Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

Мені здається, що той шпиль трохи криво поставлений

подивився я на нього зблизька... на якість роботи без сліз дивитись не можна...

Я ж і кажу-відмивка бабла.Вокзал 5-ти потягів.Кому він потрібен?

Я Звами всіма згідний.

щоб пустити якмога більше потягів вони ще й забирають те що є.

Був дизель поїзд Ківерці-Львів-Ківерці, а також Ковель-Черівці і ті зняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Реконструкція триватиме...

Луцький міський голова Микола Романюк спільно з заступником міського голови Ларисою Соколовської та керівниками виконавчих органів оглянули стан ведення ремонтних робіт на привокзальній площі. Загалом планується витратити на благоустрій прилеглої до вокзалу території від 4 до 4,5 млн грн. Фінансування проекту відбувається з міського та обласного бюджетів.

У планах перенести тролейбусні опори. Встановлять шість світильників на нових металічних опорах, а вздовж вокзалу – чотири декоративні ліхтарі. Дорожні знаки відтепер також будуть підсвічуватися.

Буде здійснено модернізацію зливної системи. По всій території викладуть бруківку та нові бордюри. Для зручності мощення буде впорядковано торгівлю на цій території.

Змін зазнає і транспортна система: розділяться тролейбусні шляхи, маршрутні, сектори для власного транспорту і таксі. Ці зони розділятимуться клумбами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора намагався вияснити в людей в оранжевих жилетках чи перекриє розділювальна смуга вул.Привокзальну чи ні. Внятної відповіді не почув. Прийшов до висновку що певно таки то якісь комунікації кладуть, бо асфальт зрізаний від Привозу і аж до перукарні "Ольвія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там сидів якийсь "пацик" тіпа брігадіра - щось буркнув типу "зробим - побачиш".

Маю велику надію що перехрестя з Привокзальною не перекриють так, як є зараз - коли для того, щоб повернути від швидкої до вокзалу тре або на переході біля ольвії розвертатись, або їхати аж до обласної на світлофор (щоб не порушувати пдр :/ ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а я ще пам'ятаю бульвар від Променя до вокзалу

при каком царе? :)

у 85 році

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а я ще пам'ятаю бульвар від Променя до вокзалу

при каком царе? :)

При Чингачгукє XIV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що той розкоп може бути власне на реконструкцію зливної сисеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що той розкоп може бути власне на реконструкцію зливної сисеми.

Схоже на то - бо біля Ольвії знятий шар асфальту звертає до решітки "лівньовки" і біля неї закінчується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось чув про парковку, як вона буде реалізована так і не зрозумів, а ще бачу, що під шумок і на базі Башкаленка збираються асфальт за державний кошт поміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось чув про парковку, як вона буде реалізована так і не зрозумів, а ще бачу, що під шумок можуть і на базі Башкаленка збираються асфальт за державний кошт поміняти.

Це туди де офіс регіонів? Ймовірно.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а привокзальний ринок залишать?

При цій владі, цей ринок недоторканий, бо контролюється Башкаленком, хіба він сам його захоче розігнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім привіт.

Будучи сьогодні на Луцькому вокзалі помітив великі зміни.

Кому цікаво то зараз виложу фотографії.

А також кому це цікаво пишіть коменти.

post-9269-0-29371400-1339873713_thumb.jp

post-9269-0-51500500-1339873740_thumb.jp

post-9269-0-75456800-1339873761_thumb.jp

post-9269-0-62970000-1339873786_thumb.jp

post-9269-0-07552700-1339873815_thumb.jp

post-9269-0-89517200-1339873837_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отак дивлюсь і собі думаю, що вікна можна було б і більшими зробити *start srach*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потяги на південний напрямок відмінили (бо від Стоянова Львівська залізниця взагалі трухлява і крива страшно було їхати) жодних потягів міжнародного сполучення в Кийвському напрямку 2 подяги (1 Ковель Київ 2 Ковель Москва), родувати і відвалювати такі кошти на тупикову станцію взагалі марнотратство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо маленькому Луцьку, який аж ніяк не є якимось великим залізничним вузлом така пафосна і по всьому видно, що дорога будівля вокзалу? Зробили б хоча б таке як в Ківерцях чи трохи більше і цього з головою хватило б

підтримую! не розумію в цьому плані їх логіки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо маленькому Луцьку, який аж ніяк не є якимось великим залізничним вузлом така пафосна і по всьому видно, що дорога будівля вокзалу? Зробили б хоча б таке як в Ківерцях чи трохи більше і цього з головою хватило б

підтримую! не розумію в цьому плані їх логіки...

Логика! ЛОГИКА!!! :) да вы смеётесь :) Я думал это слово уже вычеркнуто из чиновничьего лексикона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всім привіт Будучи в четверг на ЖД вокзалі побачив великі зміни.

Ремонтуються всі будівлі також ліса стояли ще й біля диспетчерського пункту .

1) З пішохідного мосту видно як обштукатурюють вокзал.

2) Видно як ремонтують туалет який знаходиться з правої сторони перону.

3) На першій платвормі зі сторони Ківерець кладуть вже бруківку.

4) А зісторони привокзального майдану ведуться доррожні роботи. Посередині буде розділююча смуга така як біля Там-Таму тільки що в кінці буде заокруглення як показано на схемах. Зі слів робочих через мічяць мають доробити привокзальну площу.

5) З стони міста видно як обживають вокзал мін. ватою і ведуться повним ходом зовнішні роботи.

6) Багажне відділення хоч вже і обшите зі сторони перону, але докінця ще не відремонтоване, всредині був там нещодавно то ще ніяких змін не було дах ще також не міняли.

7) З лівої сторони вокзалу ствли металічні конструкції мабуть для навісів або так званного козирька.

8) Приміські кааси зі сторони прену обживали листами мін. вати, а з задньої сторони вже й і обштукатурювати.

На цьому мій огляд ЖД вокзалу і завершився.

Тепер будемо ждати наступних змін.

post-9269-0-24300800-1343463758_thumb.jp

post-9269-0-29236500-1343463878_thumb.jp

post-9269-0-09987800-1343463989_thumb.jp

post-9269-0-72481900-1343464130_thumb.jp

post-9269-0-90948100-1343464179_thumb.jp

post-9269-0-59042900-1343464402_thumb.jp

post-9269-0-23341600-1343464520_thumb.jp

post-9269-0-36413800-1343464667_thumb.jp

post-9269-0-83568700-1343464776_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - розділова смуга в 1,5 метра на Привокзальній площі - це якийсь бєспонт. Удвох по ній йти - хіба один за одним, я думав буде ширше і з клумбами або лавочками (хоча нафіг там лавочки, просто так здавалось). Але якщо вже такої ширини - то нафіга там бруківка? Щоб зручніше було переходити дорогу у невстановленому місці? Хто і з якою метою повинен ходити по тій бруківці? Тоді краще вже кущі суцільні з деревцями (туйками чи чимось невисоким) чи відбійник. А то площа і так гола, один асфальт (грубо), називається реконструкція. Саме в контексті розділової смуги - я дещо розчарований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, думаю, що вліплять ще забор посередині тої смуги і тоді усьо стане на свої місця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, думаю, що вліплять ще забор посередині тої смуги і тоді усьо стане на свої місця

Судячи з того як там рівненько посередині тої смуги вкладені шматочки бруківки - цілком імовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті вимальовується щось людське, а то той "совок" вже дістав! Хто не приїде в гості - всі в шоці від вокзалу і "привокзалья"!!!

VadimM, думаю, що вліплять ще забор посередині тої смуги і тоді усьо стане на свої місця

Судячи з того як там рівненько посередині тої смуги вкладені шматочки бруківки - цілком імовірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачейте за оффтоп, але SANEY, у Вас на аватарці помилка - м'який знак пропущено ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...