Перейти до змісту

ForeverAutumn


t0rik

ForeverAutumn  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ги, тобто довбодятел Anubius буде тут постити свою куйню, а Осінь сидітиме в бані?

(Я нікого не образив?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

довбодятел Anubius буде тут постити свою куйню

друг де тебе шукати, щоб спитати що саме і як написати на форумі, бачу ти тут "авторітєт" планєтарного масштабу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для не обізнаних можна факти/причини бану, оскільки слово (образливе) може жалити по-різному, чи голосувати опираючись на чиїсь перекази чи аватари забанених? :)

Ті її повідомлення, які були сповненими жовчі по відношенню до людей, яким вона колись заглядала в рот, давно витерті - оскільки гівна в них було забагато. Від банальних матюків - до способів використання анальних шариків. Деякі грохалися цілими топіками, бо із-за осені теми перетворювалися в срач, за яким нині так скучно деяким особам.

Я ж кажу: якби таке писав чоловік - це б йому з рук не зійшло. А так це писала особа жіночої статі (слово "дама" тут недоречне), яка знала, що фізичних зауважень їй не буде.

Але бан отримала.

Дуже мало народу з постійних користувачів отримували постійний бан... я пам'ятаю тільки Осінь і Зіберса, який, втім, успішно реанімувався під іншими іменами. Так що це свідчить про те, що якщо бани за щось і даються - то лише тоді, коли дійсно людина вийшла за всі припустимі рамки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Блін, і нафіга мені той гемор на голову?

Майте совість, тяпніцо же ж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись читав, що геморой не на голові, тільки точно не помню де читав, і де він точно буває..но не на голові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з фоток не скажеш..... дайте хоч приклади

кого слухаєш.......сама мила дівчина, тільки прямо в лоб може сказать всьо шо про тебе думає, ібо того дехто її ну оч боїться

Для не обізнаних можна факти/причини бану, оскільки слово (образливе) може жалити по-різному, чи голосувати опираючись на чиїсь перекази чи аватари забанених? :)

Ті її повідомлення, які були сповненими жовчі по відношенню до людей, яким вона колись заглядала в рот, давно витерті - оскільки гівна в них було забагато. Від банальних матюків - до способів використання анальних шариків. Деякі грохалися цілими топіками, бо із-за осені теми перетворювалися в срач, за яким нині так скучно деяким особам.

Я ж кажу: якби таке писав чоловік - це б йому з рук не зійшло. А так це писала особа жіночої статі (слово "дама" тут недоречне), яка знала, що фізичних зауважень їй не буде.

Але бан отримала.

Дуже мало народу з постійних користувачів отримували постійний бан... я пам'ятаю тільки Осінь і Зіберса, який, втім, успішно реанімувався під іншими іменами. Так що це свідчить про те, що якщо бани за щось і даються - то лише тоді, коли дійсно людина вийшла за всі припустимі рамки.

Ну прочитавши Ваш пост, жовчі я там більше знайла ніж у всіх осінніх постах

Я оце не можу зрозуміти, чим ж вона Вам особисто так дошкулила? Чи ви такий страшний борець за справедливість всія Борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...використання анальних шариків
геморой не на голові

це мені здається, чи явно простежується зв"язок?)))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого слухаєш.......сама мила дівчина, тільки прямо в лоб може сказать всьо шо про тебе думає, ібо того дехто її ну оч боїться

Бачиш, кукуся... по перше, просто деякі люди не так виховані, щоб на аргумент типу: "Ти - підарас!" відповідати словами "Сам підарас!"

А коли твоя подруга на загал, щоб усі прочитали, полюбляє обісрати когось - то цей хтось в силу своєї вихованості не може відповісти на загал. І що виходить? Осєнь - Курулєва, бо привселюдно опустила лоха? Чи людина має опуститися до її рівня, і розповісти на загал все, що знає про Осінь, і що думає? Так буде правильно?

Більш-менш культурна людина, після того, як Осінь її виведе з рівноваги (це в неї добре виходить) зможе їй сказати все, що думає. Але в приваті, чи, як ти кажеш - дивлячись "в лоб". Проте твоя подруга якраз "в лоб" і уникає казати... а лише з-за клавіатури дуже смілива і борза. І то - не в приваті, а ОБОВ'ЯЗКОВО працюючи на загал, щоб усі бачили, ЯКА ВОНА! А якщо хтось напише їй в приват - то тут же на загалі появиться повідомлення від Осені на зразок "Ну тільки не треба мені тут в лічку/аську писати, нам нема про шо говорити".

Ну, ще може якусь гидотну записку в поштову скриньку тихцем підкинути. Це ти називаєш "в лоб"? Та ну...

Те, що осінь - подруга твоя, твого нд, моторолли, Ді і Торіка - це одне.

Те, що на форумі чимало нових користувачів, які Осінь не знають, і голосують за "розбан" чисто щоб побачити, хто це - це інше.

А я знаю, що із-за таких "звьозд" і "курулев" форум свого часу перетворювався на велику помийну яму, де всі сварилися одне з одним.

Так що ти свою лінію гни, але не приписуй людині достоїнств, якими вона не володіє :)

Ну прочитавши Ваш пост, жовчі я там більше знайла ніж у всіх осінніх постах

Умніца! Срочно неси на аналіз! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я смотрю, помойная яма начинается даже при упоминании её ника... хех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так це писала особа жіночої статі (слово "дама" тут недоречне), яка знала, що фізичних зауважень їй не буде.

Как такое можно писать вообще про женщину?

Простите, но в каком мире вы живёте?

Как раз про Осень и нужно сказать, что это Женщина, причём с БОЛЬШОЙ буквы. Смешно, если честно, смотреть как вы тут строите из себя великих гуру, которые решают дать человеку второй шанс или нет. Все знают что Осень банилась не раз и не два, и иногда даже заслужено, если говорить про обьективность. Но тут объективностью и не пахнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я смотрю, помойная яма начинается даже при упоминании её ника... хех.

ну то не ходи суда.....гуляй там де тобі не пахне помойною ямою, нашо чистенькому маратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дайте їй так сказати "випробувальний термін". Почне матами крити інших знов забаните. ( Особисто з Осінню не знайом і нікого не захищаю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будем острить, это не к чему, то что у кого то есть свои обиды, это понятно, но решайте их в личном порядке.

А банить только потому что "воспитание не позволяет защитить себя" это смешно, зато воспитание позволяет называть девушку "особью" очень круто. "САРКАЗМ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 это Женщина, причём с БОЛЬШОЙ буквы. 

в туалєт і там..

а ти хто? головний оцінювач достоїнств?

а ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это Женщина, причём с БОЛЬШОЙ буквы.

в туалєт і там..

а ти хто? головний оцінювач достоїнств?

а ти?

а ти не тикай:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти хто? головний оцінювач достоїнств?

а ти?

а ти не тикай:P

Так схоже на "Тяв-тяв!", що хочеться сказати: "А ти не тявкай!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти хто? головний оцінювач достоїнств?

а ти?

а ти не тикай:P

Так схоже на "Тяв-тяв!", що хочеться сказати: "А ти не тявкай!" :)

Ну і ця людина пише про правильність вчинків і слів інших людей, аж верне

Та від тебе одного більше г......

За всю історію борди я слова не писала погано в твою сторону, а ти вже встиг сто раз обізвать, послать. І ти говориш про свою вихованість і тикаєш її на всю на борді...Тебе самого не верне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато воспитание позволяет называть девушку "особью" очень круто. "САРКАЗМ"

Ну, на це хотілося б відповісти в кількох ракурсах.

Ракурс перший. Я ніде нікого не називав "особью". Я називав "особою жіночої статі". Так, слово "особа" з української мови на російську може перекладатися, як "особь". Але здебільшого воно перекладається як "лицо", або "личность". Так що, юначе, якщо беретеся мене частково цитувати - цитуйте мовою оригіналу.

Ракурс другий. А що такого в словах "особа жіночої статі"? Дивимося Вікіпедію:

Ді́вчина — молода неодружена особа жіночої статі, дитина чи підліток жіночої статі.

Що такого страшного в моєму вихованні, яке дозволило назвати когось особою жіночої статі?

Юначе, якщо Ви так обурюєтеся, коли я називаю Осінь "особою жіночої статі" - повірте, від того, як Осінь називатиме мене або інших учасників форуму, Ви повинні будете як мінімум, злягти з нервовим зривом... Воно Вам треба? :)

Ракурс третій. Слово "САРКАЗМ" в лапках неведеної на початку посту цитати мало пояснити, що все було сказано із сарказмом? Гадаю, мені не доведеться після своїх слів писати "САРКАЗМ" чи "ЛОПАТА", sapienti sat.

' date='27 августа 2010 - 20:23' timestamp='1282929812' post='555841']

Так схоже на "Тяв-тяв!", що хочеться сказати: "А ти не тявкай!" :)

а це ти своїм клієнтам говори

Маладєц, Андрушко, підтримуй подружку! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='27 августа 2010 - 19:32' timestamp='1282930333' post='555849']

 

Маладєц, Андрушко, підтримуй подружку! :)

нє, я шас лінків з вікіпедії напощу, зеркало поставлю, буду на себе дивитися і дрочити - "С#ка, який же я всьо такі умний" :D

почав перший не ти, але скотився нижче:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з розмаху теми і обвинувачень, ця дівчина як мінімум повинна наче Прометей висіти на скелі, а праведні бордівські орли регулярно вигризати їй печінку.. :huh:

Агов, Бог сказав прощати, джедаї, блін ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...