Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

п.с.Радує, коли на червоне світло, навіть коли нема авто, йде всього 2-3 чоловіки з 10, а решта дивиться на них як на ... )))) ну ви поняли)

Я от поспостерігав кілька тижнів за роботою світлофора біля Салюта, що на Соборності, і зрозумів, що то єдиний світлофор, де можна собі дозволити піти на червоне. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вговорила польського митника не виписувати штраф за ввімкнене вночі протитуманне світло.

Кажу йому: обіцяю, перший і останній раз.

Він: Оксанко, скажи мені, от чому ви всі так кажете - перший і останній?

Ще трошки діалогу і він відпустив нас без мандату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Врешті відбулась довгоочікувана для мене вело-прогулянка з всіма дітьми разом.

Вирішила, що найменший (5 років) уже готовий :_07: Перевершив мої сподівання: 3 км до води + 3 км назад, ще й по пляжу гонився в перерві між пірнаннями! І не втомися, тільки апетит чудовий наганяли.

post-2742-0-72082200-1436294978_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йду з дітьми на зупинку, діти біжать попереду, я помаленьку ззаду. Їдуть дві маршрутки. Перша - біла, з потрібним мені номером, друга - жовта, не моя.

Кажу дітям, що он наша маршрутка - доганяємо! Починаю бігти, кричу "біла, Діма, біла", аж люди пообертались. Та щось його лихий попутав, він кинувся до жовтої - біла втекла.

Стали чекати наступну. Якась жіночка поруч розвертається до мене і каже: мені здається, що коли Ви бігли у Вас щось випало. Сходіть-но подивіться.

Йду і ОПА - лежить на травичці мій телефончик.

А встигла б на білу маршрутку - попала б на телефон)))

Все що не робиться - робиться на краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фуг! ну і дєньок)).

Об"їздив я сьогодні наш любимий Луцьк вздовж і впоперек, наїздив з км. так 60 а мож і більше,і тут на вечір попросили батьки забрати з дачі, ОК!(25км)Приїхали до Луцька, допоміг їм вигрузится,ставлю авто у гараж,уявляю у пузі вже холодний компот і суп з овочів))) і тут ОПА!!! ЖОПА!!))) немає переднього номерного знака,Де? Як! Коли? фіг його знає. Включив Шерлока, ага,у місті не міг,бо троха дороги поробили,і ям як не крути в рази менше,тим більше до цього ніколи не губив(номерний знак у рамці яка зломана,не на шурупах)ладно думаю далі,де? ніде ж не попадав у ями, навіть на дачі,ага дача!! (закинуті ділянки висока трава, бур"ян і у ній що хоч).Короч пру з гаража знову на дачу 25км.і тут не доїжджаючи 100 метрів до ділянки, ТАДАМ!!!

post-23661-0-47639900-1437505347_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось цей день народження вперше пройшов без жалю, що я стала старшою на рік. І доця сьогодні зробила мені найкращий подарунок - сама впевнено почала ходити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.і тут не доїжджаючи 100 метрів до ділянки, ТАДАМ!!!

Як мало людині потрібно для щастя - спочатку загубити щось , а потім знайти...

Неодноразово пересвідчувався у цьому на власному досвіді... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />і тут не доїжджаючи 100 метрів до ділянки, ТАДАМ!!!<br />
<br /></p>

Нє, нну шерлок з тебе ще той, але питання! Назад, відать ти їхав не не тою самою лінією/дорогою??? Лінія та ж сама мала бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />і тут не доїжджаючи 100 метрів до ділянки, ТАДАМ!!!<br />
<br /></p>

Нє, нну шерлок з тебе ще той, але питання! Назад, відать ти їхав не не тою самою лінією/дорогою??? Лінія та ж сама мала бути?

Не зрозумів?)) Я назад їхав точно тим самим маршрутом, і всю дорогу втикав де номер валяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Не зрозумів?))<br />
<br /></p>

Дорога назад не та сама була???

Пс. Добре що знайшов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Не зрозумів?))<br />
<br /></p>

Дорога назад не та сама була???

Пс. Добре що знайшов!

Та сама, як я міг, і чому б я їхав не тією самою дорогою? тож не геть балван :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про себе.

А я зараз підвіконники затираю, зпвтра в 6 ранку буду красити. + в залі повісив новий-старий світильник, куплений, доречі, на Борді, ще так років два назад). Він спочатку передбачався в іншому місці бути, але оказався в мене, в залі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вар'яти на Поліссі.

Вигуляли коней живих, двоколісних, сталевих і власні копитця ))) :ok:

Ох і хороше на Поліссі!

post-2742-0-05275500-1438586974_thumb.jppost-2742-0-61205800-1438587011_thumb.jppost-2742-0-81322100-1438587021_thumb.jppost-2742-0-69078300-1438586983_thumb.jppost-2742-0-74865700-1438586998_thumb.jppost-2742-0-85447000-1438587050_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порожні вулиці міста, що прокидається, свіжість лісу, тишина, відчуття вітру у волоссі, купання у озері... - ранкове байк купання вдалось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій раритетний бокал підпендрили............

В мене такий самий. Пару років назад забрав з шафи в прабабціній покинутій хаті на Поділлі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І у мене є декілька "позичених" дрібничок з будинку моєї бабусі:) Так вони мені тоді подобались, такими яскравими були... І досі нагадують мені моїх найдорожчих, яких, на жаль, вже нема з нами надцять років :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні підписав договір, і документи полетіли на підтвердження! Тепер я знову студент і пакую валізи :0123::_42:

За місяць буду вкотре гризти граніт науки :_41::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в тему, бо це моя не маленька радість, а сама найбільша!

...і дівки несамовито "лайкають" тобі: "ой, яка лапочка!!!" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас 3 роки як одружилися - дуже приємні спогади та емоції! Дай Бог до золотого дожити))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...