Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Голосуйте,голосуйте

Хай побудують

Ті заклади, що є в луцьку навіть гірші з них ,поряд не лежали з МакДональдс по вмісту лайна в них...

Як би там його не готували

Зразу потім нову лікарню, яка спеціалізується на хворобах кишково-шлункового тракту, можна будувати

Одразу стільки робочих місць!!!

Все продумано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де і Рабан

Ху із Рабан?

Директор історико-культурного заповідника «Старий Луцьк»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де і Рабан

Ху із Рабан?

Рабан тарас Веніамінович - директор історико-культурного заповідника "Старий Луцьк"

Пару років назад під його керівництвом відбудували стіну (частину Окольного Замку) яка наразі відділяє Замкову площу від Старого Базара. З "автентичної" цегли)))

трошки про цю стіну тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене професія така) будівельна...так що інфа від розробників проекту нової будівлі.цей будинок ще років 5 назад купили французи і зразу ж проект був розроблений...потім ще раз перероблений.А зараз як я зрозуміла введений у дію. Суть реставрації полягатиме в тому що будинок повністю розберуть, згодом укріплять фундаменти...і в кінці кінців з тої самої цегли по тому самому проекту зведуть заново(це вимоги власників такі були)...ну тільки ще з 2ма поверхами більше, так що мені тут більше хочеться сказати реставрація, аніж нова будова.

але до 2012го там нічого не планувалося робити...так що навіть і незнаю...можливо його вже комусь і перепродали, хоча сумніваюся в цьому.

а на нові два поверхи хранцузи де стару цеглу візьмуть?

емм...оцього я вже незнаю...думаю нову візьмуть, адже скоріш за все вони потім все зашпатлюють....і буде без різниці стара цегла чи нова...хмм...будівля як не крути всетаки буде виглядати більш сучасно, ну да це не реставрація...але всеж...нове життя для старої будівлі.Хай краще так, ато вона і так розсиплеться скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може це не макдональдс зовсім? Ось яку інфу знайшла

http://www.work.ua/jobs/765592/

Про ЦЕ також говорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов цю "ахінєю" вирили...

забудьте вже про ті кляті чікенмакбурланднагетси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може це не макдональдс зовсім? Ось яку інфу знайшла

http://www.work.ua/jobs/765592/

Про ЦЕ також говорили.

І за всім ти, Ксюшка, встигаєш слідкувати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка відкриє тут Макдональдс, стане мільйонером в перший тиждень. Черга буде напевно ще більша, ніж в радянські часи за маслом була :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка відкриє тут Макдональдс, стане мільйонером в перший тиждень. Черга буде напевно ще більша, ніж в радянські часи за маслом була :)

Ну на счёт миллионером громко сказано, там затрат дай дороги, но факт есть факт.

И что самое интерессное, там всегда будет очередь, я так думаю. Хотя... :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже піднімали тему і рік назад і навіть раніше.

Мак, як бізнес, варіант досить цікавий. Пустирь біля кільця навпроти Променя ідеальне місце. Заставляти в примусовому порядку жувати чікенмакнагетс і зирити на клоуна нікого не будуть. Кожен сам хазяїн власного шлунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ви паритесь :) думаєте в інших закладах кладуть вам в тарілку виключно натуральні інгрідієнти?

В нормальному закладі я думаю навіть майонез роблять в самому закладі а не поливають купленим з магазину, і так далі... Так що нема чого "нападати" на всякі там макдональдси і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, ось як у село приїде якись новий автомобіль або привезуть якесь міське гівно, то всім селом біжать побачити або першим купити - так само буду з тим макдональСом, але то тільки перша реакція людей буде. Мені здається що у Луцьку його ставити нерентабельно. Згадайте як відкривались ТАМ-ТАМ, Слон, Нова Лінія, Епіцентр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадайте як відкривались ТАМ-ТАМ, Слон, Нова Лінія, Епіцентр.

Що ми маємо згадувати? На відкриття там таму приїзджала Тіна Кароль, а Слону - Ані Лорак, я нагадаю якщо ти забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цумі дорого, гріють вчорашні страви і не дають чека. на п'ятому поверсі так.

міськрада кращий варіант ціна/якість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю на увазі як люди бігли, дивились як на щось небачене.

Там-там як для 2004 року і луцька в ті часи справді виглядав грандіозно.

От слон, так - бігли в основному на Ані ЛОРАК )

в цумі дорого, гріють вчорашні страви і не дають чека. на п'ятому поверсі так.

міськрада кращий варіант ціна/якість

Зате в цумі до 6ої години, а міськ рада вже в 3 години починає згортатись (немає страв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі недавно в Юванті помітив нову забігайлівку, мені сподобалась, вона вже давно там?:) (там де банкомат привата, по обидва боки зали-кафешки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а парочка нормальных заведений, где можно вкусно и недорого поесть, без вые***в.

На жаль, навіть по собівартості продуктів(незрозумілої якості) не вийде "вкусно и недорого поесть". Пишу це, як колишній працівник закладу громадського харчування.

У Макдональдсі є один ключовий плюс - їм привозять готову заморожену продукцію(напівфабрикати), все що їм залишається - це довести її до готовності, на чому вони економлять значні кошти. Низька ціна напівфабрикатів дуже сильно впливає на кінцеву ціну продукту, але про якість цієї продукції немає що говорити.

Утопія це все, панове...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка відкриє тут Макдональдс, стане мільйонером в перший тиждень.

...а в другий збанкрутує. Треба пояснювати чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную канонічну (МП) назву для майбутьнього закладу громадського харчування :

Фаст-Фудья !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...