Перейти до змісту

Макдональдс в Луцьку


PR-Nick

  

396 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Натрапив на інфу про умови будівництва Макдональдсів по Україні.

Взагалі то я не великий прихильник фаст-фуда, але думаю, що в Луцьку повинен бути хоча б один такий заклад.

Нижче - умови, а також прикрутив голосувалку.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Мало вам жареных пирожков у бабушки на вокзале?

Вы думаете это клёво? не нифига...

Перед вами самый обычный гамбургер из Макдоналдса.

На второй фотографии далее вы увидите еще один гамбургер.

Они одинаковые. С одной лишь разницей, что гамбргеру на второй фотографии... 12 лет.

Его хранит преподавательница курсов про здоровое питание. Она сама купил его 12 лет назад и с тех пор показывает его каждой новой группе.

Этим она хочет доказать, что гамбургеры из Макдоналдса не имеют никакой пищевой ценности, а просто забивают место в желудке и являются просто химией.

Не знаю, как одно следует из другого, но ей виднее.

На третьей фотографии слева 12-летний гамбургер, а справа его свежий собрат.

Ах, да. Единственное, что изменилось в нем за 12 лет - он стал сильно вонять.

hamburger_01.jpg

hamburger_03.jpg

P.S. Упаковка под 12-летним гамбургером современная. Старая у нее не сохранилась.

(С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк займає одне з перших місць в Україні за кількістю закладів громадського харчування. Це одна з причин того, чому у нас досі нема МакДональдса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував за.

заходив би туди час від часу.

та і племінниць було б куди водити.

там така дитяча тематика, приємна атмосфера,вай фай,безкоштовний WC :rolleyes:

я думаю він приносив би прибуток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут всі знають про шкідливість фастфуду.тому думаю не тре боянської копіпасти про дослідження і експеременти.

але ж і забрудненим повітрям ми дихаєм, і перед моніторами зір псуємо.

та і потовстішати особисто мені треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут всі знають про шкідливість фастфуду.тому думаю не тре боянської копіпасти про дослідження і експеременти.

але ж і забрудненим повітрям ми дихаєм, і перед моніторами зір псуємо.

та і потовстішати особисто мені треба :)

А я бы не хотел что бы мои дети (которых пока что нет, но есть младшие братья и сестра) ели химию. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосував проти.

нафік здався той мак? невже немає куди дітей зводити чи нормально перекусити? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому не має варіанта "пофіг" в голосувалці..? а то якось категорично сильно "так" або "ні"...

мені наприклад все рівно буде він чи не буде в Луцьку, від його існування чи не існування в мене нічого не зміниться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не прихильник фаст-фуду! Але деколи хочеться якоїсь хімії :rolleyes:

Хочеться химии-сьешь Комета и запей его Силитом.

Прекрасно перебиваемся без макдональдса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому не має варіанта "пофіг" в голосувалці..? а то якось категорично сильно "так" або "ні"...

мені наприклад все рівно буде він чи не буде в Луцьку, від його існування чи не існування в мене нічого не зміниться...

І на його появу будівництво ми теж ніяк не вплинем :0114:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственное что я бы хотел добавить, то что в центре после 9 вечера негде дёщево перекусить, ВОпак ИМХо отстой полный, а всякие феличиты майданы и прочее... а если я вот хочу просто посидеть поесть за 20 грн + сок, а не заказывать пиццу за 60 грн или есть в прокуреном зале кабака?

Вот такого у нас точно нет...

new_office_and_diner_033.jpg

А если сделают то сразу "элитное заведение для владельцев гранлд карт".

Ну простите, не стремлюсь к тому что бы проводить вечера в Руз кафе, или Карамелях. Да я бываю в Майдане что бы выпить пиво. Но я бы и не проч посидеть в таком заведенье как на фото и спокойно покушать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ там морозиво найсмачніше в світі

+ 1

Морозиво , так дійсно круте , я краще буду купувати там , а ніж наше , те яке в магазинах.

+ там кола не така як звичайна , незнаю , але вона мені там дуже смакує , особливо літом !

Єдиний мінус " перетворимся на Київ , де навіть в центрі валяються обгортки від картоплі фрі , гамбургерів і бігмагів , буде дуже брудно "

В принципі я не проти , я думаю попит всеодно буде великий =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я в макдональдсі харчуватися не збираюся, бо теж думаю що нічого доброго там нема...

але разом з тим, я не маю нічого проти щоб він був. Хто схоче - хай туди ходять.

і да. до ярих противників макдональдса в Луцьку: чим ваше небажання його тут, важливіше за бажання прихильників онного?

як то кажуть "не подобається - не їж" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такого у нас точно нет...

есть очень похожее. зайди как-нить в Челентано на Воли. правда, вечерами там нет мест - помещение небольшое. но в качестве фаст-фуда - супер. сам там бываю несколько раз в месяц, заказываю иногда блинчики, иногда Аль-форно. в 30 гривен с плотным обедом уложишься точно.

чего точно не хватает - заведения типа "Швидко", а лучше "Картопляна хата". мак нафиг не нужен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви за чи проти будівництва Макдональдса в Луцьку?

а хто у нас/вас питатиме ? як наша думка вплине на будівництво ? не розумію суті...

Луцьк займає одне з перших місць в Україні за кількістю закладів громадського харчування. Це одна з причин того, чому у нас досі нема МакДональдса

думаю Макдональдсу побарабану скільки в нас столовок страшних. Єдиною причиною є банально низькі обороти і прибутки. В Луцьку не розвивають туризм, а відвідувачами Макдональдсів є якраз люди які не знають де можна похавати в чужому місті. + у великому місті є купа людей які там обідають регулярно. В нас же рівень цін не дозволить так жирувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1302271658' post='1052348692']

панове, даруйте моє скромне імхо, але оце в "маці" чи то пак в "макові" навіть перетравлювати не треба – воно вже г####...

скажи мені, що ти їсиш, і я скажу хто ти;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо краще в Луцьку відкрити заклад громадського харчування, де всі продукти будуть натуральними - без селітри, консервантів... і по можливості свіжими + заборонено палити, + чистота в приміщенні. Декілька разів на тиждень заходив би туди з жінкою.

PS як швидко ми переймаємо і культуру заходу і США (чіпси, кава зранку, музика, одяг) не задумуючись чи потрібно воно. Були ж часи коли від слів "українські козаки" тремтіли як із заходу так і зі сходу, а зараз що " українець - будівельник в Росії, догляд за хворими в Італії, працівник в полі в Польщі" - виродились...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот лучше б сделали что то на подобие Пузатой Хаты как в Киеве-пришел,набрал,заплатил,скушал.Да и на вкус продукты получше Маковских

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як швидко ми переймаємо і культуру заходу і США (чіпси, кава зранку, музика, одяг) не задумуючись чи потрібно воно

мабуть більшість з тих речей які ми робимо в повсякденному, перше почали використовувати закордоном.

мобілкою дзвоним? на компютері граєм? ....

та і музика і одяг може просто подобаються? чи насправді це нам нав'язали що воно нам подобається? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот лучше б сделали что то на подобие Пузатой Хаты как в Киеве-пришел,набрал,заплатил,скушал.Да и на вкус продукты получше Маковских

Так у нас є " Брама " 1:1 як " Пузата хата "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...