Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хто-небуть з Вас там буде?
з Вас чи з вас? ;)

Завтра на 16.00 відкриття

ДАНУ?! НЕ МОЖЕ БУТИ!!! *троллфейс*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтер’єр оновленого залізничного вокзалу Луцька кожен зможе оцінити вже у п’ятницю, 25 26 жовтня, після його офіційного відкриття.

Начальник станції «Луцьк» Альгейдар Багіров підтвердив інформацію про те, що відкриття відбудеться о 16:00 25 26 жовтня.

Через рік?

Помилка на ВолиньПості була, переплутали дату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока закрыт, но подсветка на верхних этажах и куполе как бэ намекает о скорой фиерии. :) да и люди уже мёрзнут, ожидая транспорт.

На этот момент общественные (безплатные) туалеты не работают, на картонке пишет, что нет воды.

абы на открытие конфуза не случилось :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи залишать на вокзалі туалети безплатними, чи зроблять платними ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там есть 2 варианта, халявные на улице будут там же, платные в правом крыле вокзала, (не там, где здоровпункт) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халявним я вже користувався... Класно зробили, з попереднім не порівняти. В таких місцях завжди має бути безкоштовний туалет і коли його закривають на санітарну годину, то платний на цей час стає безплатним.

Вчора був на вокзалі... "Багіра" (Алігейдар Халілович) ходив навколо, вказівки роздавав, на фоні вокзалу фотографувався, любувався, з вашим слугою покіпним за руку вітався, поздоровлення приймав, втішався, що відкриття сьогодні казав, ну і в кінці традиційно додав: "Ти кто такой? Дафай дасфіданіа..." (це скорочено від -- мені дуже приємно, дякую, але ми, здається раніше не зустрічались і тим неменше ще раз дякую, приємно було з вами поспілкуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, вчера светилась только верхушка, и то уже как то празднично площадь смотрелась, вот когда включат свет полностью внутри и снаружи, то воще будет прикольно... :0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2012102616.jpg

Открывают. Оркестр, духовенство, и толпа у входа как у Собора на Пасху. :)

Всем доброго пути. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Открывают.
багажнік? ;):_07: :_07: Оркєстр, духовєнство....

Гетто, Вмієш ти ракурс вибрати: то флажок над головою, то урочисте відкриття багажника у присутності духовенства... :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда ради справедливости ещё одно... :) Немного мутное, но без торжественного открытия багажника :)

201210iii.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0014: духовенство саме потянулось за своїм чарівним ящичком для пожертв :D їм ну зовсім-зовсім малодо залишилось дозбирати до лексуса працють непокладаючи рук :0018:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачьод Гетто! Дайож полноценный фоторепортаж!

Фото называется "3 большие попы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в реальності, а на фото ніякої "торжествєнності" не відчувається ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репортажа не будет, ибо только этих две фотки, я на пару минут выскочил к вокзалу, щёлкнул и поспешил обратно, поскорее поделится с вами открытием багажника вокзала :)

Кстати,

Вы не поверите, что только от Дрима я узнал, что чисто случайно использовал слова Открывают и духовенство, кстати на фотке именно духовенство и открывает тот багажник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

токо шо был внутри сабжа. нормально, но обратил внимание на то, что буфета то нету!!! (рифма :) )

по крайней мере, совдеповской барной стойки не заметил. СтоЯт антибомжовские лавочки (лечь невозможно,поручни не дают), два зала ожидания, короче,пойдёт :) а минуса будут видны уже в процессе эксплуатации.

такие дела...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/8338-u-lucku-vidkryly-zaliznychnyj-vokzal-foto

Після цього Клімчук та Піх виконали роль чергового станції і відправили рейковий автобус в Ківерці і назад.(!)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні пізніше викладу свої фотки... Я зі сторони залізниці фотав. Людей там не було. зате тусувув самотній рейковий автобус...

Цікаво було б знати, як це у них вийшло -- відправили в Ківерці і назад... пополам розірвали чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б знати, як це у них вийшло -- відправили в Ківерці і назад... пополам розірвали чи як?

Я так зрозумів відправили його на стоянку в Ківерці, перед завтрашнім рейсом на Львів? Але як би там не було, дали дорослим дядям трохи погратися. :) Чекаєм фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей там не було.

зате тусувув самотній рейковий автобус...

Цікаво було б знати, як це у них вийшло --

відправили в Ківерці і назад... пополам

розірвали чи як?

то я домой ездил, фотки на Борду опубликовывать. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавило не стільки саме відкриття, як те, що саме відправиться вперше з оновленого вокзалу. Зазвичай коли на залізниці щонебуть урочисто відкривають, запускають, вводять, то привязують до цього якийнебуть неординарний рухомий склад, наприклад паровоз, ретропотяг, музейні тягові машини, сучасні машини, чи просто прикрашені нетипові для даної ділянки потяги... наприклад 19 грудня 2003р. для запуску електрифікованої ділянки Луцьк-Ківерці використали електропотяг ЕР9Т-747 (нині носить іменну назву "Червона калина"). звичайна собі електричка, але в Луцьку вона була вперше, саме ця і взагалі електричка. Надалі з часом вона стала ходити за розкладом по вихідних із сполученням Здолбунів-Луцьк-Ковель. Зараз її в нас можна побачити вкрай рідко (раз на рік), але то не важно... Сьогодні такою машиною став рейковий автобус 620М-004. Ото його я і фоткав. В цей час по ту сторону вокзалу співали "Волинь моя..." і державний гімн... і летіли в повітря кульки

35da1de55759.jpg

3b3c3eb34fdc.jpg

Доречі кульки при виході... їх колір, кольорова гама власне... дещо насторожує, нє? Кагбе намєкая -- Ми це зрабили і тепер патнякі падатків горада Луцка мають реканструйований вагзал. Стабільність падолана! Галасуйте за партію "&^%$$^&@" (цензура). Тобто не залізниця з міськрадою це "рабили", а прилетів дядя на вертольоті і показав нам безплатно кіно...

d8566ecc557e.jpg

144eb2d22347.jpg

223fb86998a3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад 19 грудня 2003р. для запуску

електрифікованої ділянки Луцьк-Ківерці

використали електропотяг ЕР9Т-747 (нині

носить іменну назву "Червона калина")

это тот, здолбуновский? где через полгода половину кресел порезали? был я там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...