Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Щось мені не віриться, що ті, хто б'є себе копитом в груди і заявляє "Ні хімії!", не п'ють час від часу соки в тетра-паках (хімія!), кетчупи і майонези (ще й яка хімія!), не купують продукти в пластикових пляшках (теж хімія!). Ви хочете сказати, що харчуєтеся винятково на натурально (без преміксів, добрив і нітратів) вирощених продуктах сільського господарства? Ню-ню... Хочеш чи не хочеш - а купиш огірок з нітратами, пляшку газованої води, молоко чи сметану з козеїнчику, чи видушиш кетчупу на бутерброд з ковбасою, теж невідомо з чого зробленою.

Не розумію, навіщо розцінювати "МакДональдс" як "АААААААААААААААААА!!! ВЕСЬ ЛУЦЬК ТАМ БУДЕ ХАРЧУВАТИСЯ І НАМ УСІМ ПИЗДЕЦЬ ВІД ХІМІЇ!!! ААААААААА!!! Я ПРОТИ!!!" Не думаю, що "МакДональдс" зашкодить молоді (особливо шкільного віку) більше, ніж смоктання пива в кабаках або в підворотнях. Дочекайтеся якогось шкільного випускного - потім подивіться в неті фотки на п'яних випускників. Більшість "дєвчонак" буде не з біг-маком і не з гамбургером чи колою, а з пляшкою пива в руках, або в писку.

Крім того, не знаю, як у Києві, а в Європі "МакДональдс" - не таке вже й дешеве задоволення (як на наші мірки). Так, в Європі якийсь пиріжок, картопля, кола, ще якась кава потягнуть на 10 євро. Та й навіть, якщо буде дешево - все одно ну не буде весь Луцьк туди ходити. Будуть і свідомі. Але я б пару раз в рік зайшов. Безперечно, це мені дуже зашкодить.

Особисто я розцінюю "МакДональдс" як елемент розвитку міста, як інвестиції, як робочі місця для молоді, як халявні вай-фай і туалети, як хоч і досить спірну - але до певної міри культуру. Обсиранням на форумах займатися просто, а ви візьміть, і зробіть щось.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Взагалі, противники Мака, основний натиск роблять на те, що їжа там - лайно. І прихильники як би також незаперечують цьо факту, роблячи поправку що і повітря у нас брудне, і крім Мака хімії вистачає, і зір псуємо за компом, і електромагнітне випромінювання і тд., плюс трошки стадного інстинкту, типу всі ж їдять кури-гріль, всі пють воду з крана, всі по 7-8 годин сплять закутавшись в "поліетилен" і нічого живі, чому мені має стати гірше від цього.

Є люди які трошки слідкують за своїм здоровям (що їдять, пють, носять..) так їх ніхто і не заставляє ходити в Мак. Наприклад я, прихильник здорового способу життя і незбираюсь відвідувати Мак, ну можливо 1-2 раза зайду заради цікавості. Взагалі, найкраще харчуватися вдома і вживати ті продукти про які ти знаєш що шкоди вони тобі не принесуть, а не робити із харчування якийсь культ.

Проголусував проти будівництва, хоча по великому рахунку всерівно, кожен обирає сам, що і де йому вживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетаріанська кухня у Луцьку)))))) У Києві одне кафе у Пінчук Арт-центрі - SkyArtCafe. Ціни, що просто зашибісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетаріанська кухня у Луцьку)))))) У Києві одне кафе у Пінчук Арт-центрі - SkyArtCafe. Ціни, що просто зашибісь.

Перша думка - а до попи мені Київське кафе з Пінчуком, якшо я в Луцьку живу?

Друга - Зашибісь... Такі високі чи такі прийнятні для українського гаманця?

Вегетаріанська кухня у Луцьку))))))

А шо, посміятись не можна? Хоча було б добре, якби з чимось поганим ліпилось хороше...

Щось мені не віриться, що ті, хто б'є себе копитом в груди і заявляє "Ні хімії!", не п'ють час від часу соки в тетра-паках (хімія!), кетчупи і майонези (ще й яка хімія!),

Особисто про себе. Соки у тетра-паках не п'ю, бо не бачу, шо там є і який йогоколір, на спермоподібну субстанцію "майонез" сильна аллергія ._. Все інше зі свого городу і теплички, своїми руками виплекане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я веду до того, що у Києві єдине знайшов і з космічними цінами, а в Луцьку його точно не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен задумується що він їсть, і п'є.

Колись був студентом то пили поліську, яку запивали газировкою і ніхто там не переймався всім тим.

Став дорослішим захотілось дійсно якісних продуктів та випивки.

Справа не у грошах, що щось дорожче, а щось дешевше, справа у тому, що хочеться за свої гроші отримати якісні продукти, й все інше, для когось все по своєму.

Так і думаю батьки хочуть своїм дітям купити дійсно якісні продукти.

А Мак хай буде, народ вже наївся піцою і всім іншим, все що нове спочатку всі перепробують, захочеться чогось іншого. потім, нехай буде, я наприклад не проти.

Я можу купляти товари в "д'юті фрі", там ціна така сама, тільки товар інший, і я впевнений якщо у вас є вибір купити дійсно німецького пива за 4 грн, або нашого, ви купите німецьке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився якусь програму по ТВ. "тестували" на дітях декілька видів смаженої картоплі з різним вмістом солі і жиру у ній. і чомусь вибір дітей зупинився на двох видах - картопля з макдональдса і ще якась... там і там жиру і солі було найбільше, ніж в решті варіантів. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bon appetit

Несколько фактов о Макдональдсе

1. Средний американец съедает 3 гамбургера и 4 порции картошки каждую неделю.

2. Текучка кадров в фастфуде — до 400%. Типичный работник уходит из кафе уже через 4 месяца. Среди работников много подростков из бедных семей и иммигрантов, особенно из Латинской Америки, которые знают по-английски только название блюд в меню.

3. Юная рабсила любит пошутить. Видеозаписи в фастфудах Лос-Анджелеса показали, что тинейджеры чихают в еду, лижут пальцы, ковыряют в носу, тушат сигареты о продукты, роняют их на пол. В мае 2000-го трое подростков из «Бюргер Кинга» в Нью-Йорке были арестованы за то, что около 8 месяцев плевали и мочились в блюда.

В миксерах живут тараканы, а мыши лазают по ночам на оставленных для разморозки гамбургерах… Известно, что многие работники фастфуда не едят в родном кафе, пока сами не приготовят себе порцию.

4. В 1970-м американцы тратили на эту еду 6 млрд долларов в год, в 2001-м — больше 110 млрд. Это больше, чем на высшее образование, компьютеры, автомобили. Больше, чем на книги, фильмы, журналы, газеты, видео и музыку — вместе взятые.

5. Специально для «Макдональдса» выведена порода кур с огромной грудью, «Мистер МД». Из белого мяса грудки делается популярное блюдо в меню, «Чикен Макнаггетс». Это изменило всю индустрию производства курятины.

6. Вкус картошки из «Макдональдса» нравится всем. Раньше он зависел исключительно от жира, в котором ее жарили. Десятки лет это была смесь 7% хлопкового масла и 93% говяжьего жира. В 1990-м люди ополчились на холестерол, и в фастфудах перешли на 100% растительное масло. Но вкус-то требовалось оставить тем же! Если вы сегодня запросите в «Макдональдсе» сведения о составе блюд, то в конце длинного списка прочитаете скромное «натуральный ароматизатор»… Это универсальное объяснение того, почему в фастфуде все так вкусно…

7. Рецепты картошки и гамбургеров надо искать не в кулинарных книгах, а в трудах «Технология пищевой промышленности» и «Инжиниринг еды». И вкус, и запах гамбургеров делается на огромных химических заводах Нью-Джерси.

8. Коровы фермеров питались, как им и положено, травой. Коровы, предназначенные для большой фастфудовской мясорубки, за три месяца до умерщвления огромными стадами загоняются на специальные площадки, где их кормят зерном и анаболиками.

9. Одна корова может съесть больше 3000 фунтов зерна и набрать 400 фунтов веса. Мясо при этом становится очень жирным, в самый раз для фарша.

10. Рост цен на зерно ухудшил и без того ужасную ситуацию. До 1997 года — первого звонка от коровьего бешенства — 75% американского скота ели останки овец, коров и даже собак и кошек из приютов для животных. За один 1994 год коровы США съели 3 млн. фунтов куриного помета. После 1997-го в рационе остались добавки из свиней, лошадей и кур вместе с опилками из курятников.

11. Ожирение — вторая после курения причина смертности в США. Каждый год от него умирают 28 тысяч человек. В 2 раза возрос уровень ожирения у англичан, которые больше всех европейцев любят фастфуд. В Японии с их морской и овощной диетой

толстых раньше почти не было — сегодня они стали как все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bon appetit

Якби ви бачили що твореться в Луцьких СуперМаркетах :ohmy:

А мне не надо показывать что делается в супермаркетах-имел "честь" там работать на каникулах.Теперь в кулинарный отдел Там Тама ни ногой

I-was-loving-it.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bon appetit

Якби ви бачили що твореться в Луцьких СуперМаркетах :ohmy:

Приблизно таке ж твориться в УСІХ закладах громадського харчування.

Одним більше, одним менше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bon appetit
Якби ви бачили що твореться в Луцьких СуперМаркетах :ohmy:
Приблизно таке ж твориться в УСІХ закладах громадського харчування.Одним більше, одним менше...

Так і я про те саме. А робочі місця зявляться, хоч один +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рабочие места О_о.Текучесть кадров в Там Таме ничем не меньше чем в американском Маке.Во время моей роботы в гипермаркете,в моем отделе небыло никого кто работал больше полугода.По сути в среднем за месяц сливалась четверть отдела.

И так в каждом отделе,все время существования оного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рабочие места О_о.Текучесть кадров в Там Таме ничем не меньше чем в американском Маке.Во время моей роботы в гипермаркете,в моем отделе небыло никого кто работал больше полугода.По сути в среднем за месяц сливалась четверть отдела.И так в каждом отделе,все время существования оного

Це так, але потім людина йде на іншу роботу і каже що в неї вже є ДОСВІД. Без якого дуже мало компаній приймають на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потравити свою цікавість: і шо там таке в маминому любимому Там-тамі з їжею? З чого там салат "Королівький"? Чи здорова там курочка?

А чого салат Обжорка так страшно називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного пунктика в голосовалке не хватает, поэтому выскажу тут: а мне по барабану, построят или нет в Луцке мак. мне от этого ни холодно ни горячо не будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макдональдс в Луцьку потрібен однозначно і бажано штук 5-10 по місту розкиданих. І насрати на їхню рентабельність і насрати на то що вони там продають. Просто в Луцьку скоро не буде де потребу справити в центрі. Всі громадські тулети закриваються. Тому Макі мають місце бути - вони спасуть наше рідне місто від засцаних під"їздів і обісраних дитячих площадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в Луцьку скоро не буде де потребу справити в центрі. Всі громадські тулети закриваються. Тому Макі мають місце бути - вони спасуть наше рідне місто від засцаних під"їздів і обісраних дитячих площадок.

А не дешевле ли будет просто по наставлять по центру несколько десятков биотуалетов? :)

Кстати, бесплатных туалетов (реальных а не подъездов и подворотен) и в центре, и в радиусе двух километров предостаточно, нужно просто знать места :)

Точки палить не буду, ибо если пол борды начнёт ломиться, тогда лавочки прикроют стопудов и быстро :D:g05::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, бесплатных туалетов (реальных а не подъездов и подворотен) и в центре, и в радиусе двух километров предостаточно, нужно просто знать места

Хіба ж то проблема - зайти в общєпіт і попроситись в туалет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

общепит - это не совсем то, это уже когда так приспичит, что дальше некуда, а я имел ввиду, что находясь в центре или близ лежавших районах, всегда знаю, куда можно спокойно зайти, а не метаться по городу в поисках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за.

заходив би туди час від часу.

та і племінниць було б куди водити.

там така дитяча тематика, приємна атмосфера,вай фай,безкоштовний WC :rolleyes:

я думаю він приносив би прибуток

Та й племінниць було б де травити. Матимеш своїх дітей, по-іншому думати будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за.

заходив би туди час від часу.

та і племінниць було б куди водити.

там така дитяча тематика, приємна атмосфера,вай фай,безкоштовний WC :rolleyes:

я думаю він приносив би прибуток

Та й племінниць було б де травити. Матимеш своїх дітей, по-іншому думати будеш

не треба перефразовувати мої слова.

травити своїх будеш.

вірю що ти своїм дітям даєш тількі натуральне, корисне, та без хімії. :ok2:

Бажаю їм здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це нові робочі місця

2. Ще одне місце куди можна буде зайти, попити кави, чи там чаю :) або перекусити.

3. Нічого поганого в цьому немає, це не якесь там шкідливе будівництво як наприклад Кромберт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це нові робочі місця

2. Ще одне місце куди можна буде зайти, попити кави, чи там чаю :) або перекусити.

3. Нічого поганого в цьому немає, це не якесь там шкідливе будівництво як наприклад Кромберт.

1.Текучка кадров в Американским Маках-400%.Не думаю что у нас будет намного меньше.Сомневаюсь что 2-3 месяца работы в Маке это солидный опыт работы.

2.По моему в Луцке за гланды мест ,где можно попить, поесть,оттянутся,сходить в туалет

3.Ох как бы вам передать то зловоние исходящее из фастфудов на добрую сотню метров,этот штын от масла,которое используется чаще ,чем половая тряпка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...