Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Mykola81 сказано:

 

 

Як скумбрію готував ?

В мене  щось подібне виходить при тушкування в мультиварці на подушці з моркви

Скумбрію пік у фользі на подушці з моркви і цибулі які перед тим трішки спасерував на сковорідці,закрив плотно то все і у духовку розігріту десь200 градусів через хвилин приблизно 20 відкриваю і вмикаю режим (гріль+вентилятор)в мене такий є у плиті і це дуже крута фішка,вона буквально за 5хвилин запікається і зверху тонюсінькою корочкою робиться.Перед тим всім ділом почищену скумбію добре висушив потім трішки лимоном збризнув(в основному серединку) але не багато,потім посипаю приправами 10 овочів(торчин) багато не солю бо ця приправка солона + ще приправки до риби гріль, в тат-тамі купував (тіпа модна), ну і всьо, а ну ще замотую разом з тарілкою у харчову плівку і у холодильник як там вже виходить на одну годину, дві, три,різницю не відчував,ну от як на день то вродь саме краще гарно просолюється саме тою приправкою10овочів.А рис дружина варить,якось я купив у тому самому там-там заморожені овочі,їх там різних багато,ото вона добавляє їх до рису з самого початку, разом зварюється то так прикольно і смачно рис вперемішку з тим всім. І дуже класно потім рис з боку та морква з цибулею з під скумбрії і сама рибка,ну а скумбрія не може бути не смачною,як би там не маринував і запікав.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
48 минуты назад, yura-patriot сказал:

,потім посипаю приправами 10 овочів(торчин)

 

В цій приправі один з складників :

Цитата

, підсилювачі смаку (глутамат, інозінат, та гуанілат натрію), 

 

Я такі штуки принципово не використовую і вам не раджу ;) 

А взагалі гарну страву замутив :) 

Я к я вже писав я цю тему тільки вранці дивитись можу, бо ремонт переробкою дверей на полуторні в цьому році не планую :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Antiphase сказано:

 

 

Я такі штуки принципово не використовую і вам не раджу ;) 

 

 

Таки да,але як то кажуть то є вибір кожного, я також не раджу,є купа рецептів їнших,просто Микола запитав я і видав все як є,не люблю перекручувати, я трішки додаю бо не так давно порадив один мужик і мені смакує,але я загалом одним рецептом довго не тішуся, люблю змінювати пробувати різне,поки так,а там побачим:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я років шість-сім назад почав звертати увагу на склад і підсилювачі смаків в ньому, а все через те що деякі продукти стали мені здаватись настільки смачними, що я купував їх раз за разом, ще й родину підсажував. Потім прийшло прозріння. Це майже як наркотик, тільки смаковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Antiphase сказано:

 що я купував їх раз за разом, ще й родину підсажував. Потім прийшло прозріння. Це майже як наркотик, тільки смаковий.

А я от не знаю куди їх так добавляти щоб присісти:) в каши? ні,до картоплі до макарон також ні,до м"яса в основному сіль перець,до риби хек,карась,карп,щука,100% ні,до супів, борщів(категорично ні-ні) дружина приб"є :)ну куди ще? ну до курки(стегно,крильце)тут трішки да(приправа до курки),але в основному мариную у гірчиці,ну і все,нікуди всякі ті приправи не йдуть,їх і немає.Так друже,я повністю з тобою згоден,краще виключити їх взагалі,яле поки пару щіпок на рік  для разнообразія),в основному тримаю в дома і то тільки зимою сушений кріп,петрушка.

 Ладно, то таке,не будемо засмічувати тему,піду наверну м"ясо по французьки,(м"ясо+цибулька+сир все запечене,а і ще катрофан запечений) і усьо без приправ:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїду я теж на обід ))) А взагалі тої "срані" скрізь є, і не тільки в приправах..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це типу колети по-київськи ?

Я пробував робити  таку котлету з начинкою з масла , укропу і фети --- виходить смачно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Mykola81 сказал:

Це типу колети по-київськи ?

Я пробував робити  таку котлету з начинкою з масла , укропу і фети --- виходить смачно

не зовсім, тут немає кляра, масла і укропа, але віддалено схоже.

Пам'ятаю, що котлета по-київськи вийшла з 3-го разу, і без матів не обійшлося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, vaz75 сказал:

Філе-карман з моцарелою, базиліком і мигдалем:

81f23a506fc15ee8430e_preview.jpg bd70ece53cca226a7f8d_preview.jpg 6c3b358b0df57321aecd_preview.jpg

Сергій, Добрий ранок, аппетитно виглядаюьть Ваші фото, але цікавить матеріал стільниці;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минуты назад, ribak2014 сказал:

Сергій, Добрий ранок, аппетитно виглядаюьть Ваші фото, але цікавить матеріал стільниці;)

Доброго ранку, загадковий незнайомцю. Матеріал стільниці рідкісне каміння з копалень древніх інків. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, ribak2014 сказал:

Сергій, Добрий ранок, аппетитно виглядаюьть Ваші фото, але цікавить матеріал стільниці;)

 

Ох і поржав :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

 

Ох і поржав :D.

Я теж, але ж це Рибак2014 так з мене "поржав", бо стільницю цю щупав особисто. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істинному гурману і стільниця апетиту добавля :D
У нас на скору руку дерунчики. Дітям зі сметанкою, батькам під пивко.
Але з обновкою
145dfcbe8513.jpg

 

Ну не краса? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні картопля з салом запечена в фользі і обсмажені курячі грудки начинені сиром. 
 

5131388511099d3d1f3531d785eb41c7-full.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій сім'ї спостерігається тенденція до відмови від шкідливої їжі і введення в раціон чогось корисного.

Ось, що готувалось останніми днями:

Хліб з гречаної муки з чорним ізюмом, морквяно-гарбузово-кукурудзяне безглютенове печиво, зелений коктейль.

Сьогодні оладки на кукурудзяній муці, без яєць. 

Також готується закваска і через 2 дні буде хліб.

А говорячи про кукурудзяну муку, висловлю свої позитивні враження. Крім того, що вона не шкідлива, як пшенична, так нічим не гірша по смаку, а готувати з неї - одне задоволення, особливо мити після неї посуд. Просто сполоснула і все. Супер. Думаю вона тепер завжди буде присутні в нашій хаті.

 

П.с. чогось мої фото завжди загружаються не тим боком, яким треба. Сорі 

20160308_171845.jpg

20160308_153142.jpg

20160308_181211.jpg

20160308_181109.jpg

20160308_180815.jpg

20160216_174209.jpg

20160309_200836.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все геніальне - просто смачно.

Пюрешка з відбивною.

Правда, колись начиталась, що в галицькій кухні відбите свиняче м'ясо (полядвиця), обсипане сухарями і підсмажене, звуть карменадлі. Гарно звуть.

Отже, відбивна-карменадлі, в сухарі добавила прованські трави, можна кунджут, тмин, хто що полюбляє.

З квашеними помідорами і маринованими сливами.

29022016511.thumb.jpg.3f09e102fee24ce89e

29022016506.thumb.jpg.e6fc20b1db7ccdefab

29022016507.thumb.jpg.0c30efd95abc6e36a1

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курячий шашлик та мариновані у перці та соєвому соусі шампіньйони на шпажках, салат з пекінки, ананасів та ковбаски, макарони.

DSC_8545.JPG

DSC_8537.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній тиждень перед постом, тож насолоджуємось мясцем, кожному своє: котлетки, відбивні та сирно-часникові з укропчиком корзинки, гречана каша.

DSC_8534.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inna8919com, попри перевернутість - виглядає апетитно!
Я теж перейшла на кукурзяну муку для обсмаження риби. Золота скоринка, смак чудовий. 
А у мене рушієм сьогодні була лінь :0024: Як часто буває, що зліпити з того, що є, з мінімумом зусиль.
А Бог послав нині (с) курячу грудинку, шампіньйони, сир.
Якщо по-модньому, по-італійські, то "паста з курятиною, грибами, сиром в білому соусі" :0035:
А якщо по-нашому, то заваляхала все те в мультиварку в режимі "випечка", звісно, по черзі, помішуючи: курка +спеції+ цибуля+гриби+сметана+томат+сир+варені макарони+зелень.
Якшо чесно, то результат подивува мене саму, оскільки я байдужа до макарон. Смакоту розгребли на добавки. Матера втішена :0005::0045:

 

20160311193216.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки в розпалі масляна, то наробили млинів з 3-ма видами начинки: курка-цибуля-гриби-сир-мойонез, тушена капуста-сир-мойонез, вершкова замазка з підкопченим крилем. Фото викладу завтра - сів смарт.

20160312_092502.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед останній день масляної!

Сьогодні солодкі млинці, завтра будуть солоні. 

Всім смачного і гарного дня! 

 

 

Млинці солодкі.

 

Тісто на млинці: мука, какао порошок, яйця, молоко, цукор.

 

Начинка: творог, курага, згущоне молоко. 

 

Посипаю корицею :)

 

 

Фото власне.

 

DSC_9583.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то була вечеря вчорашня: печені гомілки у молоці, домашній сир з укропчиком та часником, макарони і зелена цибулька.

DSC_9283.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...