Перейти до змісту

ForeverAutumn


t0rik

ForeverAutumn  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

' date='27 августа 2010 - 20:40' timestamp='1282930810' post='555860']

хамло писатиме твоїй дружині?

Від істеричного хамла чую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Перепрошую що перебиваю ваше "спілкування", але фактів образ/наклепів/д.т. зі сторони забаненого бордівця - не бачу, все що залишилось з минулих подій - лише індивідуальні образи. Думаю що варто розблокувати, але задаюсь запитанням чому заблокованому не розпочати нову історію, та не зареєструвати нове ім’я на борді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому заблокованому не розпочати нову історію, та не зареєструвати нове ім’я на борді?

а чого кока-колу не переназвати коричнева вода?))))))))) очевидно, що цей нік типу бренда ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому заблокованому не розпочати нову історію, та не зареєструвати нове ім’я на борді?

а чого кока-колу не переназвати коричнева вода?))))))))) очевидно, що цей нік типу бренда ^_^

обслуговування бренду дорого коштує, аби його не втратити треба вміти домовлятись, очевидно в забененого ці вміння були відсутні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Sandro

треба вміти домовлятись

жизнь...мій погляд зі сторони (не замилений образами і дружбою), що часом все ж таки "не стоит прогибаться под изменчивый мир"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого тоді існують правила і покарання? Провинилась, нехай відповідає за усіма правилами. А то завтра усі скажуть "ми більше не будемо" і буде бардак. Моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дайте їй так сказати "випробувальний термін". Почне матами крити інших знов забаните. ( Особисто з Осінню не знайом і нікого не захищаю )

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та набачився після Осені тут різних "недоторканих хамів" і просто аналогів. Так їм нічого не сталось . . . А Осєнь - як цап відбувайло пригодилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви мочіте... Прекрасно можете і без неї обсирати один одного)))

Я не знаю всіх причин і ньюансів її бану, але моє імхо шо мона його скасувати, принаймні деякий час всім буде цікаво. А там видно буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не за не проти, мені по барабану. Осєнь Вашу не знаю ні особисто ні в спілкуванні на борді. Якось пару камєнтов її тільки прочитав (був такий час, не ходив на борду) але Ваше голосування фтопку. Не видно жодного голоса хто за шо голосував. Нічєсна! Лібо відкривайте голосувалку лібо фтопку таке голосування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, русалка й мені обіцяла бути пай-дівчинкою. Кидала в асько посилання на ЖЖ, де розказала, про свій зуб, який обіцяла подарувати тому, хто її забанить.

Відверто сказати - я проти. Трішки скушно, звичайно ж, але , вважаю, справедливо.

Кому цікаво, і ще не знає, я можу знайти тему, де я мав бути "превселюдно висміяний" панянкою Осінь. З рештою, знайдеться ще 2-3-5 топіків, де вищезгаданій пані не подобаються деякі форумчани. Чи то навпаки - подобаються. Тіко ми цього ніпонялі.

Якщо адміністрація розбанить - то я буду в межах правил, і довірених мені розділів, намагатися лояльно відноситися....

Yarchik, знімаю шляпу. :0011: Завжди заздрив твоїй стриманості та вмінню подати думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоч і не є частим дописувачем на Борді, але читаю завжди. І як на мене, то стало дійсно нудно тут в нас. Я ДУЖЕ засумувала за нашою ОСЯНЬ, адже її пости хоч і не вписувалися в більшості в рамки моралі, зате відмінно піднімали настрій на цілий день/аля Белка з ЛюксФМ/. Не думаю, що вона заслужила на таке довготривале покарання, підтримую її друзів які її добре знають і захищають. Осінь творча людинка, а таких не завжди адекватно сприймають. Не люблю сірих мишок в яких все під лінійочку. Будь-ласка розбаньте Осінь *фстала на калєнкі і ізабразіла котэ із Шрека*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я осенью родился, поэтому у меня на осень иммунитет :smile3: кстати, отлично было сказано - 1 сентября, самое время вернуть Осень :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю хто така бідолаха "осінь", а враження склалось що Ви тут зібрались похизуватись плюсами один одному, имхо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='28 августа 2010 - 00:38' timestamp='1282945090' post='556134']

 і, нарешті, щоби підсумувати це бурхливе обговорення, таки варто взяти до уваги результати опитування :)

Не варто! Я писав чому.

імхо канєшн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

памятаю тему про муз. інструмент, певне про гітари, в якій осінь запропонувала одному форумчанинові "кали ізволіте пошутіть то намалюйте велику лапату :lopata: , шоба всім було панятна", весело вони попереписувались там ) і нічього вже такого страшного щоб забанити назавжди я там не побачив

1 вересеня розбанити, 30 листопада опьять забанити якщо буде вести себе неподабающе і непрілічна виражаться прівселюдна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"- Может, возьмем гада? -- спросил Остап.

- Не надо, - жестоко ответил Балаганов, -- пусть в другой раз знает, как нарушать конвенции.

Но Остап уже принял решение. "

посмотрим чем всё кончиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читати не перечитати живота надірвати можна все одно. Ах, ой, Осінь забанили, Осінь розбанити, а вона така, сяка...Що ви обговорюєте ? Все залежить від емоційного стану людини з правами рута, сорі, адміністратора.

Ви наівні, вас шкода. Ресурс гавно - звалювати, ресурс канхфетка - користуватись в радість, забанили від шоколада, ах прикрість, трагедія однієї особистості. Потрібно переосвідомити першочерговість пріорітету, проаналізувати себе милого :rolleyes: і - атакувати клонами :closedeyes: , поки 1 не притереться. Відстоювати репутацію :jeer: , 728510383f.jpg, чи не нагадала вам це себе чи когось з знайомих :).

І не варто робити культ особистості, шукати інтернет ворогів. Якщо ж є "редіска" з можливістю забанювати, або впливати на емоційний стан людини з правами рута (друзякі :friday: ), який посприяв бану...ну то й що, виносити це на всезагальне обговорення ? Це :boks: сторін.

Дивні люди, дивні вчинки, дибільні пости, соплі з попкорном просто :_20: імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...