Перейти до змісту

ForeverAutumn


t0rik

ForeverAutumn  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нічо так ви тут нафлудили, поки я пиво пив.)

А коє-кого почитаєш - прямо мачі і супермачі: не тлеба лозбанювати Ооооосіііінь! Вона мене облаааааазиилаааа! І сце облазатиме, яксцо лозбаааанииитеее! Вона каааакаааа! :0068:

Дада, і правильно там писали про Ярчика: стриманість і вміння подати думку. Погрози набити морду дуже стримані, і, без базара - думка подана максимально чітко. Ага. Одразу пригадується, як тут один мачо хтів Сансета знайти.) :0016:

crowhunter, :naezd: "Де тебе шукати" щось занадто популярною темою стає на борді. Піду переховаю кулемет.

VeryFate, ага, один ти д’Артаньян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Мне интерессно одно, сколько нужно сделать постов, и со сколькими бордовцами нужно пересратся, что бы таки бан сняли, если его вообще будут снимать. Уже раз тема разбана появлялась, и к сожалению сошла на нет...

Детский сад честное слово, такое ощущение, что вы думаете, если Осень разбанят она тут же будет на всех гнать и срать. Дайте шансь.

Yarchik +1 от меня, красиво выкрутился ухватившись за мелочи ))) Но всё-таки я тебе не юнец :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче так: казнить нельзя помиловать. Кто где запятую поставил видно в голосовалке. О чем тут спорить еще можно мне не понятно. Время, как говорится, покажет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне интерессно одно, сколько нужно сделать постов, и со сколькими бордовцами нужно пересратся, что бы таки бан сняли

Я й не знав, що бани знімаються в залежності від кількості чиїхсь постів і пересирань з бордівцями :)

За надлишкову кількість постів прийнято давати РО, за срання - або в бан (якщо це на борді), або в бубен (якщо це в житті). :)

За весь топік тут прозвучала одна раціональна думка, яку чомусь всі ігнорують:

Для чого тоді існують правила і покарання? Провинилась, нехай відповідає за усіма правилами. А то завтра усі скажуть "ми більше не будемо" і буде бардак.

Тільки тому її розбанювати, що вона і її подружки набридають цими проханнями Торіку, а торік ненав'язчиво задовбує інших адмінів? :) Прикольно...

Та розбанюйте... :) людина з великими претензіями та амбіціями, яка не вміє жити в суспільстві - довго в ньому не протримається (звичайно, якщо це буде багатошарове суспільство, а не клуб її шанувальників) :)

По великому рахунку, питання з розбаном Осені вже вирішено, і тепер все залежить лише від неї.

А якщо говорити про те, що борда стала скучною - так це саме тому, що деякі раніше активні учасники в силу певних причин (одна з яких - Осінь і її оточення) просто залишили цей ресурс, як місце для спілкування. І це правильний вибір. Зрештою, Торіку треба не цікава борда, а побільше клікерів і банеропоказів :) Тому виходить проста математика: краще з 20-30 примітивних постів, переписка у вигляді чату, ніж щось дійсно толкове і цікаве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю пиво на те що розбанять, регламент дотриманий, голосувалка показує що народ хоче зрєліщ (як завжди). Меншості ж доведеться чекати поки сабжовий персонаж ще когось наобіжає крепко, так що ждьом продовження серіалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а с талєй у нас как, пакончєна?

А ти хронікер Борди?

Сплєтні, скандали, раслєдованія :smile3:

Хто з ким, кого... і де :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а с талєй у нас как, пакончєна?

А ти хронікер Борди?

Сплєтні, скандали, раслєдованія :smile3:

Хто з ким, кого... і де :0001:

Кто то же должен )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі тільки декілька постів а то все флуд пішов. Думаю достатньо одного голосування, і адміни самі розберуться, ато зараз ще 2 сторінка когось почнуть обсирати "наїжати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, ага, один ти д’Артаньян.

Якщо ти важаєш себе 3,14дарасом (згідно посилання), то так. Я тоді д’Артаньян :0123:

Yarchik діло пише, питання за меньшинством вище, а воно за унбан.

І раз така жара, мабуть слід розбанити і решту рецедиву забаненого на кучу років. Можливо тоді знову стане жарко попам меньшинства, цікавіші пости, жаркі суперечки. Скільки ж людей вийде зі "сумрака" на смертний бой з "в інтернеті хтось не правий". Можливо вийде, бо розумні люди давно зробили висновокі озвучені Yarchikом.

Мені особисто по цимбалам вся ця метушня, включіть мозок, якщо він є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені особисто по цимбалам вся ця метушня, включіть мозок, якщо він є.

Стоит человек на Красной площади,на груди табличка с надписью "МНЕ ВСЕ ПОФИГ!". Подходит пешеход,спрашивает:

— Что в самом деле все пофиг?

— Да!

— И на политику пофиг?

— Да!

— И на деньги пофиг?

— Да!

— А как с женщинами?

— О! Женщин я очень люблю!

— Так у вас тут написано, что вам на все пофиг!

— А мне пофиг что там написано!

меньшинством

Українською "меншість".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верніть мені Осінь  :blush:

а с талєй у нас как, пакончєна?

А у Вас, на скільки мені відомо, нічого і не було :P

А те, що у нас, Вас не стосується і попрошу свій ніс туди не пхати :lopata:

І взагалі-то тема про повернення Осені на форум, а в реальності я й так знаю де її можна знайти, якщо виникне така необхідність :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І раз така жара, мабуть слід розбанити і решту рецедиву забаненого на кучу років...

А ти тільки під ніком 'Зіберс' можеш всім засирати моСк?

Для чого тобі розбан?

Більше я не пам'ятаю, щоб когось банили на роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верніть мені Осінь  :blush:

а с талєй у нас как, пакончєна?

А у Вас, на скільки мені відомо, нічого і не було  :P

от-от

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І раз така жара, мабуть слід розбанити і решту рецедиву забаненого на кучу років.

Я как то не слышал, что бы, так яро, шёл спор, по поводу бана-разбана касательно какого нибудь другого, забаненого персонажа нашей фантастической эпопей (вселенной) под названием Бордные Войны <_< .

:0052:

Да (65 голосов [57.52%])

Нет (10 голосов [8.85%])

Все равно (16 голосов [14.16%])

Разбанить, поржать и забанить (22 голосов [19.47%])

Ризультат говорит сам за себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я как то не слышал, что бы, так яро, шёл спор, по поводу бана-разбана касательно какого нибудь другого, забаненого персонажа

Уяви - а я ніколи не чув, щоб адмін питав у когось, розбанювати йому юзера, чи ні. Раз питає - значить, це комусь треба.

Тим більше, я не чув, щоб адмін, вирішивши когось звільнити від покарання, зробив голосування.

А тим більше, такий адмін, як Торік, котрому завжди думка юзерів була пох, незважаючи на голосувалки :)

Все простіше - дівчата дістали Торіка, і він вирішив розбанити Осінь. А щоб не було "невдобно" перед тими, кому атвєчал, що бан - пожизнєнний, Торік забацав голосувалку. Це тіпа якби зараз провести в Україні референдум по НАТО - знати суть питання будуть 2%, проголосують 15%, а не з'являться на референдум - 85%. Щось таке маємо і на борді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все простіше

Тебе просто бісить, що не можна одноосібно отак от взяти і приняти рішення - "не розбанювати!" Від тебе всякі гадості до інших юзерів лились не менше, але, на відміну від Іванкі, ти "мєтал гавном" у яскравій подарунковій упаковці, на радість усім читачам та під їхні аплодисменти. Наввипередки скажу, що я з вами взагалі не в тій ваговій категорії, ви з осінню так - лєгковєси, але я і не стидаюся ні свого підпису, ні буквочок під аватаркою. І , доречі, з нас двох я не казав про унилий змінений дизайн борди, про те, як стало незручно її читати і бла-бла-бла.

Намальовується картина: заходить Ярчик у Оболонь, де сидять-бухають бордівці і каже: "фу, як у вас тут накурено , офіціянтки не ходять і пиво противне... нє, я пойду отсєдова." І через годину приходить, сідає до столу і починає мовити, шо поки не прийшла осінь, тут було прибрано, красіво і цікаво, а зараз вапщє буде ніяк. Йоманарод, ти парішай в собі, ти не хочеш заходити на борду, чи ти не хочеш на борді Осіні? Якби ти частіше заходив сюди з своїми іскромьотними коментаріями, я б і тоді голосував за розбан Іванкі, але як веселих і розумних на борді все менше і менше - я категорично за розбан!

ЗІ і слава богу, шо торіку не пох на мнєніє юзєроф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все простіше

Тебе просто бісить, що не можна одноосібно отак от взяти і приняти рішення - "не розбанювати!" Від тебе всякі гадості до інших юзерів лились не менше, але, на відміну від Іванкі, ти "мєтал гавном" у яскравій подарунковій упаковці, на радість усім читачам та під їхні аплодисменти. Наввипередки скажу, що я з вами взагалі не в тій ваговій категорії, ви з осінню так - лєгковєси, але я і не стидаюся ні свого підпису, ні буквочок під аватаркою. І , доречі, з нас двох я не казав про унилий змінений дизайн борди, про те, як стало незручно її читати і бла-бла-бла.

Намальовується картина: заходить Ярчик у Оболонь, де сидять-бухають бордівці і каже: "фу, як у вас тут накурено , офіціянтки не ходять і пиво противне... нє, я пойду отсєдова." І через годину приходить, сідає до столу і починає мовити, шо поки не прийшла осінь, тут було прибрано, красіво і цікаво, а зараз вапщє буде ніяк. Йоманарод, ти парішай в собі, ти не хочеш заходити на борду, чи ти не хочеш на борді Осіні? Якби ти частіше заходив сюди з своїми іскромьотними коментаріями, я б і тоді голосував за розбан Іванкі, але як веселих і розумних на борді все менше і менше - я категорично за розбан!

ЗІ і слава богу, шо торіку не пох на мнєніє юзєроф.

Аминь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а якщо бути серйозним - то, на мою думку, якраз ти, Діма, і є тією особою, яка чи не найбільше впливає на Торіка з метою розбану Осені :) Можливо, я помиляюся? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...