Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цікаво було б побачити фото Луцька зроблені з рівня шпиля вокзалу. Якщо я не помиляюсь там є невеличка площадка. Можливо може хтось зробити такі фотографії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів залізничників відкриття залізничного вокзалу має відбутися 16 жовтня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні (12.10.2012):

post-6972-0-00598800-1350073245_thumb.jp

post-6972-0-19893400-1350073252_thumb.jp

Особливо вражає дизайн надзвичайно "стильного" годинника та синіх написів "Луцьк" і "Вокзал". Зрештою, до рагульської архітектури слід додавати і рагульські декорації. Ідеї Бідзілі вічно живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торжественное открытие вокзала прямо пропорционально графику работы высших чиновников страны, вот и делайте выводы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітить но мене. Хто такий Бідзіля?

тиць

Тільки серед його проектів не тільки кілька пам"ятників, наприклад

GeneralViewAtNight.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітить но мене. Хто такий Бідзіля?

Це, зокрема, основоположник сучасної архітектури Луцька та поширювач ретроградних ідей у будівництві та містобудуванні, які не мають нічого спільного з сучасними європейськими тенденціями. До речі, семе через це високо оцінений деякими сучасниками. В певних колах на Волині користується беззаперечним авторитетом "архітектурного генія". Стиль "а-ля Бідзіля" впізнається навіть у спорудах, не створених ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітить но мене. Хто такий Бідзіля?

поширювач ретроградних ідей у будівництві та містобудуванні, які не мають нічого спільного з сучасними європейськими тенденціями.

А які саме ідеї у будівництві зараз вважаються ретроградними? І які сучасні європейські тенденції у будівництві?

P.S.: Я так зрозумів що Бідзіля це щось типу російського Церетелі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь на свіжі фото і цей вокзал, не дивлячись на його новизну і свіжість, видається мені заважким для навколишнього ландшафту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь на цей вокзал - видається мені заважким для навколишнього ландшафту.

Так то тільки початок. По трошки і навколишній ландшафт перероблять)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене - всім не догодиш. Як би не зробили обовязково знайшлись би люди які б казали, що то те погано, то інше не добре. Скажу одне: зробили принаймні не гірше ніж було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний вокзал, а критикувати то завжди найлегше.

Критика критикой але жовтий вагончік де білети продаються не вписується аж ніяк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критика критикой але жовтий вагончік де білети продаються не вписується аж ніяк :)

Не варто забувати, що вокзал то ще не відкрили, а квиточки десь продавати то треба. Не всі ж вміють зайцями їздити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які саме ідеї у будівництві зараз вважаються ретроградними? І які сучасні європейські тенденції у будівництві?

P.S.: Я так зрозумів що Бідзіля це щось типу російського Церетелі?

Відповідь на це питання обов'язково буде розцінена як тенденційна. Але в двох словах - приклади ретроградної архітектури дуже легко побачити, поглянувши на будівлі засл. арх. А. Бідзілі. Конкретизувати та описувати їх стиль немає сенсу. Складніше з сучасною архітектурою, на вулицях рідного міста такого немає та й в інших українських містах такого не багато. Ідеї, які народжували Райт, Міс ван дер Рое, Ле Корбюзьє, Німейєр у нас не приживаються (може через те, що там не застосуєш таку любу акрилову фарбу, штукатурку "короїд" і металочерепицю?). З тенденціями поверхнево можна ознайомитися, набравши в Google-зображення "modern architecture" чи загляньте на сайт http://www.mimoa.eu/ - там всього повно.

P. S. Ну, Церетелі все-таки енциклопедична особистість, хоча й дуже контроверсійна. Не думаю, що наш "зодчий" увійде до історії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, ідеї описаних майстрів-класиків вже і не приживуться, бо то вже історія. Світ змінився, архітектура стала іншою. Я б сказав, більш м'якою та більш "незрозумілою". На мій погляд, ознаки та часткове відображення ідей Райта й описаних вище гігантів можна знайти в архітектурі Луцька 1960-х: Промінь, драм, школа 8, "Зміна" й інші. Сучасними я б вважав Епік та Там - цілком відображають тимчасовість та споживацтво своєї функції. Це НЕ погано.

Сучасну ж архітектуру я б тлумачив у контексті поняття "сучасне мистецтво". А воно, ми знаємо, може бути дуже професійним і високим, а може - доволі дилетантським і бездарним. Думаю, вокзал увібрав у себе деякі далеко не найкращі ідеї дилетантської сторони сучасної архітектури - дешеві матеріали, які через 10 років можуть розсипатися, їхня невідповідність призначенню споруди (вокзал хоч і не монументальна споруда, але має відображати певну самоповагу міста), запозиченість ідей чужої архітектури тощо.

Але ми не можемо й відкинути конструктиву. Оновлення будівлі і цілого майдану суттєво оживить район і настрої населення. Це видно навіть з цього форуму. Хто хвалить вокзал - отримує більше лайків. І це зрозуміло - люди хочуть змін, оновлення. Вокзал це дає.

Звичайно, хочеться кращих проектів, які б більше відповідали Луцьку і виразили щось більш довговічне, аніж пластик сучасного мислення. Архітектура - це ж вважайте, твір про нас самих. Ми його творимо і відповідальні за нього. Як зробимо - такими й увійдемо в історію. Але в будь-якому випадку, архітектура вокзалу дуже добре характеризує дух нашого часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене - всім не догодиш. Як би не зробили обовязково знайшлись би люди які б казали, що то те погано, то інше не добре. Скажу одне: зробили принаймні не гірше ніж було.

Ейфелева вежа теж спочатку багатьом не подобалась, а тепер символ Парижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ейфелева вежа теж спочатку багатьом не подобалась, а тепер символ Парижу.

Боюся, ніколи не стати вокзалу символом Луцька :)

Я думаю, ідеї описаних майстрів-класиків вже і не приживуться, бо то вже історія...

Я не можу тут погодитися. Сучасна архітектура Іспанії, Скандинавії чи навіть Грузії успішно базується на ідеях класиків модернової архітектури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів залізничників відкриття залізничного вокзалу має відбутися 16 жовтня.

А де ж обіцяне відкриття сьогодні??? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romek

Якби вибір архітектора залежав від вас - кого ви вибрали б? І ще. Ви доволі впевнено висловлюєте негативні оціночні судження. Це наштовхує надумку що ви маєте якесь відношення до архітектури. Це так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вероятно, работает в организации, которую не допустили к реконструкции ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какие монументальные мусорные баки установили :) токо шо увидел, прям мини контейнеры, это вам не пакеты на шнурках!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...