Перейти до змісту

Что там с отоплением


umkaka

Рекомендовані повідомлення

Народ, от реально - а шо робити, якщо в половині квартири теплі батареї (причому ще з суботи десь), а в іншій половині - зовсім холодні?

Це ж тепло подано - 100%. Але чомусь отакі нюанси.

Куди звертатись? Чи тупо чекати?

Що хто порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

По одному стояку вода поднимается, по другому - опускается. Пока дойдёт через весь стояк назад к тебе (особенно актуально для первого этажа) - остывает, особенно, если "чугунных рёбер" в квартирах в несколько раз больше, чем было изначально. Вряд ли что-то сделаешь. Это если комнаты рядом.

Если же комнаты по разную сторону - тогда искать проблему или на входе, или развоздушивать систему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності 32А - є тепло вже кругом: і на кухні, і в кімнаті.

Ніби якось вирішилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Чогось мені не віриться, що сусіди спустили повітря в одній кімнаті, а на інші забили. Останній поверх і тепло отримує останнім. Якщо холодно знизу, то в них тим більше.

Взагалі-то верхній поверх отримує найбільше тепла. І тільки після них тепла вода спускаєть на нижні поверхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, от реально - а шо робити, якщо в половині квартири теплі батареї (причому ще з суботи десь), а в іншій половині - зовсім холодні?

Це ж тепло подано - 100%. Але чомусь отакі нюанси.

Куди звертатись? Чи тупо чекати?

Що хто порадить?

зайдіть до сусідів, на останньому поверсі, по-людські поцікавтесь чи спустили вони повітря з батарей, якщо "так", то дзвоніть в Луцьктепло чи з ким там договір про опалення підписаний. З тими вже можна і не по-людські - вони без копня під зад не шевеляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Скільки типів будинків - стільки різних схем опалення: знизу, зверху, з кранами "маєвського" в крартирах на останніх поверхах, з кранами для "розвоздушення" на технічних поверхах, і т.д.

Звертатись в ЖКП чи до тих, хто обслуговує інженерні мережі будинка. Прийдуть і зроблять.

Особисто в мене перша зверху квартира, опалення подається по трубі десь 80мм нагору а потім роздається на батареї нижніх поверхів. В ванні знаходиться розширювальний бачок з краном для випуску повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшов з роботи, взяв пласкогубці пішов думаю крутану, повітря спущу щоб сусідам вгодити, а у відповідь тишина, не дають тепло, Перемоги пятий поверх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волі сьогодні включили опалення.

Квартира на п’ятому поверсі, так от труби, що під стелею - гарячі, а в батареї тільки 2 перших ребра ледь теплі.

Перечитавши тему, пішов дивитися де можна спустити повітря, але неодного крана не знайшов, хоть бери і дирочку в батареї сверли :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага а если никто не живет на последнем этаже, что тогда делать?

Я в легком отчаянии :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клімчук мерзне, бо винен сам?

Приміщення облдержадміністрації та облради досі не опалюється, тому що керівництво не подали заявки на опалення до ДКП «Луцьктепло», як це мають робити усі юридичні особи.Про це 11 жовтня повідомив директор «Луцьктепла» Рустам Дячук.

Минулого четверга був у залі засідань ВОДА. Там було дуже комфортна температура. Там напевно стоять електроконвектори. Такі ж штуки, підозруюю, є у кабінетах "батьків області". Але для годиться мають поскиглити, що мол "... і ми мерзнимо разом з простим людом". :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності, 26 - вчора в обід подали, але в моєму під'їзді поки нема. Сама установка знаходиться в підвальчику у під'їзді, а ключ від нього в одного сусіда, якого вчора вдома не було. Завтра мають запустити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сижу і думаю в чому тут прикол   :blink:

Приїхала додому, заглянула в поштовий ящик щоб почистити його від передвиборної макулатури (достала вона вже мене  :mdr: ) а там лист від Луцьктепла. Ну думаю, знову якась гадость прийшла. Відкрила читаю і офігіваю Тіпа керивництво Луцьктепла висловлює мені щиру подяку за те що я вчасно рохзраховувалась за їхні послуги і така взаємодія сприяла тому що в квартирах Лучан була круглий рік гаряча вода і включили вчасно опалення, і ще там про субсидіі, якщо вони мені положені то куди звернутись і свої телефони про службу підтримки. 

Що це може означати  :ohmy: звідки підвох чекати 

bc22d898f0f6.jpg

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це може означати  :ohmy: звідки підвох чекати 

Підвох очевидний - перевіряють чи у вас є гроші і чи ви задоволені тарифами !

Рекомендую негайно через ЗМІ дати спростування вашої своєчасної проплати ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...