Перейти до змісту

ForeverAutumn


t0rik

ForeverAutumn  

170 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Тут в асько прислали: http://community.liv...view=3984#t3984

Розбаницо хотют. Итаг галасуИм.

Такс. Всьо userinfo.gifcourtney_fall05 пишет в community.gifboardlutskua Настроение: awakeРОЗБАНЬТЕ МЕНЕ!!!!!!!!

Я не буду Плама матюкати більше.

Зуб даю

* з нещасними очима тримає зубчик на долоні і протягує людям *

З.І. Но всьо астальноє буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

14 Материалы для взрослых

Страницы, которые вы собираетесь смотреть, могут содержать материалы для взрослых, которые могут оказаться неприемлемы для детей. Чтобы продолжить, вы должны подтвердить, что вам уже исполнилось 14 лет.

не ведитесь

не кликайте туда - єто развод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, Торік вирішив погратися в дємакратію :)

Скажи простіше - падруга просить, нада розбанить, і всьо тут. А то голосованіє...

"Нє смєшитє маі падкови" (С) Конь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, Торік вирішив погратися в дємакратію :)

Скажи простіше - падруга просить, нада розбанить, і всьо тут. А то голосованіє...

"Нє смєшитє маі падкови" (С) Конь.

а вам яке діло?

Я тоже за і за і за і за і ше раз за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Но всьо астальноє буду

Якраз за всьо астальноє її, здається, і забанили? То який сенс розбанювати людину, яка по суті не збирається мінятися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ой, Торік вирішив погратися в дємакратію smile.gif

Скажи простіше - падруга просить, нада розбанить, і всьо тут. А то голосованіє...

"Нє смєшитє маі падкови" (С) Конь.

Не, то Віктор Федорович попрохав референдум провести..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам яке діло?

Я тоже за і за і за і за і ше раз за

Кукуся, твої і ще однієї бордівчанки симпатії до Осені нам відомі, зрозумілі. Але, на щастя, не тобі це вирішувати :)

Хоча, якщо це вирішуватиме одноособово Торік - то це теж не на щастя :)

На щастя, є інші адміни, куди більш адекватні.

Побачимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вам яке діло?

Я тоже за і за і за і за і ше раз за

Кукуся, твої і ще однієї бордівчанки симпатії до Осені нам відомі, зрозумілі. Але, на щастя, не тобі це вирішувати :)

Хоча, якщо це вирішуватиме одноособово Торік - то це теж не на щастя :)

На щастя, є інші адміни, куди більш адекватні.

Побачимо!

е нє нас точно не двоє бордівчанок......більше на щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбанюйте, розбанюйте! Пора вже. Щоб мені першого вересня тут вже була осінь і нііпьот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скользкий паркет под светом блестит,

Модный браслет, телефон звонит,

Аллё, кто на проводе висит,

Это я к тебе, осень.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам розкажу, таваріщі!

Осінь - це революція в заспаному царстві Борди :smile3:

Укріпляйте "Зімній". :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='27 августа 2010 - 17:03' timestamp='1282917789' post='555705']
17 користувачів читають цю тему

14 користувачів, 0 гостей, 3 прихованих користувачів

і хто ж така ця осінь, в самам то дєлє, а?

Мего тётка, забаненая за остроту ума и светлость мыслей!

За то что не стесняется говорить того что думает. За то что она не стесняется быть сама собой.

Я за разбан, может тут наконец то станет по веселее, как раньше было :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За то что не стесняется говорить того что думает. За то что она не стесняется быть сама собой.

Забанена вона була за образи інших людей.

Якби такі слова, які дозволяла собі ця людина на адресу інших, виходили б від чоловіка - він би давно був з побитою мордою. Але ж єстем нєдоторкАна - то можу обсирати всіх, як вздумається.

Не соромитися бути самою собою - це одне. А от вміти вести себе серед інших, хто не завжди поділяє твою думку - це їй не дано. Автоматично, хто не підтримує її - мудаки, підараси, і ні разу не д'Артаньяни.

Кстаті, якщо ти її обізвав "тьоткою", значить, ти - юнєц, думка якого, в принципі, в силу суспільної малозначущості, мало кого повинна хвилювати. Посєму - замовкаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За то что не стесняется говорить того что думает. За то что она не стесняется быть сама собой.

Забанена вона була за образи інших людей.

Якби такі слова, які дозволяла собі ця людина на адресу інших, виходили б від чоловіка - він би давно був з побитою мордою. Але ж єстем нєдоторкАна - то можу обсирати всіх, як вздумається.

Не соромитися бути самою собою - це одне. А от вміти вести себе серед інших, хто не завжди поділяє твою думку - це їй не дано. Автоматично, хто не підтримує її - мудаки, підараси, і ні разу не д'Артаньяни.

Кстаті, якщо ти її обізвав "тьоткою", значить, ти - юнєц, думка якого, в принципі, в силу суспільної малозначущості, мало кого повинна хвилювати. Посєму - замовкаю :)

Попахло лицемерием ))))

А если вы не знаете, что такое сарказм или не умеет его различать, то тут уже не моя вина, и я вам не юнец. Мы с вами пиво не пили, и в танке не горели. По этому свои высказывания в мою сторону тут не надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...если вы не знаете, что такое сарказм или не умеет его различать....

що є то є))) іноді мені здається, що все сприймається настільки буквально, що якщо причепити до авки напис "плюньте на мене, бо я люблю вологу" у всіх монітори будуть аж пінитися))) і, шановний Yarchik , зазвичай, якщо вже судиш когось, то варто почати з себе, ви не відрізняєтесь особливою толерантністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, не відрізняєтесь особливою толерантністю

мейбі, але термінологію і рівень ведення дискусії витримує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, шо ви обіжаєтесь як в дєцком саду, ну образила когось, вже можна і пробачити до того часу, дорослі ж люди

локальні бани на кілька днів з профілактично-виховальною метою ніхто ж не відміняв

а 1 вересня якраз дуже символічна дата для приходу Осені :)

мені здається, ми надто багато часу приділяємо роздумуванням над чиїмось образами і жалінням свого оскорбльонного Его, я не маю на увазі даний конкретний випадок і конкретних людей, кажу "Ми" і про себе також, хоча останнім часом намагаюся з цим боротися і пробачати людей за всяку фігню, врешті решт, що це міняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрались якось на борді вирішувать, хто "грішний",

Не модери, вони ж святі, хоч іноді й потішні..

І не адміни (Боже збав), над авами в них німби!

На кого ж вибір їхній впав?? Хто не співає гімнів..

Я, ізвініть, не хочу в рід, той що назавжди онлі

Шкода безбордівських сиріт, пости їх неповторні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для не обізнаних можна факти/причини бану, оскільки слово (образливе) може жалити по-різному, чи голосувати опираючись на чиїсь перекази чи аватари забанених? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...