Перейти до змісту

Что там с отоплением


umkaka

Рекомендовані повідомлення

Вже температура опускається до +5, і я вдома місця крім ванни не найду, щоб зігрітися. Хто знає коли включать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

15 по графику,

но можут опоздать на несколько дней, типа, трубу прорвало или другая какая-небуть техническая поломка за которую раньше некто не мог подумать...

а вообще почему не включают при падении температуры воздуха, если меньше 10 и дело идет к зиме - начинать отопительный сезон, мы же за это платим и им выгодно включать чем пораньше! или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький міський голова Богдан Шиба 6 жовтня підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 7 жовтня 2010 року.

Він зазначив, що рішення про достроковий початок опалювального сезону прийнято у зв’язку зі збереженням протягом трьох днів середньостатистичної температури за добу менше восьми градусів за Цельсієм.

Окрім цього, Шиба зазначив, що керується розпорядженням голови ВОДА Бориса Клімчука та дорученням віце-прем"єр-міністра Андрія Клюєва від 6 жовтня про початок сезону.

Шиба зазначив, що грітися з 7 жовтня будуть не лише медичні та навчальні заклади, а й житлові будинки. Проблем з опаленням міський голова не прогнозує.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже запасы летнего тепла на исходе,ребенка в семь одежек одеваем.

И действительно,мне казалось,что соответствующим конторам раннее похолодание выгодно,раньше можно отопительный сезон начать и больше бабла скосить,но все-таки в нашей стране понятие рынок извращено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при наших перепадах температури готовим до опалювального сезону треба бути як мінімум на 1 вересня і як максимум до 15 вересня. от сижу і думаю - невже нікого не парить що дома у людей холодно, на роботах холодно, люди переохолоджуються постійно, хворіють, як наслідок значна частина йде на лікарняний або сама або по причині хвороб дітей. дата 15 жовтня не відображає нормально вже рівень достатньої теплоти на вулиці щоб ми могли нормально себе почувати у хатах, на роботі та інших приміщеннях. коли темеература у приміщенні +16+18 то людина не думає ні про що хороше крім того як зігрітись. включається дуже багато електро обігрівачів - а це навантаження на електро системи + небезпека виникнення пожеж внаслідок виходу з ладу електро привладів та електро проводки. зараз темперетура за бортом -1, вдень підніметься максимум до +10+12, отже ми маємо середньодобову температуру +5. приблизно такі умови тримаються вже десь днів 8-10,  аза старими номрами опалювальний сезон потрібно було включати при середньо добовій температурі +8, хоча можливо у нормах щось помиляюсь.

це не турбота про людей це тупо кидання їх на призволяще та демотивація віри у владу.  

нас виживають, а  ми виживаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... от сижу і думаю - невже нікого не парить що дома у людей холодно, на роботах холодно, люди переохолоджуються постійно, хворіють, як наслідок значна частина йде на лікарняний або сама або по причині хвороб дітей....

ти будешь сильно здивований, але це дійсно нікого не "парить" і не турбує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, ждьомс тепла сьогодні. Імхо, Шиба не балбес і розуміє, що його рейтинг на виборах напряму залежить від температури в квартирах лучан.

15 по графику,

а вообще почему не включают при падении температуры воздуха, если меньше 10 и дело идет к зиме - начинать отопительный сезон, мы же за это платим и им выгодно включать чем пораньше! или нет?

Ненаю, ми вроді платимо рівними частинами весь рік, тому при такій схемі "вигідність" включити пораньше втрачається

Вже температура опускається до +5, і я вдома місця крім ванни не найду, щоб зігрітися. Хто знає коли включать.

:blink: Вдома??? На вулиці зранку +1. В мене вдома +18. Але це теж не входить в нормативні рамки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти будешь сильно здивований, але це дійсно нікого не "парить" і не турбує...

Не всіх - не перебільшуй.

Розумні підприємства знають, що виплата 5-7-х лікарняних, + вчасно невиконана через лікарняний робота - може грозити це збитками, які значно більші, аніж витрати на опалення приміщення. А згадуючи купу смертельних випадків, через грип, у минулому році - нікому ті проблеми не потрібні. РОзслідування, виплата компенсацій і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кльово тобі, у мене +16 :):0117:

ги, тіль що на баші вичитав:

ххх: У кого растут сосульки

ххх: Прям из носа на усы?

ххх: У кого щас на работе

ххх: Леденцы из колбасы?

ууу: О_о

ххх: Это Я! Это Я!

ххх: ОТОПЛЕНИЕ ГДЕ, Б=Я???!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всіх - не перебільшуй.

Розумні підприємства знають, що виплата 5-7-х лікарняних, + вчасно невиконана через лікарняний робота - може грозити це збитками, які значно більші, аніж витрати на опалення приміщення. А згадуючи купу смертельних випадків, через грип, у минулому році - нікому ті проблеми не потрібні. РОзслідування, виплата компенсацій і т.д.

Щодо лікарняних згоден, а смертей від грипу було не більше ніж попередні роки. Щороку розказують то про грип, то про цукор, про гречку, то олію, то сир, голота відразу кидається скуповувати медикаменти, продукти, і відразу піднімаються ціни. Хтось непогано на цьому заробляє. Псевдонауковий трьоп кращий за рекламу, ящик контролює мізки багатьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо статистики смертей - не веду, але, зі слів лікарів - ніби трошки більше. Основна причина - атипова пневмонія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уж полдень близится,

а обещеного тепла пока нет..

Ждём-с

Ну так с 7-ого числа обещали, а сегодня в 23:58, как ни крути, тоже будет всё ещё 7-ое.

И тут в 23:59 - рраааззз - и дома африка :0074::0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А ми, а ми,... вирішили на початку опалювального сезону вирізати нафіг батареї, із-за них кондиціонери на охолодження трудяться понаднормово :)

А дома так, ще батареї холодні, спасаємось масляним обігрівачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумні підприємства знають, що виплата 5-7-х лікарняних, + вчасно невиконана через лікарняний робота - може грозити це збитками, які значно більші, аніж витрати на опалення приміщення. А згадуючи купу смертельних випадків, через грип, у минулому році - нікому ті проблеми не потрібні. РОзслідування, виплата компенсацій і т.д.

Наскільки мені відомо,то юридичні особи повязані постановою про енергозберігання і їм категорично забороняється включати опалення раніше 15-го.В багатьох навіть котли опломбовані.Так шо при всьому бажанні...

Дибілізм наліцо:економим газ- тринькаєм електрику.Але газ,то ще й політика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні ми дізнаємося чи Шиба пацан і за базар отвєтіл :)

якщо дійсно так - я за місцеві вибори щороку в жовтні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19.00- Тепла нет

Шибу на ШИБУ!!!

я не прихильник Шиби, але думаю що він робить все аби розпочався опалювалний сезон, вибори на носі куча його опонентів роблять усе шоб його підіс..ати. ну шо ж ви такі наївні. В минулому році тепло дали вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука 36 - жара , що просто капєц :rolleyes: Вибори, які "на носі" здатні творити чудеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по всьому Луцьку тракторами труби відкопували, дири заварюють. Дуже великі сумніви що сьогодні тепло у всіх появиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...