Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, vampirich сказано:

Чому ж? На мостах там та в'їздах-виїздах з них завжди срака. А враховуючи що Нокіан їздив туди сюди - може він по тягучці постійно волочився, через що такі в нього і висновки? :)

Ааа. Ну тоді немає питань))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Я знаю реальний вихід - пересадити усіх на Теслу чи будь-який інший напічканий електронікою пепелац і написати прошивку, яка по ЖеПеЕс координатам знатиме місцезнаходження автомобіля і рекомендовану там максимальну швидкість (населений пункт, ремонт траси тощо) і заборонятиме авто рухатися швидше дозволеного як би ти на газ не давив. Так само коли аварія в якомусь районі, машина отримуватиме онлайн обмеження по швидкості на цій ділянці. А там дивися і під кірпіч не пустить і взагалі битиме по руках, якщо до керма потягнешся. Виглядає фантастично і так само реально як і сповільнення спіхуїв тими недолугими острівками.

Не фантастично, в Европах скоро все новые авто будут оснащаться системой слежения за скоростью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Cherman сказано:

Ви то хоч день у "великих компаніях" працювали?

Ну закон Ньютона теж не я відкривав, то що мені тепер про нього не говорити?

Взагалі, начебто корисно вчитися на ЧУЖИХ помилках, а не набивати всі гулі самому.

Хоча, якщр подобається садо......

Зрештою досить проаналізувати  хоча б цю тему, аби побачити, що більша половина пише пости не по суті, а просто аби похизуватись, заяняти повище місце в ієрархії.

Здебільшого стараючись знецінити слова іншого, не вдаючись в їх значення.

Тому й не залишилось майже на Борді людей справи.

Навіть депутати міськради, чи нижчі , і то сюди не заглядають.

Обмілів ресурс, принцип демократії у всій красі...

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, yura-patriot сказал:

А по центральним дорогам? Де  хєрачить  на таврії або жигуликах у лівому раду під 90 і похєр ті камери, і підрізає,не вводьте людей у оману. 

Десь біля 90% таки тримають до 70 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Дорога ще незакінчена, нема розмітки та знаків. Тому спиратися на ці відео ранувато.

Думаєш водій фури і маршрутки не розуміють як правильно проїжджати такі острівці? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, romanc сказал:

Не фантастично, в Европах скоро все новые авто будут оснащаться системой слежения за скоростью.

Це був сарказм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romanc сказано:

Не фантастично, в Европах скоро все новые авто будут оснащаться системой слежения за скоростью.

точніше системами управління швидкістю.

В зоні дії знаків тупо авто не їхатиме швидше дозволеного.

Основне питання , ЩО в майбутньому громадянам ВЗАГАЛІ дозволятиметься.

Крім роботи.

3 хвилин тому, volks сказано:

Десь біля 90% таки тримають до 70 км/год.

Після 21 години основні дороги в Києві майже вільні.

Саме пекло це 07-10 та 17-19

На деяких вулицях дозволено 70, їдуть 80.

А на більшості 50, їдуть 60.

Щоб нормально вибратися з лівого берега, треба стартувати в 06 .10  максимум.

Тоді дорога може зайніти хв 40-50.

Якщо виїхати в 06.15  то вже 1 годину сорок.

З однієї сторони це трохи дисциплінуї, заставляє більш дотримуватися плану на день.

Але тратити  по три години життя в день на корки, ну нах.

А ще ж припаркуватися  ще те завдання.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Десь біля 90% таки тримають до 70 км/год.

 Ага, особливо у двох крайніх лівих смугах )))

  Всьо нема про що говорити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Cherman сказано:

Розуміють, але користуються загальним хаосом, який зараз на цій трасі твориться.

До першого ДТП за участю маршрутки, яки вирішила по зустрічній проїхатися.

А мені цікаво, вони в правилах як кільце? Чи як подвійна суцільна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехали по Сербии рядом с автобаном, дорога шикарная по украинским меркам, и похоже ее строили или капиталили вместе с автобаном. А то как строят автобан в горах очень впечатляющее зрелище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

На деяких вулицях дозволено 70

80

22 минуты назад, yura-patriot сказал:

Ага, особливо у двох крайніх лівих смугах )))

Ну я раз у 2 тижні буваю в Києві і катаюсь по місту(крім центру) і пишу про те, що бачу.

28 минут назад, Nokian сказал:

Але тратити  по три години життя в день на корки, ну нах.

От мабуть вперше з тобою погоджусь. Постійно така думка при пересуванні Києвом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

До першого ДТП за участю маршрутки, яки вирішила по зустрічній проїхатися.

А мені цікаво, вони в правилах як кільце? Чи як подвійна суцільна ?

Не кільце - 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

До першого ДТП за участю маршрутки, яки вирішила по зустрічній проїхатися.

А мені цікаво, вони в правилах як кільце? Чи як подвійна суцільна ?

думаю нанесуть суцільну розмітку для таких хитрожопих

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, vampirich сказано:

камери - вище писали.. вейз і інші зручності цивілізації наше всьо

І що?  Яка різниця,  острівець чи камера заставить швидкість скинути? Після острівця  теж можна розганятися безперешкодно... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 часов назад, Cherman сказал:

Розуміють, але користуються загальним хаосом, який зараз на цій трасі твориться.

9 часов назад, Dima4s сказал:

думаю нанесуть суцільну розмітку для таких хитрожопих

Нанести-то нанесуть, але чи хтось на неї буде дивитися? На деяких ділянках там вже є розмітка. Їду в неділю з Ковеля, стоїть знак перехрестя і суцільна розмітка, але джип впевнено йде на обгін, а з лісу вирулює трактор в сторону Ковеля. І тракториста можна зрозуміти, він вліво дивився, щоб ніхто в нього не влетів, а з права його ніби як суцільна розмітка оберігає. Джип навпроти мене, а назустріч трактор. І хоч я нічого не порушую, я розумію, що вони намагатимуться уникнути лобового і хз як це в них получиться. Я пригальмовую і даю вправо, щоб джип міг швидше завершити маневр, трактор і собі на обочину почав втікати, джип піддав газу і проскочив. І через пару сіл ситуація один в один, тільки вже на в'їзді в населений пункт і розмітки не було. Скоріше за все, що той хто йшов на обгін, той острівець проїхав по зустрічній. Їм знаки і розмітка до дупи, якщо за це не прилітатиме лист щастя. А ще краще щоб не лист, а смс з банку, про списання коштів (оплата штрафу), влітає в населений пункт, а через секунду-дві смс-вітання з банку від автоматичної камери "з вашого рахунку сплачено штраф за перевищення швидкості в сумі 1700 грн", влітає в наступний населений пункт, знову смс "з вашого рахунку сплачено штраф за перевищення швидкості в сумі 3400 грн, до відкликання водійського посвідчення зашилося одне порушення." Третє смс мало б містити повідомлення, про новий штраф і анулювання прав, інструкції де краще залишити авто, якщо іншого кермувальника зараз немає в авто, адресу і номер телефону установи де через рік можна буде знову здати на права, пройшовши попередньо тест ідіота. Я впевнений, що після декількох випадків відбирання прав в області, любий шумахер з Луцька до Ковеля доїжджав би зразковим водієм після першої ж смс. Не треба нікого вбивати при цьому. І вівці цілі і вовки ситі. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Unknown сказано:

І що?  Яка різниця,  острівець чи камера заставить швидкість скинути? Після острівця  теж можна розганятися безперешкодно... 

і то, що камеру можна на*пати заклеївши цифру в номері абощо,  так як це масово роблять наші північні сусіди, у яких камер уже як гамна, а от зигзаг з відбійниками не на*пеш

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vampirich сказано:

а от зигзаг з відбійниками не на*пеш

Спірне твердження.  Фура і маршрутка з відео нікеля тому підтвердження. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vampirich сказано:

камеру можна на*пати заклеївши цифру в номері абощо

Ну ризиковано це,  можна боротись з такими діями -- призначити дуже велике покарання  для початку,  а потім ціленаправлено ловити таких (на мобільні бригади неподалік оперативно доставляти відео з камери,  і нехай зупиняють і фіксують "змінений" номерний знак).  

Ризиковано буде заклеювати циферку,  то хіба, як у фільмі "Таксі", робити змінний на ходу номерний знак)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nokian сказано:

Ну закон Ньютона теж не я відкривав, то що мені тепер про нього не говорити?

Зате я відкрив закон Нокіана.

Якщо Нокіан зробив пост з словами "сенсу щось писати далі не бачу" то це означає що він писатиме і далі.

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Це означає ,що ДЕКОМУ я не відповідатиму.

)

Це називається підміна понять )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це означає,що кожен розуміє в силу СВОЄЇ розпущеності,СВОЄЇ системи понять,СВОГО бачення,сприйняття і тд тд..

Кожен бачить цей світ по своєму,в кожного в голові свої значення знаків.

Не я цей світ таким зробив,тому всі претензії не до мене..

Що мені найбільше хочеться,аби люди дивилися на проблему максимально широко,зі всіх сторін,а не керувалися лише своїми егоїстичними почуттями .

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

і то, що камеру можна на*пати заклеївши цифру в номері абощо,  так як це масово роблять наші північні сусіди, у яких камер уже як гамна, а от зигзаг з відбійниками не на*пеш

Зобов'яжуть ліпити наклейку на лобове із унікальним ідентифікатором. Система саме так буде розпізнавати авто.  (Бля, треба за ідею в Міністерстві автотранспорту комісійні просити).

Немає наклейки - порушник, як ніби в тебе і прав немає. 

 

Живемо в 21 столітті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Це означає,що кожен розуміє в силу СВОЄЇ розпущеності,СВОЄЇ системи понять,СВОГО бачення,сприйняття і тд тд..

Кожен бачить цей світ по своєму,в кожного в голові свої значення знаків.

Не я цей світ таким зробив,тому всі претензії не до мене..

Що мені найбільше хочеться,аби люди дивилися на проблему максимально широко,зі всіх сторін,а не керувалися лише своїми егоїстичними почуттями .

Це на тебе так жара діє? Чи ти все ж прибухнув на роботі?

 

 

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...