Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

тут всі знають про шкідливість фастфуду.тому думаю не тре боянської копіпасти про дослідження і експеременти.

але ж і забрудненим повітрям ми дихаєм, і перед моніторами зір псуємо.

та і потовстішати особисто мені треба :)

Так і в попу дядя дядю трахає не хочеш попробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Вот лучше б сделали что то на подобие Пузатой Хаты как в Киеве-пришел,набрал,заплатил,скушал.Да и на вкус продукты получше Маковских

Так у нас є " Брама " 1:1 як " Пузата хата "

Брама ужас. особливо та що біля тамтаму.вже дуже давно туди не хожу, жахливе обслуговування.

Так і в попу дядя дядю трахає не хочеш попробувати?

шо сказав сам не поняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть більшість з тих речей які ми робимо в повсякденному, перше почали використовувати закордоном.

мобілкою дзвоним? на компютері граєм? ....

та і музика і одяг може просто подобаються? чи насправді це нам нав'язали що воно нам подобається? :blink:

Я про навязувння взалі нічого не говорив (навіщо навязувати?, якщо ми самі, як паралонова губка вбираєм)

Alexander47 Ваша логіка ясна:

Чому ходите в Макдональдс?

там така дитяча тематика, приємна атмосфера,вай фай,безкоштовний WC

Але ж там хімія?

але ж і забрудненим повітрям ми дихаєм, і перед моніторами зір псуємо

Однієї біди більше - однієї менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пузата хата заявила про банкрутство, Челентано замаленьке (особливо ввечері, як сказав Shkoder), а в Макдональдсі могли б "пастися" опешники, студенти, батьки з малими дітьми, думаю попит був би. А місце - ну наприклад замість "Кварталу". Я "за" хоча не є прихильником.

А з приводу

як швидко ми переймаємо і культуру заходу і США (чіпси, кава зранку, музика, одяг) не задумуючись чи потрібно воно

прибиральниці в нас клінінг-менеджери, сторожа - сек*юріті, контора - офіс, то що ви хотіли? Чи говномаки то вже інша категорія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот лучше б сделали что то на подобие Пузатой Хаты как в Киеве-пришел,набрал,заплатил,скушал.Да и на вкус продукты получше Маковских

Так у нас є " Брама " 1:1 як " Пузата хата "

Брама ужас. особливо та що біля тамтаму.вже дуже давно туди не хожу, жахливе обслуговування.

Вывод они, ИМХО, нам не макГавдональдс нужен, а парочка нормальных заведений, где можно вкусно и недорого поесть, без вые***в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, от і я про теж.

хай вже буде, все одно хімія всюди.

ну це моє ІМХО :)

Ну от я і кажу п***рів тоже все більше стає, готуй жопу свою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, є набагато кращі варіанти закладів харчування, ніж Мак. Але у виборі "або Макдональдс, або нічого" я виберу перше. В Луцьку куди не глянь пустують приміщення з вивісками "оренда", тож, думаю, добре було б заповнити цю пустоту новими робочими місцями для лучан. А противники закладу можуть просто його минати (виключенням є хіба підлітки, які налетять туди як мухи на г...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мак- символ фастфуду і чи не найгівенніший його представник. Пузата хата, Челентано, Потато хаус, Два гуся, Домашня кухня- все краще. У мене після Мака завжди поганий найстрій. Я їм погану їжу з наддешевих пластикових коритець, п"ю сумнівної якості каву з картонного горнятка і плачу за це гроші, за які в Луцьку я сиджу в закладі, до мене підходить дєвушка, як правило привітно мене обслуговує, приймає замовлення, приносить, забирає. І це все значно смачніше, ніж у цьому храмі кока-коли і бургера. і навіть смачне морозиво не рятує ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, це яка-не яка інфраструктура ж. Ви ще скажіть що пиво, яке п'єте теж натуральне та корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот лучше б сделали что то на подобие Пузатой Хаты как в Киеве-пришел,набрал,заплатил,скушал.Да и на вкус продукты получше Маковских

Так у нас є " Брама " 1:1 як " Пузата хата "

Я, наприклад, часто буваю в "Пузатій хаті" у Львові. І нашій "Брамі" ще даааааалеко до неї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай відкривають. Та хоч зразу декілька! Навіщо переживати за тих, в кого не вистачає мозку берегти своє здоров'я? А от робочих місць стане більше (хоч не на багато, але все ж...). Для студентів також непоганий шанс підзаробити, ще й текучість кадрів там велика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк займає одне з перших місць в Україні за кількістю закладів громадського харчування. Це одна з причин того, чому у нас досі нема МакДональдса

думаю Макдональдсу побарабану скільки в нас столовок страшних. Єдиною причиною є банально низькі обороти і прибутки. В Луцьку не розвивають туризм, а відвідувачами Макдональдсів є якраз люди які не знають де можна похавати в чужому місті. + у великому місті є купа людей які там обідають регулярно. В нас же рівень цін не дозволить так жирувати.

У компанії Макдональдс дуже грамотний маркетинг та менеджмент. Вони враховують кожен фактор, навіть незначний

Як результат цього ми бачимо незникаючу популярність макдональдсів незважаючи на всю ту "грязь", якою його поливають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1302277998' post='1052348777']

перший (тм) нормальний (тм) туалет (тм) у києві :)

Погоджуюсь! Особисто я користуюсь цим у Києві та Сімферополі :blush: Вигідне там розташування - біля ж/д вокзалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку куди не глянь пустують приміщення з вивісками "оренда", тож, думаю, добре було б заповнити цю пустоту новими робочими місцями для лучан.

З такими цінами вони і надалі будуть пустувати. Ціни гнуть такі, що приміщення за три роки окупиться. Вигідніше його купити в кредит на 5 років чим в оренду брати. Або торгувати наркотиками, зброєю та людьми, тоді, можливо і витягнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поесть за 20 грн + сок

єдине місце яке я знаю і де можна поїсти за 20 гривень - їдальня в ЦУМі на 5му поверсі, ну і може їдальня біля міськради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки за франшизу Мака нашому підприємцю доведеться викласти пів мільйона зелених. А за приміщення, обладнання і т.д назбирається мільйон грн зелених. Ну тобто це нереально, за такі гроші можна десятки закладів відкрити.

Але я за мак у Луцьку. Там смачне морозиво ;) так смак\якість їжі там погана, але й ціна відповідна. До того ж моча пиво з чіпсами і сухарями гірша хімія. + гарна атмосфера, чисто, якось не понашому, без стін із шиферу :)

Шось читаю тему і всі хочуть якісну їжу за дешевою ціною та ще й у кафе з шикарним дизайном. Ви де живете? Хто таке буде робити? Не подабається вопак, є Роуз-кафе, але й ціни там інші. В принципі в Луцьку закладів харчування більше, ніж треба, і розраховані на свою аудиторію: в основному для побухать\покурить. А решта клієнтів не має. Хоча... ввечері і на вихідних знайти вільні столики стає проблематично, все занято, але в основному замовляють мало, того, мабуть, таким конвеєрам як макдональс навіть чергу біля однієї каси лучанам не зробити.

+ у нас в маках пиво не продають і курить не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдине місце яке я знаю і де можна поїсти за 20 гривень - їдальня в ЦУМі на 5му поверсі, ну і може їдальня біля міськради

ти так мало прожив на цьому світі:)

Я не спеціаліст в макдональдсах, але мені здається, що навіть та ж Америка поступово відмовляється від них. Там зараз найбільш популярним способом похавати є такі собі кафешкі самоослуговування. Платиш 8-10 долларів (в залежності від закладу і місця) заходиш в великий зал, де є ВСЕ... і жереш скільки хочеш. От саме "жереш"... бо спокійно їсти в таких умовах неможливо, наскільки там все смачно і великий асортимент. Пардон, ніяких фастів і жодних фудів: перше, друге, мясне, десерти, соки, хоча без кокі ніяк.

Про таке я мрію, бо смачно і багато поїсти люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поесть за 20 грн + сок

єдине місце яке я знаю і де можна поїсти за 20 гривень - їдальня в ЦУМі на 5му поверсі, ну і може їдальня біля міськради

Я ще пам"ятаю коли був студентом була їдальня там де волиньобленерго, там за 20грн щей і не з"їв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут у сусідній темі переживали що у Луцьку погана інфраструктура і туристам нема куди піти (в т.ч. в туалет), то Мак вб*є 2 зайців. У всякому випадку він нікому не завадить, хіба всяким Бровіним і іже с німі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦУМі 5 поверхів? :sq_ye:

Таки пять. В столовку заходишь слева цума или через третий этаж

120531.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти так мало прожив на цьому світі

поділись же, о гуру проживання на цьому світі

Таки пять. В столовку заходишь слева цума или через третий этаж

шкода тільки що працюють вони до 17.30-18.00 (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, в Майдане тоже можно перекусить на гривен 20-25, если заказывать не закуску, а еду.

Например, Вареники + Салат + Минералка мне в обед хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, в Майдане тоже можно перекусить на гривен 20-25, если заказывать не закуску, а еду.

Например, Вареники + Салат + Минералка мне в обед хватает

Це 8 вареників і салат дністер тобі хватає???

Щаслива твоя жінка буде чи вже є :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...