Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Знову цей флуд викопали...

Скільки можна заїжджену платівку крутити...

Забудьте про той макЖональдс, не було, нема і не буде =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюха, тобі що піцерій не хватає? Це практично те ж, тільки в профіль =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сьогодні у ві сні снилось, як я їм чізбургера з мака, і ніхто мене не розумів, всі пальцьом показували :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сьогодні у ві сні снилось, як я їм чізбургера з мака, і ніхто мене не розумів, всі пальцьом показували :smile3:

Голодное детство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я вам не скажу за всю Одессу..."(с) Мене не цікавить буде той Мак в Луцьку чи ні, але знаю, що туди я не піду і дитину ні за які найкращі оцінки не поведу (та й навряд чи вона сама вже захоче). А піти туди "щоб було" чи "я там був", то вважаю можна раз на віку і переступити поріг рідного Луцька. А от "Пузата хата" - хороша альтернатива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я безмежно радий що сего гі****а у нас не буде і МИ залишимось всі щасливими :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вы о чем? Я последних 14 лет, проживаю в Киеве, и мне очень трудно представить город без МакДоналдс. Это и ежу понятно: что офисный сотрудник в обеденный перерыв забежит в Мак ибо на другое времени нет! Ну а касательно будет ли в Луцке МакДоналдс или нет, то сдесь у меня огромная фора перед Вами в догадках: мне довелось лицезреть фин план развития МакДоналдс на ближайшие 5 лет(в 2009 г это происходило) и до 2015 г строительства этого учереждения в Луцке не планируется (и еще моя супруга работает в отделе строительства и развития сети компании МакДоналдс) кому как ни ей знать будет ресторан или нет. Ну а относительно причин по которым тут его не будет: место расположения и капитализация населения. Касательно питания в этих ресторанах то это кому то нравится, а кому-то нет. Питание дорогое как для фаст-фуда (на двоих в среднем 50 грн) Но самое главное: ни в одном городе я не видел отсуствия очереди в ресторанах сети. И еще уже как маленькая реклама: это образцовые франчайзинг, тем кто понимает. "Вiльна каса!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їжа жахлива, значно відрізняється від того, що намальовано. Зелень валяється по коробці, котлета торчить з усіх боків, булочка не першої свіжості. Один раз спробував їхній гамбургер і більше не хочу. Морозиво і кава досить непогані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз. Фастфуд не може бути вишуканим. Задача фастфудів - швидко обміняти Ваші гроші на їх їжу, теплу (гарячу). Фастфуд - не вихід для харчування кожендень (або ну дуже крайній вихід), тому від фастфуда не можна вимагати якості нормальної їжі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а относительно причин по которым тут его не будет: место расположения и капитализация населения.

А що в Житомирі, Вінниці, Сумах, Чернігові чи Миколаїві, капіталізація сильно більша?

Макдональдсів немає по всій Західній Україні, в цю сторону треба копати. Можливо вони справді вважають що тут ринок харчових послуг заповнений (і це справді так), а можливо сидить якийсь хричь в керівництві українського макдональдса і думає щось накшталт "у, еті абарванци западенци"... Що не може бути такого бути? Може ще й як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз. Фастфуд не може бути вишуканим. Задача фастфудів - швидко обміняти Ваші гроші на їх їжу, теплу (гарячу). Фастфуд - не вихід для харчування кожендень (або ну дуже крайній вихід), тому від фастфуда не можна вимагати якості нормальної їжі

Так той гамбургер і картопля фрі такої жахливої якості, що пиріжки і хотдоги на ринку напевно навіть кращі. Не знаю технологій і як це все завозиться, але мабуть це як бутерброди для американської армії, які придатні до вживання в їжу протягом 3 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдсів немає по всій Західній Україні, в цю сторону треба копати.

Korting, тут бандери хот-доги бацають, нашо той макдолянц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж по всiй Зх. Украiнi нема МакДоналдс? А Львiв? На черзi Чернiвцi. Справа не у хричi:-) ну нема територii у Луцьку в центральнiй частинi де можна було б збудувати ресторан (мае бути власна нерухомiсть), та й доходи нашого населення низькi у порiвняннi з вищеперечисленими, але це не говорить що МакДоналдс не буде у Луцьку взагалi, найближчi роки небуде. Так само як тут нема Спортландii, i по планам ще 3 роки не передбачаеться... Великi компанii розробляють план розвитку на найближчi кiлька рокiв, де чiтко зазначено в якому напрямку рухатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Львів?

mapx.jpg

Мапа говорить сама за себе. Я не вірю що справа в доходах, не вірю що справа в території, а бачу цілеспрямований свідомий ігнор компанією Західної України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полтава - населення 298 652

Чернігів - населення 296 925

Суми - населення 270 691

Кременчук - населення 226 877

Житомир - населення 270 440

Черкаси - населення 287 583

У всіх цих містах є Макдональдс.

Для порівння

Рівне - населення 249 778

Франківськ - населення 224 599

Тернопіль - населення 218 641

Чернівці - населення 251 828

Я не бачу великої різниці. Крім того, такі міста як Тернопіль, Франківськ, Чернівці, мають обширну австрійську архітектуру і є в якійсь мірі туристичними містами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай Боже, чтоб попозже. Никаких плюсов в открытии МК в Луцке не вижу.

П.С. один раз сходил бы.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс працює по франчайзинговій схемі - є підприємець, який готовий платити, має відповідне приміщення у власності - буде Макдональдс в Луцьку, немає такого - не буде.

Тому, вважаю, політика тут ні до чого. Лише економіка.

Щодо того, чому на сході більше, думаю причина проста - на сході немає настільки розвинутої сфери громадського харчування, як на заході. Тому конкуренція менша, що і є ключовим фактором для відкриття закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...