Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

штын от масла,которое используется чаще ,чем половая тряпка.

пиріжкові ларьочки на базарах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже хотілося, щоб мій малюк виріс, не знаючи, ЩО таке стріляти, що таке зброя.

Принципово не купувала йому пістолетів, обмежувала перегляд такого типу фільмів.

Є дитсадок, з якого він приходить і вдома стріляє палкою, чи будь-чим, подібним до пістолета.

Купила і йому. Але при цьому наказую, що в людей стріляти не можна.

До чого це? До того. Є реклама, є люди...

Ми колись спеціально їздили у Львів, щоб похресницю зводити в Макдональдс, щоб вона могла сказати: так, я була там. Це ж зовсім не означає, що ми щодня будемо там обідати/вечеряти...

Ще колись давно звернула увагу, що коли проходять чиїсь концертні тури містами західної України, то Луцьк туди ніколи ніразу не попадав.

Мої брати (по-приколу, звичайно) постійно тикають мені тим, що Луцьк не має аеропоту.

І т.д.

Не кажу, що МАК - дуже добре, АЛЕ нехай буде.

Немає толкового зоопарку, немає нормальних атракціонів. Туди не хочуть вкладати коштів, але якщо з'являться бажаючі відкрити МАК - буду "за".

Відносно того, ЩО робиться на їх кухні - то за таким же принципом можна було б закрити 95% закладів громадського харчування.

Поток мИслЄй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч, чи ви активний прихильник, чи активний противник, одне очевидно: якщо при кожній згадці даного бренду виникає отака жвава активна дискусія, котра тримає марку на слуху, значить їх маркетологи не дарма свій хліб з маслом їдять, ой як не дарма.)

Я людей, котрі отак виплекали бренд, безмежно поважаю — ну просто аси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще я хотів сказати: чому якшо він відкриється то відразу розуміється що ходити в нього КОЖЕН ДЕНЬ і там снідати-обідати-вечеряти.з таким ходінням точно шлунок зіпсувати можна.

а от я думаю шо для дітей це може бути так: будиш гарно себе поводити\принесеш 12 з математики\допоможеш прибрати мамі вдома на вихідних зводим в Мак.ну шось типу такого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто то раньше написал, не помню кто и перечитывать "полотно" лень:

"Будет мак не будет нас никто спрашивать не станет."

Я думаю, что это будет дело каждого из нас, кто туда будет ходить или нет...

Вот в соседней теме написано, что собераются открывать куриный фаст фуд... скорее всего и остальные полезут тоже к нам. Плохо это или хорошо... уже ничего не поменяем.

Ну разве что устроить диверсию :g05:

Но это уже лишнее...

А что самое смешное, то в самом начале (как только откроют), там будет аншлаг месяцев на 5-6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будиш гарно себе поводити\принесеш 12 з математики\допоможеш прибрати мамі вдома на вихідних зводим в Мак

мда,важке дитинство.....:D

поїхавли з донькою гуляти в Київ- парки, кафешки, вулиці, фонтани, мости, книгарня "Є"..... ну і, звичайно, Мак, як символ великого міста і крутизни.

Резюме в кінці насиченого дня: Мак-найгірше з того, що я сьогодні бачила.

Мені важко було стримати радісну усмішку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого важке :blush: нормальне.

тікі мені казали: будеш гарно вчитись-не візьмем тебе в село на картошку ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю американци тоже так думали-"А что, пускай открывают,новые рабочие места,покушать можно-быстро и вкусно"только вот не прошло и пол века как большая часть нации перестала влезать в дверные проемы

Как говорится не себе же ,"мне за державу обидно"

Так, по их данным, ежегодно в США до 450 тыс человек умирают от рака легких и других болезней, вызванных курением. Ожирение за минувший период "в списке главных причин смертности поднялось с пятого места на третье". Если в 1988 году эта напасть касалась лишь пятой части населения страны, то в 2007-м речь шла уже о каждом третьем американце.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосувала ЗА.

Хоча б із-за того, що практично до дев'ятої - десятої ранку в Луцьку не має де попити кави/чаю/пойлачогось гарячого - зігрітись для приїжджих :angry2: А Київський-то в 06:10 тут як тут :rolleyes: ИМХО

З заздрістю згадую київський макдональдс, особливо коли по-роботі приїжджають київляни тим же ж поїздом, заради яких приходиться зривати ранішній сон і вести в офіс, а потім спати на робочому місці до кінця робочого дня :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что это будет дело каждого из нас, кто туда будет ходить или нет...

Саме так: МИ ПОВИННІ МАТИ ПРАВО ВИБОРУ: ходити, чи ні. А так просто немає МАКа - не можем піти. Ніякої демократії :D

2 Zerotul: ми до Америки не можемо рівняти нічого. Ми на різних полюсах по всьому: менталітету, ліні, цінах, розвитку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю американци тоже так думали-"А что, пускай открывают,новые рабочие места,покушать можно-быстро и вкусно"только вот не прошло и пол века как большая часть нации перестала влезать в дверные проемы

Якщо в людини нема мозгів, відсутність МакДональдса їй аж ніяк не завадить спаскудити своє здоров’я.

А у нас взагалі не думали, просто нація почала спиватись, скурюватись і деградувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zerotul: ми до Америки не можемо рівняти нічого. Ми на різних полюсах по всьому: менталітету, ліні, цінах, розвитку.

Биология у нас одна.Толстеем,ловим ожирение сердечной мышци и вознаграждаемся диабетом мы одинаково.

Менталитет то разный,но в голове у нас давно маничка бросаться на все "Онож омериканское".Лень она и в Африке лень-нет ленивых народов-есть ленивые личности.

Цены-хммм... я думаю их маки и наши маки по доступности для населения равны.

Развитие-однако не понятно-если даже великие американцы едят эту дрянь ,то куда уж нам маленьким славянам???

Понятно что сама возможность построения данного заведения на родных просторах вызывает некую эйфорию,что мол наконец

доросли.Но такое заблуждение развеется тогда,когда такие ФФ будут рати как грибы после Чернобыля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гляньте на нашу нинішню екологію...

А після цього ще й заправтесь "хіміо-калорійною" стравою...

Кілька циклічних тижневих повторень...

Наступний крок - найближча аптека, поліклініка, лікарня (діагноз: гастрит, коліт, панкреатит, виразка у шлунку чи 12перстній кишці)...

Пройдений етап...

Краще домашньої натуральної їжі годі шукати, а час при потребі заскочити додому перекусити можна знайти завжди (іноді лінь матінка заставляє потравити організм хімією і всякими там "Е" наповнювачами)

Здоров"я важливіше!!!

З.І.: Запитання, потрібен НАМ Макдональдс? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАК в Луцьку не збанкрутує точно. Міські "свідомі" борці за здоровий образ життя туди може й не будуть ходити, але народ з села там буде тусуватися постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАК в Луцьку не збанкрутує точно. Міські "свідомі" борці за здоровий образ життя туди може й не будуть ходити, але народ з села там буде тусуватися постійно.

Все з точністтю до навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забуду житомирський Макдрайв.

До віконечка в розвалюсі підходить відвідувач і за 60 коп( це було років 5 тому ) миттєво отримує 50 грам віскі Ріо де Житомир.

Що цікаво , якщо у відвідувача буде лише 50 коп , то йому не наллють там 40 грам.

Солідна контора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МАК в Луцьку не збанкрутує точно. Міські "свідомі" борці за здоровий образ життя туди може й не будуть ходити, але народ з села там буде тусуватися постійно.

Все з точністтю до навпаки.

сказав самий Луцький і аж розсмішив до сліз)))

та хоть звідки будь, якщо га*о їси то і їсти далі його будеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

будинок на Словацького (біля Драмтеатру і повороту на Шевченка)власність, вроді Французського МАКа... так що народ очікуємо)...хоч по суті до 2012го року там нічого не планувалося робити, але бачу якісь роботи там уже почалися...певно на ЄВРО-2012 хочуть щоб був...Одне добре діло вони зроблять...відреставрують історичну будівлю...ну і ще там пару поверхів добавлять..для власних потреб.Так що не все так погано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок на Словацького (біля Драмтеатру і повороту на Шевченка)власність, вроді Французського МАКа... так що народ очікуємо)...хоч по суті до 2012го року там нічого не планувалося робити, але бачу якісь роботи там уже почалися...певно на ЄВРО-2012 хочуть щоб був...Одне добре діло вони зроблять...відреставрують історичну будівлю...ну і ще там пару поверхів добавлять..для власних потреб.Так що не все так погано!

Все ще гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок на Словацького (біля Драмтеатру і повороту на Шевченка)власність, вроді Французського МАКа... так що народ очікуємо)...хоч по суті до 2012го року там нічого не планувалося робити, але бачу якісь роботи там уже почалися...певно на ЄВРО-2012 хочуть щоб був...Одне добре діло вони зроблять...відреставрують історичну будівлю...ну і ще там пару поверхів добавлять..для власних потреб.Так що не все так погано!

А звідки така інфа? Тут стосовно цієї будівлі темка вже проскакувала, і йшлося там не про МАК а про Сан-Ремо, і не про реконструкцію а про снос з подальшою відбудовою з нуля.

upd Єх, апять апєрєділі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок на Словацького (біля Драмтеатру і повороту на Шевченка)власність, вроді Французського МАКа

звідки ця інформація, якшо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок на Словацького (біля Драмтеатру і повороту на Шевченка)власність, вроді Французського МАКа... так що народ очікуємо)...хоч по суті до 2012го року там нічого не планувалося робити, але бачу якісь роботи там уже почалися...певно на ЄВРО-2012 хочуть щоб був...Одне добре діло вони зроблять...відреставрують історичну будівлю...ну і ще там пару поверхів добавлять..для власних потреб.Так що не все так погано!

Если оно так,то реставрировать никто ничего не будет-дешевле будет снести и построить с нуля.Обустраивать место массового скопления людей в ветхом 100 летнем здании никто никогда не будет ибо чревато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене професія така) будівельна...так що інфа від розробників проекту нової будівлі.цей будинок ще років 5 назад купили французи і зразу ж проект був розроблений...потім ще раз перероблений.А зараз як я зрозуміла введений у дію. Суть реставрації полягатиме в тому що будинок повністю розберуть, згодом укріплять фундаменти...і в кінці кінців з тої самої цегли по тому самому проекту зведуть заново(це вимоги власників такі були)...ну тільки ще з 2ма поверхами більше, так що мені тут більше хочеться сказати реставрація, аніж нова будова.

але до 2012го там нічого не планувалося робити...так що навіть і незнаю...можливо його вже комусь і перепродали, хоча сумніваюся в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене професія така) будівельна...так що інфа від розробників проекту нової будівлі.цей будинок ще років 5 назад купили французи і зразу ж проект був розроблений...потім ще раз перероблений.А зараз як я зрозуміла введений у дію. Суть реставрації полягатиме в тому що будинок повністю розберуть, згодом укріплять фундаменти...і в кінці кінців з тої самої цегли по тому самому проекту зведуть заново(це вимоги власників такі були)...ну тільки ще з 2ма поверхами більше, так що мені тут більше хочеться сказати реставрація, аніж нова будова.

але до 2012го там нічого не планувалося робити...так що навіть і незнаю...можливо його вже комусь і перепродали, хоча сумніваюся в цьому.

а на нові два поверхи хранцузи де стару цеглу візьмуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...