Перейти до змісту

Робим наше місто кращим!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Я завжди з повагою відношусь до людей, які щось реально роблять. Ще з більшою - хто робить це на ентузиазмі, на волонтерській основі.

Плюну в очі тому, хто вважає недостойними поваги Іванку і КвартируФМ, ursa & RacingLutsk, vanus з його пам'ятником Героям Крут ( а тим, хто не поважає мене і АВЛ - плюну два рази!)

Так от, до чого я - є в нас на борді ще одна особа, що достойна поваги.

Скажу просто: Зустрічайте - druid та Луцьк туристичний!

ЗІ хто не в курсі - за ролик можна (і потрібно) голосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

+100500 таким людям!!! :smile-zachot:

бо справді не хватає промоушена нашому прекрасному містові, та й не тільки нашому.. в Україні крім Львова та Києва взагалі обласні центр слабувато представлені в туристичній сфері..

... а Террі гарно відео завершив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На стопіццот, Юра!

Пора енту точечку на карті робити чимсь цікавим для приїжджих.

ВІдео бачила. Юру підтримала.

Єслі шота нада - свистіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Так приємно :blush:

Я до останнього відмовлявся брати участь в конкурсі, мотивуючи це тим, що дуже далекий від медійної справи... а потім взяв і взяв (участь). Тепер надихнувся на шось цікавіше. А головна мораль в тому, що коли людина хоче сказати всьому світу, що її місто прекрасне, то не має значення яка в тієї людини дикція, чи говорить вона суржиком, чи поставлений у неї голос і чи не тремтить картинка.... головне - все від душі.

Після того, як перестав бути чиновником (два тижні тому)... як заново народився. Усігда готов до співпраці!

Треба завалити ютуб 30-60-секундними роликами про Луцьк.

Я ж бляха-муха в Луцьку!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба завалити ютуб 30-60-секундними роликами про Луцьк.

Про що будуть ролики?

Туризм підіймати - файна справа. Тіко як? Ентузіазмом інфрастуктуру не створиш. А це головне. А місто (читай в даному випадку - міська влада) мала десь створювати щось лише задля туристичного розвитку. Туристична привабливість міста втрачається з кожним роком. Прикро, що й більшість лучан все-таки не сприймає місто, як потенційне туристичне місце. Спитайте когось про туристичні атракції Луцька і околиць - впевнений, що у 95% відповідь обмежиться лише сухим згадуванням замку. Та й уродують місто тупорилими МАФами, фасадами, кічуватими вивісками та рекламами, жахливими тіпа-євроремонтами та тіпа-благоустроями не стільки Шиба чи Романюк, як самі лучани.

Ще б хотів про одне. Місцевий офіціозний партіотизм, на жаль, надзвичайно заполітизований. Місто ніби і згадує славні імена чи події з історії міста, але не більше. А правда така, що історія Луцька НІКОЛИ не була на 100% українською і це великий плюс для культурної спадщини, а не мінус. Місто ж ніби сором'язливо уникає будь-яких проявів вшанування місцевих видатних імен, подій, явищ (вибачте, неукраїнських). І справа не лише у відсутності пам'ятників лучанам та імен на вуличних табличках, а у здоровому відношенні до історії та спадщини. Приїжджий турист (чи наш, чи імпортний) ніколи не зрозуміє такої однобокості.

Будучи патріотом і дуже люблячи це місце, складно визнати, що нині Луцьк прекрасний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А правда така, що історія Луцька НІКОЛИ не була на 100% українською і це великий плюс

А що було завжди на 100% українським? В цьому всесвіту є така річ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А правда така, що історія Луцька НІКОЛИ не була на 100% українською і це великий плюс

А що було завжди на 100% українським? В цьому всесвіту є така річ?

Не знаю про що Ви.

Але спробуйте розказати про це місцевій владі і всяким псевдо-патріотам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені, будь ласка - це організація, яка надає "добровільні" туристичні послуги? де їх знайти? чи просто є ідея записати багато роликів про Луцьк і викласти їх на ютуб?

..ато ідеї ніби описали, щось роблять, все гарно - але контакти де? "хто всє еті люді"?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Заголовок пускай толковый поставит а не iaminlutsk.wmv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А правда така, що історія Луцька НІКОЛИ не була на 100% українською і це великий плюс

А що було завжди на 100% українським? В цьому всесвіту є така річ?

...я хотів не підтримати а відповісти.

Не треба гребти все під одну грєбьонку, ніби в нас немає ніякої самобутності, традицій і так далі. Так, Совєти постарались щоб як можна більше було забуто і зруйновано, та якщо ми хочемо бачити туристів у нашому місті то це треба згадувати і відбудовувати, при чому не зовсім так як пан Рабан "відновив" стіну біля замку.

Про будівлю в якій знаходиться магазин "Пано" в центрі я взагалі мовчу, це справжня "перлина" центральної частини міста, з її непоТВОрними обдертими біллбордами і вивісками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені, будь ласка - це організація, яка надає "добровільні" туристичні послуги? де їх знайти? чи просто є ідея записати багато роликів про Луцьк і викласти їх на ютуб?

..ато ідеї ніби описали, щось роблять, все гарно - але контакти де? "хто всє еті люді"?)))

Я вважаю, що кожна людина, роблячи якусь справу, переслідує хоч якісь цілі. Так і я.

Корислива ціль - це піар, який запрезентує мене як досвідченого спеціаліста в туристичній сфері. Це в свою чергу дасть якісь перспетиви у туристичному менеджементі чи якихось цікавих туристичних проектах. Таким чином я зможу зробити так, що та справа, яка мені подобається, буде приносити мені їжу.

Безкорислива ціль - дуже хочеться щось змінити в житті, на щось вплинути, щось створити. Луцьк - жертва. Туризм - улюблена справа. А ще - дуже подобається робити хороші безкорисливі речі. Це - позитивні емпоції, які я сам собі створюю.

Хочеш знати хто, де, коли, навіщо і з ким... спочатку поцікався термінами громадські організації, громадські діячі, горомадянське суспільство і т.д., будеш знати - пиши в приват.

Нараз - "Асоціація розвитку туризму Волині". Мені дуже хочеться вірити, що з цього проекту щось буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете пофілософствувати про туризм?

Я з вами!!!!!

Насправді, ситуація з туристичним розвитком набагато гірша і складніша, ніж ви тут собі описуєте. Якщо ставити основною проблему інфраструктури, то можна відразу ставити хрест на галузі на найближчі 10 років. Але повірте, проблема не в тому.

Наприклад, навряд чи є турист з інших міст України, якого здивуєш нашими поганими дорогами в Луцьку. Мене, як туриста, найменше цікавить якість доріг, коли я мандрую іншими українськими містами. А коли хтось розповідає як туристка на екскурсії зламала каблук... я сміюсь з туристки, яка здогадалась на пішохідну екскурсію вдягнути каблуки. І взагалі, є туристи, які мандрують так би мовити "дикунами", живуть на знімних квартирах, їздять дизелями... можливо вони не знають навіть такого слова "інфраструктура". Я зрозумію деяких депутатів, які кажуть, що туристи не задоволені нашою інфраструктурою... бо чомусь переконаний, що в яувленнях цього депутата турист - це грошовий мішок, який прилітає літаком, селиться в 5-ти зірковий готель і т.д.

Ой. завівся. болюча тема. буду по трошки дописувати, щоб не набридати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфраструктуру слід розуміти ширше. Власне про дороги, нормальні готелі і не йшлося. Запити холодною водою. Це швидше просто міська інфрастуктура. А туристична мала б туристам максимально наближати доступ до туристичних атракцій та інформації про них, атмосфера в місті (хоча б в старій його частині) повинна створювати дух "цікавого місця". Та просто пригадайте, як це відчувається хоча б у невеличких польських містах містах, як Казімєж Дольни, Перемишль, Сандомир, Торунь (напевно Ви бували). У нас все це прикрите товстелезним шаром "базар-хаос-бігборд-бруд-попса". Будучи в Кракові, звернувся я в туристичний кіоск з питанням, як добратися до одного монастиря за 20 км від міста. Хлоп і перед мною листок з планом міста, дівчина ставить точку, де зупинка потрібного автобуса, миттєво пише номери автобусів, каже в який бік їхати, до якої зупинки і коли можна їхати назад. Все за 10 сек. Ніби просто конкретна дрібна ситуація, але уявити, що тобі у Луцьку так підкажуть як доїхати до Олики немає шансів (якщо взагалі не будуть хіхікати, що в дурдом хтось їде). Ось це інфрастуктура. А готелі і дороги це вторинне. Якщо в місті, яке було древньою столицею двох князівств, де поставлені важливі віхи європейської історії, де народжувалися і бували видатні діячі, влада в історичному плані переймається лише пам'ятниками і вулицями полководців УПА - таке місто даремно підіймати до туристичного рівня. Не ті виставлені пріоритети. Може щось зміниться, коли замість придурків, які збирають на памятник Сталіну, з'являться здорові люди, які збиратимуть на Вітовта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаотично, але що б хотілося...

1. Абсолютно не бачу громадських туалетів. А якщо чекати туристів - то такі речі повинні бути. В мене в тумбочці лежать туристичні карти багатьох європейських міст, і на цих картах обов'язково зазначаються WC.

2. Допоки буде центральний ринок в тому вигляді, у якому він є - добра не буде. ІМХО, треба врешті прийняти рішення, і перекупщиків-шмоточників поселити в іншому місці, а ринок зменшити, окультурити і перетворити на ярмарку.

3. Те ж саме стосується ліній електропередач між ринком і Замком. Їх треба якось так відгородити, щоб не було видно.

4. Місту треба "фішку". Наприклад, у Вроцлаві фішкою є бронзові гномики, розставлені по всьому місту. Навіть якщо ця фішка буде вигадкою - для туристів все одно важливо за щось потриматися, загадуючи бажання.

5. Наш центр міста вкупі з ЦУМом та драмтеатром - архітектурно-ландшафтний витвір сугубо "соціалістичний". І він троха відрізняється від Старого міста. Тому вважаю, що замість вельми спірного дитячого майданчика і фонтанів непрацюючих варто перетворити його на кшталт "площі ринок" в багатьох європейських (слов'янських) містах. Тим паче, що історично, наскільки мені відомо, саме там і була "площа Ринок". Але не торгувати цибулею і сємками, а виставляти те, що виставляється на день міста - картини, сувеніри, мед, вишиті сорочки та інші речі, які цікаві туристам.

6. Карту міста (хоча б центру) з позначенням кафешок варто зробити. В Барселоні мені видали разом із картою буклетик. Кожна сторінка буклетику - це реклама якогось закладу на туристичному маршруті, і заодно - купон на знижку. Досить ефективно.

7. Вести переговори з конфесіями про те, що храми (собори) повинні бути доступні в будь-який час дня, аби туристи могли заходити вільно. Колись хотів в костел втрапити - був закритий. Про кірху взагалі мовчу.

8. Окультурювати те, що є... є й так немало - замок, собор Павла і Петра, підземелля під ним, кірха, "будинок художника"... але крім них є старовинна аптека, гарний собор у центрі міста, приміщення Нацбанку (хоча туди не пустять, а шкода... в Амстердамі на фабрику з виробництва діамантів пускали). Є парк... ну, з цього приводу маю свою думку, яку висловлював неодноразово. Гнати звідти Москвичів, і заводити туди когось одного, потужного, хто дійсно зробить лялю. В нас ще є зоопарк. На жаль, тягатися нам навіть з Рівним важко. Але який-не-який - зоо у нас є. Певен, що якби керівництво зоопарку схотіло (і змогло) - тварин було б більше.

9. Кожне велике європейське місто виникало на річці. У нас теж є річка. Гадаю, що за умови окультурення парку і замку, бажаючих проїхатися на невеличкому човнику по Стиру вздовж замку трохи було б.

10. Ромек вірно каже. Найкраще - це поїхати в Польщу, в кілька міст-містечок, і поглянути, як це все зроблено у них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас ще є зоопарк. На жаль, тягатися нам навіть з Рівним важко. Але який-не-який - зоо у нас є. Певен, що якби керівництво зоопарку схотіло (і змогло) - тварин було б більше.

Може й офтоп, але був в неділю там, виникла ідея щоб при вході адміністрація продавала всякий хавчік для тварин (овочі, м*ясо, зернові...), навіть задорого купляли б, а то кормлять там всіх і вся крекером, сухариками і хлібом (напевно в ставку де качки і лебеді вже не вода а квас, бо зеленого хліба прибитого до берега там не на 1 буханку). Могли б і м*ясце в певні години, коли кормити хижаків пора. Був би норм заробіток, і харчування не за рахунок казни а за рахунок відвідувачів, хоча б частково. Ну і звичайно передбачити конструкції кліток так щоб звірів можна було кормити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромек. Інфраструктура - це інфраструктура. її не можна розуміти ширше чи вужче. Те, що виходить за межі інфраструктури - це туристичний продукт... тобто, що ми "продаємо" туристам. А тут панєслась.

Проблема №1. Відсутність кваліфікованих кадрів. Починаючи від керівників і менеджерів високого рівня і закінчуючи покоївками в готелях. Це стосується як державної влади, так і бізнесу, так і громадських організацій. Хто має створювати маршрути, хто має здійснювати маркетинг, хто має придумувати символи міста... де ці люди? їх немає. У випадку влади, додається проблема відсутності політичної волі (старий ринок), а у випадку бізнесу - відсутність бабок.

Проблема №2. Про Луцьк (хороший, поганий, старий, новий, культурний, некультурний) ніхто нічого не знає. А треба розказувати. Чому цього не роблять туристичні фірми? Бо це складно. Бо тут треба вкласти ресурс. А навіщо його вкладати, якщо можна перепродувати готові продукти в єгипет, лівію.... і заробляти на виготовленні віз?

За останні 2 роки міська рада вклала 0 грн в розвиток туризму. Бізнес, попри самовихваляння.... теж мало що зробив для туризму. Хто цікавиться детялами я розповім як я робив туристичні карти і буклети (і таки зробив 10000 штук) за кошти бізнесу.... і зарікся ніколи такого не робити.

Глибше копайте, панове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

детялами

довго не міг в'їхати в це слово :D:blink:

4. Місту треба "фішку". Наприклад, у Вроцлаві фішкою є бронзові гномики, розставлені по всьому місту. Навіть якщо ця фішка буде вигадкою - для туристів все одно важливо за щось потриматися, загадуючи бажання.

маємо жалку на то пародію - скульптури з непам'ятаю-якого-конкурсу (одна навпроти філармонії, інша біля Золотого Дракона)

2. Допоки буде центральний ринок в тому вигляді, у якому він є - добра не буде. ІМХО, треба врешті прийняти рішення, і перекупщиків-шмоточників поселити в іншому місці, а ринок зменшити, окультурити і перетворити на ярмарку.

поставив би це на перше місце - нафіг їх звідти, десь на Львівську. старе місто, парк, замок - І БЛІН РИНОК :dont:

Проблема №2. Про Луцьк (хороший, поганий, старий, новий, культурний, некультурний) ніхто нічого не знає. А треба розказувати

а толку розказувати якщо місто не готове до прийому хоч яких-небудь туристів? добре, якщо знайдуться знайомі і проведуть більш-менш екскурсію, не показуючи при цьому куп сміття і бидлопалаток. самі часті в нас туристи то мабуть гості з інших міст України; зробити умови для них (більш звичних до українських "реалій"))) - а тоді вже потроху підганяти під "закордон".

імхо, треба починати з українського туриста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а толку розказувати якщо місто не готове до прийому хоч яких-небудь туристів? добре, якщо знайдуться знайомі і проведуть більш-менш екскурсію, не показуючи при цьому куп сміття і бидлопалаток. самі часті в нас туристи то мабуть гості з інших міст України; зробити умови для них (більш звичних до українських "реалій"))) - а тоді вже потроху підганяти під "закордон".

імхо, треба починати з українського туриста.

От ти кажеш, що місто не готове, а я кажу, що готове. Хто правий? Все пізнається у порівнянні. Порівняй з Ківерцями і ти зрозумієш, що місто Луцьк ще й як готове.

Я - турист. Люблю подорожувати. Мені пофіг на інфраструктуру, я не помічаю поганих доріг, хронічно не переварюю екскурсоводів. Я живу в готелях сумнівної якості, але за хорошу для мене ціну, їм в середнього рівня кафешках і купую не найдорожчі сувеніри. Для таких туристів місто готове. Значить висновок - треба шукати саме таких туристів. Коли місто буде готове приймати принципово інших - тоді треба поступово змінювати цільові групи і запрошувати їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ти кажеш, що місто не готове, а я кажу, що готове. Хто правий? Все пізнається у порівнянні. Порівняй з Ківерцями і ти зрозумієш, що місто Луцьк ще й як готове.

Я - турист. Люблю подорожувати. Мені пофіг на інфраструктуру, я не помічаю поганих доріг, хронічно не переварюю екскурсоводів. Я живу в готелях сумнівної якості, але за хорошу для мене ціну, їм в середнього рівня кафешках і купую не найдорожчі сувеніри. Для таких туристів місто готове. Значить висновок - треба шукати саме таких туристів. Коли місто буде готове приймати принципово інших - тоді треба поступово змінювати цільові групи і запрошувати їх.

Гон абсолютний.

Так вже сталося, що туристи їдуть в Барселону не тому, що там жив Гауді, а для того, щоб подивитися на те, що він побудував.

В Париж їдуть не тому, що там жив Гюстав Ейфель, цілий сонм королів і т.п., а тому, що там є на що подивитися.

Те ж можна сказати про десятки інших міст. Багато туристів нічого не знають про історію Венеції, але їдуть туди. По там є де погуляти, є на що подивитись, є де пофоткатись. Можна купити муранське скло, або інші витребеньки.

Я теж нічого не знав про Краків чи Вроцлав, але поїхав, щоб побачити, і щось взнати.

Тому перш, ніж будувати "легенду" - об'єкт легенди має бути достойним того, щоб люди приїхали, і хотіли приїхати ще раз.

Якщо коротко - то в місті має бути "на шо пазиріть", а не "Торкнутися історії".

Що стосується зміни "цільових груп".

Ну, передусім, турист, якого ти описав - не читає реклами туристичних фірм, а сам планує свій маршрут. Він обирає Львів, Одесу, Кам'янець-Подільський. А Луцьк не готовий навіть до прийняття такого роду туристів. У нас немає жодного хостелу з нормальними цінами за проживання, а якщо

їм в середнього рівня кафешках
- то хоч-не-хоч, а горщик доведеться шукати. В нас немає туристичних карт. У нас немає НІЧОГО абсолютно. У нас, щоб купити сувенір - треба на борді створювати темку.

Я вважаю, що туристів ТРЕБА заманювати, але якщо заманювати - то так, щоб вони могли розповісти й іншим, показати фотки, поділитися ПОЗИТИВНИМИ враженнями, і схотіли повернутися ще. В іншому випадку "одноразовий" туризм з негативними спогадами про м. Луцьк - це дуже недалекоглядно.

Але, я так розумію, що це - твоя ідея і дітище, тому відстоювати ти її будеш до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а толку розказувати якщо місто не готове до прийому хоч яких-небудь туристів?

Если сами ничего не сделаем то, Луцк никогда не будет готов. Это наш город, город в котором мы живём. И только мы сами для себя можем сделать так, что бы тут было приятно жить. И приятно было приезжать.

Многие мои знакомые из разных городов, приезжая в Луцк, влюбляются в наш город и возвращаются не раз. И дело ведь не в свалках мусора, дырявых дорога, или в базаре под замком :smile3:. В целом Луцк прекрасен, и если есть люди которым не безразлична судьба родного города, значит и город будет жить и процветать.

В МР абыж дороги залатали (в лучшем случае.)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас немає жодного хостелу з нормальними цінами за проживання

хостел в Луцьку

це - твоя ідея і дітище, тому відстоювати ти її будеш до кінця

ну, бум надіятись, що ваші зауваження допоможуть підкоректувати ідею, тим більше, що зауваження дійсно слушні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, дякую за підказку, буду знати! :)

Але що характерно - навіть за лінком немає ні адреси, ні телефону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Допоки буде центральний ринок в тому вигляді, у якому він є - добра не буде. ІМХО, треба врешті прийняти рішення, і перекупщиків-шмоточників поселити в іншому місці, а ринок зменшити, окультурити і перетворити на ярмарку.

+100

Якщо коротко - то в місті має бути "на шо пазиріть", а не "Торкнутися історії".

Була в багатьох замках та фортецях західної України. В ЖОДНОМУ місті ж немає такої .опи, як у нас біля Замку.

Фотографій з інших міст в мене в рази більше, ніж з Луцька.

Не тому, що не хочеться, а тому що не можеться.

Там навіть виглядати за стіни замку немає бажання, не те що фотографувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Допоки буде центральний ринок в тому вигляді, у якому він є - добра не буде. ІМХО, треба врешті прийняти рішення, і перекупщиків-шмоточників поселити в іншому місці, а ринок зменшити, окультурити і перетворити на ярмарку.

Десь зо 2 роки назад європейська інвесткомпанія розробила проект побудови торгово-офісного центру з двома кінозалами (заг.площею більше 20 тис кв.м). Були враховані усі вимоги міськради щодо того, що б ця споруда не закривала вигляд на замок: європейці в проекті використали т.з. "повітряні конструкції"; і що б ТЦ вписувався в архітектуру замку. Пропонувалась розробка дорожніх розв'язок за їх рахунок біля ТЦ з врахуванням генплану міста і "розрулити" ситуацію з постійними заторами біля Старого ринку. В цьому ТЦ передбачалась торгівля такого типу, як писав Ярчик:

Але не торгувати цибулею і сємками, а виставляти те, що виставляється на день міста - картини, сувеніри, мед, вишиті сорочки та інші речі, які цікаві туристам.
і зовсім невелика частина (десь відсотків 15%) - це група продтоварів. Планувалось відкриття супермаркету або переїзду якогось супермаркету з вже існуючих в Луцьку. Крім того, перенесення ліній електропередач (це те, знову ж таки, про що писав Ярчик:
Те ж саме стосується ліній електропередач між ринком і Замком. Їх треба якось так відгородити, щоб не було видно.
, хто стикався з цим, розуміє які це кошти).

Кінотеатр в ТЦ: планувалось 2 зали - один звичайний, другий 3Д.

Також там повинні були бути кафешки та ресторації різноманітного штибу.

Перша протидія була зі сторони луцьких архітекторів (прізвищ називати не буду, що б когось не образити) - як це так, нам не подобається те і се. Європейці в повному ах*ї: кажуть - ми побудували багато ТЦ в різних країнах з врахуванням місця розташування такого ТЦ і все було нормально, ви висуваєте не критичні зауваження. І під кінець вилізла головна причина цієї критики: проект (який, до речі, коштував дуже немало і розробляли його словацькі проектанти) розробляли не волинські архітектори. Європейці голови похилили і погодились в цей проект "всунути" волинського архітектора.

Але основна проблема виникла з самим ринком, а саме з власником будівель на ринку: Облспоживспілкою. Це сама натуральна мафія з круговою порукою (Коза-Ностра, мля). Вони почали протидіяти за допомогою київських держструктур і одного з волинських керівників з ОДА. Європейці запропонували Облспоживспілці вступити в долю з ними. Ті відповіли: ні. По принципу: сам не гам і іншому не дам.

І ще одна головна проблем була з керівництвом міста: місту запропонували в проекті немалу частку. Місто вступає в проект якоюсь своєю муніципальною структурою. Все практично було домовлено. А потім раз і... тиша. Бо намалювались на носі вибори. І ніхто з базарниками воювати не захотів. Хочу зауважити, що на дворі був розпал кризи і європейці від своїх зобов'язань не відмовлялись. Крім того, була домовленість, що будівництво будуть вести виключно українські будівельники (луцькі фірми мали б в такому випадку преференції, що б податки йшли в міський бюджет) під контролем іноземних архітекторів. Все. На цьому все закінчилось, інвесткомпанія повернулась додому ні з чим зі своїми грошами. А ринок і досі паразитує як ракова пухлина біля замку функціонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик. Ти дуже мало знаєш про туристів і про всі можливі їх види і можливу мотивацію їх приїзду. Не рівняй всіх до себе.

Я ж не заперечую тих всіх речей, про що ти кажеш. Але я можу розказати по кожному з тих пунктів, які ти представив у 14 пості, чому той чи інший пункт не можливо виконати найближчі 5-10 років. А чи не означає це, що в цьому випадку ми всі складаємо руки і починаємо чекати коли в нас створяться умови для туристів?

ЗІ. Під час роботи волонтерського пункту на день міста ми роздали безкоштовно 2 тисячі карт і буклетів, в центрі міста стояли в кількох місцях біотуалети, а сувеніри можна було купити прямо на площі. Я дивився на це все і постійно думав про те, чому драмтеатр збудував не Гауді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...