Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Камент з Волиньпосту

будівельник цього світлофора Сьогодні, 11:39

................ви праві даний світлофор ввімкнув у тестовому режимі у годину пік 18.11.14та 19.11.14 на сутки щоб протестувати якщо ви замітили то циклограма за сутки змінювалася ,шукаю компроміс, затори у будь якому випадку будуть це проблема не у світлофорі а у пропускній спроможності дороги, на наступний рік вул Чернишевського розширять зупинку на Шевченка перенесуть невдовзі так як біля Нашого Краю.вносьте пропозиції буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад три рази їздив через це перехрестя (біля Наш Край, Нова лінія), з вимкненим світофором. Проїзджав дуже легко, без заторів і проблем, взагалі ні одного автомобіля в заторі не бачив з усіх напрямків.

Навіть не знаю які висновкі робити, що краще.m2002.gif

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно зранку простояв чекаючи 3 - 4 зміни сигналу світлофора на зелений. Через пів години їхав тим же маршрутом світлофор вимкнений, проїхав не зупиняючись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а правильно опрацювати зібрану вами статистику?

ну нам було вже фіолєтово :) - наше діло було порахувати, та дати викладачу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад три рази їздив через це перехрестя (біля Наш Край, Нова лінія), з вимкненим світофором. Проїзджав дуже легко, без заторів і проблем, взагалі ні одного автомобіля в заторі не бачив з усіх напрямків. Навіть не знаю які висновкі робити, що краще.
У Луцьку просто нова мода, тепер кожен супермаркет вважає за потрібне поставити світлофор біля себе, а потрібен він чи ні то діло 3є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, ну не факт.... тут до краю немає навіть повороту, із мосту зробили суцільну лінію.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку просто нова мода, тепер кожен супермаркет вважає за потрібне поставити світлофор біля себе, а потрібен він чи ні то діло 3є.
особливо біля Салюта що на Соборності...... від Там - Таму до ЗАГСу по Соборності 6 світлофорів..... це вже занадто.... ногами вже бистріше зайти ніж на авто доїхати.... Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя на Вишків і Ковельська-Чернишевського, набагато більше аварійно-небезпечні ділянки, але там тишина і досі...

Я натякну: а ви згадайте, що розміщено біля нових світлофорів на Соборності і Шевченка? ;) Коли там поруч постане якийсь супермаркет, тоді і буде світлофор. ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я натякну: а ви згадайте, що розміщено біля нових світлофорів на Соборності і Шевченка? Коли там поруч постане якийсь супермаркет, тоді і буде світлофор. ))

на Соборності -- згоден, на Шевченка -- не зовсім, там і так був "перехід", люди ходили, де хотіли, та і конкуренції немає. Інша справа на Соборності - з переходу одразу двері магазину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо біля Салюта що на Соборності...... від Там - Таму до ЗАГСу по Соборності 6 світлофорів..... це вже занадто.... ногами вже бистріше зайти ніж на авто доїхати....

Я не згідний. Світлофор біля Салюта дозволив врегулювати рух пішоходів біля Гостинця. А це ПЛЮС!
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, воно задаєть, що так але ж поток людей йшов від загсу до гостинця. Дещо штучно зробили ділення потоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлофори - зло. Інколи їх використання необхідне, але це має робитись продумано. Біля того ж "Салюту" на пр. Соборності світлофор в такому вигляді не потрібен. Він там для чого? Він ж не регулює потоки автомобілів на перехресті, а стоїть лише для того, щоб пішоходи могли зручно та безпечно перейти дорогу. То нафіга йому працювати, коли пішоходів немає? Як на мене, то було б краще встановити світлофор з кнопками. Підійшов пішохід, натиснув кнопку, почекав кілька секунд, поки зміниться сигнал. За цей час ще кілька пішоходів може підійти. От тоді дружно перейшли дорогу на зелене світло. Далі світлофор знову дає зелене для автівок. Нема пішоходів, ніхто не нажимає кнопку - світлофор на червоне не перемикається, транспорт рухаєтся без затримок.

Великий потік пішоходів, кнопка натискається частіше - фаза зеленого сигналу скорочується до певного мінімуму, забезпечуючи зручність для пішоходів.

Біля "Нової лінії" ще не проїздив. Треба глянути що там наробили. Це получається, що зараз з мосту наліво повернути не можна? Яка там зараз схема руху пропонується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку просто нова мода, тепер кожен супермаркет вважає за потрібне поставити світлофор біля себе, а потрібен він чи ні то діло 3є.
особливо біля Салюта що на Соборності...... від Там - Таму до ЗАГСу по Соборності 6 світлофорів..... це вже занадто.... ногами вже бистріше зайти ніж на авто доїхати....

адреналан - там там

маршуткою хвилин 35-40

ногами теж саме, хожу кожен день додому пішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, воно задаєть, що так але ж поток людей йшов від загсу до гостинця. Дещо штучно зробили ділення потоку.

Воно шо? Не зрозумів. "Здається"?

"Дещо штучно" - ну так, це ж світлофор. :)

Мені подобається, не дивлячись на те, що я теж їжджу за кермом. :) Місто для людей, а не машин. :)

От тоді дружно перейшли дорогу на зелене світло.

ЩААААЗ )) Розбіглись і стали чекати. Хіба Гостинець не навчив що люди в період з 17 до 19 на нерегульованому переході ведуть себе як телята? :)

Це получається, що зараз з мосту наліво повернути не можна?

З мосту не можна заїхати наліво до Нашого Краю, але імхо то не є проблема - повернув до Нової лінії і, об'їхавши Наш край проти годинникової стрілки, заїхав аж до центрального входу. :) І так само не можна від Нової лінії повернути наліво. Але тут вирішення протилежне заїзду через спуск до Нової лінії. :)

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тоді дружно перейшли дорогу на зелене світло.

ЩААААЗ )) Розбіглись і стали чекати. Хіба Гостинець не навчив що люди в період з 17 до 19 на нерегульованому переході ведуть себе як телята? :)

Dream, перехід регульований! Є світлофори, з кожного боку переходу стоять кнопки. Підійшов, натиснув кнопку, почекав кілька секунд, поки світлофор для автомобілів переключиться з зеленого сигналу на жовтий і потім червоний. Для пішохода засвічується зелений і вперед, переходь собі.

Ось одне з перших посилань:http://tverigrad.ru/tblog/svetofory-s-knopkoj-za-ili-protiv

Изображение-104-900x675.jpg

В Львові також зутрічав подібні штуки. Там навіть крутіше зроблено, кнопка сенсорна. Та й в нас на Соборності колись працював такий світлофор біля зупинки 26 школа.

В світі вже є системи, які автоматично це роблять. Камери фіксують наближення пішохода і сигнали світлофора перемикаються автоматично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,я не вчорашній - знаю що таке "світлофор на вимогу" :) Не треба було аж по Львовах шукати - у нас теж є один такий. Оголошую конкурс на тренування пам'яті. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що потрібно таким світлофорам на проспектах, це таймер, протягом якого кнопка не працює.. а то нашому народу дай волю, то зелене світло для авто буде горіти менше, як для пішоходів...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня,я не вчорашній - знаю що таке "світлофор на вимогу" :) Не треба було аж по Львовах шукати - у нас теж є один такий. Оголошую конкурс на тренування пам'яті. :)

У нас такий є і не один, але більшість з них не працює. Для чого тоді було писати про нерегульований перехід?

Біля 4 школи перехід нерегульований. Раніше там були "лежачі поліцейські". Час від часу їх ремонтували. Зараз ті "попригунчики" демонтували зовсім. Ситуація погіршилась? В здоровому глузді там і так ніхто не літає, а решті й поліцейські не сильно заважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рівненській перед поворотом на колишній БУМ величезна яма на дорозі. Дорожня служба щось там рила, ну і засипала,а вона просіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рівненській перед поворотом на колишній БУМ величезна яма на дорозі. Дорожня служба щось там рила, ну і засипала,а вона просіла.

Та там Лучеськ до газомагістралі під'єднували (хтось вже про то писав)...Але я про то забув - вчора десь о 20-тій, в дощ/сніг примудрився туди "влетіти"...І хоч швидкість близько 50-ти була - всеодно диска погнув((((... Роззява))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кілька разів вивозив будівельне сміття (дрібне) по дорозі побачивши глибоку яму з гострими кутами, такий собі колодязь, зупинився, пів мішка засипав і поїхав далі. Трошки втрамбувалось з часом та всеж колеса береже. Та ж ситуація з вкатаними ямами на грунтовці в себе на районі, на кілька місяців вистачає, в дощ не загрузаєш.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...