Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, vaz75 сказано:

Юра, все просто: піджарив м'яско і цибульку, лаврик перчик сіль, протушив. Все. Головне правильний вибір ЗАПАШНОГО м'яска.

Ясно,як завжди усе просте саме класне)).

Осьо моє сьогодні)) Пюрешка,баварська ковбаска ,купував в там-там сиру,запікав у духовці,ну і ще салат захотів зі сметаною.

 

P1010290.JPG

P1010295.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
11 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Ясно,як завжди усе просте саме класне)).

Осьо моє сьогодні)) Пюрешка,баварська ковбаска ,купував в там-там сиру,запікав у духовці,ну і ще салат захотів зі сметаною.

А пиво де, гурман ти наш?)))):_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, bublik007 сказано:

А пиво де, гурман ти наш?)))):_26:

Нєа!іншим разом,роботи багато.Хоча...?чого я так затупив,тіко зараз задумався:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех! сьогодні висмакував!)) Картошка в мундирах(на пару,на фото вже почищена) ну там ще оселедець якій я не дуже,отож Ви і побачите на одній тарілці мою любиму скумбрію(мариновану з лимоном, з там-там)+олійка з часником+варений бурячок))

 

P1010280.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Груснотіща кругом!!! Вирішив трохи почревоугоднічати!

Перша страва не  потребує рецептурного обговорення!

 

0cbdd05e8af14e4492cfc3e458f5451a.jpg

 

До першої страви легка закусочка:

1. мняско - тіпа легкий стейк!

2. салат - капусточка цього року (теплична), огірок та цибулька!

3. картопелька відварена, потім присипана борошном, сіллю, перцем та орегано і пропечена в духовці, із дуже частим помішуванням!

 

8e4718443782fdb2b848fa2950d19f1e.jpg

 

Ну і на десерт, шацькі печені карасики під пшеничне пиво:

 

573b964173a2d7152667d2919abfaac0.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, kayot сказано:

Груснотіща кругом!!! Вирішив трохи почревоугоднічати!

Оце по козацьки))) А то Юрко з Сергієм тільки закуску виставляють)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Випадково пошленьке блюдо вийшло :)

Таки да?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, bublik007 сказал:

Таки да?)))))

Таки да. Понакидали їсти, а дружина каже: "гм, дивись, якийсь орган вийшов,:D

Як там з історії, інки їли серце, щоб бути сильнішими, і чоловічий орган, щоб бути плодовішим.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій малюк також почав трапезнічати)) ось так виглядає його щоденний обід. Овочеве пюре і перетерта телятинка.

20160323_114943.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склались обставини, шо я зараз далеко від нашої рідної Волині. Перебуваю на східних рубежах (в АТО). Особливо куховарити нема коли... Але вчора з колєгою вирішили зробити собі свято... Гречана каша з тростянецькою тушонкою, і варені яйця., ну і 100 грам звичайно. Але виявилось шо горілка замерзла... прийшлося трохи добавити в неї волинського питного меду, шоб скоріше привести її до придатного до споживання стану......

42e88aad6c77d0074d854b934b85d3b6c73f8290

IMG20160325202636_копія86TWm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котлетки з рису та курячого фрашу (філе) з укропчиком запечені в томаті та під сиром, салат з морської капусти з цибулькою.

DSC_0297.JPG

DSC_0299.JPG

DSC_0302.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні видався вихідний день, чи не вперше за багато тижнів. Вирішили приготувати шось смачненьке... Товариш взявся варити сирний супчик з копченими реберцями.... Вийшов на славу, вже пообідали, дуууже смачно.....IMG20160327153021.jpg IMG20160327153030.jpg А я приготував плов на вечерю... Дегустація намічена на 18:30.IMG20160327152345.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готував не я, а мамуська, вчора в неї було день народження,просто так ділюся не плюсуйте якщо сподобається,просто гарний настрій при перегляді фоток ось і вирішив поділитися)).

Отож,їсти було багато,мама постійно наготовлює так, що не могу))) як завжди салатики,олів'є моє любиме,і вчора було основне блюдо індичі стегна,мда...народ,ще такої смакоти я не їв,м'ясо сочне,ніжне,не жирне,короч смачне я ушокє! я чогось його ніколи не готував.А ВИ!?

Показати прихований контент  

12895451_1047380248655577_1651184889_n.j 

 

 

 

12919038_1047380191988916_1474521829_n.j

 

12910816_1047380178655584_1685283729_n.j

 

 

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, yura-patriot сказано:

індичі стегна,

Дієтична іжа. Як кролик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.03.2016 at 16:38, xforester сказано:

Сьогодні видався вихідний день, чи не вперше за багато тижнів. Вирішили приготувати шось смачненьке... Товариш взявся варити сирний супчик з копченими реберцями.... Вийшов на славу, вже пообідали, дуууже смачно.....

Вибачайте, а можна запитання не по темі?)) Ви писали , що зараз  в Ато, на східних рубежах. А що, далеко від "передка", що пляшку можна до вечері "роздавити")))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває по всякому. Живемо за 12 км від лінії розмежування, а працюємо буває і за 300 метрів від сєпарів. Тим більше неділя, і дійсно вихідний день, до цього вихідних не знав.... І чого ж пляшку? Три по пів стопочки не завадить... треба зберігати холодний розум))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xforester сказано:

Буває по всякому. Живемо за 12 км від лінії розмежування, а працюємо буває і за 300 метрів від сєпарів. Тим більше неділя, і дійсно вихідний день, до цього вихідних не знав.... І чого ж пляшку? Три по пів стопочки не завадить... треба зберігати холодний розум))).

Не ображайтесь, я тільки радію, коли наші хлопці можуть більш-менш  по людські відпочити))) Мирного неба Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра, наприклад, в 04:00 знову виїжджаємо, на три дні (я так надіюсь) хоча виїзд може і затягнутися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я наварив йогурту, думав з фруктами сьогодні ним і повечеряю, аж тут, раптом, день народження сестри. Не доля розвантажувальний день зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

А я наварив йогурту, думав з фруктами сьогодні ним і повечеряю, аж тут, раптом, день народження сестри. Не доля розвантажувальний день зробити.

Друже, то ж ти крепко не завантажуйся))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...