Роман Ландік стверджує, що нікого не бив, а лише намагався закликати відвідувачку ресторану до порядку, мовляв, дівчина поводилася надто розв'язно.

"Що коментувати, мене намагаються оббрехати, дати на мене брехливу інформацію. Я викликав міліцію і здав людину міліції. Тому що людина била посуд. А тепер мене намагаються оббрехати. Ви зрозумійте мене, людина мені в доньки годиться", - заявляв він.....

виявляється це він її до порядку закликав, а щоб дійшло то посовав за коси по підлозі хвилин з п'ять....

Во как !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майора, який побив дівчину, завели справу

http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/14/6386581/

А що тут дивного? Вона не тільки депутат, а й дочка голови районної ради, а "майор" вже навіть не мєнт. Зрозуміло, що зв'язки залишились, але в голови піпіська довша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майора, який побив дівчину, завели справу

http://www.pravda.com.ua/news/2011/07/14/6386581/

А що тут дивного? Вона не тільки депутат, а й дочка голови районної ради, а "майор" вже навіть не мєнт. Зрозуміло, що зв'язки залишились, але в голови піпіська довша.

Я ы не казав що тут шось дивне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це звісно. На людях білий і пушистий, добрий і чесний. А суть проявилася коли трохи прийняв на груди і як він думав, люди не бачать. Бидло бидлом. Для високопосадовців, депутатів та інших при владі потрібно ввести подвійну відповідальність перед законом без всяких амністій і відмазок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це звісно. На людях білий і пушистий, добрий і чесний. А суть проявилася коли трохи прийняв на груди і як він думав, люди не бачать. Бидло бидлом. Для високопосадовців, депутатів та інших при владі потрібно ввести подвійну відповідальність перед законом без всяких амністій і відмазок.

От син президента добрий) Прийняв на душу і пішов додому спатоньки)

П,С, Десь на УП дивився фото його походеньок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недаром Ганзя Герман попереджає, що з такою алкогольною пропагандою нація скоро складатиметься з дебілів.

Як у воду дивилась.

Звісно на Заході Перша леді бере активну участь у благодійності-наша вихлвує онуків.Сини лідерів держав зазвичай служать Вітчизні у армії, у нашого прожигає жизнь , що один, що другий.

Хам побєдіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в попереднього президента сини теж не кращі були. І що сухий закон в державі приймати? Тут все залежить від виховання людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в попереднього президента сини теж не кращі були. І що сухий закон в державі приймати? Тут все залежить від виховання людини.

Доці Буша теж на чомусь там палились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в попереднього президента сини теж не кращі були. І що сухий закон в державі приймати? Тут все залежить від виховання людини.

Аргумент типу: "Сам дурак!".

Он і Колєснічєнко щось плів щодо того, що й на дипломатичних прийомах теж наливають...

Ага! 100пудово Вітька Чівокуня серед білого дня повертався в смокінгу саме з такого прийому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в попереднього президента сини теж не кращі були. І що сухий закон в державі приймати? Тут все залежить від виховання людини.

в принципі так, але андрій ю. не був посадовцем....

і дуже правильно сказано, що все залежить від рівня виховання людини, а в нашої "еліти" воно повністю відсутнє..

пригадайте клінтона і ситуацію з левінські.... ну стрибнув мужик в гречку, ну з ким не буває - так він рік перед всім світом вибачався...

а тут машинами людей душать, за волосся жінок тягають і т.д.... і все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" - Папа, папа,

А можна я тоже буду милиционеров бить?

- Нет, сынок. Пока на девушках тренируйся..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...