Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Трішки оффтопу

jack74, Розкажи людям, за що ти їх мінуснув тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут.

На 2х сторінках 9 мінусів

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от нема мені більше чим займатись, ніж переглядати, що ти там навидумував. А якщо я десь і мінусую, то вже звиняй, це вже моя справа. Зазвичай мінусую там, це координально не згідний з написаним.

Народ, мож досить флудити?!

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Я тільки почав, а ти вже задню включаєш?

post-7237-0-18370200-1416292689_thumb.pn post-7237-0-92203300-1416293247_thumb.pn

post-7237-0-42554700-1416293255_thumb.pn post-7237-0-48636600-1416293261_thumb.pn

post-7237-0-45288300-1416293275_thumb.pn post-7237-0-90557100-1416293287_thumb.pn

post-7237-0-11216500-1416293295_thumb.pn post-7237-0-47416000-1416293306_thumb.pn

Пошукати в інших темах?

Ти далі будеш стверджувати що не кармадрочер?

Це не подвійні стандарти?

Змінено користувачем SysR
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу по синхронних двох мінусах кожному моєму посту, що, певно, хтось має дубль аккаунта? чи за сусіда працює в офісі ;)

Якщо ти з чимось не згідний, ну то пиши ж вже відкрито :)

SysR, та шукай! Як кажуть, маєш час та натхнення - вперед! Печеньку я вже заготовив :)

ПиСи: мені цікаво, я тобі десь на мозольчик наступив? Чи що тебе так трясе?

Да, і про якусь "задню" я не зрозумів... де ти її побачив...

До речі, якщо тебе вже так болить, можеш створити окрему тему! "Разоблаченіє злобного Jack74"! для чого ж тут флудити... і так вже он на три сторінки напустозвонили...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там розрили яму (навпроти заїзду позаду "Лучеська") на середній смузі

боян - там розрито вже давно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) на виїзді, на тротуарі - давно, а на проїзній частині, де я описую, посеред дороги - вчора. Подивись уважніше картинку під спойлером Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти не думав що мінуси тобі можуть ліпити і люди, які не беруть участь в дискусії? Бо таку зверхність і зневагу складно пропустити.

Людина дала перевірену підказку, як можна викрутитись з неприємної ситуації з мусарами, з власного досвіду, на той випадок якщо читачі не взяли до уваги твоє застереження і "попались", ти ж почав загострювати суть на тому що на кільці нема забудови і тому це не Н.П. Скажи прямо, "рішив дої6а#тись", бо конструктиву нуль.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запрацював світлофор на перехресті біля Нової Лінії, Затор утворився немаленький. за деякий час перейшов у мигаючий жовтий. Затор відразу роз"їхався. Є таке передчуття, що з тим свіллофором буде ще гірше як без нього. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, шо ви як малі діти тими "мінусами" так переймаєтесь? До чого тут взагалі ті "мінуси"?

Весь холівар почався з того, що коли я вказав конкретне місце і конкретне порушення, на якому заробляють ДАЙці, а w7emn мені вказав на мою "необізнаність" і порадив "більш детально вчити ПДР". Коли ж я запитав про конкретику, у відповідь чув лише "Тебе зупиняє інспектор, а ти його запитай що таке НП, і інспектор тебе відразу відпустить"... Ніякої конкретики, ніякого конструктиву, як ти виразився.

Тобто, я так і не зрозумів тієї "підказки, як можна викрутитись". Ти зрозумів? Дуже добре. Може тоді будеш такий добрий і розтолкуєш мені в ПП, що казати тому ДАЙцю, коли він зупинить на тому кільцю без фар, ок? А я вже навчу на майбутнє тих своїх "необізнаних" колег, що там попались.

ПиСи: "зверхність" "зневага"? конкретно ДЕ і до кого? Тільки давай тут зав'язувати флудити, ок? Я взагалі дивуюся з терпіння модерів... в ПП напиши, як маєш бажання.

Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запрацював світлофор на перехресті біля Нової Лінії, Затор утворився немаленький. за деякий час перейшов у мигаючий жовтий. Затор відразу роз"їхався. Є таке передчуття, що з тим свіллофором буде ще гірше як без нього. ІМХО

Їхав від "Променя" спустився до низу, проїхав до колишньої "пушки" а тут пі................. пробка на право до "Нової Лінії" поїхав прямо.....((

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запрацював світлофор на перехресті біля Нової Лінії, Затор утворився немаленький. за деякий час перейшов у мигаючий жовтий. Затор відразу роз"їхався. Є таке передчуття, що з тим свіллофором буде ще гірше як без нього. ІМХО

Я писав,що там треба рондо зробити і все.Створення там пробок прогнозоване.Купу грошей на світлофори викинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запрацював світлофор на перехресті біля Нової Лінії, Затор утворився немаленький. за деякий час перейшов у мигаючий жовтий. Затор відразу роз"їхався. Є таке передчуття, що з тим свіллофором буде ще гірше як без нього. ІМХО

Його просто треба відрегулювати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його просто треба відрегулювати.

Має бути людина відповідальна за світлофори та знаки в місті. Хто це? Хтось знає?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені очевидно, що з першого разу жоден світлофор не налаштуєш так, щоб корки не створювались. Вам хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені очевидно, що з першого разу жоден світлофор не налаштуєш так, щоб корки не створювались. Вам хіба ні?

Не очевидно. Є методика розрахунків для регулювання руху. Але цим повинна займатись людинна із певними знаннями, проводити підрахунок авто в кожному напрямі, причому враховуючи годину пік. Відповідно до цього задається режим роботи світлофора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але цим повинна займатись людинна із певними знаннями, проводити підрахунок авто в кожному напрямі, причому враховуючи годину пік.

Може в них вільна вакансія? :)

Тим не менше навіть те, про що Ви пишете, не робиться за 1 день експлуатації світлофору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно пробок біля НЛ, там постійно катаюсь, кілька разів на день, пробки, блік, вже дістали. Ппц, треба щось робити, іноді декілька сот метрів набирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не менше навіть те, про що Ви пишете, не робиться за 1 день експлуатації світлофору.

Це повинно робитися до встановлення та включення світлофору. Тільки де ж наші чиновники будуть автомобілі рахувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повинно робитися до

так, але це стосується цивілізованого світу, у нас, нажаль, через всім знайоме місце...

На рахунок самого розташування - я б не ставив, принаймні не в 1 чергу.

Перехрестя на Вишків і Ковельська-Чернишевського, набагато більше аварійно-небезпечні ділянки, але там тишина і досі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повинно робитися до

так, але це стосується цивілізованого світу, у нас, нажаль, через всім знайоме місце...

На рахунок самого розташування - я б не ставив, принаймні не в 1 чергу.

Перехрестя на Вишків і Ковельська-Чернишевського, набагато більше аварійно-небезпечні ділянки, але там тишина і досі...

Підтримую. А щоб це робилось цивілізовано потрібно цього вимагати. Є тут журналісти, щоб висвітлити цю проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому тижні був сюжет по аверсу і чинуши казали що перехрестя на Вишків наступне. Так що може не все ще втрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але цим повинна займатись людинна із певними знаннями, проводити підрахунок авто в кожному напрямі, причому враховуючи годину пік. Відповідно до цього задається режим роботи світлофора.

я коли вчився в ЛДТУ то нас на перехрестя ставили рахувати потік - комусь там тре було шось порахувати, ось вам і спеціально навчені люди :). Рахували тижджень, але на пари зате не ходили. Ну звичайно рахували ми з похибками, але ж рахували.

А ще я вам скажу там проблема тепер в тому, що народ не дивиться на розмітку та знаки і повертає від мосту до парковки Нашого Краю, і з Нашого Краю намагаються повернути на Чернишевського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок світлофора НЛ-Край-Чернишевського. Там потрібно освітити пішоходний перехід на чернишевського, поставити зелену стрілку при повороті з мосту на Чернишевського, зробити щось з режимом роботи світлофора наприклад збільшити час для проїзду ділянки міст-Чернишевського, основний потік прямує саме тим напрямком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нас на перехрестя ставили рахувати потік - комусь там тре було шось порахувати, ось вам і спеціально навчені люди :). Рахували тижджень

а правильно опрацювати зібрану вами статистику?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...