Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

По реакціїї чорненької, що сиділа поруч з побитою - той мужик з самого початку городив якусь х..ню, був п'янючим і не дуже бажаним за тим столом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

про реакцію оточуючих: скажитє, дєвушкі, а хто з вас сказав би свому супутнику "допоможи їй", а хто стримав би за лікоть і з притиском шепнув "не лізь, не твоє діло"?

цікаво, що як тільки дівчину витягли із-за столу офіціантка моментально принесла рахуночок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче може йому написати на стіні пару ласковик http://vkontakte.ru/id75109672

І ще тут він є http://ru-ru.facebook.com/people/Roman-Landik/1231427216

Ну і тут http://odnoklassniki.ru/profile/105674768944

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче може йому написати на стіні пару ласкових

І це змінить його поведінку?

Думаю - НІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче може йому написати на стіні пару ласковик http://vkontakte.ru/id75109672

І ще тут він є http://ru-ru.facebook.com/people/Roman-Landik/1231427216

Ну і тут http://odnoklassniki.ru/profile/105674768944

В нього там статус красномовний: "Мне не стыдно смотреть людям в глаза, я для этого и шел в депутаты."

Так що не розпинайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про реакцію оточуючих: скажитє, дєвушкі, а хто з вас сказав би свому супутнику "допоможи їй", а хто стримав би за лікоть і з притиском шепнув "не лізь, не твоє діло"?

цікаво, що як тільки дівчину витягли із-за столу офіціантка моментально принесла рахуночок.

Скажу гарантовано за свого, бо були подібні випадки... Втрутився б однозначно і не очікуючи моєї згоди. Перш за все тому, що це є публічне місце і споглядання такого є приниженням для чоловіка. І байдуже чий він син, чи регіонала чи бютівця чи ще когось.

На офіціантку теж звернула увагу, таке враження, що правоохоронців і не викликали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких вішати треба....
Їх (мажорів) треба просто в одне місце всіх зігнати аля ВІП-чото там, вони самі себе переб'ють.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво те, що він був не один. Я так зрозумів з друзями. Виходить, що в таких уродів і все оточення відповідне. Чувак гамселить дівчину, а вони тупо ходять за ним і спостерігають. Ніхто не скрутив йому руку, не забрав від неї.. Ппц..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом БИДЛО...

Таких вішати треба....

До слова... Контора папіка цього виблRдка називається "Воланд" (Володимир Ландик, брат Валентина Ландика, хазяїна заводу холодильників "Донбас" "НОРД")

Цікаво те, що він був не один. Я так зрозумів з друзями. Виходить, що в таких уродів і все оточення відповідне. Чувак гамселить дівчину, а вони тупо ходять за ним і спостерігають. Ніхто не скрутив йому руку, не забрав від неї.. Ппц..

В той ресторан ХероЇ не ходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо Ви так звиртаєте увагу на офіціантку? А Ви не думаєте що дівчата і самі могли попросити рахунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо Ви так звиртаєте увагу на офіціантку? А Ви не думаєте що дівчата і самі могли попросити рахунок?

а ми на все звертаєм увагу, навіть на дівчину за заднім столиком, ту, що криває, і як вона дупу чіхає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу зрозуміти дописувачів, які намагаються якось пояснити дії виродка...

типу вона перша вилила, вона перша вдарила, вона така-сяка.....

особисто я не можу знайти пояснення тому, щоб лупити дівчину як рівну собі, повернутись через 15 хвилин і тягати її за волосся по підлозі і бити ногами в лице...

що стосується того, що ніхто не втручався....

не йдеться про те щоб, хтось рівний по силі врізав цьому уроду по писку (хоча б це було бажано)....

йдеться про те, що ніхто навіть не намагався його відтягнути, особливо, коли він гамселив її лежачу на землі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу зрозуміти дописувачів, які намагаються якось пояснити дії виродка...

типу вона перша вилила, вона перша вдарила, вона така-сяка.....

особисто я не можу знайти пояснення тому, щоб лупити дівчину як рівну собі, повернутись через 15 хвилин і тягати її за волосся по підлозі і бити ногами в лице...

якби у тебе ЧСВ було наближене до ЧСВ Роми Ландика- ти би зрозуміла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу зрозуміти дописувачів, які намагаються якось пояснити дії виродка...

типу вона перша вилила, вона перша вдарила, вона така-сяка.....

особисто я не можу знайти пояснення тому, щоб лупити дівчину як рівну собі, повернутись через 15 хвилин і тягати її за волосся по підлозі і бити ногами в лице...

що стосується того, що ніхто не втручався....

не йдеться про те щоб, хтось рівний по силі врізав цьому уроду по писку (хоча б це було бажано)....

йдеться про те, що ніхто навіть не намагався його відтягнути, особливо, коли він гамселив її лежачу на землі.....

якби у тебе ЧСВ було наближене до ЧСВ Роми Ландика- ти би зрозуміла

ну там же було не тільки його оточення..

я чотири жлоби, які не тільки не втрутились, а , навіть, посміювались з побаченого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу зрозуміти дописувачів, які намагаються якось пояснити дії виродка...

типу вона перша вилила, вона перша вдарила, вона така-сяка.....

особисто я не можу знайти пояснення тому, щоб лупити дівчину як рівну собі, повернутись через 15 хвилин і тягати її за волосся по підлозі і бити ногами в лице...

що стосується того, що ніхто не втручався....

не йдеться про те щоб, хтось рівний по силі врізав цьому уроду по писку (хоча б це було бажано)....

йдеться про те, що ніхто навіть не намагався його відтягнути, особливо, коли він гамселив її лежачу на землі.....

Взагалі то я не помітив дописувачів, які б виправдовували цього урода... (Щоправда на іншій гілці було щось типу "Якби мене п"яна кобіта облила, я не знаю як би себе повів..."). Навпаки...

Розвелося ж всякого бидла... Нада робить як писав Яценюк на бігбордах - "Країну врятують масові розстріли" :mdr:

Одним словом БИДЛО...

Таких вішати треба....

А от щодо оточення... Нема чому дивуватись. В тамтому ресторані всі однакові... Це було як, скажімо, сімейна сварка. Чого ж сусідам лізти? (Хоча той виблRдок, вроді, й жонатий ). В тому випадку найкраще було б як з пацюками: залишити їх там закритими, а потім останнього, хто залишився б живим пристрелити, як найм0цнішого Крисюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Героїв" треба знати в лице.

Дуже влучний коментар:

ПОТОМСТВЕННЫЙ АРИСТОКРАТ

Семён Битый

Вам, милый друг, он не ровня -

Наследный принц, сын кнопкодава -

Такая вот, милорд, х.йня -

Отец – барон, графиня – мама.

(А что отец – луганский хам,

Маман – домашняя хозяйка,

Сынок – урод и нарик в хлам -

Брехня, месье – холопов лайка).

Ах, как галантен он в любви,

Как благородство в нём играет -

Острит изящно и томит -

Не даст – так п.здюлей вломает.

Какой бездонный интеллект -

Он матюков с полтыщи знает -

Забыл вот только слово "нет" -

На "нет" – дуэлью отвечает.

Дуэль проста – по харе хлоп

Обидчицу – и ну за косы,

Рукою – в глаз, ногою – в лоб -

Пока пощады не запросит.

Шерше ля фам – скажу я Вам -

Холопка первая напала,

Ей отомстил маркиз Роман -

Начистил крепостной е.ало.

На сим прощаюсь, мон ами,

С рассказом о девице падшей -

Наследник голубой крови,

Дюк де Янук, Витюня-младший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам Роман Ландік стверджує, що нікого не бив, а лише намагався закликати відвідувачку ресторану до порядку, мовляв, дівчина поводилася надто розв'язно.

"Що коментувати, мене намагаються оббрехати, дати на мене брехливу інформацію. Я викликав міліцію і здав людину міліції. Тому що людина била посуд. А тепер мене намагаються оббрехати. Ви зрозумійте мене, людина мені в доньки годиться", - заявляв він.....

виявляється це він її до порядку закликав, а щоб дійшло то посовав за коси по підлозі хвилин з п'ять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bff6a-land4.jpg

Реально показове фото. Необов"язково було б його бити, відсторонили б, щоб вгамувались емоції і дурного не наробив.

А якби забив до смерті з їх мовчазної згоди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби забив до смерті з їх мовчазної згоди?

ничо, сказали бы что "мужык"

и только вырос бы в глазах изберателей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби забив до смерті з їх мовчазної згоди?

ничо, сказали бы что "мужык"

и только вырос бы в глазах изберателей

В тамтому ресторані всі однакові... Це було як, скажімо, сімейна сварка. Чого ж сусідам лізти? (Хоча той виблRдок, вроді, й жонатий ). В тому випадку найкраще було б як з пацюками: залишити їх там закритими, а потім останнього, хто залишився б живим пристрелити, як найм0цнішого Крисюка.

Кілька анекдотів з Цензора:

Новое имя: луганский террорист Бин Ландык.

***

Вместо техосмотра автомобилей в Украине надо ввести медосмотр Ландыков.

***

-Зачем к Раде согнали ПТУшников и студентов в поддержку пенсионной реформы?

-А какой идиот будет поддерживать ее добровольно?

-Тигипко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...