Перейти до змісту

Что там с отоплением


umkaka

Рекомендовані повідомлення

вже потрохи почали пускати тепло... але за різних причин ще далеко не в кожну квартиру воно дішло.. Сьогодні напевно самий холодний деньок видався.. +4 лише! :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні по всьому Луцьку тракторами труби відкопували, дири заварюють. Дуже великі сумніви що сьогодні тепло у всіх появиться

Ну звісно. Як завжди, ВНЄЗАПНО почався опалювальний сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене вже батареї теплі :P правда, довелось години зо дві повітря з них випускати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам на Молодях тітоньки які ходили на початку осені договори підписувати нашуршали, що опалення від нашої чарівної котельні біля Адреналіну фуй зна чи включать взагалі... А там всілякі накази мерії їх не підгрьобують бо ніби грошиків нема. Хоча я маю сподівання на те, що буде найближчими днями вдомця тепло, адже спати в фуфайці не по феншую однозначно. Бо сподівання - це все що в мене залишилося :( . Кохаймося! Бо ми так тепліші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Конякіна на диво виявив гарячі батареї. Навіть і не чекав так рано тепла.

Мабуть після виборів лафа і закінчиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам на Молодях тітоньки які ходили на початку осені договори підписувати нашуршали, що опалення від нашої чарівної котельні біля Адреналіну фуй зна чи включать взагалі...

Сьогодні на Конякіна на диво виявив гарячі батареї.

ну, так включили ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дратують сусіди, які несподівано для себе збагнули, що незабаром прийде зима і було б непогано переробити опалення ... літа їм звичайно не було, нє, ну а шо - тоді ж було тепло.

З.І. В черговий раз радію кондиціонеру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам на Молодях тітоньки які ходили на початку осені договори підписувати нашуршали, що опалення від нашої чарівної котельні біля Адреналіну фуй зна чи включать взагалі...

Сьогодні на Конякіна на диво виявив гарячі батареї.

ну, так включили ж

Ну так не скрізь... Сиджу - зубами клацаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда на 33 тьому, в мене + аж 18 градусів жари, якраз ідеальна для спання температура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда на 33 тьому, в мене + аж 18 градусів жари, якраз ідеальна для спання температура.

Саме так. :) Коли лежиш під ковдрою і лише ніс торчить. :D

А з дітками що робити? Крутяться - розкриваються... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дітками що робити? Крутяться - розкриваються..

Тут, я, поки що, вам не можу дати поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу - зубами клацаю...

Так можна і взагалі дуба дати.

А теорія про те,що якщо трохи порухатися, то можна зігритися не катить? :0066::0036::0134:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕМАА НЕМА Б*Я!

на яких ви поверхах живете? дибайте своїх сусідів на останніх поверхах, нехай повітря з батарей поспускають, інакше довго небудеее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Володимирській опалення не тільки не включили,але й і гарячу воду відключили! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На непарній стороні Соборності в когось є в когось болт. Спав в шкарпетках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найоперативніший в Луцьку ЖКП №3 вже поділився з кимось теплом? Чи керівництво знову згадало, що десь лежить неприкаяна стара дірява труба? А може так натякають, що треба закалятись? То ми може й не проти, тільки чому тоді платити за неіснуючі послуги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Стрілецька. Навіть повітря в батареях нема :)

В хаті +18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...