Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

О, посікти кості.

Я роблю так, беру карасів грам по триста, потрошу, голову відрізаю і поперек рибки, роблю надрізи по всій довжині до хребта з шагом 0.3-0.5см. Ріжу тільки спину та хвіст, реберну частину не чіпаю. Потім сіль, перець, лимон і на півгодинки покурити.

Жарю або в манці (така смачна скоринка виходить), або в муці.

Дитині спокійно даю спину і хвіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
20 хвилин тому, kayot сказано:

О, посікти кості.

Я роблю так, беру карасів грам по триста, потрошу, голову відрізаю і поперек рибки, роблю надрізи по всій довжині до хребта з шагом 0.3-0.5см. Ріжу тільки спину та хвіст, реберну частину не чіпаю. Потім сіль, перець, лимон і на півгодинки покурити.

Жарю або в манці (така смачна скоринка виходить), або в муці.

Дитині спокійно даю спину і хвіст.

Супер! також таке десь чув.

Бляха, карасів смажених захотів:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сьогодні ось така вечеря жарена картопелька з ковбаскою, на металевій тарілці посмажена на кострі, заправлена часнечком.:D

IMG_20160403_183400.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ura сказано:

У нас сьогодні ось така вечеря жарена картопелька з ковбаскою, на металевій тарілці посмажена на кострі, заправлена часнечком.

Вибачаюсь  за офтоп)) Щось, друже , ця металева тарілочка нагадує якусь запчастинку))))) Але ідея шикарна, десь там і пляшка заховата)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bublik007 сказал:

Вибачаюсь  за офтоп)) Щось, друже , ця металева тарілочка нагадує якусь запчастинку))))) Але ідея шикарна, десь там і пляшка заховата)))

Так і є друже ця деталька, дискова борона для трактора, не знаю як там із землею справляється, але готувати на ній саме задоволення, п.с пляшичка десь є.;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу стриматись. Майже пісні телячі крученики з сушеними грибами та морковкою та варена картопелька.

DSC_0431.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.04.2016 at 19:47, vaz75 сказано:

"-Діти, що будемо їсти сьогодні?

 -Піцу! Піцу! Піцу!!

Не добавляйте в піцу майонез, бо то неправильний гарячий бутерброд.;) сорі за оф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у принципі (на фото),прості бутерброди які захотів Я!!!! )), бо вже каши,макарони,гречка,рис,картопля с"ка надоїло!!!Беее!!!.Навіть м'ясо! надоїло.

Отож бутікі у стилі аля-бургер!але не бургер,немає верхушкі,ну і добре)то таке)

І тепер головний прикол мого дня,купив я народ мультиварку)))ой довго думав,але все таки купив,читав тут, що багато хто що мутить у ній і мені сподобалося,да і дружина давно хотіла,отож,що ви скажете? мені особисто пофіг було,але я начитався і мені починає перти ця Ваша (і тепер моя) мультиварка! ну і фото,вродь нормальна? друг порадив.

P1010310.JPG

P1010316.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yura-patriot сказано:

І тепер головний прикол мого дня,купив я народ мультиварку)))

Пардон за офтоп)) Чекаємо на шедеври, друже Юрко, мультиварь))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, bublik007 сказано:

Пардон за офтоп)) Чекаємо на шедеври, друже Юрко, мультиварь))))

))) Ой пане Бублік, не з наю,то нехай дружина там розбереться,а я підтянуся,я всетаки більш до стандартного,пожарити,спекти і т.д)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

І тепер головний прикол мого дня,купив я народ мультиварку)))ой довго думав,але все таки купив,читав тут, що багато хто що мутить у ній і мені сподобалося,да і дружина давно хотіла,отож,що ви скажете? мені особисто пофіг було,але я начитався і мені починає перти ця Ваша (і тепер моя) мультиварка! ну і фото,вродь нормальна?

Штука хороша =)

Я купив собі дві ,  спочатку велику , а через два роки і маленьку :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yura-patriot сказал:

фото,вродь нормальна

З того що на фото, що мультиварилось і як? Прцес давай! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, ForZa сказано:

З того що на фото, що мультиварилось і як? Прцес давай! :)

Да нє,ще нічого в ній не робив,це я просто написав "ну і фото",це я мав наувазі фото самої пароварки:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, офтопчик. Юрко, без догляду не лишай мультиварку, бо в друзів мультиварка Редмонд, вони поставили нічний режим, щоб кашка на ранок свіженька і гаряченька була. Проснулись від смороду паленої пластмаси: кашка почала вибігати і текла прямісінько в контактну групу 220в. В тому місці почалося інтенсивно плавитись. Сам помічав щодо каш, що в рецепті пише одне, а в житті виходить інше- вибігає аж бігом.

Удачі в кулінарії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.04.2016 at 11:22, vaz75 сказано:

Так, офтопчик. Юрко, без догляду не лишай мультиварку, бо в друзів мультиварка Редмонд, вони поставили нічний режим, щоб кашка на ранок свіженька і гаряченька була. Проснулись від смороду паленої пластмаси: кашка почала вибігати і текла прямісінько в контактну групу 220в. В тому місці почалося інтенсивно плавитись. Сам помічав щодо каш, що в рецепті пише одне, а в житті виходить інше- вибігає аж бігом.

Удачі в кулінарії!

Також,офтопчік.Але не сваріться я реабілітуюся,наступним постом))

Отож,друже,а твої друзі уважно читали інструкції? я сьогодні навіть дуже)) і ось згадав твій пост і просто офтопю)) на фото зрозумієш про що я.

 

123456.jpg

1234567.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв, просто вечеря приготовлена у мультиварці,перший разок))

Все супер вийшло,окрім м'яса(сухе), овочі-АГОНЬ! смакота. Павильне приготування відчувається, що на пару, це бомба!,але я то перший раз,народ це філешка(свинина), яку я не дуже,але дружина вирішила спробувати,боїться жирного)) я не проти,але суха.))

P1010325.JPG

P1010328.JPG

P1010334.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми користуємся мультиваркою більше року...дружина дууууже задоволена. В нас є багато кухонної техніки, половина простоює або використовується рідко...Думав і з мультиваркою буде те саме, коли дружина її захотіла, бо подружка радила)). Але вийшло все добре, кохана користується майже кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yura-patriot сказал:

Також,офтопчік.Але не сваріться я реабілітуюся,наступним постом))

Отож,друже,а твої друзі уважно читали інструкції? я сьогодні навіть дуже)) і ось згадав твій пост і просто офтопю)) на фото зрозумієш про що я.

 

 

 

Юний падаван, це стосується не тільки молочних, а й водяних каш. І пункти, вказані тобою часто не допомагають у викіпанні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька років  користуюсь мультиварками .

В 50%  випадків використовується для каш , в т.ч. і молочних --- ніколи нічого не википало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як назвати, типу піци. Листкове тісто, заплетені в нього сосиски, помазані яйцем та томатом, притрушене сиром та укропчиком.

DSC_2082.JPG

DSC_2083.JPG

DSC_2084.JPG

DSC_2087.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Tanichka сказал:

Не знаю як назвати, типу піци. Листкове тісто, заплетені в нього сосиски, помазані яйцем та томатом, притрушене сиром та укропчиком.

"Весь день искал дома сосиски, но так и не нашел. Потом посмотрел на довольное лицо тестя и понял: сосиски в тесте. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...