Перейти до змісту

ForeverAutumn


t0rik

ForeverAutumn  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Все, что выше - стЁб

В мене відключено відображення підписів, і я вимушений все сприймати серйозно :)

Така моя доля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а якщо бути серйозним - то, на мою думку, якраз ти, Діма, і є тією особою, яка чи не найбільше впливає на Торіка з метою розбану Осені :) Можливо, я помиляюся? :)

По моему, тут ЯВНО против только ты. Жаль что остальные 9 молчат.

Потому что похоже на судебное дело, Борда против Осени, а представителем обвинения являешся ты :)

Борда стала местом личных разборок... печально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а якщо бути серйозним - то, на мою думку, якраз ти, Діма, і є тією особою, яка чи не найбільше впливає на Торіка з метою розбану Осені :) Можливо, я помиляюся? :)

не знаю, чому тобі так здалося, але помиляєшся категорично :)

ЗІ бля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розбанить и прекратить базар, эт первое

фторое, если Осень будет писАть на афганском - зобанить перманентно (90% постов нечитабельные)

третье личку (и всякое гуано ) - в ПС

а так я за розбан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему, тут ЯВНО против только ты. Жаль что остальные 9 молчат.

Хтось пообіцяв, що більше ні слова не напише на борді - і їх тримає обітниця мовчання :)

Хтось сказав про все, що думає, адмінам особисто.

Ну, а значна частина - як у нас і прийнято - боїться. Чи то пак сцить. Бо раз адмін тєму підняв - значить, адміни все порішали, і шо я тут буду писати, ще невзлюблять. А хтось переживає, що як Осінь вернеться - то обере його собі в жертву (вона вміє обгадити, але не кожна людина може відповісти тим же - от і вирішили не зв'язуватися).

Не треба мене звинувачувати у звинувачуванні :) Свого часу я досить тісно спілкувався з панною Мартинів, щоб зрозуміти для себе, що це за людина. Крім того, спілкувався з тими, хто її знав ще краще, і висновки цих людей збігаються з моїми. Тому висловлювання мною своєї точки зору щодо її повернення на борду - це лише моя точка зору, а не звинувачення. Звинуватили її (і забанили) тоді, коли вона обгадила всіх, навіть Женю, який до неї діла не мав. А зараз її ніхто не звинувачує.

Навіть незважаючи на те, що я тут у меншості проти палких шанувальників Курулєви - це не змінить мою позицію. І тим більше не заставить від неї відмовитися. Більше того - коли Осінь розбанять - я щиро вважатиму адмінів борди з Торіком на чолі балаболами і тріплом, які, говорячи по-простому, "за базар нє атвєчают".

Зрештою, Іванці треба не спілкування на борді - те, що вона й так ходить на борду під іншим ніком - адмінам відомо. Іванці треба продемонструвати, що вона повернулася, що вона має вплив на адміністрацію, що навіть з пожиттєвого бану вона може вибратися. Ну, і, звісно, їй треба мати над ким постібатися - як же без того :)

Ждемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розбанить и прекратить базар, эт первое

фторое, если Осень будет писАть на афганском - зобанить перманентно (90% постов нечитабельные)

третье личку (и всякое гуано ) - в ПС

а так я за розбан

На счёт "афганского" не согласен ))) Иванка носитель вымирающего ОлбАнсКава языка. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а якщо бути серйозним - то, на мою думку, якраз ти, Діма, і є тією особою, яка чи не найбільше впливає на Торіка з метою розбану Осені :) Можливо, я помиляюся? :)

не знаю, чому тобі так здалося, але помиляєшся категорично :)

Значить, найбільше впливає хтось інший, а ти - в міру своїх не дуже скромних можливостей :)

ЗІ бля!

Сі діждав! :)

На счёи "афганского" не согласен ))) Иванка носитель вымерающего ОлбАнсКава языка. :smile-zachot:

Thorgalll, в питанні мов нєсогласіє людини, яка навіть рідною російською мовою не вміє грамотно писати - не може бути скільки-небудь вагомим... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зная Олбанский, назвал Иванкин диалект "Афганским" ибо прочитать его, уходят годы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, в питанні мов нєсогласіє людини, яка навіть рідною російською мовою не вміє грамотно писати - не може бути скільки-небудь вагомим... :)

Благодарю за замечание, но меня, твоё мнение, колышет ровно столько, сколько тебя моё. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевенько якось все...

Пан меценас просто скучає, а тут така нагода папєстріть.

Робіть мені боляче, робіть... робіть... робіть.

А я вам всім тут швидко ваші слова перепліту, заплутаю, проапелюю і всім доведу хто тут мастєр спорта в риториці.

Йому, по великому рахунку, теж абсолютно фіолетово буде писати щось Осінь чи ні, рівно як і фіолетово якщо буде підгавкувати в його сторону.

Але ж тут можна два зайці вбити - довести нібито "сваю пазіцию" і попєаритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik, мені звичайно цікаво читати твої пости у цій темі, але тобі самому не надоїло? Ти і сам прекрасно розумієш, та і говориш про те що її розбанять але кому доказуєш я зрозуміти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адміни приймуть до уваги всі голоси які тут є, то мабуть що ми побачимо Осінь тут 1 вересня. ( Наступна тема буде "ура Осінь уже з нами"):smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, не треба мені приписувати зайвих чеснот. Риторика і писемність - речі різні. Як і піар, прагнення до якого ти мені знову ж таки приписуєш лише в надії мене зачепити :) Продовжуй. Або не продовжуй. Зрештою, топік присвячено не мені, а твоїй подрузі - краще пиши про неї. Зроби агітплакат, листівки. Створи штаб. Ну, ти ж знаєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і піар, прагнення до якого ти мені знову ж таки приписуєш лише в надії мене зачепити

Чесно? А от з погляду ззовні, зовсім не приписує. Чи може я помиляюсь? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно? А от з погляду ззовні, зовсім не приписує. Чи може я помиляюсь? :)

Ні, ти розучився бачити стьоб в чужих постах :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Осінь не розбанили а вже почався черговий срач :)

явно комусь дуже мулятиме її присутність тут на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Осінь не розбанили а вже почався черговий срач :)

явно комусь дуже мулятиме її присутність тут на форумі

Бордные Войны

Эпизод VI

Возвращение Осени :0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б сказав шо це як бабкі під пад'єздом.з сємками.

обговорювати погоду, ціну на молоко, і якій їхній президент молодець\гівно вони можуть цілодобово, бо це рутина.

Але от коли хтось з кимось посварится, хтось комусь налупить пєчєнь, хтось нап'ється і буде голосно матюкатись,

от тоді це вже не зовсім щоденна бувальщина, і всі кидаються обсмоктувати нову тему.

Осінь-алкоголік якій вкотре напився і побив дружину.але обіцяє виправитись і співає серенади під балконом.

Суть не в людині - а в самому факту події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно дико извиняюсь, ни с Осенью, ни с ее оскорблениями на борде не знакома.. Но ребята! И те и другие (те, кто "за" и те, кто "против")!

По-моему, вы все прекрасно умеете поливать грязью друг друга и без нее! Кто-то завуалированно, а кто-то прямо, но поливаете!! :D

и это только - РАЗ! )))

ДВА - это то, что протестующие не учли, что так рьяно борясь против Осени, они только пиарят ее )) а те, кто за Осень и утверждают что она не обижала тех, кто не согласен с ее мнением, сами обижают несогласных с мнением своим!!! господа, вы сами себе вредите :D

ТРИ - те, кто возмущен тем, что "админы отвечали, что бан пожизненный" почему-то считают, что они могут договориться с админами о пожизненном бане для Осени, а она или ее сторонники не могут сделать то же самое! :D а кто чем лучше??? ))

по-моему логичней будет учесть голосовалку )) пусть даже сравнимую с фальсифицированными выборами ))

народ хочет разбанить, и неважно по каким причинам, вы сами все это раздули и создали причины )))

демократия йопт ))) в чистом виде )))

Вывод: спасибо, поржала )))

Голосую за то, чтоб разбанить, просто потому, что человек, о котором на стольких страницах спорят, ну просто обязан после этого явиться публике :D

З.Ы. Ничего личного )) просто мнение со стороны)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я даже языком оригинала отвечу, а шо?

KiLena, обижать кого-то это самое любимое занятие старожилов, а срач - это самое любимое чтиво читателей. А если старожилы обижают друг друга, а вокруг всего этого учасники разводят срач – так это ваще... рейтинги растут ого-го как!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я даже языком оригинала отвечу, а шо?

KiLena, обижать кого-то это самое любимое занятие старожилов, а срач - это самое любимое чтиво читателей. А если старожилы обижают друг друга, а вокруг всего этого учасники разводят срач – так это ваще... рейтинги растут ого-го как!

ой как получается...

Если, старожилы занимаются любимым занятием - разводят срач, нападают друг на друга, это все дело веселит народ-участников, народ с воодушевлением ведется и учавствует (я тоже, кста :rolleyes: ) , рейтинги растут, всем интересно, и в итоге мы все пиарим борду, что на руку админам, так КОМУ тогда от этого плохо?? :D

все счастливы, получается )) старожилы, которые против Осени - в любимом занятии, Осень - в центре внимания, участники - в восторге, админы - в растущих рейтингах, просто рай )))

еще раз спасибо поржала ))) все счастливы и при этом все жалуются ))) кино йопт )) но весело :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне пофиг,я тут плаваю (с)

голосовав за останнiй варiант, бо так воно (сподiваюсь) i буде

ЗЫ також мене дуже дивуе, чому вiдвертий словесний понос вважается за вмiння i небоязнь говорити людинi правду ввiчi ?

А ти Скандалов знайшов чим гордити (своiм пiдписом пiд аватаром ) , якби в нормальних людей iншi цiнностi

а патологiчна ассоцiальнiсть це всетаки недолiк ,а не перевага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...