Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, nickel сказал:

Waze вміє працювати як асистент? Щоб я просто їхав, а він попереджав про ями чи камери чи інші проблеми на дорозі, чи обов'язково йому задавати маршрут як навігатору?

Недавно (тижня 3 назад) їхав з вейзом на Шацьк. Так офігів від програмки))

Каже мені: "Увага, за 300 метрів збита тваринка". Очі в мене були по 5 копійок.

І реально, за 300 метрів була збита тваринка. Ну про пости поліцаїв я вже не говорю. Попереджає зразу.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, WebTraveller сказал:

Недавно (тижня 3 назад) їхав з вейзом на Шацьк. Так офігів від програмки))

Каже мені: "Увага, за 300 метрів збита тваринка". Очі в мене були по 5 копійок.

І реально, за 300 метрів була збита тваринка. Ну про пости поліцаїв я вже не говорю. Попереджає зразу.

Пише, що Вейз працює і без інтернету, але в мене не захотів. До дупи такий навігатор.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Пише, що Вейз працює і без інтернету, але в мене не захотів. До дупи такий навігатор.

Ніби ж можна маршрут зберегти в пам'яті? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, turbo сказал:

Ніби ж можна маршрут зберегти в пам'яті? 

В Вейз - ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Пише, що Вейз працює і без інтернету, але в мене не захотів. До дупи такий навігатор.

Вся суть вейз в доступі до інтернету. Офлайн він працює тільки з кешованими маршрутами, хоча для цього він і не пристосований в принципі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yucore сказал:

Вся суть вейз в доступі до інтернету. Офлайн він працює тільки з кешованими маршрутами, хоча для цього він і не пристосований в принципі

 

Я й кажу, до дупи такий навігатор, який не може зберігати карту і мітки (ями, поліцейських, камери), коли є інтернет і показувати мені це в любій жопі світу. Хай оновлюється тоді, коли є інтернет та хай хоч працює онлайн, коли інтернет є, але щоб не працювати взагалі на трасі, де пропадає інтернет і він тупо замовкає - це якось не по навігаторські.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо прокласти маршрут з підключеним інтернетом - то до кінця маршруту він працюватиме і за відсутності зв"язку, хіба що не показуватиме новостворені позначки

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

Я й кажу, до дупи такий навігатор, який не може зберігати карту і мітки (ями, поліцейських, камери), коли є інтернет і показувати мені це в любій жопі світу. Хай оновлюється тоді, коли є інтернет та хай хоч працює онлайн, коли інтернет є, але щоб не працювати взагалі на трасі, де пропадає інтернет і він тупо замовкає - це якось не по навігаторські.

Від Луцька до Поляниці інтернету не було в 2-3 місцях, протяжністю не більше 1-2-3 км, по прямій.  вІдстань ~400км.

Що не так?

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

Якщо прокласти маршрут з підключеним інтернетом - то до кінця маршруту він працюватиме і за відсутності зв"язку, хіба що не показуватиме новостворені позначки

Я в курсі, але в мене не працював.

 

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Від Луцька до Поляниці інтернету не було в 2-3 місцях, протяжністю не більше 1-2-3 км, по прямій.  вІдстань ~400км.

Що не так?

Все так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так прикол не в тому шо він камери показує тільки стаціонарні.

Їдеш, бачиш наприклад поліцаї в корчах сховались, жмеш кнопочку спеціальну, там підменю, жмеш "Поліція". І все. Це місце пішло всім у програмку.  Без інету цього ну ніяк не зробиш.

Те ж саме з збитою тваринкою. Хтось їхав, поставив таку помітку. Іншим вже вейз її показує по цьому маршруту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, WebTraveller сказал:

Без інету цього ну ніяк не зробиш.

Ну бля, не я ж його виключаю. Толку з такої можливості, якщо немає покриття?  А можна ж: їдеш в єбенях, бачиш збиту тваринку, жмеш кнопочку, він координати по ЖПС і час запам'ятав, через кілометр з'явилося покриття і інтернет і він підгрузив координати збитої тваринки іншим вейзерам. Не з'явився інтернет протягом, скажімо, трьох годин, то інформація на карту не вигружатиметься, так як втратила актуальність.

Тай можна ж дозволити зберігати автономно карти і мітки, як в Гугл картах. Старі мітки можна не озвучувати чи задати в налаштуваннях час їх актуальності. Не завжди знаєш свій наступий маршрут, щоб зкормити його Везу і мати в кеші.

Це якісь такі аматорські провтики в такій класній програмі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нє. По дорозі до Шацьку є такі місця шо й зв"язок не ловить звичайний, не говорячи про інет нормальний.

Ні разу вейз не затикався. Постійно вів по маршруту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А можна ж: їдеш в єбенях, бачиш збиту тваринку, жмеш кнопочку, він координати по ЖПС і час запам'ятав, через кілометр з'явилося покриття і інтернет і він підгрузив координати збитої тваринки іншим вейзерам.

А от я не знаю, чи є таке.

Треба перевірити

Може і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, WebTraveller сказал:

Та нє. По дорозі до Шацьку є такі місця шо й зв"язок не ловить звичайний, не говорячи про інет нормальний.

Ні разу вейз не затикався. Постійно вів по маршруту.

Той самий маршрут, навіть дальше - Мельники, озеро Пісочне. Заткнувся, добре що я мав Гугл карти автономні, то переключився. Маршрут задавав в Луцьку, при наявному інтернеті. Я розумію, що це не типовий випадок і програма мала б працювати, але якби були загружені автономні карти, то шансів залишитися без навігації були б мінімальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Я й кажу, до дупи такий навігатор, який не може зберігати карту і мітки (ями, поліцейських, камери), коли є інтернет і показувати мені це в любій жопі світу. Хай оновлюється тоді, коли є інтернет та хай хоч працює онлайн, коли інтернет є, але щоб не працювати взагалі на трасі, де пропадає інтернет і він тупо замовкає - це якось не по навігаторські.

На вкус і цвєт :) Не бачу сенсу зберігати старі мітки (ями, поліцейських, машини на узбіччі, тварини), якщо їх за пів години може вже не бути на тому місці. По роботі коли пропадає інет за більш ніж рік користування збоїв не побачив. А от алгоритми побудови маршрутів в місті з заторами вейз має набагато кращі, ніж в гугла

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді Любомль-Згорани на тендер поставили. Скоро буде супер-дорога

Згорани то дитинство...Ехх... Коли то було) Там вся рідня))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Waver сказал:

Доречі, а як перевірити скільки штрафів ті камери уже мені на ту рентовану машину настреляли?:)

В тебе ще наше громадянство? Тоді в Дії. Якщо клієнт Монобанку чи Привата, то їхні додатки також вміють повідомляти про штрафи.

апд. Завтикав, що машина орендована. Тоді ніяк, власники можливо скажуть.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Waver сказано:

Доречі, а як перевірити скільки штрафів ті камери уже мені на ту рентовану машину настреляли?:)

Є ще програмуля штрафи.юа (монобанк і дія найшвидше приходить повідомлення. якщо з моно платити немає комісії, з дії дере комісію нехілу).

Якщо орендоване авто, то прийде на фірму, а вони вже будуть самі пересуджувати на Вас, або коли здаватимеш машину то зразу будуть брати з орендаря, якщо не провтикають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Waver сказал:

Доречі, а як перевірити скільки штрафів ті камери уже мені на ту рентовану машину настреляли?:)

В приват24.

Если права ене пластик, то штрафы не подтягивает дия

IMG-4a224106e0bbcca4b2d99ad89b4a2dd6-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дії дуже скоро з*являється штраф, ніби в той же день. Права не пластик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, deluxkangoo сказал:

В дії дуже скоро з*являється штраф, ніби в той же день. Права не пластик.

А мне ни разу не приходили. Последний штраф и приват не нашел, платил на кассе. Но это все были постановы на месте. Полиция в систему может и через три дня вбить штраф после выписывания протокола

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

Но это все были постановы на месте.

В мене за півроку було 2 штрафи і обидва підтягнуло в приват24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

через 2 дні в системі появився

добре що через 2. В принципі - вони і не повинні одразу, тим більше - там "напівручна" система + аутсорс (камери, стаціонарні).

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив би по Україні - вкатьорив би "сліпучого болта" в номери. За минулу поїздку з півночі на південь - два штрафи. І це не ганяв особо, тримався "в хвості" місцевим, і був включений waze (дякуючи комусь із форумчан :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...