Перейти до змісту

Что там с отоплением


umkaka

Рекомендовані повідомлення

Соборности 32 топят но как всегда 50/50 -трубы как обычно завоздушены

Бери викрутку і кран Маєвського та іди в гості до сусідів з верхнього поверху. Завоздушені батареї - не трабл котельщиків.

На Київській тепло. Але гарячий чай ввечері п"ю вже за звичкою :smile3:

Я на Соборості якраз і є сусід з верхнього поверху, кран відкрутив все що можна випустив (повітря не було) для годиться спустив кілька відер води, але батареї до тепер так і залишились ледь теплими (як було +16 так і залишилось :angry: ), тому питання тут в іншому.

Висновок: сказали - включили, а з якою температурою ніхто не уточняв.

Агов Соборності, в непарних будинках є вкого дійсно гарячі батареї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

на ГПЗ о чудо - вже тепленько в кімнатах...

на Волі також ^_^

було тЕпло десь годинки дві.

тепло таке , що руки гріють батареї а не навпаки.

Висновок: сказали - включили, а з якою температурою ніхто не уточняв.

+1 :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби можна з кимось поділитись теплом... Євровікна вкупі з алюмінієвими батареями за ніч дали не дуже комфортні +27. Пришлось спати без покривала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборности 32 топят но как всегда 50/50 -трубы как обычно завоздушены

тоже Соб 32, тепло только на кухне, по словам соседки - проблемы в подвале с трубами

Соборності 32А - теж на кухні теплі, а в кімнаті зась.

Симптоми однакові...Тільки цікаво, чи Соб 32 і 32А в цьому випадку якось взаємопов'язані.

До речі, я на 7му поверсі - то може бути в мене щось (на зразок повітря)? Чи я тут ні при чом? ) Підкажіть хто в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я на 7му поверсі - то може бути в мене щось (на зразок повітря)? Чи я тут ні при чом? ) Підкажіть хто в курсі.

ти тут нідочого, крани для спускуповітря стоять на останньому поверсі, або технічному чи чердаку, в більшості у квартирах останнього поверху, але тепло залежить ще від того чи правильно влючена подача води та зворотній відтік саме на твій підїзд - це регулюється на кожен підїзд окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Грушевського (навпроти обл. лікарні) - ще з вчорашнього дня увімкнули. Температура за добу на пару градусів підскочила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Воїнів 4 навіть води в систему не залили. А тиждень тому взяли 80 грн за те, що злили воду (батареї мінялись в квартирі). От і питається за що ж гроші брали якщо води там і не було? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я на 7му поверсі - то може бути в мене щось (на зразок повітря)? Чи я тут ні при чом? ) Підкажіть хто в курсі.

ти тут нідочого, крани для спускуповітря стоять на останньому поверсі, або технічному чи чердаку, в більшості у квартирах останнього поверху, але тепло залежить ще від того чи правильно влючена подача води та зворотній відтік саме на твій підїзд - це регулюється на кожен підїзд окремо

Дякую за відповідь.

І куди мені звертатися з цього приводу? В ЖЕК чи в Луцьтепло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Кравчука 32 також 50/50. На кухні та в залі вже тепло, а ще в двох кімнатах батареї ще холодні. Завтра будемо штурмувати ЖЕК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь.

І куди мені звертатися з цього приводу? В ЖЕК чи в Луцьтепло?

В Луцьктепло, тел. 72-72-90

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука 3 - тепла досі немає.......................це вже перебор.

Вчора по трубах щось там капало, але тепло не дали... <_<<_<<_<<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборности 32 топят но как всегда 50/50 -трубы как обычно завоздушены

тоже Соб 32, тепло только на кухне, по словам соседки - проблемы в подвале с трубами

Соборності 32А - теж на кухні теплі, а в кімнаті зась.

Симптоми однакові...Тільки цікаво, чи Соб 32 і 32А в цьому випадку якось взаємопов'язані.

До речі, я на 7му поверсі - то може бути в мене щось (на зразок повітря)? Чи я тут ні при чом? ) Підкажіть хто в курсі.

соборності 19а... та сама біда. кухня і гостинна-тепла, спальня і дитяча-холодрига. винуваті певно дебіли зверху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євровікна вкупі з алюмінієвими батареями за ніч дали не дуже комфортні +27. Пришлось спати без покривала

А приоткрыть евроокна было невообразимо трудно? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євровікна вкупі з алюмінієвими батареями за ніч дали не дуже комфортні +27. Пришлось спати без покривала

А приоткрыть евроокна было невообразимо трудно? ;)

так ФФёдорВикторович делает....

а по нормальному было бы классно краник перекрыть чуть, на батарее.... ну или если когда делалось отопление головой думали...

если не головой - то накрыть батарейку чем-то плотненьким, греть будет меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соборності 19а... та сама біда. кухня і гостинна-тепла, спальня і дитяча-холодрига. винуваті певно дебіли зверху...

не гоніть на сусідів, не завжди вони винні. В таку погоду, котельні не тільки гріють слабше, але й подають під меншим напором. В трубах можуть залишатися повітряні пробки у всяких "колінах", які заважають нормальній циркуляції. От і получається: один стояк гарячий, інший - ні. Коли котельня збільшить тиск, повітря "вимивається" саме і проблема зникає. Були і в нас такі сусіди (нові), що нас дебілами рахували, приходили, сварились, "діти в них мерзнуть", ніби в нас тепло, а в них холодно. Заводили в квартиру, демонстрували воду в батареях, слухали вибачення, прощалися.

П.С. Чогось мені не віриться, що сусіди спустили повітря в одній кімнаті, а на інші забили. Останній поверх і тепло отримує останнім. Якщо холодно знизу, то в них тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вельмишановних Zevs_Isver & ursa попрошу демонструвати свої високі інтелектуальні здібності в іншому місці. Хіба я написав "ААА! В кімнаті +27! Що робити?". В 3 години ночі найпростішим варіантом здалось скинути покривало. Звечора батареї ледь гріли, в кімнаті було +19. На жаль, в мене немає дару передбачати яка температура буде завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчук мерзне, бо винен сам?

Приміщення облдержадміністрації та облради досі не опалюється, тому що керівництво не подали заявки на опалення до ДКП «Луцьктепло», як це мають робити усі юридичні особи.Про це 11 жовтня повідомив директор «Луцьктепла» Рустам Дячук.

На оперативній нараді голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив, що будинок не опалюється через проблеми на котельні, яка обслуговує будинок.

«Тиждень, якій розпочинаємо, не дуже вдало розпочався, так як маємо проблеми на котельні, яка опалює цей будинок в тому числі. Єдина втіха, що і облрада, і адміністрація трошки підмерзає зараз», - зазначив Клімчук.

Начальник головного управління містобудування, архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Юрій Куц повідомив, що котельня не може вийти на планову потужність. Куц зазначає, що був прорив води і його досі не можуть знайти.

Однак Рустам Дячук коментує, що котельня по вулиці Задворецькій працює в нормальному режимі і проблем немає.

«Не було звернення відповідного від них (ВОДА і облради, - «ВН») про надання теплоносія. Це раз. Зайдіть в садочок, дитячу поліклініку, житлові будинки і спитайте чи опалюється… Юридична особа повинна сказати, що ми хочемо аби в них опалювалося з такого по таке число. Я подам опалення, а потім вони мене спитають, шановний – а я вас просив?», - прокоментував Дячук.

Він зазначив, що єдині неполадки в роботі були зв’язані з будинками на Київському майдані, так званою «китайською стіною», де відключили три під’їзди через завоздушення. Однак, вже сьогодні ці проблеми мають бути вирішенні.

Загалом, за словами Куца на Волині опалювальний сезон стартував у дитсадках та медичних закладах 4 жовтня. Через підрядників не опалюються школи в селі Рованці Луцького району та Мельники Шацького району.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...